Валентина Троян
Валентина Троян

У 2007 році закінчила Східноукраїнський національний університет ім. В. Даля за спеціальністю "журналістика".
Працює за фахом зі студентсьуих років. 

До війни працювала на Луганській обласній державній телерадіокомпанії. У 2014-му переїхала до Києва, а у 2015-му долучилася до команди Громадського радіо. Також співпрацювала з релокованим луганським виданням "Реальна газета".

З 2022 року - представниця Інституту масової інформації у Луганській області. Де працює над тим, "щоб вільні медіа мали змогу працювати на Луганщині, а жителі області отримували якісний контент на противагу російській пропаганді".

У вільний від роботи час любить подорожувати, займається вирощуванням рослин та створенням маленьких флораріумів.

Передачі з архіву Українського радіо

Видання The Wall Street Journal опублікувало деталі мирного договору, який мав бути підписаний між Україною та рф у квітні 2022. Наскільки ці матеріали достовірні, які важливі деталі ми дізналися з публікації, особливо в контексті того, що зараз росія знову намагається добитися "мирного договору" і замороження бойових дій у якійсь формі? Беручи до уваги все, що відбулося на фронті за ці майже два роки, від яких вимог рф могла до цього часу відмовитись, а які просуватиме й далі. Гість — Тарас Загородній, керуючий партнер Національної антикризової групи.

Рекорди Дениса Шмигаля, в чому секрет політичного виживання — 4 роки на "електричному стільці" прем'єр-міністра? Гість — Ярослав Макітра, політолог.

04.03.2024 15:47:12 Сьогодні. Вдень

Ситуація в Ужгороді.

04.03.2024 15:40:16 Сьогодні. Вдень

Володимир Кудрицький, голова правління НЕК "Укренерго" — про українську енергетичну систему.

Олексій Чернишов, голова правління НАК "Нафтогаз України" — про видобування газу.

04.03.2024 14:07:18 На часі

Чи можна почати життя знову, як живуть українські біженці, які повернулися додому? Гостя — Анастасія Фітісова, менеджерка відділу Довгострокових рішень організації IMPACT.

Спільна пресконференція Президента України Володимира Зеленського і прем'єр-міністра Нідерландів Марка Рютте.