Восьмий міжнародний Київський марафон Wizz Air Kyiv City Marathon 2017.
Нобелівські лауреати в галузі фізики та хімії.
Музичні твори
У столиці Сербії відбулися переговори спецпредставника Держдепартаменту США по Україні Курта Волкера і помічника російського президента Владислава Суркова щодо перемир'я на сході Україні. Коментар політолога Георгія Кухалейшвілі.
Наскільки Україна присутня в польському інформаційному просторі. Розповідає громадський діяч, доцент кредитно-економічного факультету КНЕУ ім. Вадима Гетьмана Євген Білоножко.
День художника. Як осучаснюють художники "Енеїду" - керівник арт-центру «Я Галерея», куратор виставки «Проект Енеїда» Павло Гудімов.
Музичні твори
Колос. Аграрний щоденник
Локомотив нашої економіки - галузь, яку наші предки дбайливо вибудовували тисячоліттями. Попри те, що агропромисловий комплекс сьогодні виживає за найскладніших умов, він розвивається і дає прибуток. Якою ж ціною долають труднощі ті, хто годує Україну? Досвід успішних господарств, поради хліборобів, виробників продукції та споживачів в щоденній програмі «Колос. Аграрний щоденник».
На хвилі джазу
"Рапсодія у блюзових тонах" Джорджа Гершвіна.
Міжнародний контекст
Референдум у Каталонії.
Перспективи скасування угоди між США і Іраном щодо ядерної програми.
Нобелівський тиждень.
Масові вбивства в Лас-Вегасі.
Музичні твори
Музичні твори
Український контекст
Законпроекти щодо реінтеграції тимчасово окупованих територій Донбасу ухвалено.
Судова і медична реформи.
Український контекст
Законпроекти щодо реінтеграції тимчасово окупованих територій Донбасу коментує політолог Валентин Гладких
Музичні твори
"Як день розпочнеш, так його і проживеш" — девіз ведучих ранкової програми "Вдосвіта" на Українському радіо. Адже "Вдосвіта" — це вранішній вибух енергії та позитиву. Наша команда прокидається о 4-тій годині аби зробити ваш ранок цікавим, насиченим корисною інформацією та тільки хорошими новинами. Ми першими інформуємо вас про те, що сталося в країні та світі, поки ви спали. Саме від нас ви дізнаєтеся, як вдягнутися сьогодні і чи треба прихопити парасольку, виходячи із дому. Ми розкажемо і про економічні тенденції та курси валют. Обов’язково поспілкуємося з компетентними експертами на актуальні теми. А ще, неодмінно посміємося разом із вами над тим, про що гомонять у соціальних мережах.
Агропромисловий комплекс розвивається і дає прибуток. Хліборобську галузь по праву вважають однією з найуспішніших у державі. Якою ж ціною долають труднощі ті, хто забезпечує продовольчий достаток України? Досвід успішних господарств, поради хліборобів, виробників продукції та споживачів у програмі "Колос. Аграрний щоденник".
Війна і мир
Волонтерка та журналістка Олена Розвадовська - про те, як дітям, які живуть на війні, вдається радіти дитинству і чому так багато людей повертають у міста та села на передовій.
Крим. Реалії
Донбас: шлях додому. Як на практиці може використовуватися законопроект про реінтеграцію Донбасу? Що цей документ конкретно означає для анексованого півострова і окупованих частин Донецької та Луганської областей? Навіщо взагалі керівництво України змінює формат АТО?
У фокусі уваги – зустріч Курта Волкера з Владиславом Сурковим. Які питання щодо окупованого Донбасу порушувалися під час розмови? З таким запитанням звернемося до політолога Олеся Яхно.
Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган 9 жовтня прибуде до Києва для участі в Стратегічній раді високого рівня між Україною та Туреччиною. Про можливі результати цього візиту запитаємо в директора Центру близькосхідних досліджень Ігоря Семиволоса.
У студії Українського радіо - журналіст, громадський діяч, координатор Громадської кампанії «За відповідальну владу», колишній перший заступник голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Ігор Курус. А говоритимемо про мовні квоти в електронних ЗМІ.
У студії Українського радіо - журналіст, громадський діяч, координатор Громадської кампанії «За відповідальну владу», колишній перший заступник голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Ігор Курус. А говоритимемо про мовні квоти в електронних ЗМІ.
Історичні та архітектурні артефакти, унікальні природні заповідні території… Про збереження та розвиток ландшафтних парків України на прикладах Волині, Придніпров’я та «Дніпрових порогів». На зв’язку з Києвом - Дніпро та Рівне.
Бізнес-клас
Розвиток вітчизняного фондового ринку. Бере участь голова Національної комісії цінних паперів та фондового ринку Тимур Хромаєв.
Стратегія
Чому в Україні процвітає корупція і як її подолати? Розмірковують юрист Центру протидії корупції Анастасія Красносільська та директор Агентства моделювання ситуацій Віталій Бала.
Крим. Реалії
Чи користується попитом на материковій Україні кримськотатарське мистецтво? З якими труднощами стикаються кримськотатарські художники? Гість студії: кримськотатарський активіст, керівник арт-салону кримськотатарського мистецтва «SandIQ» Ерфан Кудусов.
Що таке гіпертонія і чим вона небезпечна для здоров’я? Профілактика, лікування та правильний спосіб життя тих, хто страждає на цю недугу, у розмові з доцентом кафедри внутрішньої медицини №2 Національного медичного університету імені Олександра Богомольця, кардіологом Євгеном Андрєєвим.
2 жовтня 1990 року почалася студентська акція протесту, що увійшла в історію під назвою «Революція на граніті». Минуло 27 років. Події тих знаменних днів пригадаємо з учасниками акції – співачкою Анжелікою Рудницькою та головою Соборного Патріаршого товариства святого Рівноапостольного Великого київського князя Володимира Михайлом Канафоцьким.
Борги Приватбанку. Шляхи вирішення проблеми. Коментує економіст, фінансовий експерт, шеф-редактор інформаційної агенції «Фінансовий клуб» Руслан Чорний.
У студії Українського радіо - журналіст, ведучий програми «52 вікенда» Андрій Тичина.
“Припутні”- нова повнометражна українська стрічка, яка днями вийшла в прокат і одразу ж стала приводом для дискусій. Тож про сам фільм , а також реакцію глядачів та критиків говоритимемо з його творцями – режисером Аркадієм Непиталюком та актрисами Альоною Узлюк і Ніною Набокою.
Наскільки наука допомагає людині попри вік залишатися молодою. Гість студії - доктор фізико-математичних наук Володимир Висоцький.
Радіо "Свобода"
Україна між Росією та США. Учасник програми: експерт-американіст Олександр Потєхін, експерт Інституту світової політики Микола Бєлєсков, російський політичний експерт Леонід Радзиховський.
Вальдорфська педагогіка. Крок в майбутнє чи секта? Відповідь на запитання шукатимемо з психологом Анною Покровською та педагогом вальдорфської школи Вікторією Халамендик.
Історичні та архітектурні артефакти, унікальні природні заповідні території… Про збереження та розвиток ландшафтних парків України на прикладах Волині, Придніпров’я та «Дніпрових. На зв’язку з Києвом - Дніпро та Рівне.
Стокгольмський арбітражний суд почав слухання щодо суперечки між НАК "Нафтогаз України" і російським "Газпромом". Докладніше - експерт з енергетичних програм Геннадій Рябцев.
Зміни до Закону про бухгалтерський облік. Про запровадження в Україні міжнародних стандартів фінансової звітності говоритимемо експертом з питань фінансів і банківської діяльності Кирилом Терьохіним.
Україна може не отримати наступний транш від МВФ. Які підстави для такого прогнозу, запитаємо в виконавчого директора Центру економічної стратегії Гліба Вишлінського.
План американського урядовця Курта Волкера щодо врегулювання ситуації на Донбасі обговоримо з аналітиком Інституту світової політики Миколою Бєлєсковим.
Хто виноситиме вироки українським корупціонерам: суд чи палата? Що насправді потрібно для країни: формування у звичайних судах антикорупційних палат чи створення спеціального антикорупційного суду? На ці та інші запитання відповідатиме ректор Національної школи суддів, екс-міністр юстиції України Микола Оніщук.
Надвечір
Двоє зниклих під час патрулювання українських прикордонників знайшлися у Росії. Під арештом.
ПАРЄ вирішила провести термінові дебати щодо мовної статті закону "Про освіту". А поки що не може обрати президента.
Вбивство ж колишнього депутата Держдуми Росії Дениса Вороненкова, скоєне 23 березня у центрі Києва, розкрито. Слідство встановило всіх причетних, двох з п'ятьох затримано.
Волинські шахтарі блокували митний пункт пропуску "Ягодин". Гірники з міста Нововолинськ вимагали виплатити 4 з половиною мільйони гривень зарплати.
У Києві урочисто відкрили Театр на Подолі. Оновлені Андріївський узвіз і Алею художників обіцяють презентувати у травні наступного року.
Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган прибув з офіційним візитом до Києва для участі в Стратегічній раді високого рівня між двома країнами. Також планується закрита зустріч між Президентом України і турецьким лідером. Які питання будуть порушені під час візиту, запитаємо в експерта-міжнародника Володимира Кушніренка.
Яків Смолій, який претендує на посаду голови НБУ, отримує доходи від того, що здає в оренду власну нерухомість іншим банкам. Таку інформацію оприлюднили журналісти проекту "Наші гроші". Чи не впливає це на якість прийняття рішень банкіром? Чи мають право працівники НБУ займатися бізнесом? Відповіді на ці запитання спробуємо розшукати під час програми.
Вечірня колисанка
Казка «Як Мурко на виставку ходив».
Громадська хвиля
9 жовтня Генпрокуратура повідомила про результати розслідування щодо вбивства екс-депутата Держдуми Росії Дениса Вороненкова. Результати розслідування коментує журналістка-розслідувачка телеканалу «СТБ» Олена Лунькова.
Як покращити свою правову грамотність з допомогою диктанту? Беруть участь організатори Всеукраїнського правового диктанту Олег Гріненко і Лариса Безуглова.
Громадська хвиля
У Києві розпочався SEF 2017 KYIV, який присвячений розвитку відновлюваних джерел енергії. Спілкуємось з організатором Віталієм Давієм про розвиток інноваційних технологій в Україні.
Коли емоції на максимумі, боротьба додає сил, а виклик не сприймається, як вирок. Це світ спорту з його найцікавішими і найважливішими подіями. Інтерв'ю з тренерами та спортсменами, розповіді про нові досягнення, аналіз поєдинків та змагань. Жити на повну, бути на одній орбіті з "Планетою спорту".
Жива Надія
Морально-етичні основи християнства.
Україна отримала кришталевий мікрофон за успішне проведення "Євробачення-2017".
Ізраїлю повернули право на участь у міжнародному пісенному конкурсі.
У Варшаві відбулося традиційне «Євробачення другого шансу».