Переглянути у мобiльнiй версiї
Українське радіо

Благовіст

Благовіст

Релігійно-пізнавальна передача духовного спрямування.

Основний напрямок – подання історії християнства з точки зору православного віровчення, розповіді про духовні святині та храми України, про життя релігійних громад Української Православної Церкви та Української Православної Церкви Київського патріархату. Передача неполітична, не подає міжконфесійних конфліктів. Участь беруть священики та ієрархи обох гілок православ‘я в Україні, фахівці-релігієзнавці, дослідники історії духовності українського народу.

Слухайте у неділю о 15.20 на Першому каналі Українського радіо.

Ведучий – експерт-релігієзнавець Володимир Татаренко.

Наступні передачі

 • 28.05.2017 15:30:00
  - Перший канал

  Представники православного духовенства - про спасіння душі, покаяння, пізнання самого себе як людини і творіння Божого. Розповіді про свята і святині православ‘я, ікони, благочестивих людей, християнські чесноти і про те, як з духовної точки зору пояснити найгостріші проблеми нашого суспільства.

Минулі передачі

 • 21.05.2017 15:30:02
  - Перший канал

  22 травня – свято перенесення мощей святителя і чудотворця Миколая з Мір Лікійських у місто Бàрі. А 25 травня – Вознесіння Господнє.

  Записочки за здоров‘я та за упокій. Чи є від них якийсь духовний сенс? Розповідає священик Іоан Іванов.

  Храм Різдва Пресвятої Богородиці у селі Ба́ловному Новоодеського району Миколаївської області. Розповідає протоієрей Володимир Сопìга.

 • 14.05.2017 15:29:59
  - Перший канал

  Борис і Гліб – перші святі землі Руської. Розповідає член-кореспондент Міжнародної кадрової академії, поет Микола Боровко.

  Що таке гріх? Розмірковує священик Василій Костюк.

  Ікона Божої Матері «Невипùвана чаша». Розповідає редактор передачі Лідія Гончар.