Радіодетектив
Артур Конан Дойл,"Остання справа Холмса".
Агропромисловий комплекс розвивається і дає прибуток. Хліборобську галузь по праву вважають однією з найуспішніших у державі. Якою ж ціною долають труднощі ті, хто забезпечує продовольчий достаток України? Досвід успішних господарств, поради хліборобів, виробників продукції та споживачів у програмі "Колос. Аграрний щоденник".
З музичних програм Європейської мовної спілки
Симфонії Вольфганга Амадея Моцарта у виконанні молодіжного "East West Divan Orchestra" під керуванням Даніеля Баренбойма.
Про фестиваль молодіжних театральних колективів "Лимонад" у Харкові і Запорізьку книжкову толоку.
Про вегетаріанців в Україні, їхня кількість зростає.
Про проект нового зоозахисного закону і його наслідки для господарів хатніх тварин.
Музичні твори
Про візит Волкера до України: що обговорювали і які наслідки будуть.
Як вирішується каталонське питання? Чи справді Каталонія стала незалежною? І чи вдасться Іспанії утримати її у своїх кордонах?
Про правила дорожнього руху.
Всесвітня акція "Осінній День астрономії" в ГАО НАН України.
Музичні твори
Згодом
«Панамські документи» стали одним із найгучніших скандалів 2016-го року. Що змінилося з часом? До яких наслідків призвела історія з офшорами? Як світ бореться з фінансовим шахрайством?
Про маленьку перемогу молодих офіцерів Військово-морських сил України.
Про трагічні події кінця жовтня 2014 року. Бахмацька траса, історія 32-го блокпоста.
Історії успіху ветеранів війни на Сході, які повернулися до мирного життя і намагаються відкрити власну справу.
Форум "Захоплені життям".
Про проблему зі службовими собаками, які за віком вже не можуть нести службу в Збройних Силах України.
Музичні твори
Війна і мир
Чому і навіщо відбуваються мітинги під Верховною Радою? Чого боїться нинішня влада? Яка доля чекає ветеранів АТО, коли вони повертаються у цивільне життя? Гість програми - український правник, публіцист та громадський активіст Генадій Друзенко.
Дощі, а подекуди й з мокрим снігом, дещо завадили завершенню збирання пізніх зернобобових та технічних культур. Однак попри всі примхи погоди хлібороби цьогоріч зберуть другий за обсягом
врожай у новітній історії України. У цьому впевнені в Мінагрополітики. Але яким чином цей ужинок позначиться на рівні орендної плати, яку отримують власники земельних паїв? Чи зростає вона? І чи залежить це лише від орендаря, чи і від активної позиції орендодавців?
Як у селі Суха, що на Полтавщині, готуються до 100-річчя від дня народження свого славного земляка, класика української літератури Олеся Гончара?
Голос Надії
Популяризація Євангеліє.
Донбас. UA
Як варто працювати з населенням окупованих районів Донеччини та Луганщини після деокупації? Беруть участь: координатор руху "Сильні громади" Валентин Краснопьоров, народний депутат 7-го та 8-го скликань Єгор Фірсов.
Вона - Народний Герой України. А бійці, побратими, називають її мамою. Цим все сказано: неймовірного серця людина. Мама Пісків і не лише… два з половиною роки Євдокія Попович, лікар з Івано-Франківщини на війні… Або просто - Степанівна.
Первинний код
Спецпроект Українського радіо до 100-річчя національного відродження. Події української революції 1917-21 рр. Персони, документи, наслідки. Нова доба української історії.
Будьте здорові! Грип та застуда атакують. Та епідемії поки немає. Отже ще є час вакцинуватися тим, хто поки не захворів і надалі також хоче вберегтися. Та чи є чим? Які вакцини й за якими цінами можна придбати в аптеках?
Квота для дорослих. Кабмін запровадив квоти для працівників старших 45-ти років, щоб забезпечити їх робочими місцями. А ВООЗ ще два роки тому переглянула градацію і встановила нову вікову класифікацію: молодий вік – до 44-ох. Чи знають про це роботодавці і які настрої в українців 45+?
Смертельна зброя. Автомобільні аварії вбивають щороку тисячі українців. ДТП набувають резонансу, за їхніми наслідками лунають нові урядові обіцянки впорядкувати ситуацію на дорогах. Та віз і нині там. Чи будуть радикальні зміни після харківської ДТП чи чекатимемо нових жертв?
Терористична реальність. У столиці знову вибух. І знову - вбиті й поранені. Вибуховий пристрій, приведений в дію дистанційно, вбив двох і трьох людей серйозно поранив. Нардепа Ігоря Мосійчука ціною свого життя порятував від смерті, але не від поранень його охоронець. Хто захистить українців від терористичних загроз?
В Ірпені триває XVII Всеукраїнський фестиваль аматорських театрів та цирку «Театральний форум-2017».
Кінокритик, телеведучий Ярослав Підгора-Гвяздовський - про документальний фільм "Будинок "Слова", який презентували у Харкові.
Як відпочити та набратися сил і як налагодити внутрішній діалог з душею та тілом розповість власник йога-студії в Україні Рамбанді.
Як новий освітній закон, принятий Верховною Радою України, співіснує з міжнародним правом, чи порушує якісь його норми і що каже міжнародне законодавство? Реакція на це Румунії, Угорщини та Польщі. Коментує докторка юридичний наук, професорка кафедри міжнародного права Інституту міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка Ольга Будкевич.
Про сьогоднішні місцеві вибори в усіх областях України - голова правління Комітету виборців України Олексій Кошель.
Про плюси і мінуси переходу на літній та зимовий час - кандидат біологічних наук Ольга Маслова та експерт економічного дискусійного клубу Євген Олейніков.
Бере участь спортивна журналістка, яка багато років працювала на Українському радіо, а нині працює спортивною журналісткою в Словаччині, Людмила Якушева.
28-29 жовтня у Львові відбувається Lviv Fashion Week. Бере участь український дизайнер Катерина Кароль.
Святительське слово
Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет розповідає про найбільші релігійні свята, цитує уривки зі святого Євангеліє від Іоанна, Матвія, Луки, Марка та коментує їх.
Подорож до Польщі.
Про Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному - старший науковий співробітник музею Жанна Чечель.
20 хвилин з В.Яворівським
За листами радіослухачів.
Батьківська кухня
Батьки хочуть, щоб їхня дитина змалечку вміла поводитися у будь-якому товаристві. Була вихованою, чемною, охайною, впевненою у собі особистістю. І віддають малечу до різноманітних гуртків та шкіл розвитку. Де ще і як можна такому навчатися? Поцікавимося у президента Асоціації дитячої моди Ірини Ярмак, юних моделей та їхніх батьків.
Вибух поряд із телеканалом «Еспресо». Замах чи теракт? Чи є надія на об’єктивне розслідування? Що треба зробити, аби справа не опинилася у довгій шухляді?
Зелена планета
Цілющі властивості трав.
Україна знову залишилась без кредиту МВФ. Його очікують не в цьому році, а в першому кварталі наступного.
Про фотовідеофіксацію порушень правил дорожнього руху та посилення відповідальності за порушення правил.
Про фотовідеофіксацію порушень правил дорожнього руху та посилення відповідальності за порушення правил.
Державна служба спецзв'язку та захисту інформації хоче ввести примусову реєстрацію абонентів мобільного зв'язку, їхніх смартфонів і планшетів.
У Верховній Раді зареєстрували законопроект, який має зобов'язати українців реєструвати й чіпувати домашніх котів і собак.
Про Ільмі Умерова і Ахтема Чийгоза - український кримськотатарський політик, член Меджлісу кримськотатарського народу Ескендер Барієв.
Що стоїть за доволі сміливим кроком правоохоронців щодо притягнення до дисциплінарної відповідальності керівників прокуратури та про те, якою має бути така відповідальність - експерт Центру політико-правових реформ Олександр Банчук.
Чи можна вважати вдалим старт нового опалювального сезону? Чому, попри заяви уряду про майже стовідсоткову готовність до холодів, залишаються населені пункти, де тепла досі немає? Ситуацію спробуємо проаналізувати у підсумковій програмі.
В мережі
Ляшко попався. Як мережі реагували на задекларовані ним виграші.
Що приховано за активністю менезабани і для чого вона взагалі.
Бере участь журналіст, критик, письменник Сергій Руденко.
Український контекст
Вибух біля телеканалу "Еспресо".
Протистояння в Святошинському суді.
Другий тиждень акціії біля Верховної Ради.
Про життя українських територіальних громад.
Проголошення незалежності Каталонії.
Передвиборчі розстановки в Росії. Заява Собчак і реакція Кремля.
Нові американські санкції проти Російської Федерації і погрози у відповідь від самої Москви.
Причини відносного успіху праворадикальних сил у європейських країнах.
Відвертість
Про молитовно-літургійне життя церкви. Розглядаються теми: «Що означає бути щасливим?», «Святі отці церкви – про основи сім»ї», «Шлюб», «Важливість проповіді слова Божого для молоді», інші.
Війна і мир
Про особливості надання медичної допомоги "ватникам", загальнолюдські цінності справжнього лікаря, неготовність українців до терактів і незнання ними елементарних правил надання першої медичної допомоги, а також про почуття військових, які кожного дня ризикують життям на передовій. Гість студії - виконавчий директор "Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Миколи Пирогова" Олександр Гагаєв.
Дощі, а подекуди й з мокрим снігом, дещо завадили завершенню збирання пізніх зернобобових та технічних культур. Однак попри всі примхи погоди хлібороби цьогоріч зберуть другий за обсягом
врожай у новітній історії України. У цьому впевнені в Мінагрополітики. Але яким чином цей ужинок позначиться на рівні орендної плати, яку отримують власники земельних паїв? Чи зростає вона? І чи залежить це лише від орендаря, чи і від активної позиції орендодавців?
Як у селі Суха, що на Полтавщині, готуються до 100-річчя від дня народження свого славного земляка, класика української літератури Олеся Гончара?
Вечірня колисанка
Казка "Як паровозик Свищик гол забив".
Громадська хвиля
Про ситуацію в Каталонії, а також про те, де ще ведуться розмови про незалежність, говоримо з дипломатом, правозахисником, журналістом Богданом Нагайлом.
Громадська хвиля
Техногенні катастрофи, стихійні лиха, діяльність людини: що ми повинні знати про зміни клімату на планеті? Розповідає кліматолог Світлана Красовська.
Традиційну музику ірландців, шотландців та інших народів кельтського походження в ефірі Громадського радіо виконує київський фолк-гурт «Rún».
Висвітлення спортивних подій, які відбулися впродовж дня в Україні та світі. Інформація про розвиток фізкультури та спорту, інтерв’ю зі спортсменами та тренерами.
Репортаж про першу Міжнародну науково-практичну краєзнавчо-богословську конференцію «Духовні скарбниці Поділля» з нагоди 260-річчя Свято-Успенського кафедрального собору, що у місті Бар Вінницької області та 130-річчя прославлення Барської ікони Божої Матері як чудотворної.