Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

Благовіст

Благовіст

Релігійно-пізнавальна передача духовного спрямування.

Основний напрямок – подання історії християнства з точки зору православного віровчення, розповіді про духовні святині та храми України, про життя релігійних громад Української Православної Церкви та Української Православної Церкви Київського патріархату. Передача неполітична, не подає міжконфесійних конфліктів. Участь беруть священики та ієрархи обох гілок православ‘я в Україні, фахівці-релігієзнавці, дослідники історії духовності українського народу.

Слухайте у неділю о 15.20 на Першому каналі Українського радіо.

Ведучий – експерт-релігієзнавець Володимир Татаренко.

Минулі передачі

 • 10.12.2017 23:31:42
  - Перший канал

  Чи може бібліотека стати духовним центром? Розповідає директор Барської районної бібліотеки Вінницької області Любов Кирилюк.

  Сторінки з історії Почаївської духовної семінарії. Розповідає Олег Григорчук.

  Що слід робити, щоб успадкувати життя вічне? Розповідає протоієрей Всеволод Рибчинський.

 • 03.12.2017 23:31:36
  - Перший канал

  Свято Введення у храм Пресвятої Богородиці.

   Репортаж про відкриття виставки «Київські видання у зібранні митрополита Володимира (Сабодана)». Участь беруть директор Музею книги і друкарства України Валентина Бочковська та керівник Фонду пам‘яті Блаженнішого митрополита Володимира, митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр.

  Угодник Божий священномученик Харалампій. Розповідає настоятель храму на честь священномученика Харалампія, що в селі Сенькíвці Бориспільського району Київської області, ієрей Володимир Лановський.

  7 грудня – день вшанування святої великомучениці Катерини.