Владислав Красніцький
Владислав Красніцький

Закінчив КНУКіМ (за спеціальністю "Диктор і ведучий телепрограм"). 

Нині працює ведучим у структурі "Суспільного", на Українському Радіо. Від липня 2018 року вів проєкт "Ранковий формат", а з травня 2022 року доєднався до загального марафону. Досвід роботи на ТБ — 10 років. У 2012–2019 рр. — телеканал "Київ" (був ведучим програм різних форматів, зокрема ранкового шоу "Ранок по-київськи", суспільно-політичних ток-шоу, також був бренд-войсом, ведучим щотижневих інтерв’ю з очільником міста Віталієм Кличком). З березня 2019 до січня 2022 рр. — "4 канал" (ведучий розмовних студій на суспільно-політичну тематику "О порі" та випусків новин). 

"Пригадую себе маленьким хлопчиком: літні канікули, бабусина кухня, з радіоприймача лунає музика, а ще — такий гарний та впевнений голос диктора. Потім він же супроводжував мене і під час сніданків, збираючись до школи. Саме тоді я вперше подумав про магію радію, і про те, як би круто було опинитись по той бік мікрофона. Тому, коли прийшов час обирати радіостанцію, я жодної хвилини не сумнівався в тому, що це має бути саме Українське Радіо. І не помилився у своєму виборі. А нині в роботі найбільше надихають слова знайомих, які мешкають на тимчасово окупованих територіях й розповідають, що їм вдалось спіймати хвилю і почути українські новини", — каже він.

Серед захоплень — садівництво: Владислав любить спостерігати, як з маленької насінини з’являється неймовірна рослина. Заквітчаний балкон улітку — милує око не лише йому та його сім’ї, а й сусідам. Любить подорожувати: на авто об’їздив пів України. Після завершення війни неодмінно продовжить мандрівки.

Передачі з архіву

Марафон "Єдині новини #UАразом". Сергій Грабський, військовий експерт: ситуація на фронті./ Олег Немчінов, Міністр Кабінету міністрів України: на урядовому рівні завершили виконання семи рекомендацій Єврокомісії.

28.09.2023 07:10:18 Сьогодні. Зранку

Ситуація на Сумщині.

Марафон "Єдині новини #UАразом".

Звернення Президента України Володимира Зеленського.

Дорогі українці, українки!

Короткий звіт за цей день – довгий і насичений, багато нарад, різні зустрічі…

Ранковий селектор – доповіді військових, СБУ, МВС. Зокрема, щодо російських обстрілів та ліквідації їхніх наслідків. Окрема увага – Херсону, Херсонщині. Цими днями Росія з особливою жорстокістю обстрілює Херсон, Берислав, села Херсонської області. Артилерія, керовані авіабомби. По будинках, фермах, по звичайних магазинах та інфраструктурі. Свідомий терор окупанта. Мої співчуття всім, хто втратив рідних і близьких! Окреме доручення – військовим, будуть окремі доручення й усім, хто займається міжнародним напрямом: нашим воїнам потрібно більше інструментів, щоб знищувати і російські ракети, і "шахеди" та інші ударні дрони, і російську авіацію. Прийняв сьогодні вірчі грамоти від послів – сім послів, які починають працювати в Україні. Велика Британія, Франція, Естонія, Канада, Угорщина, Словенія та Європейський Союз. Поспілкувався з усіма. Вони налаштовані на максимально продуктивну роботу з Україною. Маємо відтепер і нового амбасадора нашої фандрейзингової платформи United24. Ним став британський актор Марк Стронг. Ми говорили сьогодні, і я подякував за рішення Марка працювати за напрямом "Освіта і наука". Його метою будуть збори коштів на відбудову українських шкіл. Наше завдання – дати всім українським дітям можливість навчатись у школі, а не дистанційно там і тоді, де й коли це авжеж дозволяють безпекові умови. Завдяки United24 уже зібрано понад 470 мільйонів доларів. Майже пів мільярда благодійних внесків із більш як 110 країн світу. Різні країни, різний рівень внесків. Це й люди допомагають – звичайні люди, і компанії. Провів сьогодні кілька підготовчих нарад. Ще в цьому місяці ми плануємо потужні заходи для посилення держави та вже працюємо над змістовним наповненням жовтня та листопада. 

Слава нашим воїнам! Слава нашому незламному народу! Слава Україні!

Марафон "Єдині новини #UАразом".

Марафон "Єдині новини #UАразом".

Ракети забирають не лише людські життя, а й робочі місця. Попри те, що кількість вакансій зростає, знайти роботу — все ще залишається складною задачею для багатьох українців. Як пришвидшити пошук роботи? Як правильно скласти резюме? Які існують тренди в написанні та оформленні резюме? Як підготуватись до співбесіди? Які запитання не мають права ставити роботодавці? Чи притаманні сексизм та ейджизм для українських роботодавців? Спікерка — Альона Федько,кар’єрна консультантка, профорієнтолог для дорослих та підлітків, експертка платформи з розвитку кар’єри.

Марафон "Єдині новини #UАразом".

Марафон "Єдині новини #UАразом". Віктор Ягун, генерал-майор СБУ, заступник голови СБУ (2014-2015): атаки ЗСУ по ворогу./ Олег Калашніков, начальник пресслужби 26 артилерійської бригади: бої на сході України.

25.09.2023 07:10:42 Сьогодні. Зранку

Ситуація в Кривому Розі.