Мобільний додаток

Наталія Ступакова

Наталія Ступакова

Ведуча програм "Батьківська кухня" та "Психологія освіти". 

Народилася у Києві. Закінчила Київський педагогічний коледж та Національний педагогічний університет імені Михайла Драгоманова. Працювала педагогом у школі.

Авторка тренінгів з розвитку особистості для молодших школярів. Кінокритик у дитячій періодиці.

На Українському радіо працює понад 20 років. Була ведучою програм "Школяда", "Старшокласник", "АВС", "Твій вибір", "Після уроків", "Батьківські збори", "Сім’я – фортеця моя", "Знай наших", "VOX POPULI", "Зігріте серце".

Наступні передачі

 • 26.01.2019 12:22:00
  - Культура

  Щеплення: навіщо і кому потрібні вони у наш час. Без яких щеплень не обійтися, а без яких можна спокійно жити? Чи можуть діти без щеплень відвідувати садочки та школи? Які вакцини найкращі, і які не варто використовувати? Про це говоримо із доцентом Національного медичного університету ім. Богомольця, експертом з дитячих інфекційних хвороб Департаменту охорони здоров’я Київської міської держадміністрації Віталієм Євтушенком.

 • 27.01.2019 04:20:00
  - Культура

  Запрошуємо на відверту розмову про виховання дітей, їхній розвиток та здоров’я, навчання та дозвілля.

  Слухаємо рекомендації найкращих фахівців і разом п оширюємо інновації. Дізнаємося про цікавий досвід  успішних батьків і талановитих педагогів. Охочі поділитися своїми думками слухачі можуть зателефонувати у студію.

Минулі передачі

 • 23.01.2019 03:00:03
  - Культура

  Чому відмінники, коли дорослішають, не завжди стають успішними людьми? Чи це вони якісь особливі, чи наша школа якось не так і не того навчає? Чи не вміємо правильно оцінювати? А може, оцінки у нас ставлять не за те, за що варто було б? Гості - директор Інституту психології ім. Г. Костюка Сергій Максименко та експерт з питань освіти Українського інституту майбутнього Микола Скиба.    
  На телефонному зв’язку зі студією доктор педагогічних наук, професор НПУ ім. М. Драгоманова Ганна Цвєткова.

 • 22.01.2019 15:05:00
  - Культура

  Чому відмінники, коли дорослішають, не завжди стають успішними людьми? Чи це вони якісь особливі, чи наша школа якось не так і не того навчає? Чи не вміємо правильно оцінювати? А може, оцінки у нас ставлять не за те, за що варто було б?
  Думками про це у студії діляться академік НАПН України, директор Інституту психології ім. Г. Костюка Сергій Максименко та експерт з питань освіти Українського інституту майбутнього Микола Скиба.
  На телефонному зв’язку зі студією доктор педагогічних наук, професор НПУ ім. М. Драгоманова Ганна Цвєткова.

 • 20.01.2019 04:20:00
  - Культура

  Сучасні можливості у навчанні та вихованні дітей для батьків і вчителів. Як обрати щось для себе?
  Про це говоримо зі співзасновником та керівником студії онлайн-освіти EdEra, експертом з дистанційної освіти Координатора проектів ОБСЄ Україна Іллєю Філіповим.

 • 19.01.2019 12:22:00
  - Культура

  Сучасні можливості у навчанні та вихованні дітей для батьків і вчителів. Як обрати щось для себе? Про це говоримо зі співзасновником та керівником студії онлайн-освіти EdEra, експертом з дистанційної освіти Координатора проектів ОБСЄ Україна Іллєю Філіповим.
  На телефонному зв’язку зі студією дитячий і сімейний психолог, автор книг і семінарів Світлана Ройз та керівник ГО «Смарт освіта», журналіст Галина Титиш

 • 16.01.2019 02:00:31
  - Перший канал

  Спільний проект МОН України і Британської Ради «Шкільний вчитель нового покоління». Учасниця програми - менеджер освітніх проектів Британської Ради в Україні Вікторія Іваніщева.

 • 16.01.2019 03:00:03
  - Культура

  Обговорюємо спільний проект МОН України і Британської Ради «Шкільний вчитель нового покоління».
  До студії запрошена менеджер освітніх проектів Британської Ради в Україні Вікторія Іваніщева.

 • 15.01.2019 15:05:00
  - Культура

  Обговорюємо спільний проект МОН України і Британської Ради «Шкільний вчитель нового покоління».
  До студії запрошена менеджер освітніх проектів Британської Ради в Україні Вікторія Іваніщева.
  На телефонному зв’язку зі студією головний спеціаліст департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН України Оксана Коваленко; декан факультету початкової освіти та філології Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Інна Ящук; викладач Вінницького державного педагогічного унівреситету ім. М. Коцюбинського Олена Змієвська та кандидат філологічних наук, викладач Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича Катерина Худик.

 • 13.01.2019 04:20:00
  - Культура

  Дитина і диво: чи варто вірити в дива, що вважати дивом, чи треба і як довго потрібно підтримувати віру дитини в диво, як творити дива для дітей. Про це говоримо із доцeнтом Київського унівeрситeту імeні Бориса Грінчeнка Оленою Половіною. На телефонному зв’язку зі студією священик Православної Церкви України Василь Білик.

 • 12.01.2019 12:22:00
  - Культура

  Дитина і диво: чи варто вірити в дива, що вважати дивом, чи треба і як довго потрібно підтримувати віру дитини в диво, як творити дива для дітей.
  Про це говоримо із доцeнтом Київського унівeрситeту імeні Бориса Грінчeнка Оленою Половіною.
  На телефонному зв’язку зі студією священик Православної Церкви України Василь Білик.

 • 09.01.2019 03:00:03
  - Культура

  “Liberal arts: Лідерство в освіті” – відкриті форуми для вчителів, покликані сформувати вчителя-лідера та поширити модель навчання впродовж життя. Обговорюємо освітні тренди, які педагогам слід втілювати уже сьогодні