Олена Зелінченко
Олена Зелінченко

Закінчила Інститут журналістики КНУ ім.Т.Шевченка.

Ще студенткою почала співпрацювати з Українським Радіо: від кореспондентки до музичної ведучої, від авторки програм до продюсерки. На сьогодні суміщає творчі та менеджерські функції, працює в ефірі, очолює редакцію, координує різні проєкти.

Про рішення працювати на радіо Олена розповідає: "Ще під час навчання в університеті мене майстерно скоординував професор Віктор Якович Миронченко, гуру вітчизняної радіожурналістики, творчий "батько" багатьох сучасних радіо- і тележурналістів. Саме він навчив і прищепив любов до радіо. Тут у студіях панує особлива атмосфера, тут багато простору для індивідуального: від технічної до творчої складових. Тут можливість оперативно фіксувати й висвітлювати час і події, постійно вчитися, змінюватися, зростати професійно. Це той унікальний випадок, коли оптимально можуть поєднуватися професійне й позаробоче життя і коли поради на кшталт "не дозволяйте роботі поглинути вас" не мають сенсу".

Відзначена грамотами Держкомітету телебачення і радіомовлення, Верховної Ради, а також вищою Урядовою нагородою — Почесною грамотою Кабінету Міністрів України.

Крім роботи, Олена любить подорожувати, самостійно прокладаючи маршрут (різними містами та країнами), організовуючи все так, щоб, наприклад, у 3 дні вмістити одразу кілька країн, подбавши заздалегідь про квитки, житло й культурну програму.

Окрім ефірів на радіохвилях, стежити за Оленою можна, підписавшись на її сторінку у фейсбуці.

Передачі з архіву
27.09.2023 13:36:27 Сьогодні. Вдень

Завершились зйомки художнього фільму "БУЧА". А у жовтні фільм стане частиною проєкту Art against propaganda з протидії російської пропаганди у Нью-Йорку. Гість — Олександр Щур, сценарист та продюсер фільму "БУЧА".

27.09.2023 13:07:18 Сьогодні. Вдень

США призначили контролерів за виділеною Україні цивільною та військовою допомогою. Яку користь вони можуть принести і в антикорупційному плані, і в політичному. На зв'язку — Олена Трегуб, генеральний секретар Незалежного антикорупційного комітету з питань оборони(НАКО).

Марафон "Єдині новини #UАразом". Леся Литвинова, військовослужбовиця ЗСУ, саперка, засновниця благодійного фонду "Свої": війна і волонтерство.

27.09.2023 12:09:57 Сьогодні. Вдень

В Україні зростає кількість ДТП з травмованими й загиблими: в антирейтингу три області. Учні повернулиця до школи: як це вплине на безпеку на дорогах. Бере участь Олексій Білошицький, перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції, підполковник.

Марафон "Єдині новини #UАразом".

27.09.2023 11:07:12 Сьогодні. Вдень

Літій в Україні. Коли його почнуть видобувати, наскільки це перспективно, хто готовий інвестувати. І які ще рідкоземельні метали зберігають наші надра. Гість — Дмитро Кащук, голова Комітету надрокористування Європейської Бізнес Асоціації.

27.09.2023 09:39:24 Сьогодні. Зранку

Літо в Україні затрималось, але вже скоро очікується похолодання. Як підтримувати імунітет, аби не захворіти під час зміни сезонів. Гостя — Євгенія Менжуліна, лікар-інфекціоніст.

27.09.2023 09:15:24 Сьогодні. Зранку

Військовозобов'язаних чоловіків, які незаконно перетнули кордон під час дії воєнного стану, будуть карати, зокрема, під час в'їзду в Україну, повідомляє Держприкордонслужба. Яким чином це можна реалізувати. На зв'язку — Олена Карнаух-Голодняк, адвокат, правозахисник.

27.09.2023 09:10:02 Сьогодні. Зранку

Ситуація на Одещині.

27.09.2023 08:37:21 Сьогодні. Зранку

Президент Зеленський підписав закон про відновлення звітування партій за фінансування з бюджету. На що ці гроші витрачаються під час війни? Гостя — Віта Думанська, координаторка Руху "Чесно".