Аудіокнижка
Олесь Гончар, "Собор" (сторінки роману).
На хвилі джазу
Американський джазовий трубач і вокаліст Л.Армстронг.
Колос. Аграрний щоденник
Локомотив нашої економіки - галузь, яку наші предки дбайливо вибудовували тисячоліттями. Попри те, що агропромисловий комплекс сьогодні виживає за найскладніших умов, він розвивається і дає прибуток. Якою ж ціною долають труднощі ті, хто годує Україну? Досвід успішних господарств, поради хліборобів, виробників продукції та споживачів в щоденній програмі «Колос. Аграрний щоденник».
З музичних програм Європейської мовної спілки
Фрагменти концерту Королівського Філармонійного оркестру Великої Британії, музика Макса Бруха та Ігоря Стравінського.
Сьогодні. Ввечері
Хто лобіює питання надання летальної зброї Україні? Коментує експерт з питань національної безпеки Тарас Жовтенко.
Польща запровадила нові правила працевлаштування для українців. Докладніше - президент Всеукраїнської асоціації компаній з міжнародного працевлаштування Василь Воскобойник.
Чого очікують від нового керівника ДБР? Розповідає головний експерт антикорупційної групи Реанімаційного пакету реформ Олександр Лємєнов.
Чому заблоковано роботу НКРЕКП? Шляхи вирішення проблеми шукатимемо разом з керівником житлово-комунальних програм Громадянської мережі Тетяною Бойко.
Ситуація в Луганську. Чим завершаться розбірки між кримінальними авторитетами на окупованій території? Які сили задіє Росія для утримання контролю? Як Україні відстоювати власні інтереси і захищати свою територію? Перебіг останніх подій спробуємо проаналізувати у вечірньому ефірі за участі генерала армії, голови Вищої ради народних зборів України Миколи Маломужа.
Сьогодні. Ввечері
Про примусове видворення з України громадян Грузії представник Уповноваженого Верховної Ради з прав людини Михайло Чаплига.
Про нові подробиці у справі компанії «Міранда» розкаже експерт з питань антикорупційної політики Василь Вакаров.
Надвечір
В окупованому Криму російське ФСБ затримало щонайменше трьох кримськотатарських активістів. Після спроби затримання окупантами померла ветеран національного руху кримських татар Ваджіє Кашка. Жінці було 82 роки.
Назад - у Росію. Ватажок терористичної «ЛНР» Ігор Плотницький втік до Російської Федерації. Це підтвердив радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк. За його даними, в окупований Луганськ увійшли регулярні підрозділи російської армії.
Справа патрульного Олійника. Голосіївський райсуд Києва обрав склад суду присяжних, який розглядатиме обвинувальний акт щодо співробітника столичного управління патрульної поліції Сергія Олійника. Стосовно підозрюваного застосовано запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання строком на 2 місяці
Підозра у корупції. Генеральна прокуратура підозрює виконувача обов’язків голови Фонду державного майна Віталія Трубарова в причетності до незаконної приватизації. Сам Віталій Трубаров заперечив звинувачення на свою адресу і назвав їх "політичною грою оточення генпрокурора".
Найулюбленіше свято. У США відзначають День Подяки. Цього ж дня більшість магазинів починають традиційний розпродаж напередодні так званої «чорної п’ятниці».
Музичні твори
Музичні твори
Сьогодні. Вдень
У студії Українського радіо - член правління Національної спілки краєзнавців Євген Букет. Мова піде про історичну пам′ять народу.
Виставка «Поза законом і простором», присвячена Олесю Берднику. Докладніше про мистецький проект розкаже дочка письменника Громовиця Бердник.
Ukrainian Perspectivе / Український ракурс
The Situation in the Donbas war Zone Remains Tense.
Holodomor Museum in Kyiv Hosted meeting with Living Survivors of man-Made Famine of 1832 – 1933.
KROK – Festival of Cartoon Films Kicked Off in Kyiv
Ситуація на Сході – кількість обстрілів зростає.
У Києві відбулась акція «Зустріч зі свідками Голодомору».
У столиці стартував фестиваль анімаційних фільмів «КРОК».
Blick in die Ukraine / Погляд в Україну
Donbass: Ohne wesentliche Veränderungen. Provokationen dauern an.
Im Vorfeld des Holodomor-Gedenktages: Augenzeuge erzählen.
24. Internationales Festival der Animationsfilme „Krok“ in Kiew gestartet.
На Донбасі без особливих змін. Обстріли тривають.
У переддень річниці Голодомору: ще живі свідки згадають.
24-ий Міжнародний фестиваль анімаційних фільмів «КРОК-2017: У рідній гавані» стартує у Києві.
Музичні твори
"Як день розпочнеш, так його і проживеш" — девіз ведучих ранкової програми "Вдосвіта" на Українському радіо. Адже "Вдосвіта" — це вранішній вибух енергії та позитиву. Наша команда прокидається о 4-тій годині аби зробити ваш ранок цікавим, насиченим корисною інформацією та тільки хорошими новинами. Ми першими інформуємо вас про те, що сталося в країні та світі, поки ви спали. Саме від нас ви дізнаєтеся, як вдягнутися сьогодні і чи треба прихопити парасольку, виходячи із дому. Ми розкажемо і про економічні тенденції та курси валют. Обов’язково поспілкуємося з компетентними експертами на актуальні теми. А ще, неодмінно посміємося разом із вами над тим, про що гомонять у соціальних мережах.
Агропромисловий комплекс розвивається і дає прибуток. Хліборобську галузь по праву вважають однією з найуспішніших у державі. Якою ж ціною долають труднощі ті, хто забезпечує продовольчий достаток України? Досвід успішних господарств, поради хліборобів, виробників продукції та споживачів у програмі "Колос. Аграрний щоденник".
Наша армія
Що нового з’явилося в обмундируванні наших воїнів? Чи носитимуть у війську валянки, шарф-трубу і вдосконалені захисними вставками рукавички цього осінньо-зимового сезону? Чи потрібно новобранцям самим купувати військову форму? Розкаже заступник начальника Центрального управління речового забезпечення ЗСУ тилу Збройних Сил України, полковник Олександр Данильчик
Крим. Реалії
Що відомо про будівництво розважального комплексу "Аква Євпаторія" в селищі Заозерне? Як підконтрольні Росії влади міста пояснюють необхідність будівництва розважального комплексу у лиману? Як йдуть справи в Криму і Севастополі із забудовою прибережних і зелених зон? Гості ефіру: представник ініціативної групи проти будівництва в селищі Заозерне Сергій Соболєв; російський голова адміністрації Євпаторії Андрій Філонов; кримський еколог Маргарита Литвиненко.
Події в Луганську. Які наслідки вони матимуть для України? Спробуємо спрогнозувати з військовим оглядачем, координатором групи «Інформаційний спротив» Юрієм Каріним.
Вже наступного року українці зможуть скористатися послугами лоукостерів Ryanair, EasyJet і Eurowings. Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян на зустрічі з Європейською бізнес асоціацією в Києві. Чи достатньо підстав для таких сподівань, запитаємо про це в директора Центру транспортних стратегій Сергія Вовка.
Саміт Східного партнерства. Про що говоритимуть лідери ЄС зі своїми колегами на п’ятому міжнародному форумі? Які перспективи співпраці й за яких умов відкриються для України? Про це говоритимемо з керівником міжнародних програм Центру глобалістики «Стратегія-21» Віталієм Мартинюком.
Спроба ПАРЕ повернути Росію до свого складу. Коментує народний депутат України Олексій Гончаренко.
Сьогодні. Зранку
Про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу із цими явищами (Стамбульська конвенція). Бере участь президент Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда — Україна» Катерина Левченко.
Про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу із цими явищами (Стамбульська конвенція). Бере участь президент Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда — Україна» Катерина Левченко.
На знак духовної єдності з поколіннями українців, які постраждали в часи Голодомору та терору, згадаємо про ці події. А також спробуємо проаналізувати, чи є у нашому суспільстві утиски за політичні погляди. До прямого ефіру долучаться Хмельницький та Ужгород.
Крим. Реалії
Україна для кримчан. Інтерв'ю з Володимиром Казаріним. Як Україна вибудовує політику щодо окупованих територій? Як жителі анексованого Криму можуть отримати освіту на материковій частині України? Що робиться в Україні для допомоги жителям півострова? Гість студії - ректор ТНУ Володимир Казарін.
Маєте кредит у банку, який луснув? Хто і коли прийде за грішми? Якщо кредит брали у валюті в минулих роках, сума якого тепер у кілька разів більша – як віддавати? Шляхи врегулювання конфліктів (добровільне врегулювання, реструктуризація).
Легкі гроші до зарплати – обіцяють кредитодавці. А що приховують? Наскільки легко буде ці гроші повернути? Відсотки, штрафи, пеня – чи подадуть на вас до суду? Бере участь адвокат Сергій Деледивка.
26 листопада у Києві розпочнеться третій Міжнародний конкурс диригентів імені Стефана Турчака — одного з найвидатніших вітчизняних диригентів ХХ століття. Про історію та учасників мистецького заходу, розкаже один з його організаторів ректор Національної музичної академії України ім. Чайковського Володимир Рожок та художній керівник Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру України Володимир Сіренко.
Форум «Децентралізація: сучасний стан і перспективи розвитку». Пряме включення з Краматорську.
Днями у Києві затримали банду чорних трансплантологів. Про ринок нелегального донорства говоритимемо з журналістом, криміналістом, керівником сайту «Тема» Олегом Єльцовим.
Антикорупційний скандал в Саудівській Аравії у фокусі уваги кандидата політичних наук Олександра Мішина.
Українські лікарі долучилися до міжнародної акції «Вусатий листопад». У чому її мета? Чим небезпечна хвороба, до якої намагаються привернути увагу медики? Про все це у розмові з завідувачем відділення пластичної та реконструктивної онкоурології Національного інституту раку, кандидатом медичних наук Юрієм Вітруком.
Він вважає, що козацький дух свободи в його душі прокинувся, коли в 14 почалася російська агресія на Донбасі. Народжений на Криворіжжі, на козацьких теренах, а наразі житель Дніпра, Андрій Білоног просто відчув відповідальність: хто якщо не я.!!! Медик за освітою, підприємець знав, як бути потрібним на фронті: возив усе необхідне, брав в руки автомат та йшов з побратимами в бій. Потім заснував волонтерську організацію «Вільна доля». Про пекельні дні в Пісках та повернення прихильності до України жителів Донбасу.
Енергетична реформа: повна демонополізація ринку газу і завершення реформування "Нафтогазу України". Чи зменшаться ціни на блакитне паливо для українців.
Триває реформування правоохоронних органів.
Україна на шляху децентралізації освіти.
Експерти обговорюють календарну реформу.
Радіо "Свобода"
«Східне партнерство»: яка користь для України. Беруть участь: професор політології НаУКМА Олексій Гарань, старший аналітик Центру «Нова Європа» Леонід Літра.
Права людини понад усе
Подолати сходи, пороги і, якщо пощастить, пандуси, знадобиться активісту Дмитру Щебетюку, щоб стати учасником нашої програми. І говоритимемо з ним про доступність міського простору для людей на інвалідних візках. Чи готові ми всі - від посадовця до школяра - жити за принципом - права людини понад усе.
На знак духовної єдності з поколіннями українців, які постраждали в часи Голодомору та терору, згадаємо про ці події. А також спробуємо проаналізувати, чи є у нашому суспільстві утиски за політичні погляди. До прямого ефіру долучаться Хмельницький та Ужгород.
Теракт в Єгипті. Коментує заступник директора Центру близькосхідних досліджень Сергій Данилов.
Контрафактні лікарські засоби. У чому їх небезпека? Як захистити українського споживача від неякісних медичних препаратів? Спробуємо розібратися з доктором фармацевтичних наук, головою Громадської організації «Спілка працівників фармації» Костянтином Косяченком.
Чергова хвиля репресій російських окупантів проти кримських татар. Що може зробити світова спільнота для захисту мирного населення анексованого півострова? Події в Криму під кутом зору громадського активіста, програмного директора Кримського дому Аліма Алієва.
Саміт Східного партнерства у Брюсселі - говоритимемо з міжнародним оглядачем Українського радіо Олександром Демченком.
Які товари масово експортує Україна? Розповідає експерт Економічного дискусійного клубу Олег Пендзин.
Надвечір
Теракт у єгипетській мечеті. Внаслідок нападу бойовиків на мечеть на Північному Синаї загинуло щонайменше 235 людей. В країні оголошено триденну жалобу. Українців серед загиблих і постраждалих, за попередніми даними, немає.
Переслідування в окупованому Криму. Затримані напередодні російськими силовиками кримські татари Бекір Дегірменджі, Руслан Трубач і Асан Чапух заарештовані на два місяці. Сьогодні ж у Криму поховали Веджіє Кашка.
Позов проти молдовського президента. Колишній український суддя Микола Чаус подав до суду на президента Молдови Ігоря Додона через відмову останнього надати йому політичний притулок. Минулого року детективи НАБУ викрили суддю Чауса під час отримання хабара у розмірі 150 тис. доларів.
До Дня пам'яті. Сьогодні у Національному музеї «Меморіал жертв Голодомору» презентували документально-публіцистичну виставку «Нас убивали, бо ми українці».
Не рекомендовано дітям. Фахівці вітчизняного МОЗу склали перелік ліків, які міністерство не рекомендує вживати у випадку грипу чи ГРВІ у дітей. Серед них - антибіотики, сиропи від кашлю, комбіновані ліки від застуди і деякі вітаміни.
Ліси України. Хто має бути власником цього природного багатства: держава чи приватники? Про стратегію розвитку лісового господарства йтиметься у вечірньому ефірі за участі завідувача кафедри дендрології та лісової селекції Національного університету біоресурсів і природокористування Юрія Марчука.
Дерев'яні храми, які бачили і чули ще відважних гетьманів, і сьогодні можуть розповісти немало. Але, на жаль, таких лишилося зовсім небагато. Про дерев'яну церковну архітектуру Слобожанщини та храми Якима Погрібняка поговоримо з доктором історичних наук, професором Арсеном Зінченком.
Вечірня колисанка
Казка "Молоданчик".
Громадська хвиля
Обговорюємо результати 5-го саміту Східного партнерства з керівником Українського інституту міжнародної політики Ростиславом Томенчуком.
Громадська хвиля
СБУ заборонила в’їзд одному з російських акторів, що знімався в серіалі «Свати». Це спричинило дискусію довкола можливої заборони самого серіалу. Ситуацію коментує заступник голови Держкіно України Сергій Неретін.
Коли емоції на максимумі, боротьба додає сил, а виклик не сприймається, як вирок. Це світ спорту з його найцікавішими і найважливішими подіями. Інтерв'ю з тренерами та спортсменами, розповіді про нові досягнення, аналіз поєдинків та змагань. Жити на повну, бути на одній орбіті з "Планетою спорту".