Аудіокнижка
Олесь Гончар, "Собор" (сторінки роману, пер. 4).
На хвилі джазу
Записи Гербі Хенкока.
Дощі, а подекуди й з мокрим снігом, дещо завадили завершенню збирання пізніх зернобобових та технічних культур. Однак попри всі примхи погоди хлібороби цьогоріч зберуть другий за обсягом
врожай у новітній історії України. У цьому впевнені в Мінагрополітики. Але яким чином цей ужинок позначиться на рівні орендної плати, яку отримують власники земельних паїв? Чи зростає вона? І чи залежить це лише від орендаря, чи і від активної позиції орендодавців?
Як у селі Суха, що на Полтавщині, готуються до 100-річчя від дня народження свого славного земляка, класика української літератури Олеся Гончара?
З музичних програм Європейської мовної спілки
Фрагменти виступу Хору Баварського радіо та оркестру Північнонімецького радіо під орудою Томаса Хенгельброка.
В Ірпені триває XVII Всеукраїнський фестиваль аматорських театрів та цирку «Театральний форум-2017».
Кінокритик, телеведучий Ярослав Підгора-Гвяздовський - про документальний фільм "Будинок "Слова", який презентували у Харкові.
Як відпочити та набратися сил і як налагодити внутрішній діалог з душею та тілом розповістьвласник йога-студії в Україні Рамбанді.
Як новий освітній закон, принятий Верховною Радою України, співіснує з міжнародним правом, чи порушує якісь його норми і що каже міжнародне законодавство? Реакція на це Румунії, Угорщини та Польщі. Коментує докторка юридичний наук, професорка кафедри міжнародного права Інституту міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка Ольга Будкевич.
Музичні твори
Про сьогоднішні місцеві вибори в усіх областях України - голова правління Комітету виборців України Олексій Кошель.
Про плюси і мінуси переходу на літній та зимовий час - кандидат біологічних наук Ольга Маслова та експерт економічного дискусійного клубу Євген Олейніков.
Бере участь спортивна журналістка, яка багато років працювала на Українському радіо, а нині працює спортивною журналісткою в Словаччині, Людмила Якушева.
28-29 жовтня у Львові відбувається Lviv Fashion Week. Бере участь український дизайнер Катерина Кароль.
Музичні твори
Міжнародний контекст
Проголошення незалежності Каталонії.
Передвиборчі розстановки в Росії. Заява Собчак і реакція Кремля.
Нові американські санкції проти Російської Федерації і погрози у відповідь від самої Москви.
Причини відносного успіху праворадикальних сил у європейських країнах.
Музичні твори
Музичні твори
Український контекст
Протистояння в Святошинському суді.
Другий тиждень акціії біля Верховної Ради.
Український контекст
Вибух біля телеканалу "Еспресо".
Про життя українських територіальних громад.
"Як день розпочнеш, так його і проживеш" — девіз ведучих ранкової програми "Вдосвіта" на Українському радіо. Адже "Вдосвіта" — це вранішній вибух енергії та позитиву. Наша команда прокидається о 4-тій годині аби зробити ваш ранок цікавим, насиченим корисною інформацією та тільки хорошими новинами. Ми першими інформуємо вас про те, що сталося в країні та світі, поки ви спали. Саме від нас ви дізнаєтеся, як вдягнутися сьогодні і чи треба прихопити парасольку, виходячи із дому. Ми розкажемо і про економічні тенденції та курси валют. Обов’язково поспілкуємося з компетентними експертами на актуальні теми. А ще, неодмінно посміємося разом із вами над тим, про що гомонять у соціальних мережах.
Агропромисловий комплекс розвивається і дає прибуток. Хліборобську галузь по праву вважають однією з найуспішніших у державі. Якою ж ціною долають труднощі ті, хто забезпечує продовольчий достаток України? Досвід успішних господарств, поради хліборобів, виробників продукції та споживачів у програмі "Колос. Аграрний щоденник".
Війна і мир
Чому і навіщо відбуваються мітинги під Верховною радою? Чого боїться нинішня влада? Яка доля чекає ветеранів АТО, коли вони повертаються у цивільне життя? Гість програми - український правник, публіцист та громадський активіст Генадій Друзенко.
Крим. Реалії
Нетерпимий до ЛГБТ Крим. Чому на півострові заборонили проведення російських ЛГБТ-акцій? Що означають нетолерантні висловлювання підконтрольних Росії кримської влади щодо сексуальних меншин? Яка політика Росії по відношенню до ЛГБТ? Як ця політика впливає на анексований Крим? Гості ефіру: засновник співтовариства GayRussia в Росії Микола Алексєєв, науковий співробітник Центру незалежних соціологічних досліджень в Росії Олександр Кондаков, координатор правозахисної організації Freedom House в Україні Зорян Кісь.
Курт Волкер в Україні. Чи вдалося узгодити подальші кроки виконання Мінських угод з українською стороною, запитаємо в політолога, провідного аналітика Міжнародного інформаційно-аналітичного центру «Розвиток України» Олександри Решметділової.
Про наркотики коментує керівник Центру реабілітації наркозалежної молоді Павло Казар'ян.
Про акцію "Конопляний марш свободи".
Попередні результати виборів в об′єднаних територіальних громадах проаналізуємо з експертом Центрального офісу реформ при Мінрегіонбуді Іваном Лукерею.
Які ще послуги, окрім звичних для населення, може надавати Укрпошта? Адресуємо це запитання експерту Економічного дискусійного клубу Ігорю Гарбаруку.
Мовна політика України не сходить з порядку денного світової громадськості. Ухвалений Верховною Радою Закон про освіту під кутом зору Венеціанської комісії. Ситуацію коментує голова Українського юридичного товариства Олег Березюк.
Центральне розвідувальне управління (ЦРУ) розсекретило інформацію про Гітлера.
Українці витрачають неменше ніж 55% від споживчого кошина на продукти харчування це більше ніж в інших європейських країнах коментує виконавчий директор «Економічного дискусійного клубу» Олег Пендзин.
Де пенсіонери можуть навчитися користуватися комп’ютером, опанувати соцмережі, дізнатися про особливості мобільних телефонів, вивчити іноземну мову? Хто і як має їх підтримувати, щоб вони почувалися повноцінними громадянами українського суспільства? Досвідом соціалізації людей літнього віку поділяться Вінниця і Запоріжжя.
Україна приєднається до будівництва автобану "Віа Карпатія".
Укрзалізниця радує новим маршрутом Інтерсіті.
Вінниця і надалі їздитиме у швейцарських трамваях.
Мешканці столиці оминатимуть затори завдяки потягам.
Завітаємо до Запорізького транспортного музею "Фаетон".
Дізнаємось про найдорожчу та найдешевшу автівку на ринку вживаних автомобілів.
Відтепер не треба витрачати час на складання типових документів, бо всю технічну роботу бере на себе програма, якій немає аналогів в Україні. Про принцип її функціонування і те, як вона може полегшити життя юристів розкаже засновник і CEO проекту Юрій Заремба.
Крим. Реалії
На що витрачати час в окупації? Як отримати освіту, не виходячи з дому? Які спеціальності на ринку сьогодні затребувані і можуть прогодувати? Гість студії: науковий співробітник Інституту фізики Національної академії наук України, активіст освітнього проекту «Prometheus» Антон Сененко і ініціатор і керівник освітнього проекту «Prometheus» Іван Примаченко.
Щодня в Україні внаслідок ДТП гинуть люди. Медичні аспекти дорожнього травматизму. Як діяти і чого не можна робити при отриманні важкої травми? Як правильно надати першу допомогу потерпілому? Дослухаймося до порад заслуженого лікаря України Анатолія Костюка.
Який образ України та українців формують російські медіа? Як українські ЗМІ реагують на інформаційні виклики сусідів? Про все це у розмові з журналісткою, власкором “Новой газеты” в Україні Ольгою Мусафіровою.
Розіграш квитків на концерт американського оркестру Військово-повітряних сил США у Європі, який відбудеться 2 листопада у Будинку звукозапису Українського радіо.
Міністерству фінансів України бракує 10 мільярдів на виплати субсидій. Чи можливо вирішити проблему найближчим часом, запитаємо експерта із соціального захисту Антона Левицького.
Історія Реформації почалася 31 жовтня 1517 року, коли 33-річний професор богослов’я, монах-августинець Мартин Лютер прибив до дверей церкви в університетському місті Віттенберг аркуші, на яких було написано 95 тез, що засуджували дух формалізму й гендлярства в тогочасному церковному житті. Цьогоріч Західна Європа відзначає 500-річчя цього руху, що мав величезний вплив на її розвиток. Планує долучитися до святкувань і Україна. Про історію Реформації говоритимемо з релігієзнавцем Юрієм Черноморцем.
Олег Пеньковський (23 квітня 1919, Владикавказ, Північна Осетія — 16 травня 1963) — працівник радянської розвідки, агент спецслужб Великої Британії і США. Почав співпрацювати із західними розвідками у квітні 1961 року, передав британській і американській розвідці більш ніж 5 тисяч фотокопій секретних документів технічного і політичного характеру. Під час Карибської кризи повідомив американцям про технічні характеристики радянських ракет на Кубі. Арештований у 1962 році, за рішенням суду позбавлений усіх нагород та звань і розстріляний.
Про відчуття людиною часу і про те, яким чином це відчуття і сприйняття впливає на саму людину і на її взаєморозуміння з людьми як свого покоління, так і різних поколінь. Бере участь соціальний психолог Зоя Гаркавенко.
Радіо "Свобода"
Місія Волкера і реакція Росії. Хто зриває «Мінськ»? Гості студії: експерт-міжнародник Павло Жовніренко та співробітник Інституту Катона в США, екс-радник Володимира Путіна Андрій Ілларіонов.
Про свято Хелловін. Гості студії: студентка Київського університету імені Бориса Грінченка Марія Шевель та волонтер America House, фотограф Анастасія Олексієнко.
Де пенсіонери можуть навчитися користуватися комп’ютером, опанувати соцмережі, дізнатися про особливості мобільних телефонів, вивчити іноземну мову? Хто і як має їх підтримувати, щоб вони почувалися повноцінними громадянами українського суспільства? Досвідом соціалізації людей літнього віку поділяться Вінниця і Запоріжжя.
Вранці 29 жовтня в Одесі невідомі в балаклавах намагалися захопити територію військової частини А-3571. З подробицями - громадський діяч, директор Школи відповідальної політики Юрій Юсов.
Державний борг України перевищив 2 трильйони гривень. Коментує керуючий партнер Консалтингової компанії «Фінансова студія» Євген Невмержицький.
Події в Каталонії у фокусі уваги директора Інституту політичного аналізу і міжнародних досліджень Сергія Толстова.
Як зміниться життя об’єднаних територіальних громад після перших виборів до місцевих рад? Чи були порушення на виборчих дільницях і які попередні результати волевиявлення громадян? Проаналізуємо з аналітиком Громадської мережі ОПОРА Олександром Неберикутом.
Як зміниться життя об’єднаних територіальних громад після перших виборів до місцевих рад? Чи були порушення на виборчих дільницях і які попередні результати волевиявлення громадян? Проаналізуємо з аналітиком Громадської мережі ОПОРА Олександром Неберикутом.
Надвечір
В Україні оголошено штормове попередження. Буревій вже наробив лиха у 10-ти областях.
Народний депутат Ігор Мосійчук, поранений унаслідок вибуху в Києві, наполягає, що замах скоєно саме на нього.
Оприлюднили попередні підсумки голосування на виборах у 201-й об'єднаній територіальній громаді.
Міністерству фінансів бракує 10-ти мільярдів на виплату субсидій.
Каталонський парламент визнав рішення про розпуск, ухвалене іспанською владою, і припинив роботу до позачергових виборів.
За статистикою майже 60 відсотків українських роботодавців порушують податкове законодавство. Як змінити ситуацію на краще? Шляхи вирішення проблеми шукатимемо з головою Всеукраїнської громадської організації «Союз захисту підприємництва» Сергієм Доротичем та керівником секретаріату Ради підприємців при Кабміні Андрієм Забловським.
Олег Пеньковський (23 квітня 1919, Владикавказ, Північна Осетія — 16 травня 1963) — працівник радянської розвідки, агент спецслужб Великої Британії і США. Почав співпрацювати із західними розвідками у квітні 1961 року, передав британській і американській розвідці більш ніж 5 тисяч фотокопій секретних документів технічного і політичного характеру. Під час Карибської кризи повідомив американцям про технічні характеристики радянських ракет на Кубі. Арештований у 1962 році, за рішенням суду позбавлений усіх нагород та звань і розстріляний.
Вибух поряд із телеканалом «Еспресо». Замах чи теракт? Чи є надія на об’єктивне розслідування? Що треба зробити, аби справа не опинилася у довгій шухляді?
Вечірня колисанка
Казка "Про лева, коня та вовка".
Громадська хвиля
Про бюджет на 2018 рік у контексті ухвалених реформ говоримо з міністром фінансів Олександром Данилюком.
Громадська хвиля
Резонансне убивство Аміни Окуєвої. Про це телефоном народний депутат України від «Радикальної партії Олега Ляшка» Дмитро Линько.
Про найбільш поширені порушення, які допускають фіскальні органи, розповідає адвокатка Марина Саєнко.
Авторський проект Ірини Соломко "Територія". Про права та владу місцевих громад. Гість програми - керівник проекту DESPRO Оксана Гарнецька.
Коли емоції на максимумі, боротьба додає сил, а виклик не сприймається, як вирок. Це світ спорту з його найцікавішими і найважливішими подіями. Інтерв'ю з тренерами та спортсменами, розповіді про нові досягнення, аналіз поєдинків та змагань. Жити на повну, бути на одній орбіті з "Планетою спорту".
Жива Надія
Морально-етичні основи християнства.
Участь у Євробаченні-2018 візьмуть 43 країни. Деякі вже розпочали підготовку.