Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

Оксана Маловічко

Оксана Маловічко

Народилась на Вінниччині у с. Павлівка Калиніського району

Навчалась на факультеті журналістики Київського університету ім.. Шевченка та в Національній академії державного управління

На Українське Радіо прийшла у 1990 році одразу після закінчення університету

Працювала кореспондентом, ведучою інформаційних програм, ведучою інформаційно-музичної програми «Обрії»,  радіомостів та радіомарафонів

Крім політики, люблю розмірковувати над тими проблемами, які хвилюють кожного українця: соціальна тематика, психологічні  аспекти буття, громадська активність.

Найбільше люблю читати. А ще моє хобі – куховарити та подорожувати з друзями.

Наступні передачі

 • 22.01.2018 17:39:03
  - Перший канал

  Ток-шоу «Сьогодні. Ввечері» - одна з головних суспільно-політичних програм УР-1, ведучі підбивають підсумки подій дня і аналізують їх.

Минулі передачі

 • 19.01.2018 18:07:47
  - Перший канал

  Верховна Рада може призначити голову НБУ вже на початку лютого поточного року. Хто серед претендентів? Дізнаємося більше від голови експертно-аналітичної ради Українського аналітичного центру Бориса Кушнірука.

 • 19.01.2018 17:39:03
  - Перший канал

  Дональд Трамп пропонує змінити місце проведення зустрічей Тристоронньої контактної групи. Про причини такої пропозиції говоритимемо з головою Громадської ліги «Україна-НАТО» Сергієм Джерджем.

  Чи буде Україна закупати газ в РФ? Запитаємо про це в експерта Економічного дискусійного клубу Геннадія  Рябцева.

 • 18.01.2018 18:33:57
  - Перший канал

  Як Закон про деокупацію Донбасу вплине на захист прав людини у цьому регіоні? За яких умов територія буде визнана деокупованою, і хто нестиме відповідальність за людські жертви й матеріальні втрати? Юридичну, воєнну, економічну і гуманітарну складову документа коментуватимуть народні депутати України Максим Курячий та Олексій Рябчин.

 • 18.01.2018 18:08:07
  - Перший канал

  Чому так складно розпочати процес реальної великої приватизації? Чи вдасться зацікавити серйозних західних інвесторів стартовими пропозиціями? Які об’єкти виставлятимуть на продаж насамперед? Про можливі прибутки держави в разі вдалої приватизації та ризики на цьому шляху говоритимемо зі старшим економістом Центру соціально-економічних ініціатив Володимиром Дубровським.

  Які питання щодо України порушувались на засіданні військового комітету НАТО в Брюсселі, розкаже керівник міжнародних програм Центру глобалістики «Стратегія-21» Віталій Мартинюк.

 • 16.01.2018 18:32:54
  - Перший канал

  Чому законопроект про реінтеграцію Донбасу спричинив таку бурхливу дискусію? Які в ньому закладені ризики? Дебати навколо цього документа коментуватимуть менеджер з адвокації Центру інформації про права людини Олена Луньова та голова правління «Донецький інститут інформації» Олексій Мацука.

 • 16.01.2018 18:08:00
  - Перший канал

  Підконтрольний окупантам Роздольненський районний суд Криму засудив українського активіста Володимира Балуха до трьох років і семи місяців колонії-поселення. Перебіг подій відстежуємо з керівником Кримської правозахисної групи Ольгою Скрипник.

  "Загрози безпеці України та інших країн регіону Східного партнерства і можливі відповіді на них " - така головна тема обговорень в рамках «круглого столу» в Укрінформі, що відбулися сьогодні. Докладніше – міжнародний оглядач Українського радіо Олександр Демченко.
   

 • 15.01.2018 18:33:14
  - Перший канал

  Чи можливо притягти до відповідальності винних в агресії проти України? Точка зору правознавця-міжнародника Володимира Василенка.

 • 15.01.2018 18:08:15
  - Перший канал

  Які питання будуть пріоритетними для Верховної Ради цього робочого тижня? Про це розкажуть політолог Андрій Золотарьов та політичний експерт Євген Магда.

 • 15.01.2018 17:39:03
  - Перший канал

  Чи вплине збільшення видобутку газу в Україні на перебіг опалювального сезону?  Спробуємо розібратися  з головою ГО «Бюро комплексного аналізу прогнозування» Сергієм Дяченком.

 • 04.01.2018 18:33:10
  - Перший канал

  Яка позиція світової спільноти щодо події на Донбасі? Які важелі впливу на Росію мають країни ЄС  та США. Зовнішня політика буде під кутом зору політичного експерта Олесі Яхно та політичного експерта ГО «Слово і діло»  Валентина Гладких.