Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

Віталій Науменко

Віталій Науменко

Прийшов на роботу в Держтелерадіо УРСР у жовтні 1983-го року. Одразу потрапив до Головної редакції інформації радіо – своєрідної кузні кадрів, як її небезпідставно називали. Достатньо сказати, що чимало телеведучих провідних національних телеканалів – як приватних, так і державних – починали свій професійний шлях у журналістиці саме з цієї редакції.
Практично весь час роботи займаюсь проблемами економіки, а з 1991-го року, від здобуття незалежності – ще й  політичними питаннями. Від Українського радіо  брав участь у всіх п’яти президентських перегонах.      
Висвітлював (разом із колегами) у прямому ефірі чимало значних для Української державності подій: перші візити в Україну президентів США – Білла Клінтона, Росії – Бориса Єльцина, Папи Римського Йоанна Павла Другого.
Завжди виходив з того, що радіо – наймобільніший, найдемократичніший засіб масової інформації, прагнув конкретними діями піднімати авторитет радіо.
На сьогодні – ведучий авторських програм – «Відкрита студія» та «Депутатський тиждень».

Минулі передачі

 • 22.05.2018 18:33:00
  - Перший канал

  Санкції США проти Ірану: нова криза чи шлях для її розв”язання? Якою буде відповідь Європи? Чому у Дональда Трампа виникають сумніви щодо зустрічі з Кім Чен Ином? Перебіг подій аналізуватиме експерт-міжнародник Ярослав Войтко.

 • 22.05.2018 18:08:04
  - Перший канал

  Отруєння дітей газом у харківській школі. З подробицями журналіст Харківської філії Суспільного Володимир Носков.

  Отруєння дітей у школах в різних містах: випадковий збіг чи вже тенденція? Як організовано охорону дошкільних та навчальних закладів? Чи можливо запобігти екстремальним ситуаціям? Коментує генерал армії, колишній голова Служби зовнішньої розвідки України Микола Маломуж.
   

 • 21.05.2018 18:33:00
  - Перший канал

  Ситуація на Донбасі. Точка зору  військового експерта Олега Жданова.

 • 21.05.2018 18:08:06
  - Перший канал

  У Миколаєві евакуювали 400 учнів зі школи через розпилення аерозолю. Нові подробиці коментують  журналіст Миколаївської філії Суспільного радіо Андрій Тюренков та завідувач відділу фізико-неорганічної хімії Інституту фізичної хімії НАНУ Петро  Манорик.

  Українські політв’язні в Росії: хто вони? Скільки наших співвітчизників є заручниками Кремля? Голодування Олега Сенцова: ув’язнений режисер вимагає відпустити всіх українців. Що для цього можуть зробити Рада Європа та інші міжнародні гравці? Про можливі шляхи звільнення політичних бранців Російської Федерації - співзасновник Інституту з прав людини Богдан Крикливенко.

 • 21.05.2018 17:39:04
  - Перший канал

   Антикорупційний суд. Про що домовляються міжнародні експерти та Україна? Бере участь економіст Сергій Фурса.

 • 11.05.2018 18:33:00
  - Перший канал

  Вступ до магістратури за технологією ЗНО. Які новації очікують на студентів? У чому різниця між єдиним фаховим іспитом та фаховим вступним випробуванням? Коли і де можуть зареєструватися вступники? Як змінилася структура тестів? Коли відбуватиметься оприлюднення списків та зарахування?Гість студії - генеральний директор Директорату вищої освіти та освіти дорослих Міністерства освіти і науки України Олег Шаров.

 • 11.05.2018 18:08:01
  - Перший канал

  Чому адвокати відмовляються від Надії Савченко? Розповідає її колишній адвокат Віктор Чевгуз.

  Яке питання більше турбує Європу: іранське чи українське? Аналізуємо ситуацію з головою Громадської Ліги «Україна – НАТО» Сергієм Джерджем.

 • 11.05.2018 17:39:02
  - Перший канал

  Чи виконає Укрзалізниця обіцянку пустити електричку до міжнародного аеропорту "Бориспіль", розповів громадський діяч, активіст Костянтин Салій.

  Коли і як запрацює НКРЕ КП? Запитаємо про це в енергетичного оглядача Главкому Наталії Прудкої.

 • 10.05.2018 18:34:25
  - Перший канал

  Державний борг України і подальша співпраця з Міжнародним валютним фондом. Чи впливають хід реформ та наближення передвиборчої кампанії на фінансові зобов’язання, які бере на себе наша держава в очікуванні чергового траншу?
  Економіст Володимир Власюк спробує роз’яснити ситуацію.

 • 10.05.2018 18:08:01
  - Перший канал

  Підсумки зустрічі Президента України Петра Порошенка з лідерами Німеччини Ангелою Меркель і Франції Емануелем Макроном в Аахені (Німеччина) прокоментував в ефірі доктор історичних наук, професор Андрій Мартинов.

  Касаційний адміністративний суд Верховного суду завершить розгляд справи щодо визнання незаконними та протиправними змін до Регламенту Вищої кваліфікаційної комісії суддів України. Докладніше - співкоординатор ГРД Галина Чижик.