Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

Економ-варіант

Економ-варіант

Це економічний підсумок тижня. Увага зосереджується на економіці країни, економіці підприємств, економіці сім’ї та особистій економіці. Головні економічні, соціально-економічні, фінансові події та тенденції тижня аналізуються за участю учасників цих подій та економічних експертів. В програмі доступно і зрозуміло розповідається про фінанси країни, про курси валют, про інфляцію, про нові робочі місця і нові підприємства, про конфлікти у бізнесі, ціни на ринках і зарплати в кишенях.

Минулі передачі

 • 18.11.2018 16:09:12
  - Перший канал
  Ведучі:

  Голова ради НБУ Богдан Данилишин пропонує повернути державне регулювання цін, а також ввести максимальні торгівельні націнки, що не перевищували б п′ятнадцять відсотків від ціни виробника. Чи можуть такі заходи зупинити інфляцію? Чи доречно в нинішніх умовах використовувати неринкові методи управління економікою?

 • 11.11.2018 16:09:04
  - Перший канал
  Ведучі:

  Верховна Рада проголосувала за законопроекти, завдяки яким знижуються акцизи на розмитнення автомобілів і значно підсилюється відповідальність за порушення митних правил. Чи можна говорити, що ці законодавчі акти вирішують проблему власників машин з єврономерами? Чи легалізує більшість євробляхерів свої автівки?