Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

Володимир Пищик

Володимир Пищик

Політичний оглядач. Народився у Хабаровському краї Російської Федерації. Після закінчення десятирічки у селі Демидів, Вишгородського району Київщини, навчався у Київській школі радіоелектроніки, здобув фах радіомеханіка.

Служив у лавах Радянської армії, після чого вступив на факультет журналістики Київського державного університету ім. Т.Шевченка, який закінчив у 1981 році. З тих пір працює на Українському радіо. Нині веде програми радіостанції «Колос», «Діловий вісник», «В саду й на городі».

Минулі передачі

 • 16.07.2018 06:32:23
  - Перший канал

  Що означають зміни в оподаткуванні сімейних фермерських господарств, які ухвалили парламентарі? Чи сприятиме це розвитку сімейних ферм? Як лібералізія оподаткування позначиться на доходах місцевих бюджетів? Чи матимуть змогу власники сімейних ферм користуватися державними програмами підтримки? А також – чи розвивається аграрний експорт до країн ЄС? Як реалізується Спільний План Дій між Україною та Корлівством Нідерланди в аграрній сфері? Чому Верховний суд повернув у державну власність елеватор у Миколаївському морському порту?

 • 15.07.2018 06:32:44
  - Перший канал

  Чому зникають українські хутори? Чи прагнуть їхні вихідці та представники місцевої влади відроджувати батьківські оселі? Як цьому сприяє творчість самих хуторян? А також – чому магазинам, у назві яких є приставки «біо», «еко» та «органік» доведеться перейменовувати свій бізнес? Чи надасть ухвалення так званого «органічного» закону  поштовх до сталого розвитку органічного виробництва, і чи підвищить конкурентоздатність галузі?

  Як на Миколаївщині штрафують водіїв за перевищення габаритно-вагових норм?

 • 14.07.2018 06:35:00
  - Перший канал

  Чому пробуксовує процес створення об’єднаних територіальних громад? Що втрачають від цього місцеві бюджети? Чи можна сільським громадам ініціювати створення ОТГ без участі сільських голів, які здебільшого хочуть відбути свій термін на посаді до наступних виборів? А також – як розгортаються жнивні роботи? Яким чином передбачається вирішувати проблему земель колективної власності на законодавчому рівні? Де в Україні планують побудувати завод з виробництва рідких мінеральних добрив?

 • 09.07.2018 06:31:28
  - Перший канал

  Цьогоріч у фермерів уперше з’явилася можливість взяти беззаставний кредит із компенсацією банківських відсотків за урядовою програмою. Як скористатися цією програмою підтримки держави?  Який відсоток компенсує держава, і скільки доведеться сплатити фермеру? А також – як розвивається органічне виробництво в Україні? Чи збільшується кількість експортерів українського вершкового масла? Якою має бути забійна вага індиків?

 • 08.07.2018 06:32:00
  - Перший канал

  Чи професійним рибалкам приносить задоволення і прибутки риболовля? Як вдається виконувати виробничі завдання? Чи допомагає реформування галузі повніше забезпечувати потреби споживачів у рибних продуктах? А також – яке насіння найбільше імпортують українські хлібороби? Наскільки зменшився експорт української свинини? Чому хлібороби Донеччини збільшують площі під зрошуваним землеробством?

 • 07.07.2018 06:35:03
  - Перший канал

  Які можливості для підвищення ефективності рослинництва надає утримання великої рогатої худоби? Чи відповідає це європейському напрямку розвитку аграрного виробництва? А також – чи прийматиметься на переробку молоко другого ґатунку? Скільки пшениці потрібно для внутрішнього споживання українців? Чому понад 3 місяці простоював Полтавський комбінат хлібопродуктів?

 • 01.07.2018 17:10:02
  - Перший канал

  Які нові можливості та інструменти потрібні для розвитку сільських громад і агровиробників?  Чому виробники засобів захисту рослин та мікродобрив пропонують аграріям преміальні виплати при закупівлі зернових і технічних культур?

 • 01.07.2018 06:31:59
  - Перший канал

  Як підвищити ефективність управління земельними ресурсами в аграрній сфері? Як удосконалюється законодавство щодо регулювання органічного виробництва? Чи збільшується кількість договорів агрострахування? Чому виробники засобів захисту рослин та мікродобрив пропонують аграріям преміальні виплати при закупівлі зернових і технічних культур?

 • 30.06.2018 06:35:20
  - Перший канал

  Людське життя – найвища цінність, і якщо українці віддають його, захищаючи Батьківщину і своїх рідних та близьких, то це найвищий вияв любові. Та чи адекватною є турбота держави про родини бійців? Як вшановують пам’ять тих, хто загинув у боях на Донбасі?  А також – як виконуються експортні поставки зернових?  Чи вигідно переробляти органічне добриво за допомогою біогазового заводу на «зелену електроенергію»?

 • 28.06.2018 06:31:00
  - Перший канал

  Сьогодні – День Конституції України. Що ж дав Основний Закон українським селянам і агровиробникам?  Як можна забезпечити повну реалізацію права власників земельних паїв та фермерів, які отримали землю у постійне користування? А також – яких темпів набирають жнива-2018? Чи отримують агровиробники часткову компенсацію за придбану вітчизняну техніку та обладнання?