Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

Оксана Маловічко

Оксана Маловічко

Народилась на Вінниччині у с. Павлівка Калиніського району

Навчалась на факультеті журналістики Київського університету ім.. Шевченка та в Національній академії державного управління

На Українське Радіо прийшла у 1990 році одразу після закінчення університету

Працювала кореспондентом, ведучою інформаційних програм, ведучою інформаційно-музичної програми «Обрії»,  радіомостів та радіомарафонів

Крім політики, люблю розмірковувати над тими проблемами, які хвилюють кожного українця: соціальна тематика, психологічні  аспекти буття, громадська активність.

Найбільше люблю читати. А ще моє хобі – куховарити та подорожувати з друзями.

Минулі передачі

 • 22.05.2018 18:33:14
  - Перший канал

  В Україні стартувало ЗНО-2018. Чи не застаріла ця система тестування у сучасному світі, розповів в ефірі Українського радіо експерт з питань освіти Українського інституту майбутнього Микола Скиба.

  Про масові обшуки з виявлення організаторів договірних матчів у футболі, які провели українські правоохоронні органи, розповів в ефірі Українського радіо коментатор каналу "Футбол" Роберто Моралес.

 • 22.05.2018 18:08:00
  - Перший канал

  Отруєння дітей газом у харківській школі. З подробицями журналіст Харківської філії Суспільного Володимир Носков.

  Отруєння дітей у школах в різних містах: випадковий збіг чи вже тенденція? Як організовано охорону дошкільних та навчальних закладів? Чи можливо запобігти екстремальним ситуаціям? Коментує генерал армії, колишній голова Служби зовнішньої розвідки України Микола Маломуж.
   

 • 21.05.2018 18:33:00
  - Перший канал

  Ситуація на Донбасі. Точка зору  військового експерта Олега Жданова.

 • 21.05.2018 18:08:06
  - Перший канал

  У Миколаєві евакуювали 400 учнів зі школи через розпилення аерозолю. Нові подробиці коментують  журналіст Миколаївської філії Суспільного радіо Андрій Тюренков та завідувач відділу фізико-неорганічної хімії Інституту фізичної хімії НАНУ Петро  Манорик.

  Українські політв’язні в Росії: хто вони? Скільки наших співвітчизників є заручниками Кремля? Голодування Олега Сенцова: ув’язнений режисер вимагає відпустити всіх українців. Що для цього можуть зробити Рада Європа та інші міжнародні гравці? Про можливі шляхи звільнення політичних бранців Російської Федерації - співзасновник Інституту з прав людини Богдан Крикливенко.

 • 21.05.2018 17:39:04
  - Перший канал

   Антикорупційний суд. Про що домовляються міжнародні експерти та Україна? Бере участь економіст Сергій Фурса.

 • 10.05.2018 18:34:25
  - Перший канал

  Державний борг України і подальша співпраця з Міжнародним валютним фондом. Чи впливають хід реформ та наближення передвиборчої кампанії на фінансові зобов’язання, які бере на себе наша держава в очікуванні чергового траншу?
  Економіст Володимир Власюк спробує роз’яснити ситуацію.

 • 10.05.2018 18:08:01
  - Перший канал

  Підсумки зустрічі Президента України Петра Порошенка з лідерами Німеччини Ангелою Меркель і Франції Емануелем Макроном в Аахені (Німеччина) прокоментував в ефірі доктор історичних наук, професор Андрій Мартинов.

  Касаційний адміністративний суд Верховного суду завершить розгляд справи щодо визнання незаконними та протиправними змін до Регламенту Вищої кваліфікаційної комісії суддів України. Докладніше - співкоординатор ГРД Галина Чижик.

 • 10.05.2018 17:39:02
  - Перший канал

  Прем′єр-міністр Володимир Гройсман вважає незадовільною якість 3G мобільного зв′язку в Україні. Коментує голова правління Інтернет асоціації Олександр Федієнко.

  Результати виборів в Малайзії у фокусі уваги журналіста-міжнародника, члена правління Української асоціації китаєзнавців Олексія Коваля.

 • 08.05.2018 18:33:03
  - Перший канал

  Які наслідки матиме вихід США з ядерної угоди з Іраном? У Лівані відбулися перші за дев’ять років парламентські вибори. Більшість здобула шиїтська «Хізбалла». Якою буде нова влада, як це вплине на події в регіоні? Розподіл політичних сил у Туреччині за півтора місяця до виборів. Гість студії - політолог, експерт-міжнародник Володимир Кушніренко.

 • 08.05.2018 18:08:08
  - Перший канал

  Понад п′ятдесят школярів у Черкасах отруїлися невідомою речовиною. Докладніше – журналістка Мирослава Станкевич та доктор хімічних наук Петро Манорик.

  Парламент Вірменії обрав лідера протестів Нікола Пашиняна новим прем'єр-міністром країни. Коментує колишній посол України у Вірменії Олександр Божко.