Передачі з архіву Українського радіо
Про те, як змінились експортні можливості України з часу повномасштабної війни росіі проти України, якою нині є географія продекспорту та які механізми допоможуть захистити вітчизняних виробників на міжнародних ринках. Інтерв'ю Сергія Ткачука, голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.
Про становище ромської етноспільноти в Україні, зокрема, забезпечення прав і потреб — Володимир Яковенко, виконавчий директор молодіжної агенції з адвокації ромської культури "АРКА".
Про розробку нормативно-правових актів у сфері захисту прав ромів, подальші кроки на 2024 рік щодо реалізації так званої "Ромської стратегії-2030" — Ігор Лоссовський, заступник голови Державної служби України з етнополітики та свободи совісті з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.
Конференція "Залучення меншин до відбудови: як ромська громада впливає на євроінтеграцію України" розглядала реальне становище ромської спільноти та надання підтримки ромам в часи повномасштабної війни. Учасники: Катаріна Матернова, посолка ЄС в Україні; Ігор Лоссовський, заступник голови Державної служби України з етнополітики та свободи совісті з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації; Євген Магда, директор Інституту світової політики; Роза Тапанова, генеральна директорка національного історико-меморіального заповідника "Бабин Яр"; Володимир Яковенко, виконавчий директор молодіжної агенції з адвокації ромської культури "АРКА".
Як у часи війни працює центральний орган виконавчої влади зі спецстатусом НАЗК, який формує та реалізує державну антикорупційну політику? Як здійснюється аналіз корупційних ризиків у системі оборонних закупівель? Чи могло Нацагентство з питань запобігання корупції упередити корупцію у системі МСЕК? Інтерв'ю Віктора Павлущика, голови Національного агентства з питань запобігання корупції.
Волинська трагедія: як знайти порозуміння між Польщею і Україною? Інтерв'ю Антона Дробовича, голови Українського інституту національної пам'яті.
Волинська трагедія: як знайти порозуміння між Польщею і Україною? Інтерв'ю Ґжеґожа Мотики, польського історика, габілітованого доктора гуманітарних наук, професора, дослідника історії українсько-польського протистояння середини 1940-х років, з 2011 року — члена ради Інституту національної пам'яті Польщі.
Велосипедом до Києва з Варшави: польський активіст Кацпер Сєніцький приїхав з Польщі. Метою акції "Ланцюг солідарності" став збір коштів на реабілітацію українських військових. Інтерв'ю Кацпера Сєніцького, польського волонтера і активіста.
11-й Варшавський безпековий форум, який 1-2 жовтня проходив в столиці Польщі. Спікери: Арсеній Яценюк, прем'єр-міністр України (2014—2016), міністр економіки (2005—2006), міністр закордонних справ (2007), Голова Верховної Ради України (2007—2008); Ірина Красноштан, програмна директорка Міжнароденого центру української перемоги.
У Польщі продовжують боротись з наслідками повені. Українці, які знаходяться у Польщі, всіляко допомагають постраждалим від повеней полякам. Інтерв’ю очільниці фонду "Сила жінки" у Вроцлаві Галини Чекановської.