Владислав Красніцький
Владислав Красніцький

Закінчив КНУКіМ (за спеціальністю "Диктор і ведучий телепрограм"). 

Нині працює ведучим у структурі "Суспільного", на Українському Радіо. Від липня 2018 року вів проєкт "Ранковий формат", а з травня 2022 року доєднався до загального марафону. Досвід роботи на ТБ — 10 років. У 2012–2019 рр. — телеканал "Київ" (був ведучим програм різних форматів, зокрема ранкового шоу "Ранок по-київськи", суспільно-політичних ток-шоу, також був бренд-войсом, ведучим щотижневих інтерв’ю з очільником міста Віталієм Кличком). З березня 2019 до січня 2022 рр. — "4 канал" (ведучий розмовних студій на суспільно-політичну тематику "О порі" та випусків новин). 

"Пригадую себе маленьким хлопчиком: літні канікули, бабусина кухня, з радіоприймача лунає музика, а ще — такий гарний та впевнений голос диктора. Потім він же супроводжував мене і під час сніданків, збираючись до школи. Саме тоді я вперше подумав про магію радію, і про те, як би круто було опинитись по той бік мікрофона. Тому, коли прийшов час обирати радіостанцію, я жодної хвилини не сумнівався в тому, що це має бути саме Українське Радіо. І не помилився у своєму виборі. А нині в роботі найбільше надихають слова знайомих, які мешкають на тимчасово окупованих територіях й розповідають, що їм вдалось спіймати хвилю і почути українські новини", — каже він.

Серед захоплень — садівництво: Владислав любить спостерігати, як з маленької насінини з’являється неймовірна рослина. Заквітчаний балкон улітку — милує око не лише йому та його сім’ї, а й сусідам. Любить подорожувати: на авто об’їздив пів України. Після завершення війни неодмінно продовжить мандрівки.

Передачі з архіву

Місце України в центрі Європи: не анонсований саміт в річницю звільнення Бучі, європейські лідери знов приїхали до столиці. Гість програми — Тарас Семенюк, аналітик, журналіст- міжнародник.

Набуває чинності Закон про медіа. У студії — Ольга Герасим'юк, голова Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.

Марафон “Єдині новини #UАразом”. 

31.03.2023 17:35:10 Сьогодні. Вдень

З 1 квітня в Україні почнуть діяти електронні рецепти для рецептурних препаратів. Коментує — Дмитро Черниш, директор департаменту розвитку електронної системи охорони здоровя НСЗУ.

Марафон "Єдині новини #UАразом".

Марафон "Єдині новини #UАразом". Віктор Ляшко, Міністр охорони здоров'я України: лікарські засоби для онкохворих; Covid-19 в Україні./ Тимур Пістрюга, голова правління Асоціації саперів України: розмінування полів./ Світлана Литвин, аналітикиня Українського клубу аграрного бізнесу: урожай 2023./ Герман Галущенко, Міністр енергетики України: експорт електроенергії в Європу; імпорт електроенергії; відновлення електроенергії.

Марафон "Єдині новини #UАразом". Віктор Ляшко, Міністр охорони здоров'я України: з 1 квітня в Україні почнуть діяти електронні рецепти.

31.03.2023 15:09:59 Сьогодні. Вдень

З 1 квітня в Україні почнуть діяти електронні рецепти для рецептурних препаратів. Коментує Ірина Волошина, сімейна лікарка, доктор медичних наук, представниця правління Академії сімейної медицини України.

Марафон "Єдині новини #UАразом".