Сьогодні. Ввечері
Сьогодні. Ввечері

Підбиваємо підсумки дня, що минає.

Передачі з архіву

Кривавий брухт. За приблизними підрахунками Української асоціації вторинних металів, якщо всю підбиту техніку з початку війни переробити на брухт, то вийде 1 млн тонн. Кому належить підбита й пошкоджена техніка? Чи доречно й можливо переробляти та чи має Україна такі потужності — Олександр Шейко, голова експертно-наукової Ради Української асоціації вторинних металів, експерт ТПП України; Олег Коваль, начальник управління утилізації та відчуження майна Міноборони України.

Платформа Vox Ukraine оприлюднила результати дослідження про стійкість громад під час повномасштабної війни. Гість: Андрій Дарковіч, дослідник Центру соціологічних досліджень, вивчення децентралізації та регіонального розвитку KSE Institute.

За півтора роки повномасштабного вторгнення українські правоохоронні органи розслідують безпрецедентну кількість воєнних злочинів росіян. Основні проблеми. які виникають у цих розслідуваннях, дослідила Українська гельсінська спілка з прав людини. Правозахисники підготували рекомендації, як зробити розслідування таких злочинів ефективнішими. Гостя: Анна Козьменко, адвокатка, юристка Центру стратегічних справ УГСПЛ.

Одного з найбільших у світі виробників діамантів внесли до списку спонсорів війни. Які ще компанії за останній час потрапили до цього списку, а кого виключили з цього списку? Що мають зробити компанії, аби не бути в цьому списку? Гостя — Агія Загребельська, очільниця напряму мінімізації корупційних ризиків в санкційній політиці НАЗК.

Підсумки візитів Володимира та Олени Зеленських до США та Канади. Про що вдалось домовитись, а про що — ні, за результатами візиту до США. Канада — друг України. І це перший візит у країну після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Чому саме зараз було вирішено відвідати Канаду? Гість — Олександр Хара, дипломат, експерт Центру оборонних стратегій.

Підсумки візиту Президента України до США, загострення між Україною і Польщею, Південний Кавказ після третьої Карабаської війни, що тривала менше двох діб. Гість — Олександр Моцик, Надзвичайний і Повноважний Посол України у Туреччині (1997-2001), у Польщі (2006-2010), Сполучених Штатах Америки (2010–2015).

Рада розглянула кілька євроінтеграційних законів: про нацменшини (у другому читанні) та про політично значущих осіб (у першому читанні). Голова фракції Слуга народу Давид Арахамія написав, що парламент "виконав свою домашню роботу" і тепер справа за Кабміном. Чи справді Україна, за цими вимогами, готова до початку перемовин про вступ до ЄС, що передбачають останні ухвалені закони і що має ухвалити Кабмін. Чого можна очікувати від Єврокомісії у жовтні. Гостя — Марія Голуб, експертка з двосторонніх відносин між Україною та ЄС.

Проєкт бюджету-2024, зміни до бюджету-2023, ПДФО військових і громади, підсумки візиту Президента до ООН і США. Гостя — Оксана Савчук, народна депутатка Україна, членкиня політичної партії ВО "Свобода".  

100 днів нового складу ВККС, що вже зроблено для очищення судової влади і формування доброчесного і професійного суддівського корпусу, кадровий голод в судах і шляхи та терміни його подолання. Гість — Руслан Сидорович, заступник Голови ВККСУ.

Живопис як терапія для жінок загиблих воїнів. Гість — Олег Юров, художник, ініціатор арттерапевтичного проєкту "Сто картин жінок справжніх Героїв".

Ведучі: Галина Бабій