Передачі з архіву Українського радіо
![](/images/bank/prog/size2/prog_1673207720_63bb1fa8bb5b5.png)
У цивільному житті Радик Асатрян будівельних — будував на Півдні дороги. Наразі — кавалер Золотого Хреста, командир штурмової роти, звільняє населені пункти від окупанта.
![](/images/bank/prog/size2/prog_1673207720_63bb1fa8bb5b5.png)
Лицар ордена Богдана Хмельницького, ордена "За мужність", командир батальйону 63-ї механізованої бригади майор Тарас Додиченко — про мужність своїх бійців.
![](/images/bank/prog/size2/prog_1673207720_63bb1fa8bb5b5.png)
Їхнє село на Запоріжжі потрапило в окупацію. І наразі із родини Бугайових батько і син на фронті, аби відвоювати та повернутися у свої домівки. Кавалер Золотого Хреста Олександр Бугайов — командир гаубиці "Гвоздика", звитяжного екіпажу у самохідному дивізіоні 128-ї гірсько-штурмової бригади, затято воює до Перемоги.
![](/images/bank/prog/size2/prog_1673207720_63bb1fa8bb5b5.png)
Із 2019 року, після Академії Сухопутних військ Тарас Вітюк на передовій. 27-річний заступник командира першого батальйону 28-ї Лицарів Зимового походу майор Вітюк не лише хоробрий офіцер. Він має золотий принцип — берегти своїх бійців.
![](/images/bank/prog/size2/prog_1673207720_63bb1fa8bb5b5.png)
Киянин, юрист, майданівець. У 2014 він пішов рядовим солдатом у роту вогневої підтримки 95-ї десантно-штурмовоі бригади. Став офіцером. У січні 2022 майор Юрій Кочевенко знову повернувся до війська. Наразі він, комбат 117 окремої механізованої бригади, зі своїми побратимами виходить на бойові.
![](/images/bank/prog/size2/prog_1673207720_63bb1fa8bb5b5.png)
Під час повномасштабної війни він підписав контракт із ЗСУ. Відтоді Олег Юдицький став командиром відділення управління дронів 118 окремої механізованої бригади. Його екіпажам дронів довіряють артилеристи, піхота — усі, хто здатен нанести якнайбільшої шкоди окупанту.
![](/images/bank/prog/size2/prog_1673207720_63bb1fa8bb5b5.png)
Героя України старшого солдата Івана Кишенка та лицаря ордена Богдана Хмельницького лейтенанта Богдана Шиліманова у 15 прикордонному загоні "Сталевий кордон" обʼєднало прагнення перемоги та любов до України.
![](/images/bank/prog/size2/prog_1673207720_63bb1fa8bb5b5.png)
Російсько-українська війна тоді для 18-річного Ігоря Шафігуліна почалася у Севастополі у 2014. Тоді йому, солдату Внутрішніх військ, довелося впритул зіткнутися з "зеленими чоловічками". З того часу, нині майор бригади оперативного призначення "Спартан" Національної гвардії України в найгарячіших точках фронту.
![](/images/bank/prog/size2/prog_1673207720_63bb1fa8bb5b5.png)
Кавалер ордена Данила Галицького, заступник начальника Головного управління Національної поліції у Волинській області полковник Сергій Козак двічі повертався на визвольну війну. У 2014 він, комбат добровольчого підрозділу "Волинь", наразі на чолі зведенного батальйону Національної поліцііі "Захід", — у найгарячішій точці східного фронту — Часів Яр.
![](/images/bank/prog/size2/prog_1673207720_63bb1fa8bb5b5.png)
30-річний доброволець з Дніпра пішов зі зброєю в руках захищати свободу і щасливе майбутнє сина. Це — командир взводу батальйону безпілотних систем "Чорний ворон" Андрій "Амазон" — сержант 93-ї Холодноярської бригади.