Обирай пісні. Визначай переможця

Ірина Тимошенко

Ірина Тимошенко
Ведуча програми "Київ Incognita".
 
На радіо "Голос Києва" працює більше 20 років, тепер — вже у складі  НСТУ. За цей час була режисером прямого ефіру, старшим режисером, редактором програм і ведучою.
 
Улюблені теми – туристичні мандрівки і краєзнавчі розвідки, культурні події й актуальні новини столиці, і звісно ж, історична минувшина Києва та яскраві долі непересічних киян й усіх, для кого це місто стало особливим.
 
Бути в центрі подій, що їх акумулює Київ, — місто, куди сходяться шляхи з усіх куточків України і де б’ється серце великої країни — допомагає прекрасна команда професійних колег. Разом з ними відкриває маловідомі сторінки з історії свого міста, захоплюється чудовими гостями та неймовірно цікавими проектами, які вони втілюють. Це дає наснаги працювати з натхненням і задоволенням.

Наступні передачі

 • 05.12.2021 20:10:00
  - Перший канал

  Київські благодійники козацької доби: родини Тупталів і Дзиків та пам'ять про них у Кирилівській церкві. Гість програми - Ігор Полуектов, киянин, правник, меценат та автор ідеї повернення втрачених реліквій Кирилівської церкви.

Минулі передачі

 • 27.11.2021 20:10:02
  - Перший канал

  Національний музей Голодомору-геноциду. Про що розповідають експонати зали пам’яті, які приносять діти й онуки тих, хто вижив у голодні  30-ті, як змінилося ставлення українців до цієї трагедії. Гостя ефіру - Олеся Стасюк, к.і.н, директорка Національного музею Голодомору-геноциду.

 • 21.11.2021 20:10:03
  - Перший канал

  Історія печер Києво-Печерської Лаври. Гість студії - кандидат історичних наук Ярослав Литвиненко, науковий співробітник Національного заповідника "Києво-Печерська Лавра".

 • 14.11.2021 20:10:03
  - Перший канал

  Федір Ернст - до 130-ої річниці пам'яткоохоронця - людина, яка зберегла Київ. Гість - к.і.н. Олена Кохан, наукова співробітниця Національного музею історії України.

 • 07.11.2021 20:10:02
  - Перший канал

  Родина Рильських в Києві. Відомі і не відомі адреси та сімейні таємниці. Гість програми - Максим Рильський, директор благодійної організації "Фонд Максима Рильського "Троянди й виноград", онук поета Максима Рильського і правнук "старогромадівця" Тадея Рильського.

 • 31.10.2021 20:10:03
  - Перший канал

  970 років від першої літописної згадки про Києво-Печерську Лавру та  95 років створення заповідника. Історія монастиря від Антонія і Феодосія до наших днів. Гість програми - Костянтин Крайній, к.і.н., заступник генерального директора з наукової роботи Національного заповідника "Києво-Печерська лавра".

 • 17.10.2021 20:10:03
  - Перший канал

  Про що розповідають артефакти із місця першого мурованого храму Київської Русі - церкви Богородиці Десятинної. І які знахідки можна побачити в експозиції НМІУ. Гість програми -  Володимир Колибенко, науковий співробітник і співкуратор виставки "Церква Богородиці Десятинна: архітектурно-мистецький образ" в НМІУ.