Аудіокнижка
В.Овсієнко, "Василь Стус у віддзеркаленнях".
Стартап
Бути першим, побачити те, що залишилося поза увагою інших, розробити цікавий інвестору бізнес-проект, зібрати команду однодумців і вивести на ринок результат спільної праці - складно, але цікаво і цілком реально. Перші сходинки інноваційного підприємництва долаємо з передачею «СТАРТАП».
Що звели цьогоріч будівельники в селі Святець Теофіпольського району Хмельниччини? Чи допоможе об’єкт працювати ефективніше місцевим господарям землі? Як оцінюють такі інвестиції представники органів влади та партнери хліборобів?
Чи збільшуються намолоти жниварів на завершальному етапі збирання хліба?
Чому члени ягідного кооперативу на Дніпропетровщині орієнтуються на переробку своєї продукції?
Як митники та податківці Миколаївщини зупинили спробу незаконного експорту українського зерна?
Меч духовний
Бере участь скрипаль, культуролог, композитор Кирило Стеценко.
Мить історії
Зведення берлінської стіни.
Музичні твори
Ейнзлі Катц, яка мешкає у США, вступила на славістику в Колумбійському університеті і після двох курсів вже вільно володіє українською. Нині вона в Україні. Про методику навчання та процес опанування мови, враження від нашої країни – дізнаємося з перших вуст.
Музичні твори
Друзі Манафорта. Хто з українських політиків пов’язаний з опальним політтехнологом?
Щоб не розслаблялись. Після завершення депутатських канікул директор НАБУ анонсував нові підозри нардепам.
“Кінець близько”. Олег Сенцов написав сестрі, що продовжуватиме голодування, незважаючи ні на що.
Півмільярда на патріотичне кіно чи на серіали для Росії? Чому в комісію, яка розподілятиме кошти, потрапили представники кінокомпаній, які є лідерами з виробництва серіалів для країни-агресора?
Музичні твори
Це уявна мандрівка світом, розповіді про далекі країни, нерозгадані таємниці нашої планети, найяскравіші архітектурні перлини та найпопулярніші туристичні маршрути, знайомство з історією та культурою різних народів. А ще - це мандрівки нашою рідною Україною, не менш цікавою для допитливого мандрівника. Моря і гори, печери і водоспади – все це поряд, це наша земля! Тож, пізнаючи світ, пам’ятай, вивчай і люби своє, українське!
Персональна справа
Вони нас дивують і вражають, ними захоплюються і їх зневажають, критикують і водночас цитують. Вони персони тижня, герої топових новин та перших шпальт найвпливовіших видань. Це особистості, які так чи інакше змінюють життя. Розглянемо «Персональну справу» однієї з таких персон.
Гімн України
Життя+
Домашня бібліотека є майже у всіх... Антон Левицький збирає книжки вже багато років, і всі вони присвячені українській історії, культурі та мистецтву. Про деякі цікаві й незвичайні експонати колекції дізнаємося з перших вуст. Також з'ясуємо, як із віком змінюються мета і можливості в колекціонуванні книг.
Як підвищуватиметься ефективність скотарства у малих і середніх сільгосппідприємствах? Про що свідчить досвід спеціалізованих молочно-товарних ферм, які виробляють продукцію екстра-класу? В якому напрямку має розвиватися українське молочне тваринництво?
Чому зменшується експорт олій?
Чи підвищаться закупівельні ціни на мед?
Яка перспектива будівництва біогазового заводу в Миронівському районі Київщини?
Війна і мир
Чи дійсно про Крим згадали лише після анексії? Як в Україні офіційно пояснювалась репатріація? Як змінити помилкову думку про кримсько-татарський сепаратизм? Чим різниться депортація чеченців і кримських татар? Бере участь письменниця, журналістка та дослідниця Гульнара Бекірова.
Крим. Реалії
Колишній російський мер Ялти Андрій Ростенко після двох місяців в московському СІЗО був звільнений під підписку про невиїзд. Хто допоміг екс-меру Ялти вийти на свободу? Хто і як сьогодні бореться з корупцією в Криму? І як зі справою Ростенко пов'язаний підконтрольний Росії глава Криму Сергій Аксьонов? Гості ефіру: ялтинський журналіст і правозахисник, організатор мітингу в Гурзуфі Сергій Сардик; російський громадський активіст, голова організації «Чистий берег.Крим» Володимир Гарначук; громадський активіст в Криму, голова «Кримського антикорупційного комітету» Ілля Большедворов.
Чому Росія сприймає посилення санкції як оголошення економічної війни? Коментує експерт з міжнародної безпеки Олексій Їжак.
Ціни та якість шкільних товарів в магазинах. Моніторимо ситуацію разом із членом правління всеукраїнської федерації споживачів «Пульс» та громадської організації «Новий день України» Андрієм Лигою.
Гасло “Слава Україні!” - “Героям слава!” стане вітанням українського війська. Чому саме зараз, на 5-му році війни з Росією? Історія вітання, чому у певної частини українців і в деяких країнах світу вітання спричиняє негативні емоції? Учасник програми - український історик, соціолог, публіцист Кирило Галушко.
Як сприймуть ЗСУ нове вітання замість “Здрастуйте, товариші”. Думка учасника миротворчих акцій Сергія Грабського.
Як до вітання “Слава Україні” - “Героям слава!” поставляться наші міжнародні партнери, зокрема Польща? Коментує доцент кафедри Національної академії державного управління при Президентові України Андрій Дуда.
Чи можливий сучасний світ без Інтернету? Поміркуємо над цим питанням разом із головою правління Інтернет асоціації Олександром Федієнком.
Сильні зливи, від наслідків потерпають міста. Чи можливо протистояти стихії? Яка ситуація в Івано-Франківську та Чернівцях? У якому стані системи зливів і хто їх контролює? Як убезпечити міста від «потопів» під час дощів? Хто винен у тому, що в ямах на дорозі можна потонути? Моніторимо ситуацію.
Програма для тих, хто рухається вперед, і не важливо, яким видом транспорту. Вартість проїзду, нові транспортні напрямки, автоспорт, юридичні поради для автомобілістів та багато іншого. Цікаво буде як водіям, так і пасажирам. Ті, хто лише збираються приєднатися до когорти автомобілістів, отримають об’єктивний і збалансований огляд ринку. А ті, хто люблять доглядати за машиною власноруч – корисні поради. Знайдеться хвилинка і для любителів ретротехніки. Стежимо за цінами: і на саму техніку, і на пальне, і на квитки. А також шукаємо найдешевший та найдорожчий автомобіль тижня.
Бізнес-клас
Приватні інвестиції: у що краще вкладати гроші? Ризикові варіанти з більшими прибутками або ж інвестиції з мінімальним ризиком, які підходять кожному. Також розберемося з індексними фондами, популярними на Заході.
Крим. Реалії
Що відбувається з футболом на півострові? Які перспективи у кримських футболістів? Чому сімферопольська «Таврія» переїхала на материк? Чи є у кримського футболу шанс на вихід на міжнародний рівень? Гості ефіру: віце-президент Федерації футболу Криму Олег Комуняр і український спортивний журналіст з Криму Олег Щербаков.
Бути здоровим
Грибкові інфекції шкіри та інших органів. Гість студії - лікар-дерматолог, доктор медичних наук, професор Національної медичної академії наук післядипломної освіти імені П.Шупика Олександр Літус.
Скільки Пол Манафорт заробив в Україні, як швидко витратив гроші і чому брав участь у виборчій кампанії Дональда Трампа? У студії - дипломат, експерт-міжнародник Ярослав Войтко.
Масові антиурядові протести в Румунії. Як розвиватимуться події, спробуємо спрогнозувати з політичним експертом Артемом Філіпенком.
Усі обставини аварії в Запорізькій області.
Як виховати у сучасних дітей любов до якісної книжки? Що читати дітям? Про шкільну програму і позакласне читання говоримо з письменницею та бібліотекаркою Валею Захабурою.
Про секрети зрілої молодості - кандидат біологічних наук, спортсменка, автор книжок про здоровий спосіб життя Галина Горяна.
Твоя Свобода
«Нормандська четвірка»: чого хоче Росія на Донбасі? Учасники програми: Олеся Яхно, політичний експерт; Ілля Пономарьов, екс-депутат Держдуми Росії (скайпом); Борис Райтшустер, німецький журналіст (скайпом).
Покоління Z, покоління X, центеніали, міленніали - хто ці люди? Чи є зв’язок між приналежністю до покоління Х чи Z та датою народження? Споконвічний конфлікт між представниками різних поколінь: у сучасному вимірі та в контексті історії. Спробуємо розібратися разом із літературознавцем Юрієм Ковбасенком. А із психологом Анною Покровською говоритимемо про програми розвитку для людей поважного віку.
Сильні зливи, від наслідків потерпають міста. Чи можливо протистояти стихії? Яка ситуація в Івано-Франківську та Чернівцях? У якому стані системи зливів і хто їх контролює? Як убезпечити міста від «потопів» під час дощів? Хто винен у тому, що в ямах на дорозі можна потонути? Моніторимо ситуацію.
Сьогодні. Ввечері
Скільки Пол Манафорт заробив в Україні, як швидко витратив гроші і чому брав участь у виборчій кампанії Дональда Трампа? У студії - дипломат, експерт-міжнародник Ярослав Войтко.
Свідки підтверджують алібі підозрюваного. Нові факти у справі нападу на Катерину Гандзюк розглянемо з журналісткою, автором статей Інтернет-видання «Українська правда» Мар’яною П’єцух та журналістом-розслідувачем Денисом Казанським.
Наші в Польщі. Про трудову міграцію - голова міжгалузевої профспілки українських працівників у Польщі Юрій Карягін.
Понад півтори сотні українських моряків перебувають у грецьких тюрмах. Чому вони не знали, що вчиняли злочин?
Цензура в кіно: історія і сучасність. У студії - художник, голова Асоціації продюсерів України Володимир Філіпов.
Що таке булінг, як його попередити та що робити батькам, якщо їхня дитина зазнає цькування у школі? На ці питання відповідає гостя студії – Іванна Смачило – заступниця Міністра юстиції України.
Низка свят, що відзначатимуться 14 серпня.
Поклоніння чудотворним іконам. Розмірковує протоієрей Олександр Дацюк.
Капличка «Чорнобильський Спас», що в Державному закладі «Український спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення» Міністерства охорони здоров’я України. Розповідають головний лікар диспансеру Вадим Борисович Боженко, голова правління громадської організації «Коломийське об’єднання ветеранів, інвалідів, волонтерів «Союз Чорнобиль України» Віктор Іванович Познік, священик Василь Білик.
Навчання в інклюзивному класі Як ефективно співпрацювати з батьками, асистентом учителя? На ці та інші запитання є кваліфіковані відповіді фахівців-практиків та батьків, які готові поділитися власним досвідом. Про безкоштовний онлайн-курс «Робота вчителів початкових класів із дітьми з особливими освітніми потребами» говоритимемо з Володимиром Брискіним, експертом з освіти, інклюзії та деінституалізації громадської організації «Смарт освіта». А ще дізнаємося більше про проект «Стипендія від КМ-Букс для талановитої молоді з обмеженими можливостями та дітей-сиріт».
Громадська хвиля
Лікарку онкогематологічного відділення Інституту раку Ганну Губареву, яка відмовилася лікувати ветерана АТО через те, що «той вбивав братський народ», після гучного звільнення поновили на роботі. Наразі контракт з нею все ж таки розірвано. Про це повідомила виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун. Що відбувається в Інституті раку, розповість членкиня правління Центру протидії корупції Олександра Устінова.
Коли емоції на максимумі, боротьба додає сил, а виклик не сприймається, як вирок. Це світ спорту з його найцікавішими і найважливішими подіями. Інтерв`ю з тренерами та спортсменами, розповіді про нові досягнення, аналіз поєдинків та змагань. Жити на повну, бути на одній орбіті з «Планетою спорту».
Громадська хвиля
Влітку цього року археологи знайшли унікальну пам’ятку - фортифікаційну споруду, зведену за часів Київської Русі. Деталі розповість кандидат історичних наук Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Сергій Тараненко.
Коли емоції на максимумі, боротьба додає сил, а виклик не сприймається, як вирок. Це світ спорту з його найцікавішими і найважливішими подіями. Інтерв`ю з тренерами та спортсменами, розповіді про нові досягнення, аналіз поєдинків та змагань. Жити на повну, бути на одній орбіті з «Планетою спорту».
Святительське слово
Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет розповідає про найбільші релігійні свята, цитує уривки зі святого Євангеліє від Іоанна, Матвія, Луки, Марка та коментує їх.
Україна візьме участь у дитячому Євробаченні.
Учасниця Євробачення-2018 Франка Бателіч вийшла заміж.
Організатори Євробачення знову погрожують перенести шоу 2019 року до іншої країни, якщо ізраїльський мовник не внесе необхідну суму завдатку.
М.Лисенко, О.Кониський, "Боже Великий, Єдиний"