Радіодетектив
Говард Кларк, "Мертвий сніг" (частина 2).
Агропромисловий комплекс розвивається і дає прибуток. Хліборобську галузь по праву вважають однією з найуспішніших у державі. Якою ж ціною долають труднощі ті, хто забезпечує продовольчий достаток України? Досвід успішних господарств, поради хліборобів, виробників продукції та споживачів у програмі "Колос. Аграрний щоденник".
Джаз-джем
Записи американського піаніста Рамсі Льюіса та його квінтету на Джазовому фестивалі в Монтрьо.
З музичних програм Європейської мовної спілки
Твори Чайковського, Шостаковича, Стравінського у виконанні симфонічного оркестру Південнокорейського радіо під орудою Йол Леві.
Про свято вина і сиру у Львові - його організатор Андрій Сидоров.
Про виставку у Києві "Доросле кримське дитинство".
Про грибний сезон - директор Агентства соціальних комунікацій Сергій Білашко.
Про пункти пропуску на окупованих територіях.
4G зв'язок. Про тендери і можливості.
Музичні твори
Конкурс на проект Меморіалу пам'яті Героїв Небесної Сотні.
Фестиваль "Молодість".
Перший екологічний забіг для підтримки руху за сортування сміття в Україні "Україна без сміття".
Музичні твори
Згодом
Процес об’єднання територіальних громад розпочався 2015-го року. Що змінилося відтоді? Скільки громад уже об’єдналися, і як це вплинуло на їхнє життя? Чому деякі відмовляються об’єднуватися?
Чому останнім часом почала зростати активність російських окупаційних військ на Донбасі.
Про буденну клопітку роботу волонтерів.
Десять років тому Олена Татянченко перейшла на українську. А за кілька років започаткувала розмовний клуб «Українські посиденьки», де охочі спілкуються українською і долають мовний бар’єр. Хто і навіщо відвідує «посиденьки»? Дізнайтеся про це, приєднавшись до розмови.
Музичні твори
Війна і мир
Генерал-майор Збройних сил України, офіцер Головного командного центру Генерального штабу України, начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна, Герой України Ігор Гордійчук - про моральну відповідальність на фронті, яке завдання має військова освіта сьогодні, а також, чи були в України шанси зберегти Крим, і наскільки змінилася армія після початку російсько-української війни.
Агропромисловий комплекс розвивається і дає прибуток. Хліборобську галузь по праву вважають однією з найуспішніших у державі. Якою ж ціною долають труднощі ті, хто забезпечує продовольчий достаток України? Досвід успішних господарств, поради хліборобів, виробників продукції та споживачів у програмі "Колос. Аграрний щоденник".
Голос Надії
Популяризація Євангеліє.
Донбас. UA
Мовлення на окуповані території, прифронтові регіони України. Бере участь головний редактор маріупольського "Радіо Приазов'я" Віктор Грамматіков.
Василь Папіш тоді в 14 тільки но захистив диплом у Львівському вищому міжрегіональному професійному училищі залізничного транспорту. І практично першим місцем роботи випускника стала перша штурмова рота Добровольчого українського корпусу ПС. "Алібабаєвич"- такий чудернацький позивний придумав собі 18-річний юнак. Сьогодні цей веселий життєрадісний хлопець із Закарпаття заліковує своє друге поранення на війні,аби якнайшвидше повернутися на передову, у свою рідну закарпатську 128 гірсько-піхотну бригаду.
Первинний код
Спецпроект Українського радіо до 100-річчя національного відродження. Події української революції 1917-21 рр. Персони, документи, наслідки. Нова доба української історії.
Нестача культури чи бідність? Взяти те, що, як кажуть, неправильно лежить – наскільки це властиво українцям? Оприлюднене цього тижня дослідження засвідчило - із українських супермаркетів щорічно викрадається товару більш як на мільярд гривень.
Гроші на кіно. Українських фільмів все більше. Чи знає про це глядач? І чи чують у парламенті заклики ухвалити законодавчі зміни для полегшення фінансового тягаря на кінематограф?
Медична реформа. Чому так багато противників змін у цій сфері. А головні опоненти реформи – медики? Що змінить ухвалення медреформи для пацієнтів?
Революційний жовтень 17-го. Чи імітація революції? Великої політичної реформи хочуть учасники протестів у столиці. Що це – правдива активність громадянського суспільства чи намагання політиків розігрувати певні сценарії?
Виставка рукоділля у Кропивницькому.
Режисер Орест Сушко - про презентацію документального фільму "Хоробра сімнадцятка. Історія української капели бандуристів".
Секрети приготування кави. Розповідає письменник, автор книги "Кава по-польськи" Сергій Батурин.
Екс-міністр з питань житлово-комунального господарства України Олексій Кучеренко - про монетизацію субсидій і хто наповнюватиме бюджет для виділення субсидій.
Міжнародний день кухаря і кулінара. Учасник програми - журналіст, ведучий кулінарних програм Костянтин Грубич.
У Пекіні відкрився 19-й з'їзд Комуністичної партії Китаю. Розповідає Надзвичайний та Повноважний Посол України в Китаї у 1999-2001 роках Ігор Литвин.
Святительське слово
Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет розповідає про найбільші релігійні свята, цитує уривки зі святого Євангеліє від Іоанна, Матвія, Луки, Марка та коментує їх.
20 хвилин з В.Яворівським
Огляд листів радіослухачів.
Батьківська кухня
Яскраві малюнки, цікаві оповідання, креативня завдання, ребуси, - ось чому так сяють оченята малечі, коли бачать новий випуск улюбленого журналу. Чи є майбутнє у дитячих друкованих періодичних видань? Як вони впливають на формування особистості учнів початкових класів?
Жахлива трагедія у Харкові. Чи має поліція механізми контролю за ситуацією на дорогах? Чому в добу загальної комп’ютеризації, в Україні досі не створено автоматичну систему фіксації порушень правил дорожнього руху?
Зелена планета
Цілющі властивості трав.
Ухвалення Парламентом медичної реформи. Чи стане медицина якіснішою і доступнішою? Бере участь голова Вільної профспілки медичних працівників України Олег Панасенко.
Про трагедію у Харкові. Бере участь активіст проекту "Дорожній контроль" Олексій Задорожній.
Чи потрібно фінансувати партії для оздоровлення політичної системи? Бере участь доктор наук з державного управління Лілія Гонюкова та аналітик громадського руху "Чесно" Ігор Фещенко.
В цій програмі увага персонам тижня, тобто тим людям, які привернули увагу своїми діями, рішеннями, ініціативами, заявами та іншими вчинками, людям, яких цитують, про яких говорять. У програмі знайдеться місце для персон тижня, які порадували, які здивували, які розчарували, які засмутили або ж які, скажімо, надихнули. Це ті люди, які так чи інакше, але змінюють життя. Один з таких людей - учасник програми.
«До тебе, моя мрія», - така назва проекту, який допомагає людям з особливими потребами досягти мети, подолати скрутні життєві обставини. Головне, в це вірити і не складати руки. Про мрії, які стають реальністю, мужність і силу духу говоритимемо з президентом Всеукраїнського благодійного фонду «Юніті» Валентиною Сухарь.
У Верховній Раді готуються розглядати головний кошторис держави на наступний рік. Планів багато: втілення пенсійної, медичної та освітньої реформ, масштабне будівництво доріг. Чи вистачить у бюджеті грошей на реалізацію запланованого? Проаналізуємо у підсумковій програмі.
Політичні флешмоби у моді. Чехи започаткували активність на підтримку українців #sorryUkraine (сорі юкрейн). Чи набрав він популярності, - дізнаємося від політолога Миколи Спірідонова.
Флешмоб проти дискримінації за територіальною ознакою за хештегом «Місто» розпочався в Україні. Слухаємо одного із засновників Громадського об’єднання «Право на життя» Вадима Дем’яненка.
Днями затримано вербувальника проросійських тролів. То ж з’ясуємо, скільки коштує троль і наскільки ефективна його діяльність у соцмережах. Розпитаємо про це народного депутата Антона Геращенка.
Український контекст
Мітинги біля Верховної Ради України. Якою бачать велику політреформу активісти і чи готові її підтримати представники влади.
Що встигли ухвалити українські законодавці минулого тижня.
Чергове загострення ситуації на Донбасі.
Міжнародний контекст
Наслідки референдуму у Каталонії.
Перспективи формування уряду Австрії.
Нові погрози з боку Північної Кореї. Гість студії - експерт міжнародник, дипломат Ярослав Войтко.
Відвертість
Про молитовно-літургійне життя церкви. Розглядаються теми: «Що означає бути щасливим?», «Святі отці церкви – про основи сім»ї», «Шлюб», «Важливість проповіді слова Божого для молоді», інші.
Трансляція матчу 13-го туру Чемпіонату України з футболу серед команд вищої ліги "Динамо" - "Шахтар"
1 тайм
Трансляція матчу 13-го туру Чемпіонату України з футболу серед команд вищої ліги "Динамо" - "Шахтар"
1 тайм
Новини спорту
Трансляція матчу 13-го туру Чемпіонату України з футболу серед команд вищої ліги "Динамо"-"Шахтар"
2 тайм.
Трансляція матчу 13-го туру Чемпіонату України з футболу серед команд вищої ліги "Динамо"-"Шахтар"
2 тайм.
Громадська хвиля
Для чого крадуть дітей? Уповноважений з прав дитини Микола Кулеба розповість подробиці резонансного викрадення у столиці і про засоби запобігання таким злочинам.
Яких змін має зазнати інфраструктура міста, щоби вона унеможливлювала страшні аварії, й дорожній рух став більш безпечним? Гість студії - урбаніст Григорій Мельничук.
Громадська хвиля
Міністерство культури оголосив конкурс на проект Меморіалу Героям Небесної Сотні та Музею Революції Гідності. Гість студії - генеральний директор Національного меморіального комплексу Героям Небесної Сотні та Музею Революції Гідності Ігор Пошивайло.
Висвітлення спортивних подій, які відбулися впродовж дня в Україні та світі. Інформація про розвиток фізкультури та спорту, інтерв’ю зі спортсменами та тренерами.
Що таке заздрість? Розмірковує протоієрей Всеволод Рибчинський.
Храм на честь ікони Божої Матері Всецариця у селищі Цинява Коломийського району Івано-Франківської області. Розповідає священик Димитрій Воскресенський.
Діяльність громади на честь святих апостолів Петра і Павла у місті Борисполі Київської області. Розповідає благочинний першого Бориспільського благочиння протоієрей Георгій Нóсач.