war

Наталія Соколенко

Наталія Соколенко

Ведуча антикорупційної програми "Коло доброчесності".

Закінчила факультет журналістики Національного університету ім. Тараса Шевченка, випускниця Школи журналістики "Інтерньюз-Україна", Української школи політичних студій, спецкурсів "Розуміємо права людини" та "Цифрова журналістика майбутнього".

З 2000 року працювала кореспонденткою в програмах новин. Але після 10 років на телебаченні та отримання найвищої телевізійної нагороди "Телетріумф" у номінації "Репортер" Наталія звільнилася – на знак протесту проти цензури та "джинси" в новинах каналу СТБ. Оскільки вона очікувала повторення ситуації й на інших каналах, то вирішила не йти на подібну роботу до іншого власника приватного ТБ, а створити те, чого в Україні ще не було – суспільного мовника.

Минулі передачі

 • 01.02.2023 07:27:13
  - Перший канал

  Марафон "Єдині новини #UAразом". Наталія Гуменюк, речниця Об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони Півдня: ситуація на півдні країни./ Інтерв'ю британського військового аналітика Ніколаса Драммонда.

 • 01.02.2023 07:11:40
  - Перший канал

  Ситуація на Житомирщині.

 • 01.02.2023 07:00:19
  - Перший канал

  Марафон "Єдині новини #UAразом".

 • 01.02.2023 06:00:19
  - Перший канал

  Марафон "Єдині новини #UAразом". Звернення Президента України Володимира Зеленського./ Ситуація на Харківщині./ Роман Головня, радник Херсонського міського голови: ситуація на Херсонщині./ Євгеній Оропай, командир роти батальйону "Свобода": ситуація на Донеччині./ Сергій Грабський, полковник запасу ЗСУ: звідки й коли росія може почати новий наступ?

 • 01.02.2023 05:00:19
  - Перший канал

  Марафон "Єдині новини #UAразом". Дмитро Васильєв, політолог: ядерний статус може дати гарантії безпеки, тому Україна хоче почати цю дискусію./ Олена Шершньова, психологиня: медикам рекомендували залучати собак для емоційної підтримки постраждалих від війни./ Ігор Романенко, військовий експерт, генерал-лейтенант запасу: США можуть вперше надати Україні далекобійні ракети./ Наталія Гуменюк, речниця Об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони Півдня: ситуація на півдні країни.

 • 01.02.2023 04:00:20
  - Перший канал

  Марафон "Єдині новини #UAразом". Дмитро Левусь, політолог-міжнародник: вибухи в ірані - чи зменшиться кількість "шахедів"?

 • 01.02.2023 03:09:28
  - Перший канал

  Марафон "Єдині новини #UAразом". Олександр Мацука, український дипломат, був керівником секретаріату Ради Безпеки ООН: Президент Литви про винищувачі для України: ці "червоні лінії" треба переходити; лавров заявив, що в Єгипті йому передали "певне послання" від Блінкіна./ Ексклюзивне інтерв'ю зі Скоттом Нейтаном, виконавчим директором Американської корпорації з фінансування міжнародного розвитку./ Звернення Президента України Володимира Зеленського./ Юрій Губаревич, член координаційної ради білорусі: лукашенко перебуває з візитом у Зімбабве.

 • 01.02.2023 02:00:19
  - Перший канал

  Марафон "Єдині новини #UAразом". Валентин Гладких, політолог: Джонсон закликав почати процес залучення України в НАТО.

 • 01.02.2023 01:00:18
  - Перший канал

  Марафон "Єдині новини #UAразом". Олександр Кочетков експерт з ракетно-ядерного озброєння: росія використовує у війні проти України тільки свої ракети./ Звернення Президента України Володимира Зеленського./ Павло Лакійчук, керівник безпекових програм Центру глобалістики "Стратегія XXI": росія готується до маштабного наступу в найближчі місяці./ Сурен Карапетов, журналіст (Ізраїль): Блінкен обговорив з Нетаньягу протидію ірану.

 • 01.02.2023 00:00:22
  - Перший канал

  Марафон "Єдині новини #UAразом". Джейсон Джей Смарт, американський політтехнолог та політичний експерт: безпілотна та штурмова авіація - це ключовий пріоритет для української армії./ Руслан Осипенко, експерт-міжнародник: Китай засвоює уроки з війни путіна проти України.