Наталія Соколенко
Наталія Соколенко

Закінчила Національний університет імені Тараса Шевченка, Інститут журналістики.

Починала працювати в газеті Сил ППО "Вартові неба", потім була спецкореспонденткою програми "Вікна-Новини" телеканалу СТБ. В часи цензури президента Віктора Януковича звільнилася з СТБ і стала співзасновницею Громадського радіо. Лобіювала реформу Державного телебачення і радіомовлення, після створення ПАТ НСТУ отримала запрошення робити власний антикорупційний проєкт "Коло доброчесності" на Українському Радіо. Від початку широкомасштабного вторгнення Росії в Україну — ведуча Національного марафону провідних українських телеканалів і радіостанцій "Єдині новини "#UAразом".

Наталія вважає, що радіо — "найкраще медіа для демократичного суспільства, бо саме воно дозволяє швидко та із залученням максимальної кількості зацікавлених осіб обговорювати актуальні проблеми окремої громади і всієї країни".

Захоплюється історією України, любить читати мемуари видатних людей, передовсім, політиків і митців, мріє після Перемоги знову подорожувати Україною та світом.

За життям Наталії можна стежити на її фейсбук-сторінці

Передачі з архіву

Вже друге турне Міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби країнами Африки. Які досягнення в Африці вже маємо, що ще можемо зробити. На зв'язку — Марта Олійник-Дьомочко, кандидатка політичних наук, аналітикиня Global Ukraine Foundation.

Новий голова Верховного суду, хто він? Смертельне ДТП за участю судді, яка буде відповідальність?. Гостя — Катерина Бутко, голова Всеукраїнського об'єднання "Автомайдан".

Марафон “Єдині новини #UАразом”.

Марафон “Єдині новини #UАразом”. Сергій Крук, голова Державної служби з надзвичайних ситуацій: ситуація в Дніпрі.

Марафон “Єдині новини #UАразом”.

26.05.2023 16:38:49 Сьогодні. Вдень

70 років від початку Норільського повстання. Гостя: Леся Бондарук, кандидатка історичних наук, авторка дослідження "Прямостояння. Українці в особливих таборах ГУЛАГу".

Марафон “Єдині новини #UАразом”.

Марафон “Єдині новини #UАразом”.

Марафон “Єдині новини #UАразом”. Про захист прав ветеранів, виплати у випадку загибелі, законопроект про право мами визначати, коли їй брати відпустку у зв'язку з пологами — Михайло Цимбалюк, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

Марафон “Єдині новини #UАразом”. Олександр Толоконніков, голова пресцентру Херсонської ОВА: ситуація на Херсонщині.