Тетяна Малишева
Тетяна Малишева

Закінчила КНУ ім. Тараса Шевченка, Інститут журналістики. 

У 2004 році почала працювати на Українському Радіо: спочатку була адміністраторкою редакції новин, потім почала вести денну програму привітань у прямому ефірі, а далі були вже і ранкові прямі ефіри. Кар’єра почала стрімко розвиватися. Паралельно працювала на ФМ-станціях ведучою новин, також була редакторкою сайту з медичною тематикою. Авторська програма "Тільки бізнес" стала для Тетяни новим етапом у кар’єрі. Кардинальні зміни відбулися під час ведення об’єднаного марафону "Єдині новини". Це — особливий та цікавий досвід.

Тетяна переконана, що радіо її обрало: "Усі події, які відбувалися до радіо, до нього і привели. Пазл склався саме так, як і має бути (хоча могла і лікаркою стати, але захоплення медициною реалізувала під час роботи на сайті з відповідним напрямом)". 

Надихають слухачі та слухачки, бо працює саме заради і для них: під час ефіру відчуває зв’язок із ними.

Захоплюється сферою графічного дизайну, а також до вподоби мистецтво нових медіа (new media art).

За життям Тетяни можна стежити на її фейсбук-сторінці

Передачі з архіву

Марафон "Єдині новини #UAразом". Михайло Шаманов, речник Київської міської військової адміністрації: святкування Дня Києва.

28.05.2023 07:12:31 Сьогодні. Зранку

Ситуація в Івано-Франківську.

Марафон "Єдині новини #UAразом".

Марафон "Єдині новини #UAразом". Звернення Президента України Володимира Зеленського./ Михайло Шаманов, речник Київської міської військової адміністрації: ситуація в столиці./ Олег Гавриш, головний консультант Кабінету керівника Офісу Президента України: покарання рф за агресію.

Марафон "Єдині новини #UAразом". Олександр Толоконніков, речник Херсонської ОВА: ситуація на Херсонщині./ Павло Лакійчук, керівник безпекових програм Центру глобалістики "Стратегія ХХI": що дає ворогу тактика масованих ракетних і дронових атак./ Звернення Президента України Володимира Зеленського.

Марафон "Єдині новини #UAразом". Олександр Чупак, керівник економічних програм Недержавного аналітичного центру “Українські студії стратегічних досліджень”: кредитна допомога Україні.

Марафон "Єдині новини #UAразом". Юрій Рашкін, депутат округу Рок, штат Вісконсін, ведучий YouTube каналу Rashkin Report: чому Україні не передають багатоцільові винищувачі F-16, визнання рф державою-терористкою, Україна і НАТО.

Марафон "Єдині новини #UAразом". Юрій Олійник, співзасновник Центру дослідження Африки, кандидат політичних наук: дипломатичні відносини Украни та африканських країн.

Марафон "Єдині новини #UAразом". Політолог Валентин Гладких: справи із суддями України.

Марафон "Єдині новини #UAразом". Олег Лісний, політолог: санкції проти білоруських та російських компаній.