Аудіокнижка
Леся Українка, "Над морем".
Колос. Аграрний щоденник
Локомотив нашої економіки - галузь, яку наші предки дбайливо вибудовували тисячоліттями. Попри те, що агропромисловий комплекс сьогодні виживає за найскладніших умов, він розвивається і дає прибуток. Якою ж ціною долають труднощі ті, хто годує Україну? Досвід успішних господарств, поради хліборобів, виробників продукції та споживачів в щоденній програмі «Колос. Аграрний щоденник».
На хвилі джазу
Диск "Ноктюрн".
З музичних програм Європейської мовної спілки
Записи Борнмутського симфонічного оркестру під орудою українського диригента Кирила Карабиця.
Виставка рукоділля у Кропивницькому.
Режисер Орест Сушко - про презентацію документального фільму "Хоробра сімнадцятка. Історія української капели бандуристів".
Секрети приготування кави. Розповідає письменник, автор книги "Кава по-польськи" Сергій Батурин.
Екс-міністр з питань житлово-комунального господарства України Олексій Кучеренко - про монетизацію субсидій і хто наповнюватиме бюджет для виділення субсидій.
Міжнародний день кухаря і кулінара. Учасник програми - журналіст, ведучий кулінарних програм Костянтин Грубич.
Музичні твори
У Пекіні відкрився 19-й з'їзд Комуністичної партії Китаю. Розповідає Надзвичайний та Повноважний Посол України в Китаї у 1999-2001 роках Ігор Литвин.
Святкування Дня села Синевир.
Міжнародний місяць шкільних бібліотек.
Музичні твори
Міжнародний контекст
Наслідки референдуму у Каталонії.
Перспективи формування уряду Австрії.
Нові погрози з боку Північної Кореї. Гість студії - експерт міжнародник, дипломат Ярослав Войтко.
Український контекст
Мітинги біля Верховної Ради України. Якою бачать велику політреформу активісти і чи готові її підтримати представники влади.
Що встигли ухвалити українські законодавці минулого тижня.
Чергове загострення ситуації на Донбасі.
Музичні твори
Музичні твори
Первинний код
Події української революції 1917-21 рр. Відродження національної свідомості. Персони, документи, наслідки. Нова доба української історії.
"Як день розпочнеш, так його і проживеш" — девіз ведучих ранкової програми "Вдосвіта" на Українському радіо. Адже "Вдосвіта" — це вранішній вибух енергії та позитиву. Наша команда прокидається о 4-тій годині аби зробити ваш ранок цікавим, насиченим корисною інформацією та тільки хорошими новинами. Ми першими інформуємо вас про те, що сталося в країні та світі, поки ви спали. Саме від нас ви дізнаєтеся, як вдягнутися сьогодні і чи треба прихопити парасольку, виходячи із дому. Ми розкажемо і про економічні тенденції та курси валют. Обов’язково поспілкуємося з компетентними експертами на актуальні теми. А ще, неодмінно посміємося разом із вами над тим, про що гомонять у соціальних мережах.
Агропромисловий комплекс розвивається і дає прибуток. Хліборобську галузь по праву вважають однією з найуспішніших у державі. Якою ж ціною долають труднощі ті, хто забезпечує продовольчий достаток України? Досвід успішних господарств, поради хліборобів, виробників продукції та споживачів у програмі "Колос. Аграрний щоденник".
Війна і мир
Генерал-майор Збройних сил України, офіцер Головного командного центру Генерального штабу України, начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна, Герой України Ігор Гордійчук - про моральну відповідальність на фронті, яке завдання має військова освіта сьогодні, а також, чи були в України шанси зберегти Крим, і наскільки змінилася армія після початку російсько-української війни.
Крим. Реалії
Знесення будинків у Севастополі. Чому російське керівництво анексованого Севастополя вибірково віддає під знесення капітальні споруди? Чому значна кількість кримських чиновників, які керували півостровом до російської анексії, досі перебувають при владі? Що потрібно знати про «Валдайский форум» в російському Сочі? Гості ефіру: журналісти із Севастополя Андрій Васильєв та Давид Аксельрод, редактор відділу економіки видання «Лівий берег» Андрій Яницький.
Два тижні без пленарних засідань. Як влада і опозиція використають цей час? Політичний прогноз складатимемо з директором Української політконсалтингової групи Дмитром Разумковим.
Чи наважиться Уряд підняти ціни на газ? Це запитання адресуємо президенту Центру глобалістики «Стратегія 21» Михайлу Гончару.
Парламентські вибори у кількох європейських державах засвідчили, що популярністю у населення користуються антиліберальні партії. Чому так запитаємо в експерта Українського інституту майбутнього Ігоря Тишкевича.
Українські реформи-2017. Яких змін очікувати найближчим часом? Чи можна вважати, що план прем′єр-міністра виконано в повному обсязі? Про все це у розмові з членом Економічного дискусійного клубу Євгеном Олейніковим, головою Центру Ейдос Сергієм Тараном та політичним експертом Громадської організації «Слово і діло» Валентином Гладких.
Що робити щоб запрацювали українські реформи - член Економічного дискусійного клубу Євген Олейніков.
Чому українці їдуть на заробітки до інших країн? Як із-за кордону переказують кошти? Чи втрачає від цього бюджет України? Небезпека, на яку наражаються заробітчани-нелегали. На зв’язку зі столицею - Тернопіль та Харків.
Бізнес-клас
Розвиток страхового ринку України. Учасник програми - президент Ліги страхових організацій України Олександр Філонюк.
Стратегія
Українське виборче законодавство одне з нестабільніших в Європі. Чому так сталося і як змінити на краще старі правила розмірковує голова Комітету виборців України Олексій Кошель.
Крим. Реалії
Кримськотатарська культура і розвиток кримської журналістики. Як розвивається кримськотатарська культура на материку сьогодні? Як відбувається мовлення кримськотатарською мовою? Яка роль вищої освіти в сучасній Україні? Хто з українських чиновників вивчає кримськотатарську мову?
Сезонні депресії доволі розповсюджене явище. Що це - захворювання чи ні? Чому найбільше говорять про осінню депресію? Отже, якщо у вас постійно змінюється настрій, відчуваєте втому і хочете з’їсти щось зайве чи шкідливе, то ця програма для вас. Як розпізнати депресією та боротися з нею – розкажуть психологи Олена Костюк і Людмила Царенко.
Музей популярної науки і техніки «Експериментаріум» святкує свій перший ювілей – 5 років. У студії Українського радіо заступник директора музею хімії Олег Стасюк.
У Херсоні зупинилися міські маршрутки. Докладніше – журналіст Юлія Шейко.
Допоможіть знайти дитину. Такі прохання стали вже невід′ємною частиною щоденної кримінальної хроніки країни. Чому зникають діти і як захистити від трагедії свій дім розкаже начальник управління ювенальної поліції України, полковник поліції Лариса Зуб.
Українці почали менше споживати м′ясо. У чому причина знає лікар-дієтолог Оксана Скіталінська.
Арт проект Radio Choir UA – це захоплююче хорове шоу в оздобленні хореографічних постановок уславленої Алли Рубіної. Нині відомий хореограф, а також керівник згаданого проекту, заслужена артистка України Юлія Ткач – гості Українського радіо.
Навчатися можна навіть у поважному віці. В цьому переконана керівник Асоціації університетів третього віку "Клепсидра" Аліна Халецька. Як і де можуть отримати освіту люди у віці 50 плюс?
Радіо "Свобода"
Понад 3 роки війни з Росією. Сила ЗСУ. Беруть участь: полковник, заступник начальника управління Центрального науково-дослідного інституту Віктор Шидлюх, експерт Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко.
Чому українці їдуть на заробітки до інших країн? Як із-за кордону переказують кошти? Чи втрачає від цього бюджет України? Небезпека, на яку наражаються заробітчани-нелегали. На зв’язку зі столицею - Тернопіль та Харків.
Чи призведе підвищення цін на газ для промисловості до росту цін на товари і послуги? Спробуємо спрогнозувати з головою правління Альянсу «Нова енергія України» Валерієм Боровиком.
Президент України Петро Порошенко заявив про ротацію Збройних сил на лінії зіткнення. Коментує військовий експерт, заступник начальника Генштабу у 2006-2010 роках Ігор Романенко.
Голова Верховної Ради Андрій Парубій відвідав Польщу та здійснив огляд пунктів пропуску між двома країнами. На результатах візиту зосередить увагу науковий директор Інституту євроатлантичного співробітництва Олександр Сушко.
У студії Українського радіо - народний депутат 1-го скликання, віце-президент Асоціації народних депутатів України, експерт з виборчого права Олександр Барабаш. Мова піде про виборче законодавство.
Надвечір
Цілодобовий домашній арешт з носінням електронного браслета - такий запобіжний захід обрав суд жінці, яка звинувачується у викраденні дитини в Києві.
В кабінеті міського голови Одеси Геннадія Труханова й за місцем його проживання відбулися обшуки.
Північні області Італії почнуть переговори з урядом у Римі про надання їм автономії.
Україна і Польща підписали двосторонню угоду між міністерствами освіти щодо мовної статті нашого закону "Про освіту".
Вже з наступного року на пацієнтів та лікарів очікуватимуть нові стосунки з системою охорони здоров’я. У чому полягатимуть ці новації? Які зміни відбуватимуться в вітчизняній медицині, а, головне, коли на них чекати? Які міфи супроводжують цей процес і як їх позбутися? Медична реформа в питаннях і відповідях - у вечірньому ефірі за участю заступника голови комітету Верховної Ради з питань охорони здоров’я Ірини Сисоєнко та експерта з медичної реформи Зоряни Черненко.
Жахлива трагедія у Харкові. Чи має поліція механізми контролю за ситуацією на дорогах? Чому в добу загальної комп’ютеризації, в Україні досі не створено автоматичну систему фіксації порушень правил дорожнього руху?
Вечірня колисанка
Казка "Лісовий футбол".
Громадська хвиля
У жовтні депутати побили антирекорд за відвідуванням засідань Ради. Про які цифри йдеться? Гість студії аналітик Комітету виборців України Денис Рибачок.
Колишній заступник міністра оборони України в 2015—2016-му роках Юрій Гусєв нещодавно підготував звіт, який стосується витрат на сектор оборони з 2006-го по 2016-ий рік.
Громадська хвиля
80 років тому розстріляли письменника Михайля Семенка. У його біографії досі є білі плями. Про це ми поговоримо із сучасною українською письменницею Любов’ю Якимчук.
Авторський проект Ірини Соломко "Територія". Гість програми координатор Центрального офісу реформ при Міністерстві регіонального розвитку Іван Лукеря - про вибори до об’єднаних територіальних громад та недобровільне об’єднання.
Коли емоції на максимумі, боротьба додає сил, а виклик не сприймається, як вирок. Це світ спорту з його найцікавішими і найважливішими подіями. Інтерв'ю з тренерами та спортсменами, розповіді про нові досягнення, аналіз поєдинків та змагань. Жити на повну, бути на одній орбіті з "Планетою спорту".
Жива Надія
Морально-етичні основи християнства.
Участь у конкурсі Євробаченні-2018 на сьогодні підтвердили 39 країн, ще 4 поки не подали своїх заявок - Македонія, Росія, Молдова та Вірменія.
23 жовтня вперше в Україні виступило італійське поп-оперне тріо IL VOLO. У Палаці Спорту музиканти представлять програму Notte Magica - A Tribute to the Three Tenors в супроводі українського оркестру" Lords of the Sound ".