У Запоріжжі з-під завалів рятувальники витягли 2-х жінок.
В Україні успішно випробували нову ракету "Рута".
Оксфордський словник визначив словом року "Гниття мозку" (brain rot) — надмірне споживання безглуздого контенту, який шкодить людині, особливо в соціальних мережах. Як така практика шкодить і яким чином можна від неї відмовитися? Гостя — Лариса Волошина, медіа-експертка і психологиня.
Румунія: перший тур президентських виборів скасовано і другий тур 8 грудня не відбувся. А проєвропейські партії домовилися про коаліцію після парламентських виборів 1 грудня. Якою буде доля країни далі? Гість — Руслан Рохов, політтехнолог, керуючий партнер компанії PGR Consulting Group.
Переговори щодо війни в Україні можуть початися вже цієї зими.
Президент Франції Еммануель Макрон приїде до Польщі.
Зеленський-Трамп: порозуміння чи суперечка? Гостя — Олена Галушка, голова Міжнародного центру української перемоги, членкиня правління Центру протидії корупції (ЦПК).
У 2024 році середня зарплата українців перевищила довоєнний рівень. Про це повідомляє Державна служба статистики. За рахунок чого, про що свідчить така тенденція і як це зростання співвідноситься із зростанням вартості життя українців? Гість — Володимир Ланда, старший економіст Центру економічної стратегії.
Оновлену інформацію на фронті.
Ізраїль оголосив про знищення військового флоту Сирії.
Звернення Президента України Володимира Зеленського.
ОБСЄ тепер має нове керівництво, його не могли затвердити з вересня. Які зміни можливі у роботі організації і наскільки суттєвим залишається вплив рф на ОБСЄ. Гість — Олександр Павліченко, виконавчий директор УГСПЛ (Української Гельсінської спілки з прав людини).
"Аудіокнижка". Оксана Забужко, "Музей покинутих секретів".
"Хвилина класики". Антоніо Сальєрі, Концерт для флейти і гобоя.
США готові застосувати санкції проти уряду Грузії.
Через Армія+ військові зможуть подати рапорт на отримання винагороди за знищену техніку.
В України та Ірландії дуже багато спільного. Ірландцям не треба розповідати, що таке голод, бо країна пережила Великий Голод у середині ХІХ століття. Ірландці знають, що таке колоніалізм і національно-визвольна боротьба. Ірландці мріють про об'єднання своєї країни. Про всі історичні паралелі говоримо з кандидаткою історичних наук, співдиректоркою Українського громадського центру культури та інтеграції "Калина" в Ірландії Олесею Житковою.
Держдеп США схвалив пакет послуг з обслуговування F-16 для України.
Понад 60 відсотків українців не підтримують переговори з росією.
Розлучення по новому: які обмеження щодо скасування шлюбу можуть з’явитись? Як ви ставитесь до законопроекту, ухваленого за основу, що дозволяє розлучатись під час вагітності та парам з дитиною до року? Як розлучитись швидко і безболісно для сторін? Чи допоможе в цьому шлюбний контракт? Наскільки популярне його укладення в Україні? Що варто в цьому документі прописати? Гість: Катерина Власюк, сімейна адвокатка, переговорниця у сфері сімейних конфліктів, авторка книги "Розлучення. Сповідь адвоката".
Що таке "ФРИШТИК"? Діалектизми Закарпаття.
Українські кінорежисери за сприяння Романа Копполи, американського режисера, сценариста і кінопродюсера, отримали можливість фінансування нових ігрових, документальних або анімаційних короткометражних проєктів за програмою "Повний Короткий". В час, коли Україна продовжує боротьбу з російською агресією, ця ініціатива сприяє посиленню голосів тих, хто саме зараз представляє Україну на кіномапі світу. Гостя — Люба Кнорозок, продюсерка Групи Кінотрон, учасниця проєкту.
"Феномен Курбаса" Віталія Гордієнка та Станіслава Весельського — документальна стрічка про видатного українського режисера, актора, драматурга. Це історія про те, як одна особистість може надихнути ціле покоління. Ютюб-канал "Загін кіноманів" та Благодійний фонд Сергія Притули організовують показ стрічки "Феномен Курбаса" у Національному театрі ім. І. Франка. Гість — Віталій Гордієнко, співавтор документальної стрічки "Феномен Курбаса".
Відключення світла сьогодні діятимуть із 07:00 до 22:00.
У Кривому Розі досі без опалення залишаються 299 житлових будинків.
Епоха змін. Історія економічних криз усіх часів і народів
Тюльпаноманія в Нідерландах: як квітка може дорівнювати вартості будинку та стати прибутковим об’єктом спекуляції, що спричинить одну з перших економічних криз в історії людства? До чого тут сучасна криптовалюта та чому тюльпаноманію все частіше називають нідерландським біткоїном 17 століття? Чи дійсно існують очевидні паралелі? Гості: Олексій Петрівський, кандидат економічних наук, економіст; Петро Котляров, доктор історичних наук, професор кафедри історії мистецтв Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
В Запоріжжі з-під завалів будівлі дістали двох жінок. Вони самі зателефонували в ДСНС.
Україні потрібні ще 10-12 систем Patriot, щоб повністю закрити небо, заявив президент Зеленський.
Сімейний бюджет: живемо чи виживаємо, що говорить статистика. Гість — Олександр Сергієнко, директор аналітично–дослідницького центру "Інститут міста".
Що таке "ЛОВКА"? Це — красивий, гарний, смачний. Діалектизми Полтавщини.
Економічний паспорт українця: що сталося з ідеєю Президента Зеленського розподілити ренту від видобутку надр із молодим поколінням України? Гість — Володимир Бойко, засновник інформагенції NADRA. Info.
Росіяни протягом року розстріляли понад 100 українських військовополонених.
Безпілотник, який вчора атакував автомобіль МАГАТЕ був російським, заявив міністр енергетики.
Прем’єрку Італії визнали найвпливовішою людиною Європи.
Донецьк, Краматорськ, Маріуполь... Олена звикла до постійних переїздів, адже її чоловік був прикордонником. Повномасштабне вторгнення зустріли в Лисичанську. Потім був Харків і, зрештою, Берегово, що на Закарпатті. Війна забрала в Олени не лише дім, а й чоловіка. Залишилися вдвох із десятирічною донькою. В артпроєкт "Жива" потрапили випадково, — розповідає Олена.
Книжка про українську Донеччину та Луганщину, яка  виходить англійською мовою "Схід українського сонця" Катерини Заремби.
В Україні поширюється шахрайська розсилка у Вайбері, яка обіцяє виплату в 11 або більше тисяч гривень. На жаль, для тих, хто повірить шахраям, така переписка може призвести не лише до втрати доступу до облікового запису у Вайбері, але й до крадіжки фінансових даних та втрати коштів.
Кількість загиблих і поранених через російський удар по Запоріжжю зросла.
На Одещині затримали чоловіка за підпал поштового відділення.
Парламент Канади схвалив нову фінансову допомогу Україні.
На землі, в повітрі та на морі: де та які дрони досягають максимального успіху. СБУ показали удосконалений Sea Baby, який може нести до 1000 кг корисного навантаження на 1000 км вже використовується у ролі морського РСЗВ. Як далеко та що може вразити такий дрон? Гість — Анатолій Храпчинський, виробник засобів радіоелектронної боротьби.
Кількість загиблих і поранених через російський удар по Запоріжжю зросла.
У Румунії сформували проєвропейську коаліцію в парламенті.
Перекази з картки на картку перевірятимуть ретельніше: як зміниться фінансовий моніторинг. За даними Форбс, сім великих банків планують підписати між собою меморандум про посилення обмежень карткових переказів. Чому саме зараз хочуть ввести такі обмеження? Хто їх передовсім відчує? Зокрема готуються нові перевірки для ФОПів, тож чиї рахунки ретельніше досліджуватимуть? На зв’язку — Юрій Гайдай, старший економіст Центру економічної стратегії.
У Запоріжжі тривають рятувальні роботи на місті російського ракетного удару.
Безпілотник, який вчора атакував автомобіль МАГАТЕ був російським, заявив міністр енергетики.
Сполучені Штати планують запровадити нові санкції проти російського нафтового експорту.
Брехня в російській культурі та історії, проілюстрована російським живописом. Гість — Богдан-Олег Горобчук, кандидат соціологічних наук, доцент кафедри соціальних комунікацій Маріупольського державного університету, автор YouTube-каналу Культуртригер.
Кількість травмованих через російський удар по Златополю на Харківщині зросла.
У Києві та області правоохоронці проводять обшуки на об'єктах "Укрзалізниці".
Брехня в російській культурі та історії, проілюстрована російським живописом. Гість — Богдан-Олег Горобчук, кандидат соціологічних наук, доцент кафедри соціальних комунікацій Маріупольського державного університету, автор YouTube-каналу Культуртригер.
Кількість травмованих через російський удар по Златополю на Харківщині зросла.
У Києві та області проводять обшуки на об'єктах "Укрзалізниці".
Парламент Канади схвалив нову фінансову допомогу Україні.
Активізація з Людмилою Тягнирядно
Житло для переселенців: з чим стикаються ВПО під час пошуку оселі? Гостя — керівниця Програми з питань житла Міжнародного благодійного фонду "Карітас України" Ірина Нога.
На Запоріжжі оголошено день жалоби.
Нафтобазу у російській Брянській області атакували Сили оборони України.
В кількох областях скасували графіки вимкнення електрики.
Активізація з Людмилою Тягнирядно
Житло для переселенців: з чим стикаються ВПО під час пошуку оселі? Гостя — керівниця Програми з питань житла Міжнародного благодійного фонду "Карітас України" Ірина Нога.
До семи зросла кількість загиблих через російський удар по Запоріжжю.
У Києві та області проводять обшуки на об'єктах "Укрзалізниці".
В кількох областях скасували графіки вимкнення електрики.
Світло в школах і садках. Гості: Роман Грищук, член фракції партії "Слуга народу", Голова підкомітету з питань освіти впродовж життя та позашкільної освіти і адаптації законодавства України до положень права Європейського Союзу Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій та Наталя Піпа, членкиня депутатської фракції Політичної Партії "ГОЛОС", Секретарка Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інноваці.
На Запоріжжі оголошено день жалоби.
Правоохоронці повідомили про підозри п’ятьом фігурантам через обрив тролея через Дніпро у Києві влітку цього року.
Зимова підтримка: ще більш доступні ліки. Держава робить ліки доступнішими для кожного, хто їх потребує, ідеться як про фінансову доступність, так і можливість отримати необхідні ліки близько до дому за допомогою "мобільних аптек", через "Укрпошту ". Програма медичних гарантій на пакет медичних послуг "Лікування безпліддя за допомогою допоміжних репродуктивних технологій" (запліднення in vitro) в 2024-2025 роках. Гість — Віктор Ляшко, Міністр охорони здоров'я України.
У Запоріжжі день жалоби за загиблими внаслідок учорашнього російського ракетного удару.
Росіяни продовжують штурми на Куп’янському напряму.
Про пошук зниклих безвісти. Як відбувається взаємодія ГО "ГРУПА ПАТРІОТ" із сім'ями зниклих безвісти? Яку підтримку їм надає ваша організація? Загалом у двох реченнях (для тих, хто ще про нас не знає). Чи плануєте ви запуск нових проєктів або ініціатив, пов'язаних із пошуком полонених? Якщо так, то які? Гість — Олег Котенко, керівник ГО "ГРУПА ПАТРІОТ".
У Запоріжжі з-під завалів дістали тіло ще однієї загиблої людини.
У кількох західних областях скасували графіки погодинних відключень світла.
Зеленський-Трамп: порозуміння чи суперечка? Гостя — Олена Галушка, голова Міжнародного центру української перемоги, членкиня правління Центру протидії корупції (ЦПК).
У Запоріжжі з-під завалів дістали тіло ще однієї загиблої людини.
Складною залишається ситуація на Покровському напрямку фронту.
Про доступ військовослужбовців до благ цивільного життя. Про те, що військові, які приходять у відпустку не можуть потрапити, зокрема до театрів, оскільки квитки розпродано. І в них виникає відчуття, що для нього тут, в цивільному житті, немає місця. Гості: Марія Кравченко, координаторка та голова фонду Доступ та Петро Качанов, директор-художній керівник Київської опери на Подолі.
У наступах на трьох тактичних напрямках – Покровському, Курахівському та Времівському – беруть участь близько 150 тисяч російських бойовиків.
Стиль в політиці. Соратник і колишній радник новообраного президента США Дональда Трампа Роджер Стоун обурився одягу, в якому Володимир Зеленський прийшов на зустріч із Трампом та Макроном. Наскільки доречні такі закиди? Як змінився стиль в одязі у політиків за останні роки? Які речі перейшли в ранг – можна, а які навпаки? Гостя — Наталя Адаменко, експертка з етики та дипломатичного протоколу.
Атаку на нафтобазу у російській Брянській області здійснили Сили оборони України.
У кількох західних областях скасували графіки погодинних відключень світла.
Гібридні атаки, шпигунство, операції впливу. Росія може бути причетною до майже 100 таких інцидентів у Європі. Про це заявив міністр закордонних справ Чехії Ян Ліпавський під час зустрічі міністрів НАТО у Брюсселі. Російські хакери спрямовують атаки на критичну інфраструктуру, зокрема енергетичну та урядові системи, у таких країнах, як Польща, Латвія та Німеччина. Чи успішні такі операції рф? Який мають ефект, якого результату росіяни прагнуть досягнути? Гість — Костянтин Корсун, експерт з кібербезпеки.
Що таке "ДЖІНЖИК"? Це — комар. Джінжиком його називають на Вінниччині. А ще кажуть: "баньки" — на очі, "кушка" — на ніс, "льоха" — на свиню, "гоїрок" — на огірок, "подра" — на горище, "кабак" — на гарбуз, "чуні" — на домашнє взуття.
ДБР повідомило ексдепутату Колесніченку підозру у держзраді.
Банки домовились про нові ліміти на перекази "з картки на картку".
Рашисти взялись з новою силою залякувати. Зокрема, заяви путіна, що вони будуть оголошувати про удари, розстріл наших полонених. Що нам робити, щоб встояти. Гість — Артем Захарченко, керівник ГО CAT-UA (Communication Analysis Team – Ukraine), доктор наук з соціальних комунікацій.
Майже добу тривають аварійно-рятувальні роботи на місці російського ракетного удару у Запоріжжі.
Військо РФ намагається наблизитися до Покровська на Донеччині.
Парламент у першому читанні підтримав законопроєкт про запровадження в Україні суду присяжних і ідея створення нового Вищого Адміністративного суду. На зв'язку — Ірина Корженкова, аналітикиня Центру спільних дій.
На трьох східних напрямках Росія кинула в наступ близько 150 тисяч бойовиків.
У кількох західних областях скасували графіки погодинних відключень світла.
Що таке "ПШІНКА"? На Дніпропетровщині так називають кукурудзу. Лелеку називають чорногуз. Середньонаддніпрянський говір.
Стратегія ветеранської політики є "живим" документом, який адаптується до реалій — Наталія Калмикова, міністерка у справах ветеранів.
У Запоріжжі зросла кількість загиблих внаслідок російського удару напередодні.
На Кіровоградщині вперше за 2 роки зарибнили Кременчуцьке і Кам'янське водосховища.
Сторінки недавньої історії Сирії. Згадаємо засновників партії БААС, зауважимо, чи важливо, що вони були переважно військовими, проаналізуємо як трансформувалася її партійна ідеологія. Розкажемо про алавітів і тих, хто був до батька і сина Асадів. І все це разом із сходознавцем, науковим співробітником Фрайбурзького університету в Німеччині Михайлом Якубовичем.
У Запоріжжі зросла кількість загиблих внаслідок російського удару напередодні.
Поблизу гори Петрос на Закарпатті надзвичайники врятували туриста.
Сторінки недавньої історії Сирії. Згадаємо засновників партії БААС, зауважимо, чи важливо, що вони були переважно військовими, проаналізуємо як трансформувалася її партійна ідеологія. Розкажемо про алавітів і тих, хто був до батька і сина Асадів. І все це разом із сходознавцем, науковим співробітником Фрайбурзького університету в Німеччині Михайлом Якубовичем.
Ситуація на фронті: у генштабі оновили дані.
Житло для ветеранів - скільки родин отримали помешкання?
Підготовка до Різдва - майстриня на волині плете дідухи.
У Гаазі відбувся глобальний діалог про правосуддя щодо дітей в умовах збройних конфліктів: перспективи та стратегії з України та інших країн. Про що говорили, які результати зустрічі? Як взагалі реагує на ці злочини міжнародна спільнота? Які є юридичні прогалини у притягненні до відповідальності винних за злочини проти українських дітей і чи можна їх виплатити? Гостя — Аксана Філіпішина, аналітикиня Української Гельсінської спілки з прав людини.
Майже 20 тисяч людей вивезли з небезпечних районів на Харківщині за півроку.
Депутати перевіряють інформацію про стан фортифікацій.
10 грудня людство відзначало День прав людини. Порушення прав людини в умовах збройної агресії рф проти України. Гостя — Вікторія Нестеренко, менеджерка проєктів Центру прав людини ZMINA. На зв'язку — Єлизавета Сокуренко, керівниця напряму документування воєнних злочинів Центру прав людини ZMINA.
Про нову тактику росіян на фронті.
Наслідки російського ракетного удару по Запоріжжю та плани Укренерго щодо віключення світла на завтра.
Варіанти завершення війни: позиція США-України-ЄС. Чи можливе рішення, на якому зійшлися б всі. Внутрішні проблеми України: мобілізація, корупція, фортифікація. Гість студії — Олексій Мельник, співдиректор програм зовнішньої політики та міжнародної безпеки Центру Разумкова.
У державній зраді підозрюють колишнього народного депутата — про кого саме йде мова?
Ліміти на перекази коштів змінюють банки — коли чекати обмежень?
Варіанти завершення війни: позиція США-України-ЄС. Чи можливе рішення, на якому зійшлися б всі. Внутрішні проблеми України: мобілізація, корупція, фортифікація. Гість студії — Олексій Мельник, співдиректор програм зовнішньої політики та міжнародної безпеки Центру Разумкова.
Росіяни намагаються просуватися на Харківщині, бої відбулися поблизу Вовчанська та Липців.
1000 гривень у рамках програми "Зимова єПідтримка" почали отримувати українці.
Опозиція, яка стала владою: хто і якими територіями тепер керує в Сирії і на які зовнішні сили орієнтується, чи вдасться створити новий центральний уряд. Гість — Євген Добряк, експерт-міжнародник.
У Запоріжжі сьогодні день жалоби, у місті другу добу триває пошуково-рятувальна операція.
Безперервні штурми на Покровському напрямку: на фронті відбулося майже півтори сотні боїв.
Протести у Грузії проти зміни євроінтеграційного курсу країни тривають.
Світ спорту з його найцікавішими і найважливішими подіями. Інтерв'ю з тренерами та спортсменами, розповіді про нові досягнення, аналіз поєдинків та змагань.
В Україні поширюється шахрайська розсилка у Вайбері, яка обіцяє виплату в 11 або більше тисяч гривень. На жаль, для тих, хто повірить шахраям, така переписка може призвести не лише до втрати доступу до облікового запису у Вайбері, але й до крадіжки фінансових даних та втрати коштів.
Головні новини дня.
У Києві на третину зросла кількість аварій на електромережах після повернення світла. Наскільки така статистика відображає ситуацію по країні? Які причини збільшення аварій на електромережах, як можна попередити чи зменшити їх кількість? В Міненергетики анонсували, що готують кардинальні зміни на 2025 рік в порядку застосування графіків стабілізаційних відключень електроенергії. За яким принципом це відбувається зараз і яких змін варто чекати? Що може передбачати нова методика відключень? Гість — Юрій Корольчук, експерт Інституту енергетичних стратегій.
Кадрові ротації незабаром відбудуться серед дипломатів.
Росіяни намагаються захопити Курахове на Донеччині.
У низці соцмереж стався збій.
ВР ухвалила в першому читанні законопроєкт "Про суд присяжних": як він буде працювати та виносити вердикт. Гостя — Олена Карнаух-Голодняк, адвокатка, правозахисниця.
Світ спорту з його найцікавішими і найважливішими подіями. Інтерв'ю з тренерами та спортсменами, розповіді про нові досягнення, аналіз поєдинків та змагань.
Доброчесність і корупція у мистецтві. Гостя — Ольга Балашова, голова Правління, співзасновниця Громадська організації "Музей сучасного мистецтва" / MOCA NGO, мистецтвознавиця, кураторка, кандидатка філософських наук.
Обшуки та затримання через махінації із квитками на потяги.
У Чернігові небайдужі готують набори із солодощами для дітей з прифронтових територій.
Поляк із походження, Влодзімєж Антоновіч міг спокійнісінько користатися з того привілейованого становища, яке мала в середині 19 ст. в Україні польська шляхта. Міг успадкувати зверхнє ставлення до українців. Проте він пішов геть інакшим шляхом, логіку якого пояснив у "Моїй сповіді" 1862 року. За його твердим переконанням, польська шляхта повинна повернутися до народу, серед якого живе; шанувати його культуру й мову; спокутувати працею свої історичні гріхи. Праця, якій присвятив своє життя Антонович, – це громадська робота в Старій Громаді та історичні дослідження, які заклали фундамент української історіософії й по суті проклали шлях до монументальної 10-томної праці Михайла Грушевського "Історія України-Русі". Літературознавиця Ольга Петренко-Цеунова — про історика Володимира Антоновича. Чому він обрав українську ідентичність? Що таке хлопоманство і чому він став хлопоманом? Як Антонович обґрунтував неперервну тяглість українського історичного буття?
Кирило Лаврієнко з Кам'янського, що на Дніпропетровщині, за рік повномасштабної війни вступив до Київського медуніверситету і переїхав жити в столицю. Нині він студент 3-го курсу і вже підприємець. Власну справу Кирило започаткував торік, коли йому було 19. Починав працювати як масажист, але згодом вирішив розширювати бізнес. Пройшов навчання на косметолога і вже працює за цією спеціальністю.
Звернення Президента України Володимира Зеленського.
Бажаю здоров’я, шановні українці, українки!
Говорив щойно з Прем’єр-міністром Іспанії про нашу спільну роботу – усіх у Європі – заради єдності, яка може наблизити мир. Я вдячний Іспанії за підтримку. І особливо – за підтримку в посиленні нашої ППО. Продовжимо роботу й цього тижня, і наступного, щоб спільні європейські позиції стали більш міцними й допомогли всім нам повернути Україні та всій Європі безпеку. Завжди координація та спільна робота допомагають досягти результатів. Саме це зараз і потрібно Європі, а не чиїсь окремі зусилля всупереч усім іншим на континенті. Досягти надійного миру – це важке завдання, і цю вагу треба змогти витягти. Європейська позиція щодо миру має бути максимально сильною. Сьогодні провів кілька важливих нарад. Разом із міністром закордонних справ України Сибігою ми готуємо вже незабаром заміни в дипломатичному корпусі. За півтора тижня представимо. Зараз тривають співбесіди з кандидатами й кандидатками на посади послів України. Є сильні пропозиції. Сьогодні ж перша віцепрем’єр-міністр Свириденко доповідала щодо зустрічей і перемовин у Сполучених Штатах Америки, а також щодо урядових програм, зокрема "єПідтримки". Вже майже шість із половиною мільйонів українців подали заявку на «єПідтримку», із них мільйон шістсот тисяч – заявки на дітей. Темп розвитку цієї програми хороший, як ми й розраховували. Очевидно, що програма потрібна людям. І вже тривають перші виплати. Ми бачимо, що близько половини виплат було перераховано за комунальні послуги. Значна частина йде на волонтерські фонди, і це дуже важливо, що люди можуть підтримати нашу армію завдяки цим коштам. "єПідтримка" працюватиме протягом трьох місяців зими – це час, коли можна буде подати заявку. І протягом усього наступного року можна буде витратити ці кошти. Сьогодні в Німеччині відбувся економічний форум Україна – Німеччина, були канцлер Шольц і Премʼєр-міністр України Шмигаль. Очікую доповіді Прем’єр-міністра щодо досягнутих домовленостей. Щодо будь-яких ракетних небезпек. Алгоритм дій незмінний. Якщо загроза й лунає сигнал повітряної тривоги, на це треба реагувати. Знайте, де укриття. І бережіть себе. Я вдячний усім захисникам неба, які бережуть Україну. Слава нашим воїнам! Слава нашим людям! Слава Україні!
Головнокомандувач Збройних сил Олександр Сирський побував на Покровському напрямку.
Ворог продовжує штурми на Куп’янському напрямку.
Як Херсонська школа мистецтв продовжує навчання дітей навіть у складних умовах прифронтового міста та як власники кав'ярні, які щодня долають виклики воєнного часу, попри постійну небезпеку знаходять силу працювати, надихати і створювати простір тепла й затишку для містян розповідає журналістка Українського Радіо Маргарита Лазник.
Брехня в російській культурі та історії, проілюстрована російським живописом. Гість — Богдан-Олег Горобчук, кандидат соціологічних наук, доцент кафедри соціальних комунікацій Маріупольського державного університету, автор YouTube-каналу Культуртригер.
Що таке "ДЗИГАРОК"? Так називають годинник на Буковині. Діалектизми Буковини.