75 років заснування УПА. Про ставлення українців до УПА.
Презентація фільму "Невидима війна".
Музичні твори
Марш слави УПА в Києві. Яка його мета?
Про епідемію грипу. Як уберегтися?
У рубриці "Власний інтерес" - про першу українську настільну гру для старшокласників по історії України початку століття. Що це за гра і де її можна побачити?
Музичні твори
Радіодетектив
Артур Конан Дойл, "Пістрява стрічка".
Агропромисловий комплекс розвивається і дає прибуток. Хліборобську галузь по праву вважають однією з найуспішніших у державі. Якою ж ціною долають труднощі ті, хто забезпечує продовольчий достаток України? Досвід успішних господарств, поради хліборобів, виробників продукції та споживачів у програмі "Колос. Аграрний щоденник".
Джаз-джем
Фрагмент виступу тріо «Mare nostrum» на Джазовому фестивалі у Монтрьо влітку 2017 року.
З музичних програм Європейської мовної спілки
Виступ Національного симфонічного оркестру Ірландської телерадіокомпанії.
Згодом
Процес об’єднання територіальних громад розпочався 2015-го року. Що змінилося відтоді? Скільки громад уже об’єдналися, і як це вплинуло на їхнє життя? Чому деякі відмовляються об’єднуватися?
Програма про українських героїв, але не лише для героїв. Ця програма і для тих, хто готовий їх підтримати словом і справою. У програмі розповідається про тих, хто упродовж останніх років захищав і захищає Україну - як воїн, як волонтер, як журналіст тощо.
У програмі чотири рубрики: "Служба" — про те, що відбувається зараз в зоні АТО, "Літопис" — про події цього тижня 1-2-3 роки тому на Донбасі, "Будні" — про життя після АТО, "Польова пошта" — це спілкування зі слухачами та можливість почути від них слова підтримки та побажання захисникам України.
Музичні твори
Війна і мир
Про зміни в українській музиці після 2014 року - фронтмен українського гурту "Бумбокс" Андрій Хливнюк.
Агропромисловий комплекс розвивається і дає прибуток. Хліборобську галузь по праву вважають однією з найуспішніших у державі. Якою ж ціною долають труднощі ті, хто забезпечує продовольчий достаток України? Досвід успішних господарств, поради хліборобів, виробників продукції та споживачів у програмі "Колос. Аграрний щоденник".
Голос Надії
Популяризація Євангеліє.
Донбас. UA
Громадські організації на сході України. Як змінилася громадська спільнота в Донецькій та Луганській областях. Які громадські організації хочуть бачити мешканці Сходу. Гостя студії - Світлана Колодій, координатор ініціативи GoEast.
Він - майор міліції, давно уже був у відставці. Але війна на сході – і вінничанин Володимир Линничук з травня 2014 стає бійцем добровольчого батальйону «Донбас» з позивним «Майор». Попасне, Лисичанськ, Іловайськ… довелося з боями пройти у штурмовому підрозділі…Полон.. Наразі – командир батареї САУ-3 14 бригади Збройних Сил України. Не міг навіть уявити, що таке можливе у 21 сторіччі на рідній землі. Відчув і гіркоту зради, і крах надії…І наразі, напевне знає, що не дай Боже повторення подібного, в полон би не потрапив.
Первинний код
Спецпроект Українського радіо до 100-річчя національного відродження. Події української революції 1917-21 рр. Персони, документи, наслідки. Нова доба української історії.
Вродило. Українці вихваляються щедрими дарами лісу, щоправда й отруєнь грибами чимало. Що вродило на городах? І чи довго ще сподіватися на зібране та вирощене власноруч? Які цінники на овочевих ятках цієї осені?
Чи завжди зброя означає безпека? Хто має до вогнепальної зброї доступ і чи варто його спрощувати? Якщо справді у продавця зброї, з якого вбито росіянина Вороненкова, скуповувалися кілери, то скільки таких торговців є в країні?
Судові справи. Де судитимуть корупціонерів - у спеціальному суді чи палаті, і яка між ними різниця? Яких ще новацій у цій сфері чекати, адже судова реформа ухвалена. Чому ж громадські активісти вимагають ще змін до процесуальних кодексів?
Партнерство і національні інтереси. Де між ними межа і хто її переходить? Непростий тиждень України в ЄС. Як зупинити гібридний антиукраїнський наступ?
Анонс подій вихідного дня.
Всеукраїнський марш за права тварин. Розповідає координатор маршу Олександр Тодорчук.
Посилення репресій кримських татар. Розповідає Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.
Про очікувані нові кібератаки в Україні - екс-керівник Центру кіберзахисту Держспецзв'язку, керівник компанії Cyber Defence Ігор Козаченко.
Бере участь командир взводу окремого батальйону спеціального призначення "Донбас" Національної гвардії України (позивний Артист) Ігор Чайківський.
Про театральний фестиваль "Вільна сцена".
Святительське слово
Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет розповідає про найбільші релігійні свята, цитує уривки зі святого Євангеліє від Іоанна, Матвія, Луки, Марка та коментує їх.
10-та ювілейна виставка проходитиме у сакральному місці: Замку-музеї Радомисль, де розташовано єдиний у світі Музеї української домашньої ікони, що є найбільшим музеєм ікон у Східній Європі, а його експозиція предметів християнського мистецтва «Душа України» – найбільшою християнською експозицією в Україні розкаже прес-аташе історико-культурного комплексу Замок-музей Радомисль Ігор Марковський.
Подорожуємо Тунісом, перлиною Північної Африки. Країною, яку називають найбільш європейською з усіх арабських країн з журналісткою, мандрівницею, радіоведучою Іриною Тимошенко.
Журналістка, мандрівниця, кореспондент журналу "Міжнародний туризм" Марина Гудзева - про подорож Китаєм, а саме про унікальний китайський монастир Сунь Шань Шаолінь.
20 хвилин з В.Яворівським
Про унікальний документ світової історії книгу Павла Халебського «Україна - земля козаків».
Батьківська кухня
Зустрічаємо автора пісень В’ячеслава Купрієнка, який об’їздив увесь схід України з виступами для воїнів-захисників. Говоритиме він із дітьми та дорослими про серйозне - неоголошену війну, що триває в Україні.
Батьківська кухня
Зустрічаємо автора пісень В’ячеслава Купрієнка, який об’їздив увесь схід України з виступами для воїнів-захисників. Говоритиме він із дітьми та дорослими про серйозне - неоголошену війну, що триває в Україні.
Затримано двох високопосадовців Міноборони. Їх підозрюють у злочинах, які призвели до розтрати понад 149 мільйонів гривень держбюджету при закупівлі палива. Чи правда, що в час війни є люди, які наживаються на армії? Як могло статися, що контролюючі органи пропустили сумнівну оборудку?
Як Україні варто реагувати на резолюцію Парламентської Асамблеї Ради Європи і хто далі має вести діалог щодо мови. Бере участь редактор видання "Європейська правда" Сергій Сидоренко.
В цій програмі увага персонам тижня, тобто тим людям, які привернули увагу своїми діями, рішеннями, ініціативами, заявами та іншими вчинками, людям, яких цитують, про яких говорять. У програмі знайдеться місце для персон тижня, які порадували, які здивували, які розчарували, які засмутили або ж які, скажімо, надихнули. Це ті люди, які так чи інакше, але змінюють життя. Один з таких людей - учасник програми.
Толерантність, рівність, інтеграція - девіз Міжнародного Дня білої тростини. Інформаційний простір людей із проблемами зору. Який він: чи доступний, зручний? Чи потрібні в час цифрових технологій друковані шрифтом Брайля книжки, анотації до лікарських засобів, навіть, меню? Поміркуємо про це у програмі.
Набув чинності закон про пенсійну реформу. Чи стала пенсійна система в Україні справедливішою ніж була? Що змінилося в законодавстві?
В мережі
Флешмоб «капелюх на вуха» відбувається в рамках Дня паліативної допомоги. Як мережі допомагають дітям із невиліковними недугами? Старт кампанії «Вшануй» у пам’ять загиблих у цій гібридній війні. Нашумілі пости лайкмена, військового блогера Дмитра Якорного.
Український контекст
Нові виклики для України на міжнародній арені.
Деструктивні заяви чеського президента.
Ухвала щодо закону про освіту.
Відсутність прагнення до компромісу з боку офіційного Будапешта.
Міжнародний контекст
Про розвиток подій у відносинах між Північною Кореєю та США.
Про ситуацію в Каталонії.
Міжнародний контекст
Виконавчий директор Центру досліджень міжнародних відносин Микола Капітоненко - про деякі резонансні заяви, які збурили світ.
Відвертість
Про молитовно-літургійне життя церкви. Розглядаються теми: «Що означає бути щасливим?», «Святі отці церкви – про основи сім»ї», «Шлюб», «Важливість проповіді слова Божого для молоді», інші.
Війна і мир
Чому Україну ніхто не чекає у НАТО? Що НАТО дало Україні і чи потрібно нам вступати до Альянсу? Гість студії - колишній міністр оборони України, народний депутат VI і VII скликань, військовий діяч Анатолій Гриценко.
Агропромисловий комплекс розвивається і дає прибуток. Хліборобську галузь по праву вважають однією з найуспішніших у державі. Якою ж ціною долають труднощі ті, хто забезпечує продовольчий достаток України? Досвід успішних господарств, поради хліборобів, виробників продукції та споживачів у програмі "Колос. Аграрний щоденник".
Вечірня колисанка
Казка "Хмарковий зоопарк".
Громадська хвиля
В Австрії відбулися позачергові парламентські вибори. Учасник програми - політолог Віктор Савінок.
Як пройшли вибори президента в Киргизькій Республіці?
Про зйомки фільму «Невидимого батальйону» - одна з його режисерок Ірина Цілик.
Громадська хвиля
Донедавна останнім боєм збройного підпілля ОУН прийнято було вважати бій повстанців 14 квітня 1960 року на Тернопільщині, але є інформація про новіші епізоди супротиву.
Рак молочної залози помолодшав. Суттєво зріс відсоток жінок, у яких діагностують рак молочної залози вже після 30 років. Розповідає голова руху «Разом проти раку» Лариса Лопата.
Висвітлення спортивних подій, які відбулися впродовж дня в Україні та світі. Інформація про розвиток фізкультури та спорту, інтерв’ю зі спортсменами та тренерами.
Хвороба – шлях до здоров’я. Розмірковує архімандрит Лаврентій.
Святий благовірний князь Олег. Розповідає Олег Григорчук.
Свято-Духівський кафедральний собор у Чернівцях. Розповідає професор Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, доктор історичних наук Михайло Чучкó.