Аудіокнижка
Є.Гуцало, "Ментальність орди".
Стартап
Бути першим, побачити те, що залишилося поза увагою інших, розробити цікавий інвестору бізнес-проект, зібрати команду однодумців і вивести на ринок результат спільної праці - складно, але цікаво і цілком реально. Перші сходинки інноваційного підприємництва долаємо з передачею «СТАРТАП».
Колос. Аграрний щоденник
Який ужинок на жнивах-2018 отримали херсонські хлібороби? Чому потужний австралійський зернотрейдер відкрив своє представництво в Україні? Яке насіння найбільше імпортують українські аграрії?
Меч духовний
Огляд літературних видань Національної спілки письменників України. Гість студії - Богдан Жолдак, письменник, сценарист, драматург.
Обговорення резонансних суспільно-політичних, соціальних, науково-пізнавальних та культурно-мистецьких подій і тем - в рубриках «Особистий вибір» та «Власний інтерес».
Інформація про різноманітні події дня - в рубриці «Недільний навігатор», а яку книжку варто прочитати, який концерт відвідати, який фільм переглянути, яку страву приготувати тощо – в рубриці «Дружня порада».
Музичні твори
Українська мова часів Шевченка та Франка, Костенко та Жадана - жива і рухлива. Як вона твориться? Що залежить від кожного з нас? Що ми знаємо, а про що забули? Інтерактивна гра «Чорним по білому» запрошує на мовний ринг знавців і початківців. Спробуй свої сили, і хай переможе українська!
Музичні твори
По всій країні прокотилася хвиля вбивств та замахів на ветеранів АТО, активістів, політиків. Що це - випадковий збіг обставин чи спланована серія?
В Росії після трьох з половиною років ув’язнення вийшов на волю українець Олександр Костенко. Натомість звільнення інших політв’язнів Москва продовжує гальмувати.
Як зрушити ситуацію з місця? Президент Угорщини Орбан назвав Україну «буфером» між ЄС та Росією, а угорський уряд призначив Уповноваженого у справах Закарпаття.
Як реагувати на відверто недружні кроки Будапешта?
Музичні твори
Це уявна мандрівка світом, розповіді про далекі країни, нерозгадані таємниці нашої планети, найяскравіші архітектурні перлини та найпопулярніші туристичні маршрути, знайомство з історією та культурою різних народів. А ще - це мандрівки нашою рідною Україною, не менш цікавою для допитливого мандрівника. Моря і гори, печери і водоспади – все це поряд, це наша земля! Тож, пізнаючи світ, пам’ятай, вивчай і люби своє, українське!
Персональна справа
Колишній глава Державної фіскальної служби Роман Насіров заявив про намір брати участь у президентських виборах. Співачка Анастасія Приходько повідомила, що разом із Дмитром Ярошем планує заснувати суспільно-політичний рух. Усе про людей, які когось здивували, а когось і надихнули, в світлі прийдешніх виборів.
Гімн України
Життя+
Як у Китаї ведеться людям похилого віку розкаже знавець Пiднебесної журналiст-мiжнародник Олексiй Коваль.
Вчені Українського НДІ прогнозування і випробування сільськогосподарської техніки і технологій НААНУ поставили мотоблок на 4 колеса. Чи полегшить новий міні-тракторець роботу фермеру або власнику особистого селянського господарства? Скільки він коштуватиме для українського селянина? А також - який врожай основного хліба українців – пшениці - прогнозують зібрати аграрії? Де в Україні молотять кошерну пшеницю для маци? У чому особливість «Французького Дня поля», що відбувся на Полтавщині?
Війна і мир
Як деокупувати Крим та Донбас? Чи понесе Росія відповідальність за будівництво моста в анексований півострів? Гість студії - головний редактор BlackSeaNews та керівник проекту "Майдан закордонних справ" Андрій Клименко.
Крим. Реалії
Чому жителям Коктебеля не подобається ідея передачі набережної під реконструкцію в рамках російської «Федеральної цільової програми"? Навіщо генеральний директор МІА «Росія сьогодні» Дмитро Кисельов ініціює проведення селищного референдуму щодо статусу Коктебеля? Як пояснюють необхідність зміни форми власності набережної Коктебеля підконтрольні Росії влади і чому їм не вірять активісти? Гості ефіру: голова ради Союзу підприємців Коктебеля Артем Мельниченко; представник громадської організації «Громадський актив Коктебеля»Борис Яремко;російський громадський працівник в Криму, блогер «Ехо Москви» Олександр Гірський; український політолог Олександр Палій.
Серйозний, діловий, з гумором, із несподіваними запитаннями та нестандартними відповідями. Ранок починаємо по-різному, але завжди з порцією перевіреної інформації та компетентними співрозмовниками. Окреслюємо головні очікування доби і пам’ятаємо: добрий ранок - запорука вдалого дня.
Хвиля нападів і замахів на активістів: внутрішні розбірки чи тероризм, підтриманий з зовні? Коментує адвокат Масі Наєм.
Чотири “Герої України” під слідством: чи потрібні Україні нагороди і звання радянського походження та інші рудименти комуністичної доби. Точка зору директора Центру досліджень проблем громадянського суспільства Віталія Кулика.
Підкуп виборців. Гречка знову “робить свою справу”? Ситуацію моніторить журналістка громадського руху «Чесно» Дарина Рогачук.
Для чого заварюють сміттєпроводи в багатоповерхівках? Наскільки це знижує вартість вивезення відходів? Чи на часі оновлення державних будівельних норм? Чому подальше проектування сміттєпроводів гальмує впровадження цивілізованої системи сортування відходів? Як вирішують проблему в Луцьку і Чернігові?
Викрасти автомобіль за 10 секуд - цілком реально! Особливо дорогий і той, що на сигналізації! Як не дати крадіям зрушити з місця? Якій системі захисту надати перевагу, аби зупинити злодія і убезпечити власне майно? Які вони, основні схеми викрадення?
Бізнес-клас
Атаки на бізнес у соціальних мережах. Чорний ринок таких послуг. Аналізуємо ситуацію з керівником провідної SMM агенції, автором 4 книжок про бізнес у соцмережах Сергієм Щербаковим.
Крим. Реалії
Чому підконтрольні Кремлю влади Криму почали підготовчі роботи до будівництва житлового комплексу на «галявині протесту» «Стрілецька» в Сімферополі? Що з'явиться на цьому місці замість самозахоплень? Чому Кремль рапортує про успішну політику щодо репатріантів на півострові, але в цей же час готує під знесення будинку кримських татар? Гості ефіру: активіст «галявини протесту» «Стрілецька» Замір Анарбаєв; кримський юрист із земельних питань Алім Мамбетов; член Меджлісу, голова Комітету захисту прав кримськотатарського народу Ескендер Барієв.
Бути здоровим
У спеку особливо страждають люди із захворюваннями серцево-судинної системи. Хто в групі ризику цього літа? Як можна запобігти ускладненням? Учасник програми - кандидат медичних наук, кардіохірург вищої категорії, завідувач відділення лікування аритмій з рентгенопераційною, Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. Амосова Борис Кравчук.
Наближення виборів: загрози безпеці України зовнішні та внутрішні. Ситуацію аналізує виконавчий директор Центру прикладних політичних досліджень «Пента» Олександр Леонов.
Чи реально повністю припинити залізничне сполучення з Росією? Точка зору директора програми «Інфраструктура «Українського інституту майбутнього», колишнього першого заступника міністра інфраструктури України Володимира Шульмейстера.
Розслідування німецьких журналістів. Україна втрачає до 5 млрд. гривень щорічно внаслідок корупції на митниці. Докладніше - експерт Реанімаційного пакету реформ Ілля Несходовський.
Три ректори протягом трьох місяців… Що відбувається у Національній музичній академії імені Петра Чайковського. Коментує диригент Кирило Карабиць.
Ремонт... не завжди приємні асоціації. Дорого, довго, купа нервів... Однак, виявляється, і зі скромним бюджетом можливо упорядкувати своє житло. Як? - розкаже архітектор Олег Смаль.
Твоя Свобода
Виїзд заробітчан з України: що залишається? Гості студії: колишній глава уряду України Юрій Єхануров; рекрутер Микола Шишкін.
Обережно! Шахрайство! «Мамо, я в поліції! Скинь 1000$»... Як не стати жертвою шахраїв на вулиці, телефоном чи в Інтернеті? Учасник програми - експерт-юрист, співзасновник всеукраїнського об'єднання підприємств «Спілка консультантів з економіки та права» Ігор Годецький.
Для чого заварюють сміттєпроводи в багатоповерхівках? Наскільки це знижує вартість вивезення відходів? Чи на часі оновлення державних будівельних норм? Чому подальше проектування сміттєпроводів гальмує впровадження цивілізованої системи сортування відходів? Як вирішують проблему в Луцьку і Чернігові?
Сьогодні. Ввечері
Чотири “Герої України” під слідством: чи потрібні Україні нагороди і звання радянського походження та інші рудименти комуністичної доби. Точка зору директора Центру досліджень проблем громадянського суспільства Віталія Кулика.
Бранець Кремля Олександр Костенко повернувся в Україну. З подробицями - заступниця голови правління Центру громадянських свобод, координаторка правозахисної ініціативи «Євромайдан SOS» та ініціативи #LetMyPeopleGo Олександра Романцова.
Як триває суд над підозрюваним в нападі на активістку з Херсона? З подробицями – журналіст Сергій Нікітенко.
Майже 570 тисяч внутрішньо переміщених осіб отримують пенсії. Як ця цифра змінювалася впродовж року? Хто має право на такі виплати? Які проблеми виникають при оформленні документів? Пенсії переселенцям з Донбасу – на запитання відповідатиме координаторка з адвокації Громадського об’єднання «Донбас» Ольга Гвоздьова.
Персона ґрата
Перший президент незалежної України, другий Голова Верховної Ради, народний депутат кількох скликань Леонід Кравчук - у спецпроекті «Персона грата».
Які виклики постають перед українською нацією? Чому досі не маємо своєї автокефальної церкви? Вступ до НАТО та членство в ЄС – за яких умов це можливо?
Чи є альтернативи Мінському процесу, формула досягнення миру на Донбасі, хто має її напрацювати? Як припинити агресію на Сході України?
Поглиблене інтерв’ю з експертом на топ-тему дня, котра обирається за критеріями суспільної значимості. Проект має на меті пояснити причинно-наслідкові зв’язки головних процесів у країні та найважливіших питаннь і фактів, що хвилюють звичайних українців.
Святі благовірні князі-страстотерпці Борис та Гліб – перші канонізовані святі землі руської. Розповідає дослідник минувшини, проректор Бориспільського інституту муніципального менеджменту, член-кореспондент Міжнародної кадрової академії, відомий поет Микола Боровко.
7 серпня – день успіння праведної Анни, матері Пресвятої Богородиці.
Святий великомученик і цілитель Пантелеймон.
Як в одній особі змогли поєднатися високопоставлений співробітник правоохоронних органів і лікар, який не тільки лікує, а й зцілює? Розповідає колишній співробітник Міністерства внутрішніх справ, керівник транспортної міліції України, висококласний криміналіст, полковник, лікар, який лікує молитвами, В‘ячеслав Васильович Зинов‘єв.
Що ви знаєте про Спеціальні Олімпійські ігри? Хто бере в них участь, яка їхня мета? Про історію виникнення такого руху у світі й у нашій країні. Про Спеціальну Олімпіаду України, проблеми, які супроводжують організаторів, та здобутки спортсменів, - розповість президент Спеціальної Олімпіади України Сергій Комісаренко.
Громадська хвиля
Хто стоїть за замахом на президента Венесуели і які будуть наслідки? Коментар директора Інституту глобальних трансформацій Олексія Семені.
Коли емоції на максимумі, боротьба додає сил, а виклик не сприймається, як вирок. Це світ спорту з його найцікавішими і найважливішими подіями. Інтерв`ю з тренерами та спортсменами, розповіді про нові досягнення, аналіз поєдинків та змагань. Жити на повну, бути на одній орбіті з «Планетою спорту».
Громадська хвиля
Про українську класикиню розповідає авторка книжки «Леся Українка від А до Я» Олена Гусейнова.
Коли емоції на максимумі, боротьба додає сил, а виклик не сприймається, як вирок. Це світ спорту з його найцікавішими і найважливішими подіями. Інтерв`ю з тренерами та спортсменами, розповіді про нові досягнення, аналіз поєдинків та змагань. Жити на повну, бути на одній орбіті з «Планетою спорту».
Святительське слово
Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет розповідає про найбільші релігійні свята, цитує уривки зі святого Євангеліє від Іоанна, Матвія, Луки, Марка та коментує їх.
Євген Дикий – кандидат біологічних наук, директор Національного Антарктичного наукового центру МОН України, учасник трьох революцій, боєць штурмового батальйону «Айдар».
Програма про заходи, що проводяться Європейською мовною спілкою:доросле, дитяче, танцювальне, класичне та циркове Євробачення.
М.Лисенко, О.Кониський, "Боже Великий, Єдиний"