Сьогодні. Ввечері
Найбагатші люди України. Хто вони і як заробили свої статки? Спробуємо з′ясувати з економічним експертом, співзасновником Громадянської платформи «Нова країна» Андрієм Длігачем.
Держстат запроваджує новий порядок подання статистичних даних щодо рівня заробітних плат. Докладніше - завідуюча відділом дослідження рівня життя Інституту демографії та соціальних досліджень Людмила Черенько.
Президент США Дональд Трамп розпорядився розсекретити майже три тисячі документів, у яких йдеться про розслідування вбивства 35-го президента Сполучених Штатів Америки Джона Ф.Кеннеді. Що нового дізналася громадськість про ті трагічні події, запитаємо в професора, доктора політичних наук Сергія Галаки.
Візит Курта Волкера до України. Із чим до нас їде спецпредставник США, яка мета його місії? Звільнення кримських активістів, початок передвиборчого процесу в Росії, заяви опозиційного політика Ксенії Собчак та інші аспекти обговорень. Слово експерту з безпекових питань Центру дослідження Росії Борису Базилевському.
Сьогодні. Ввечері
Завершення виборчої кампанії до об’єднаних територіальних громад, на які результати сподіваємося? Які політичні сили отримають перевагу? Як децентралізація змінюватиме життя малих міст і сіл? Про це - директор Інституту розвитку територій Юрій Ганущак.
Надвечір
Ільмі Умеров і Ахтем Чийгоз - в Україні. Незаконно засуджені російськими судами керівники Меджлісу кримськотатарського народу зі Стамбула літаком прибули в Бориспіль.
Прогноз ОБСЄ. Спостерігачі попереджають про можливе загострення ситуації на Донбасі у тих місцях, де між позиціями сторін найменша відстань і найбільше скупчення озброєння.
ДТП у Польщі. Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди загинув один громадянин України і ще троє українців отримали травми.
Наслідки київського вибуху. Жінка, яка постраждала внаслідок підриву вибухового пристрою поблизу телеканалу Експресо, опритомніла. З охоронцем попрощались колеги та рідні.
Іспанія проти Каталонії. Парламент регіону проголосував за незалежність, а парламент країни - про запровадження у регіоні прямого управління.
Музичні твори
Радіодетектив
Артур Конан Дойл, "Людина з вивернутою губою".
Колос. Аграрний щоденник
Вартість доставки зернових від сільгоспвиробника у порт в Україні вища, ніж у США і більшості країн Європи. Латвія пропонує допомогу.
Бобові вирощувати – ніколи на бобах не бути!
Україна виступає активним гравцем на світовому молочному ринку.
Джаз-джем
Записи українського джазового піаніста Вадима Веселовського та його тріо.
З музичних програм Європейської Мовної Спілки
Записи французького ансамблю старовинної музики "Л'Арпеджата" Крістіни Плуар з концертною програмою "Середземномор'я", в якій прозвучали пісні Італії, Греції, Іспанії та Португалії.
Сьогодні. Вдень
Сьогодні вже впевнено можна сказати, що майбутнє за електричними автомобілями. Сполучені Штати Америки, Німеччина, Норвегія, Нідерланди зацікавлені в екологічно чистому виді транспорту і стимулюють їх розвиток у своїх країнах. А чи знайдуть такі машини свого споживача в Україні? Аналізуємо ситуацію на ринку з співзасновником компанії "Електрокарз" Олександром Кравцовим.
Про незвичний мистецький проект «Музей відкрито на ремонт» розкаже його РR-координатор Аріф Багіров.
Коли емоції на максимумі, боротьба додає сил, а виклик не сприймається, як вирок. Це світ спорту з його найцікавішими і найважливішими подіями. Інтерв'ю з тренерами та спортсменами, розповіді про нові досягнення, аналіз поєдинків та змагань. Жити на повну, бути на одній орбіті з "Планетою спорту".
Сьогодні. Вдень
На жаль, і на вулицях мирних українських міст часом буває неспокійно. Терористична загроза. Як не піддатися паніці та не втратити пильність в екстремальній ситуації проінструктують блогер, волонтер Ярослав Матюшин та журналіст, режисер, снайпер Євген Степаненко.
Війна і мир
Про особливості надання медичної допомоги "ватникам", загальнолюдські цінності справжнього лікаря, неготовність українців до терактів і незнання ними елементарних правил надання першої медичної допомоги, а також про почуття військових, які кожного дня ризикують життям на передовій. Гість студії - виконавчий директор "Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Миколи Пирогова" Олександр Гагаєв.
Агропромисловий комплекс розвивається і дає прибуток. Хліборобську галузь по праву вважають однією з найуспішніших у державі. Якою ж ціною долають труднощі ті, хто забезпечує продовольчий достаток України? Досвід успішних господарств, поради хліборобів, виробників продукції та споживачів у програмі "Колос. Аграрний щоденник".
Наскільки важлива позашкільна освіта? Чи розвинена вона нині? Чи вистачає для охочих гуртків? Як працюють міські та районні будинки творчості і палаци для дітей та юнацтва?
Донбас. UA
Як варто працювати з населенням окупованих районів Донеччини та Луганщини після деокупації? Беруть участь: координатор руху "Сильні громади" Валентин Краснопьоров, народний депутат 7-го та 8-го скликань Єгор Фірсов.
Крим. Реалії
Про головні події тижня в окупованому Криму.
Про фестиваль молодіжних театральних колективів "Лимонад" у Харкові та Запорізьку книжкову толоку.
Про вегітаріанців в Україні, їхня кількість зростає.
Про проект нового зоозахисного закону і його наслідки для господарів хатніх тварин.
Про візит Волкера до України: що обговорювали і які наслідки будуть.
Як вирішується каталонське питання? Чи справді Каталонія стала незалежною? І чи вдасться Іспанії утримати її у своїх кордонах?
Про правила дорожнього руху.
Всесвітня акція "Осінній День астрономії" в ГАО НАН України.
Батько Бут, мати Бут, донька Бут, син Бут, і вже є двоє онуків Бутів. І разом вони - родинний гурт "БУТТЯ".
Про плавання. Бере участь генеральний секретар Федерації плавання України, державний тренер з плавання Андрій Власков.
Про маленьку перемогу молодих офіцерів Військово-морських сил України.
Про трагічні події кінця жовтня 2014 року. Бахмацька траса, історія 32-го блокпоста.
Історії успіху ветеранів війни на Сході, які повернулися до мирного життя і намагаються відкрити власну справу.
Форум "Захоплені життям".
Про проблему зі службовими собаками, які за віком вже не можуть нести службу в Збройних Силах України.
Ляшко попався. Як мережі реагували на задекларовані ним виграші.
Що приховано за активністю менезабани і для чого вона взагалі.
Бере участь журналіст, критик, письменник Сергій Руденко.
Європейська комісія допомагає Україні у реформуванні ринку газу.
Пришвидшити впровадження медичної реформи в сільській місцевості закликав цього тижня уряд і місцеву владу Президент Петро Порошенко під час шостого засіданні Ради регіонального розвитку.
Започаткована в 2014 році реформа децентралізації набирає обертів.
Україна і ЄС уклали дві угоди на суму 89,5 млн євро для технічної підтримки реформ у нашій країні.
Несвоєчасне підключення до тепла загрожує керівникам органів місцевого самоврядування кримінальною відповідальністю. Про це нагадав під час селекторної наради Віце-прем’єр, міністр регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Геннадій Зубко.
Уряд затвердив стратегію зближення з Євросоюзом.
Код досвіду
Як започаткувати екологічні проекти в Україні? Чи важко долати стереотипне ставлення до побутових відходів? Блогер, дизайнер і популяризатор здорового способу життя Маріанна Бойко поділиться кодом свого досвіду.
Первинний код
Події української революції 1917-21 рр. Відродження національної свідомості. Персони, документи, наслідки. Нова доба української історії.
Кримський. Пармезан
Про головні події тижня в окупованому Криму.
Чому постать відомого анархіста Нестора Махна і нині привертає до себе увагу? Розпитаємо його земляків із Гуляйполя Запорізької області.
Старше покоління ще пам’ятає так звані «рибні дні» у закладах громадського харчування. Навіщо їх запроваджувала радянська влада, і чи є у цьому користь?
А ще - поринемо у світ моди часів перших виробів із нейлону. Спробуємо з’ясувати, чи шкідлива синтетика та чи бувають якісні синтетичні вироби.
20 хвилин з В.Яворівським
За листами радіослухачів.
Будьте здорові! Грип та застуда атакують. Та епідемії поки немає. Отже ще є час вакцинуватися тим, хто поки не захворів і надалі також хоче вберегтися. Та чи є чим? Які вакцини й за якими цінами можна придбати в аптеках?
Квота для дорослих. Кабмін запровадив квоти для працівників старших 45-ти років, щоб забезпечити їх робочими місцями. А ВООЗ ще два роки тому переглянула градацію і встановила нову вікову класифікацію: молодий вік – до 44-ох. Чи знають про це роботодавці і які настрої в українців 45+?
Смертельна зброя. Автомобільні аварії вбивають щороку тисячі українців. ДТП набувають резонансу, за їхніми наслідками лунають нові урядові обіцянки впорядкувати ситуацію на дорогах. Та віз і нині там. Чи будуть радикальні зміни після харківської ДТП чи чекатимемо нових жертв?
Терористична реальність. У столиці знову вибух. І знову - вбиті й поранені. Вибуховий пристрій, приведений в дію дистанційно, вбив двох і трьох людей серйозно поранив. Нардепа Ігоря Мосійчука ціною свого життя порятував від смерті, але не від поранень його охоронець. Хто захистить українців від терористичних загроз?
Вірю і знаю
Про молитовно-літургійне життя церкви, повчальні притчі з Євангеліє, які радять не забувати Бога - втілення життя, добра, любові, краси, закликають людину протистояти злу, жорстокості, насильству.
Батько Бут, мати Бут, донька Бут, син Бут, і вже є двоє онуків Бутів. І разом вони - родинний гурт "БУТТЯ"
Вечірня колисанка
Казка "Хлопчик з порожнім квітковим горщиком".
Громадська хвиля
Експерт конституційного напрямку Центру політико-правових реформ Богдан Бондаренко розповів про суперечність між Конституцією і Законом «Про Конституційний Суд України» та пояснив, що це означає для КСУ.
Як протидіяли грузинські спецслужби терактам в Грузії, що «прокотилися» країною у 90-х роках - екс-прес-аташе Посольства Грузії в Україні Бачо Корчилава.
Громадська хвиля
Голова Всеукраїнської екологічної ліги Тетяна Тимочко - про те, чому українці не можуть довести в судах порушення своїх екологічних прав.
Висвітлення спортивних подій, які відбулися впродовж дня в Україні та світі. Інформація про розвиток фізкультури та спорту, інтерв’ю зі спортсменами та тренерами.
Вона - Народний Герой України. А бійці, побратими, називають її мамою. Цим все сказано: неймовірного серця людина. Мама Пісків і не лише… два з половиною роки Євдокія Попович, лікар з Івано-Франківщини на війні… Або просто - Степанівна.
Згодом
«Панамські документи» стали одним із найгучніших скандалів 2016-го року. Що змінилося з часом? До яких наслідків призвела історія з офшорами? Як світ бореться з фінансовим шахрайством?