Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

Київ Incognita

Київ Incognita

Київ – історична столиця українських земель, яка споконвіку об’єднувала й акумулювала навколо себе найважливіші події і притягувала найяскравіші постаті. Тут, в серці України сходяться головні шляхи з усіх куточків країни, тут здійснюються заповітні мрії і реалізуються найсміливіші проекти. Так було завжди, але чи добре ми знаємо ці сторінки історії? Запрошуємо відкрити для себе Київ Incognita з цікавими розповідями від наших гостей про знакові місця і відомі споруди, про таємниці і легенди, які з ними пов’язані, а також згадати імена знаменитих киян.

Наступні передачі

 • 16.12.2018 12:10:02
  - Перший канал

  Київ – історична столиця українських земель, яка споконвіку об’єднувала й акумулювала навколо себе найважливіші події і притягувала найяскравіші постаті. Тут, в серці України сходяться головні шляхи з усіх куточків країни, тут здійснюються заповітні мрії і реалізуються найсміливіші проекти. Так було завжди, але чи добре ми знаємо ці сторінки історії? Запрошуємо відкрити для себе Київ Incognita з цікавими розповідями від наших гостей про знакові місця і відомі споруди, про таємниці і легенди, які з ними пов’язані, а також згадати імена знаменитих киян.

Минулі передачі

 • 09.12.2018 12:10:13
  - Перший канал

  Яким було місто Київ тисячу років тому? Як формувалася його інфраструктура? Де було русло легендарної Почайни і проходив літописний Боричів Тік?  Гість студії - директор Центру археології Києва при інституті археології АН України Михайло Сагайдак розповідає про незвичайні артефакти, віднайдені київськими археологами на Подолі за останні 40 років. І зокрема, про велике підземне місто давньоруської доби, залишки якого законсервовані під товстим шаром ґрунту на Поштовій площі.

 • 02.12.2018 12:10:14
  - Перший канал

  Гість програми - києвознавець Олександр Кучерук, завідувач Музею історії української революції 1917-21 років. Розмова про події, що відбувалися сто років тому і, зокрема,  про події, які розгорталися в Києві і навколо... Яким чином вони позначилися на житті киян і чим жило місто в той непростий час? Які будівлі досі бережуть пам'ять про українську революцію і людей, які стояли на чолі державотворчих процесів ...