
Готовність до опалювального сезону. Гість — Герман Галущенко, Міністр енергетики України.

Чи можуть соцмережі стати платними? Ілон Маск заявив, що хоче, аби всі користувачі соцмережі Х (колишнього Твіттера) платили за його використання. Утім, якщо проаналізувати витрати на цифровий контент за останні кілька років, стає помітно, що вони зростають. Про майбутнє та доступність онлайн-сервісів, чи справді платні соцмережі зможуть побороти проблему ботів — Надія Баловсяк, ІТ-журналістка, дослідниця, доцентка Школи журналістики та комунікацій УКУ.

В Україні можуть запровадити польську модель оподаткування малого бізнесу. Як повідомляє голова Комітету з питань фінансів Данило Гетьманцев, це зараз обговорюють у Мінфіні. Що це за модель, досвід яких іще країн нам може бути корисним, і що загалом варто змінити в українській системі оподаткування малого бізнесу. Гість — Андрій Забловський, керівник Секретаріату Ради підприємців при КМУ.

Готовність до опалювального сезону. Гість — Герман Галущенко, Міністр енергетики України.

Далекобійні ракети ATACMS у контексті візиту Президента Зеленського до США: чи реально нам зараз їх отримати? І чому США швидше погодилися на F-16 для України, аніж на ці ракети? Які є їх різновиди і як вони використовуються. Гість — Олександр Мусієнко, керівник Центру військово-правових досліджень.

Сезон заготівель. Як краще і корисніше: маринувати, заморожувати, сушити чи робити варення та джеми. Гостя — Олена Сидоренко, професорка кафедри товарознавства управління безпечністю та якістю Державного торговельно-економічного університету.

Підготовка країни до осінньо-зимового періоду входить у свою фінальну стадію. Що вже зроблено. Гість — Юрій Корольчук, експерт Інституту енергетичних стратегій.

Яку шкоду було завдано українському довкіллю російською агресією загалом, чи можна це оцінити в грошах і в конкретних прикладах руйнації екосистеми?
Чи можна вважати всю зону, прилеглу до колишнього Каховського водосховища, зоною екологічного лиха, як швидко відновитися природне середовище, чи можна сказати, що відновиться те середовище, яке було до заповнення водосховища на початку 1950-х років?
Як можна оцінити шкоду, яку було завдано українським грунтам бойовими діями, як швидко їх можна буде використовувати?
Заміновані території, які площі грунтів зараз заміновані і чи можна хоча б приблизно оцінити площі, які виведені з експлуатації через мінування, збитки від цього, час і гроші які можуть знадобитися на розмінування?
Яку шкоду бойові дії завдали українським заповідникам і фауні Чорного моря?
Чи не відволікає війна увагу від проблем з екологічними проблемами в інших регіонах, зокрема щодо знищення лісів Карпат.
Чи можна знайти умовно позитивні наслідки війни, як, наприклад, покращення стану повітря в Києві навесні 2022 року, а як закриття великої кількості великих промислових підприємств вплинуло на стан екології.
Гість — Руслан Стрілець, Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України.