За лаштунками
Репортаж з церемонії нагородження щорічними преміями НСТД України, що відбувалася у столичному Будинку актора. Інтерв'ю з керманичем спілки Богданом Струтинським та деякими лауреатами - Надією Крат, Майєю Струнніковою, Дмитром Богомазовим та Олексієм Андрієнком.
Ухвалено законопроект “Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів”. Які зміни чекають на українських виробників і споживачів у новому році.
Музичні твори
Лайфхак українською
Скетч-шоу навчить вас правильно говорити українською.
Ніхто, крім нас
Про місце сили, життя через об’єктив та значення мови у житті людини розповідає громадська діячка, фотограф, волонтерка Віта Ченкова.
Музичні твори
Музичні твори
Музичні твори
Музичні твори
“Перемоги” і “зради”. Найголовніші події в житті військових у 2018 році. Діяльність благодійної організації «Я - Волноваха». Говоримо з її директором Олександром Груздєвим.
Музичні твори
Гімн України
Чи турбуються орендарі про своїх орендодавців? Чи дбають про розвиток сільської інфраструктури?
Прізвище Різоль добре відоме у мистецькому середовищі: знаменитий баяніст і педагог Микола Різоль був засновником Київського квартету баяністів, виховав плеяду відомих баяністів; його син Юрій - керівник ансамблю "Веселі музики"; його внучатий племінник Андрій - засновник та Генеральний директор кінокомпанії "ВАВІЛОН". Чим живе велика родина Різолів сьогодні? Говоримо з Андрієм Різолем.
Учасники програми - засновники стартапу «Буки» Олександр Ярусевич та Вадим Синжерецький.
Вузли в щитовидній залозі: причини, види, діагностика, лікування. У студії - лікар-ендокринолог Юрій Роєнко.
Святительське слово
Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет розповідає про найбільші релігійні свята, цитує уривки зі святого Євангеліє від Іоанна, Матвія, Луки, Марка та коментує їх.
Це уявна мандрівка світом, розповіді про далекі країни, нерозгадані таємниці нашої планети, найяскравіші архітектурні перлини та найпопулярніші туристичні маршрути, знайомство з історією та культурою різних народів. А ще - це мандрівки нашою рідною Україною, не менш цікавою для допитливого мандрівника. Моря і гори, печери і водоспади – все це поряд, це наша земля! Тож, пізнаючи світ, пам’ятай, вивчай і люби своє, українське!
Музикознавець Валентина Кузик і науковець Українського центру культурних досліджень Тіна Пересунько - про проект "Сто років культурної дипломатії", присвячений створенню Української республіканської капели та її всесвітньому тріумфу. Хто стояв у витоків великого культурного проекту? Як український "Щедрик" підкорив увесь світ? І чи гідно вшановані в Києві "винуватці" цієї історічної події?
Агентурну мережу російської воєнної розвідки викрила на Миколаївщині контррозвідка СБУ. Які завдання в Україні може виконувати російська агентура? Чи можливо попередити диверсійні чи терористичні задуми ворога?
Термін діє воєнного стану завершився. Що дало його введення українському війську і країні? Бере участь Ігор Романенко, генерал-лейтенант запасу, колишній заступник начальника Генштабу Збройних сил України.
25 грудня чи 7 січня? Коли святкувати Різдво? Гість студії - протоієрей Тарас Мельник.
Про історію спеціального олімпійського руху та участь України у ньому говоримо з Сергієм Комісаренком, Президентом Спеціальної Олімпіади України, академіком НАН, Надзвичайним і Повноважним Послом України.
Національна оперета України - поки що єдиний у Києві театр, який вже другий рік готує вистави з аудіодискрипцією для незрячих дітей. Говоримо з координатором проекту Тетяною Зілінською.
Лекторій WiseCow
Лекції з мистецтва, історії, культури, літератури, кінематографу та моди. А також свіжі культурні новини та карта ініціатив у містах України.
Говоримо з засновником експертної організації з питань протидії корупції StateWatch Олександром Лємєновим та головою правління ГО «Експертний центр з прав людини» Юрієм Бєлоусовим.
Термін дії воєнного стану завершено. Що змінилося в Україні за 30 днів?
Україна й Росія розширили взаємні санкції.
Володимир Зеленський дав перше політичне інтерв’ю за тиждень до старту передвиборчої кампанії.
Обговорення топ-7 книжок тижня, які допомогли слухачам «пережити» та виробити рефлексію на інформаційні події сучасності.
Що спільного між Айя-Софією, що в Стамбулі, і Софією Київською?
Відкриття Вільгельма Рентгена. Як нині використовуються ікс-промені?
Український паспорт. Де виготовляють головний документ громадянина держави?
Лекторій WiseCow
Лекції з мистецтва, історії, культури, літератури, кінематографу та моди. А також свіжі культурні новини та карта ініціатив у містах України.
Офіцер батальйону імені генерала Кульчицького Володимир Пастушок - про традиції звитяжного підрозділу та пісні, що звучать на передовій.
Радіо "Культура" представляє. Аудіокнижка
Олександр Покидько, "Новорічний вечір".
Коли емоції на максимумі, боротьба додає сил, а виклик не сприймається, як вирок. Це світ спорту з його найцікавішими і найважливішими подіями. Інтерв`ю з тренерами та спортсменами, розповіді про нові досягнення, аналіз поєдинків та змагань. Жити на повну, бути на одній орбіті з «Планетою спорту».
Радіо "Культура" представляє
Музична програма "Від Тичини до Жадана".
Коли емоції на максимумі, боротьба додає сил, а виклик не сприймається, як вирок. Це світ спорту з його найцікавішими і найважливішими подіями. Інтерв`ю з тренерами та спортсменами, розповіді про нові досягнення, аналіз поєдинків та змагань. Жити на повну, бути на одній орбіті з «Планетою спорту».
Храми Божі, споруджені за сприяння гетьмана України Івана Мазепи. Розповідає дослідник історії Володимир Реут.
Свято-Миколаївський храм у Борисполі. Розповідають протоієрей Микола Кравчук та директор Бориспільського державного історичного музею Наталія Вікторівна Йова.
Привітання слухачам з Новим 2019 роком!
Швейцарія готується до Євробачення і на початку нового року розпочинає національний відбір.
Представниця України на Євробаченні-2011 Міка Ньютон вийшла заміж за американця Кріса Сааведру.
М.Лисенко, О.Кониський, "Боже Великий, Єдиний"