Мобільний додаток

Ранковий формат

Ранковий формат

Пізнавальна інформаційно-аналітична програма для активних людей, які і у вихідні хочуть знати про те, що відбувається в Україні та світі, і для яких субота та неділя є часом для здійснення мрій та втілення планів.

Слухачами програми є люди, які не проти взяти участь у обговоренні резонансних суспільно-політичних, соціальних, науково-пізнавальних та культурно-мистецьких подій і тем - в рубриках "Особистий вибір" та "Власний інтерес", які з цікавістю і користю для себе сприймуть інформацію про різноманітні події дня - в рубриках "Суботній навігатор" та "Недільний навігатор", а також про те, яку книжку варто прочитати, який концерт відвідати, який фільм переглянути, яку страву приготувати тощо - в рубриці "Дружня порада".

Наступні передачі

 • 17.10.2021 09:07:00
  - Перший канал

  Міжнародний фестиваль мистецтв "Київський розпис", ретро-дефіле "Мода 50-х" у Славутичі, святкування дня захисника у Луцьку та фестиваль театрального мистецтва в Кам'янці-Подільському: мистецькі події, які варто відвідати./ Гризуни шукають місця зимівлі. Як убезпечити дачу або будинок?

 • 17.10.2021 09:36:00
  - Перший канал

  В рамках пілотного проєкту в Україні запрацюють перші відеокамери для контролю за дотриманням маскового режиму й соціальної дистанції. Де саме вони з'являться?

 • 17.10.2021 10:07:00
  - Перший канал

  Стартап з українськими інвестиціями Foodstr проаналізував понад 600 тисяч вітчизняних та імпортних продуктів харчування в закладах торгівлі на вміст шкідливих та небезпечних для здоров’я компонентів. Аналізуємо результат./ На Рівненщині дітей до п'яти років додатково щеплюватимуть від поліомієліту. Як відбувається вакцинування? Чи є ця процедура примусовою?

 • 17.10.2021 10:36:00
  - Перший канал

  Район Золотих воріт у Києві потрапив у 20 найкращих районів світу. Які ще локації Києва можуть претендувати на подібну відзнаку?/ Львівські активісти привезли для висадки на Луганщину понад 5 тисяч саджанців сосни .
  Де саме висадять молоді дерева.

Минулі передачі

Передачі з архіву