Про святкування Дня міста у Чернівцях. Про фестиваль поезії і вина у Луцьку.
Музичні твори
Про зустріч Волкер - Сурков.Коментар політолога Володимира Цибулька.
Про лауреатів Нобелівської премії.
Про фестиваль хризантем "Фантастичні історії".
Мінекології дозволяє відстріл 160 лосів.Коментар президента Асоціації мисливських угідь Сергія Андрусяка.
Музичні твори
Агропромисловий комплекс розвивається і дає прибуток. Хліборобську галузь по праву вважають однією з найуспішніших у державі. Якою ж ціною долають труднощі ті, хто забезпечує продовольчий достаток України? Досвід успішних господарств, поради хліборобів, виробників продукції та споживачів у програмі "Колос. Аграрний щоденник".
На хвилі джазу
Музика джазового музиканта Франції минулого століття - Джанго Рейнхардта.
З музичних програм Європейської мовної спілки
Радіоверсія концерту скрипалів Валерія Соколова, Нікіти Борисоглєбського та Національного камерного ансамблю «Київські солісти» (частина 2).
Згодом
На початку року «Синій кит» вселяв тривогу і страх. А нині? Чи відступив він сьогодні? Як захистити дітей від схожих «ігор» в віртуальному світі?
Розпочався черговий призов до лав війська. Як зробити строкову службу ефективною і почесною? Яке місце строковиків у структурі справжньої боєздатної армії? Спробуємо розібратися з учасниками програми. Згадаємо також події трирічної давнини на сході України, поговоримо про будні захисників країни і тих, хто їм допомагає. І наостанок - традиційна «Польова пошта» - нагода підтримати військових та передати їм свої вітання.
«Вивчати українську безкоштовно». Це волонтерський проект, який вчетверте набирає слухачів у 17-ти містах країни. Хто навчатиметься і де саме - розкаже координаторка безкоштовних курсів української мови у Києві Юлія Андрусенко. А тих, хто наважиться перевірити свої знання з української, викликаємо на мовний ринг.
Музичні твори
Війна і мир
Волонтерка та журналістка Олена Розвадовська - про те, як дітям, які живуть на війні, вдається радіти дитинству і чому так багато людей повертають у міста та села на передовій.
Агропромисловий комплекс розвивається і дає прибуток. Хліборобську галузь по праву вважають однією з найуспішніших у державі. Якою ж ціною долають труднощі ті, хто забезпечує продовольчий достаток України? Досвід успішних господарств, поради хліборобів, виробників продукції та споживачів у програмі "Колос. Аграрний щоденник".
Голос Надії
Популяризація Євангеліє.
Анонс
Донбас. UA
Донбас на порядку денному у Верховній Раді. Коментують: політичний оглядач Українського радіо Віталій Науменко, речник Національного корпусу Олександр Алфьоров та філософ Олексій Панич.
У рівненчанина Олександра Солоненка з позивним «Старшина», «Хижак» - за плечима три роки війни у складі Збройних сил України, добровольчого батальйону «Карпатська Січ» та ДУК ПС. Наразі він з побратимами тримає маленький, однак стратегічний клаптик української землі в Пісках.
Первинний код
Спецпроект Українського радіо до 100-річчя національного відродження. Події української революції 1917-21 рр. Персони, документи, наслідки. Нова доба української історії.
Нобелівський тиждень. Хто з українців наближався до отримання найпрестижнішої премії і чому поки ніхто з наших співвітчизників нею не відзначений? На що можуть розраховувати науковці та літератори, живучи й працюючи в Україні?
Хочеться тепла. Через похолодання в деяких регіонах вже стартував опалювальний сезон, та деінде опалення не зможуть поки включити, навіть якщо вдарить мороз. А хтось не зможе обігрівати домівки, бо дорого. Коли в наших помешканнях стане тепло і скільки коштуватиме затишок?
Відстрілялися. Парламент нарешті ухвалив довгообіцяну урядом і ще довше очікувану Міжнародним валютним фондом пенсійну реформу. Як вона змінить життя українських пенсіонерів та тих, хто стане ними через кілька років чи навіть десятиліть?
Побилися за Донбас. У парламенті кілька законів щодо окупованих районів Донбасу. Нардепи їх розглядали, дискутували, штовхалися, але не голосували (або - й зрештою таки проголосували). Яке майбутнє для окупованого Донбасу визначили в компромісному варіанті і чи справді ці закони означають, що скресне крига замороженого конфлікту?
У столиці Сербії відбулися переговори спецпредставника Держдепартаменту США по Україні Курта Волкера і помічника російського президента Владислава Суркова щодо перемир'я на сході Україні. Коментар політолога Георгія Кухалейшвілі.
Наскільки Україна присутня в польському інформаційному просторі. Розповідає громадський діяч, доцент кредитно-економічного факультету КНЕУ ім. Вадима Гетьмана Євген Білоножко.
День художника. Як осучаснюють художники "Енеїду" - керівник арт-центру «Я Галерея», куратор виставки «Проект Енеїда» Павло Гудімов.
Святительське слово
Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет розповідає про найбільші релігійні свята, цитує уривки зі святого Євангеліє від Іоанна, Матвія, Луки, Марка та коментує їх.
Це уявна мандрівка світом, розповіді про далекі країни, нерозгадані таємниці нашої планети, найяскравіші архітектурні перлини та найпопулярніші туристичні маршрути, знайомство з історією та культурою різних народів. А ще - це мандрівки нашою рідною Україною, не менш цікавою для допитливого мандрівника. Моря і гори, печери і водоспади – все це поряд, це наша земля! Тож, пізнаючи світ, пам’ятай, вивчай і люби своє, українське!
20 хвилин з В.Яворівським
Огляд листів радіослухачів.
Батьківська кухня
Дошкільна освіта: потреби дітей та амбіції батьків. Як допомогти малечі розкрити свої таланти без шкоди для здоров’я і психіки? Про особливості виховання юних геніїв міркуватимемо з педагогами та психологами.
Батьківська кухня
Дошкільна освіта: потреби дітей та амбіції батьків. Як допомогти малечі розкрити свої таланти без шкоди для здоров’я і психіки? Про особливості виховання юних геніїв міркуватимемо з педагогами та психологами.
Яків Смолій, який претендує на посаду голови НБУ, отримує доходи від того, що здає в оренду власну нерухомість іншим банкам. Таку інформацію оприлюднили журналісти проекту "Наші гроші". Чи не впливає це на якість прийняття рішень банкіром? Чи мають право працівники НБУ займатися бізнесом? Відповіді на ці запитання спробуємо розшукати під час програми.
Реклама
В цій програмі увага персонам тижня, тобто тим людям, які привернули увагу своїми діями, рішеннями, ініціативами, заявами та іншими вчинками, людям, яких цитують, про яких говорять. У програмі знайдеться місце для персон тижня, які порадували, які здивували, які розчарували, які засмутили або ж які, скажімо, надихнули. Це ті люди, які так чи інакше, але змінюють життя. Один з таких людей - учасник програми.
Початок шляху до великих спортивних перемог людей з інвалідністю… Які психологічні та фізичні труднощі їм доводиться долати? Що додає сили і надихає, попри обмежені можливості? Чому нас вчать їхні досягнення і досвід? Про переможців, дорослих і юних, чиї мрії стають реальністю, про мужність і силу духу говоримо з Марією Віниченко, керівником Київського регіонального спортивного центру "Інваспорт" та Олександром Каурайненом, директором дитячо-юнацької спортивної школи цього ж центру.
Гривня знову почала різко падати. Які причини девальвації? Хто несе відповідальність за дестабілізацію фінансового стану країни?
В мережі
Про останні флешмоби і найпопулярніші активності за хештегами. Флешмоб "Обличчя депресії". Кому і навіщо потрібні такі акції в соцмережах? Скандал із фальсифікованим відео, і як реагувати на неправдиву інформацію про тебе? Кіт Інжир - вигаданий герой Фейсбуку. Про найрезонансніші події з соціальних мереж за минулий тиждень слухайте у програмі.
Український контекст
Законпроекти щодо реінтеграції тимчасово окупованих територій Донбасу ухвалено.
Судова і медична реформи.
Коментує політолог Валентин Гладких.
Міжнародний контекст
Референдум у Каталонії.
Перспективи скасування угоди між США і Іраном щодо ядерної програми.
Нобелівський тиждень.
Масові вбивства в Лас-Вегасі.
Відвертість
Про молитовно-літургійне життя церкви. Розглядаються теми: «Що означає бути щасливим?», «Святі отці церкви – про основи сім»ї», «Шлюб», «Важливість проповіді слова Божого для молоді», інші.
Війна і мир
Про те, що змінилося за останні три роки, чи повинен в Україні існувати "допустимий рівень корупції" як у Китаї, а також про відсутність у наших громадян горизонту планування хоча б на 5 років уперед - журналіст-розслідувач Денис Бігус.
Агропромисловий комплекс розвивається і дає прибуток. Хліборобську галузь по праву вважають однією з найуспішніших у державі. Якою ж ціною долають труднощі ті, хто забезпечує продовольчий достаток України? Досвід успішних господарств, поради хліборобів, виробників продукції та споживачів у програмі "Колос. Аграрний щоденник".
Вечірня колисанка
Казка «У мишачій країні».
Громадська хвиля
«Єврооптимісти» вважають, що закон про ОРДЛО був підписаний спікером Верховної Ради з порушенням. Коментує народний депутат Олексій Рябчин.
Іран хоче орендувати в Україні сільськогосподарські землі для вирощування рапсу. Про перспективи та ризики угод говоримо із заступником голови асоціації «Земельна спілка України» Андрієм Мартином.
Громадська хвиля
Meridian Lutsk: чим закінчився фестиваль, та як він вплине на життя Луцька? Громадському радіо розповіла журналістка Аріна Крапка.
Висвітлення спортивних подій, які відбулися впродовж дня в Україні та світі. Інформація про розвиток фізкультури та спорту, інтерв’ю зі спортсменами та тренерами.
Чому люди стали менше ходити до храмів? Розмірковує митрополит Вінницький і Барський Симеон.
Ікона Божої Матері «Спорителька хлібів». Розповідає редактор передачі «Благовіст» Лідія Гончар.
Стратегічною метою України у XXI столітті є питання розвитку православної педагогіки, релігійного виховання, освіти та просвітництва. Розповідає завідуючий кафедрою українського православ’я
та теології Міжрегіональної академії управління персоналом, професор Міжнародної кадрової академії, доктор богослів’я, протоієрей Діонісій Мартишин.