Передачі з архіву Українського радіо
Назви київських вулиць. Гість програми - Дмитро Данильчук, кандидат філологічних наук, доцент кафедри мови і стилістики Інституту журналістики Київського національного університету ім. Т.Шевченка, автор довідника "Про кого розповідають назви вулиць. Київські перейменування 1988–2019 років".
Історія кохання, народжена в Києві. Про легенди і київські традиції, про улюблені місця для побачень і поцілунків, про храми, де вінчалися відомі кияни, і про будинки, де розгорталися незвичайні історії кохання та освічень - Сергій Савченко, київський гід і краєзнавець.
Археологічні знахідки і відкриття в Софії Київській. Гість програми - Тимур Бобровський, кандидат історичних наук, археолог, старший науковий співробітник Національного заповідника "Софія Київська".
Київські адреси української революції 1917-1921 рр. Бере участь Олександр Кучерук, історик, києвознавець, завідувач Музею української революції 1917-1921 років, один з авторів видання "Київські адреси української революції 1917-1921. Путівник".
Київська спадщина Вільгельма Котарбінського.
Київські адреси і художня спадщина Вільгельма Котарбінського. Гостя - Дар'я Добріян, кандидатка історичних наук, дослідниця творчості українських митців, очільниця міського музею "Духовні скарби України".
Традиції вшанування Святого Миколая Чудотворця в Києві. Давні київські легенди і перекази про святого та його чудеса. Історії найвідоміших київських Свято-Микильських храмів. Гостя програми - Наталя Пирогова, гідеса, засновниця і керівниця Гільдії Гідів.
160 років від дня народження Євгена Чикаленка, мецената, видавця, благодійника. Згадуємо київські адреси і пам'ятні місця. Гостя програми - Анжела Савченко, київський гід, екскурсовод, власниця туристичної компанії "Київські фрески".
Київські благодійники козацької доби: родини Тупталів і Дзиків та пам'ять про них у Кирилівській церкві. Гість програми - Ігор Полуектов, киянин, правник, меценат та автор ідеї повернення втрачених реліквій Кирилівської церкви.
Національний музей Голодомору-геноциду. Про що розповідають експонати зали пам’яті, які приносять діти й онуки тих, хто вижив у голодні 30-ті, як змінилося ставлення українців до цієї трагедії. Гостя ефіру - Олеся Стасюк, к.і.н, директорка Національного музею Голодомору-геноциду.