Віталій Науменко
Віталій Науменко

За освітою журналіст.

На Українському Радіо Віталій працює з 1983-го року.  Займається здебільшого політичною журналістикою: брав участь в усіх президентських та парламентських кампаніях та завжди залишався відданим цінностям, які лежать в основі радіо — любов до слухача, відповідальність за слово в ефірі, професіоналізм.

Вважає, що нічого кращого і доступнішого за радіо людство на сьогодні не має і навряд чи матиме: "Вражаючий за доступністю, швидкістю реагування та аналізу подій комунікативний майданчик", — каже він. 

Надихається можливістю бути першими, повідомляючи про важливі події, та втерти носа колегам з того ж телебачення. Звісно, ретельно перевіривши інформацію.

Любить спорт, піші прогулянки, читання детективів та перегляд кіно.

Прийшов на роботу в Держтелерадіо УРСР у 1983 році. Одразу потрапив до Головної редакції інформації радіо — своєрідної кузні кадрів. Практично весь час роботи займається проблемами економіки, а з 1991-го року, від здобуття незалежності, — ще й  політичними питаннями. Висвітлював у прямому ефірі чимало значних для Української державності подій: перші візити в Україну президентів США Білла Клінтона, Росії Бориса Єльцина, Папи Римського Івана Павла Другого, усі президентські перегони.

Вважає, що радіо — наймобільніший, найдемократичніший засіб масової інформації.

Передачі з архіву Українського радіо

21.11.2024 02:00:14 На часі
Чи вистояла наша енергосистема. Які наслідки цієї атаки можуть вплинути на проходження зими. Чому запровадили стабілізаційній відключення. Як довго вони можуть тривати. Гість: Олексій Оржель, голова Київського офісу Секретаріату Енергетичного співтовариства, колишній міністр енергетики та захисту довкілля України.

Новини з сесійної зали Верховної Ради України.

Бути на зв'язку попри відключення. Який алгоритм дій потрібно виконати, щоб лишатись на зв'язку. Наскільки інтернет-провайдери готові до відключень? Чи пропрацювали помилки, допущені під час попередніх знеструмлень? Гість — Юрій Мацик, директор Департаменту з розвитку фіксованого інтернету Мінцифри.

Парламент ухвалив бюджет на 2025 рік. Кому та скільки грошей дістанеться? Гостя — Роксолана Підласа, голова Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, членкиня депутатської фракції політичної партії "Слуга народу".

 

Про рішення наших партнерів дозволити Україні завдавати ударів ракетами ATACMS по російській території. Чи має це рішення визначальне значення? Варто чи ні очікувати на значні зміни на фронті та скільки цих ракет може бути в Україні? Гість — Валентин Бадрак, письменник, військовий експерт.

Робота Верховної Ради під час війни. Огляд головних рішень.

Саміт Великиої двадцятки і плани завершення війни в Україні. Гість — Олександр Сушко, політолог, виконавчий директор Міжнародного фонд "Відродження".

Саміт лідерів країн G20. У Бразилії розпочинається саміт лідерів країн G20. Україна буде на порядку денному заходу. На яку підтримку може розраховувати Україна. Мирні інціативи світових лідерів і удари далекобійною зброєю. Від кого є дозволи. Гість: Петро Олещук, доктор політичних наук.

Про роботу нашого ППО, зокрема, в контексті масованого ракетного обстрілу. Роль F-16. Гість — Костянтин Криволап, аналітик, авіаційний експерт.

Чи вистояла наша енергосистема. Які наслідки цієї атаки можуть вплинути на проходження зими. Чому запровадили стабілізаційній відключення. Як довго вони можуть тривати. Гість: Олексій Оржель, голова Київського офісу Секретаріату Енергетичного співтовариства, колишній міністр енергетики та захисту довкілля України.