Олена Зелінченко
Олена Зелінченко

Закінчила Інститут журналістики КНУ ім.Т.Шевченка.

Ще студенткою почала співпрацювати з Українським Радіо: від кореспондентки до музичної ведучої, від авторки програм до продюсерки. На сьогодні суміщає творчі та менеджерські функції, працює в ефірі, очолює редакцію, координує різні проєкти.

Про рішення працювати на радіо Олена розповідає: "Ще під час навчання в університеті мене майстерно скоординував професор Віктор Якович Миронченко, гуру вітчизняної радіожурналістики, творчий "батько" багатьох сучасних радіо- і тележурналістів. Саме він навчив і прищепив любов до радіо. Тут у студіях панує особлива атмосфера, тут багато простору для індивідуального: від технічної до творчої складових. Тут можливість оперативно фіксувати й висвітлювати час і події, постійно вчитися, змінюватися, зростати професійно. Це той унікальний випадок, коли оптимально можуть поєднуватися професійне й позаробоче життя і коли поради на кшталт "не дозволяйте роботі поглинути вас" не мають сенсу".

Відзначена грамотами Держкомітету телебачення і радіомовлення, Верховної Ради, а також вищою Урядовою нагородою — Почесною грамотою Кабінету Міністрів України.

Крім роботи, Олена любить подорожувати, самостійно прокладаючи маршрут (різними містами та країнами), організовуючи все так, щоб, наприклад, у 3 дні вмістити одразу кілька країн, подбавши заздалегідь про квитки, житло й культурну програму.

Окрім ефірів на радіохвилях, стежити за Оленою можна, підписавшись на її сторінку у фейсбуці.

Передачі з архіву

Марафон "Єдині новини #UАразом". Дмитро Васильєв, політконсультант, президент розвиткової агенції досліджень та аналітики "РАДА": нічна атака дронів на столицю.

30.05.2023 09:40:51 Сьогодні. Зранку

Чи зміняться ціни на молоко та молочну продукцію з приходом літа. Скільки молочних ферм ми втратили через повномасштабну війну. Як це вплинуло на ринок молочної продукції? Гостя програми — Ганна Лавренюк, генеральна директорка Асоціації виробників молока.

30.05.2023 09:16:37 Сьогодні. Зранку

Російська пропаганда проти Валерія Залужного. Навіщо Росія розповсюджує фейки про поранення та навіть загибель главкома ВСУ? Як протидіяти таким фейкам? Чи навчились українці їм не довіряти? Гостя програма — Оксана Мороз, засновниця ініціативи з інформаційної гігієни "Як не стати овочем". 

30.05.2023 09:09:03 Сьогодні. Зранку

Ситуація в Одесі.

Марафон "Єдині новини #UАразом".

30.05.2023 08:37:40 Сьогодні. Зранку

Як урядова заборона на ввезення палива незрозумілого походження вплинула на ціни на заправках в Україні. Як це загалом вплинуло на ринок? Яка ситуація щодо російського палива, чи не просочується воно обхідними шляхами в Україну. Бере участь Сергій Куюн, директор Консалтингової групи "А-95". 

30.05.2023 08:11:49 Сьогодні. Зранку

Особливості травневих атак. Обстріли тилових українських міст росіянами. Така активність пов'язана з подіями на сході? Ці атаки впливають на контрнаступ? Гість — Олександр Мусієнко, керівник Центру військово-правових досліджень.

Марафон "Єдині новини #UАразом".

Марафон “Єдині новини #UАразом”.

Марафон "Єдині новини #UAразом". Олег Котенко, Уповноважений з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин: як знайти і повернути громадян, зниклих безвісти.