Аудіокнижка
Олесь Гончар, "Собор" (сторінки роману).
Локомотив нашої економіки - галузь, яку наші предки дбайливо вибудовували тисячоліттями. Попри те, що агропромисловий комплекс сьогодні виживає за найскладніших умов, він розвивається і дає прибуток. Якою ж ціною долають труднощі ті, хто годує Україну? Досвід успішних господарств, поради хліборобів, виробників продукції та споживачів.
На хвилі джазу
Про українського джазового музиканта Ігоря Хому.
З музичних програм Європейської мовної спілки
Записи всесвітньовідомого Фрайбурзького барок-оркестру під орудою Готфріда фон дер Гольтца та Катаріни Арфкен та записи видатного композитора-симфоніста Йоганнеса Брамса.
Про фестиваль «Дні Японії у Вінниці» розкаже організатор фестивалю Анна Логвиненко.
Міжнародний проект "Козак-характерник" коментує керівник проекту, політтехнолог Денис Богуш.
Заслужена артистка України, лідер волонтерського руху "Народна філармонія" Руслана Лоцман порадить, як встигнути все: і дати концерт, і відвідати концерт, і вирушити на Схід, і насамперед бути мамою.
Музичні твори
Сьогодні в Києві відбудеться ухвалення резолюції під час 4-ї науково-практичної конференції "Формування тверезого способу життя в сім'ї та суспільстві". Бере участь голова громадської організації "Твереза Україна" Роман Галицький.
Письменник Тарас Антипович - про те, чим прибавлюють осінні Карпати.
В Ужгороді відгримів Ukrainian Fashion Bazaar. Про цю подію - головний організатор Ukrainian Fashion Bazaar Ольга Мікула.
Музичні твори
Переслідування ініціаторів незалежності Каталонії. Як розвиватимуться події надалі?
Нові виклики з боку світового тероризму.
Пост-виборчі розслідування у США.
Передвиборчі розстановки в самій Росії. Бере участь журналіст-міжнародник, доцент Інституту журналістики університету ім. Т.Шевченка Олекса Підлуцький.
Музичні твори
Музичні твори
Український контекст
Чергові спроби дестабілізації ситуації в Україні.
Резонансні вбивства на Київщині та Сєвєродонецьку.
Нові засилля міжнародної спільноти, спрямовані на врегулювання ситуації на Донбасі.
Зарубіжні візити керманичів та нові виклики для вітчизняної дипломатії.
Український контекст
Посилення співпраці з Канадою і державами Перської затоки.
Чергова активізація історичного питання у відносинах із Польщею.
Резонансні заяви українського посла у Белграді.
Музичні твори
"Як день розпочнеш, так його і проживеш" — девіз ведучих ранкової програми "Вдосвіта" на Українському радіо. Адже "Вдосвіта" — це вранішній вибух енергії та позитиву. Наша команда прокидається о 4-тій годині аби зробити ваш ранок цікавим, насиченим корисною інформацією та тільки хорошими новинами. Ми першими інформуємо вас про те, що сталося в країні та світі, поки ви спали. Саме від нас ви дізнаєтеся, як вдягнутися сьогодні і чи треба прихопити парасольку, виходячи із дому. Ми розкажемо і про економічні тенденції та курси валют. Обов’язково поспілкуємося з компетентними експертами на актуальні теми. А ще, неодмінно посміємося разом із вами над тим, про що гомонять у соціальних мережах.
Молоко нарешті має свою ціну, бо має якість.
Навчитися торгувати, а не продаватися – ціла наука!
Те, що кооперативне - те моє – нова філософія аграріїв.
Війна і мир
Чому довіряють волонтерам? З чим це пов'язано? Бере участь голова правління Всеукраїнського об'єднання "Патріот", співголова Ради волонтерів Міністерства оборони України Ганна Майборода.
Крим. Реалії
«День єдності» в Криму: новий погляд на націоналізм? Як відсвяткували російський «День народної єдності» в анексованому Криму? Що означає це російське свято? Чому в Росії «День народної єдності» сприймають як «День націоналістів»? Гості ефіру: активіст Українського культурного центру в Криму Михайло Батрак, російський філософ і публіцист Максим Горюнов, російський політолог і публіцист Олександр Морозов.
Наступні два тижні парламентські слухання відбуватимуться одночасно з акціями протесту під Верховною Радою. Як вплине це на роботу народних депутатів? Спробуємо спрогнозувати з політологом, директором Центру досліджень проблем громадянського суспільства Віталієм Куликом.
Як заохотити молодь вести здоровий спосіб життя? Про акції, спрямовані на боротьбу з тютюнопалінням серед підлітків, говоритимемо з виконавчим директором Громадської організації «Життя» Лілією Олефір.
Чи відповідає проект Бюджету-2018 вимогам МВФ, запитаємо в економічного експерта Любомира Шавалюка.
План Маршала для України. Яким він має бути? Розповідає експерт Економічного дискусійного клубу Євген Олейніков.
Азійське турне Дональда Трампа у фокусі уваги дипломата, експерта-міжнародника Ярослава Войтка.
Чи варто сподіватися Україні на поставки американської летальної зброї? Коментує політолог, експерт-міжнародник Георгій Кухалешвілі.
Коли Укрзалізниця почне модернізацію пасажирських вагонів, а міжнародні авіалінії запустять новий прямий рейс до Канади.
Менеджери якої британської марки надумали випускати позашляховики.
Ціни на пальне.
Звичайні побутові речі можуть наштовхнути на ідею створення нового бізнесу. Ось зібралися у поїздку, а потрібної валізи немає. Або хтось позичив і ще не повернув. Чи хочете якоїсь певної марки. Де взяти? Є вихід - і просто, і зручно, і на будь-який гаманець. Саме таку справу з прокату валіз «chemodan.online» започаткувала Інна Глущенко. Пропонуємо познайомитись з історією незвичного стартапу.
Крим. Реалії
Інтерв'ю з Арсеном Жумаділовим. У яких галузях української влади представлені жителі анексованого Криму? Як на материковій частині України захищаються інтереси кримчан? Яке майбутнє чекає півострів? Гість студії - радник голови Меджлісу кримськотатарського народу Арсен Жумаділов.
Про характер, непередбачуваність, вередливість, а іноді й дратівливість прекрасної статі є багато приказок, пісень, гуморесок… Та таку поведінку можна пояснити й фізиологічними особливостями організму жінок. Як зменшити неприємні відчуття у період менопаузи розкаже акушер-гінеколог, лікар вищої категорії Наталія Товстолиткіна.
Українське книговидавництво від витоків до сьогодення. Фонди, бібліотеки, знакові видання та вдалі комерційні проекти. Про місце української книжки у світовому видавничому процесі говоритимемо з директором Інституту книги Тетяною Терен.
Напади на правоохоронців. Коментує аналітик-криміналіст Євген Лауер.
Тридцять років Товариству Лева. Історію першої незалежної організації національно свідомої молоді в УРСР пригадаємо разом з істориком Валентином Стецюком.
Книжка «Охорона психічного здоров'я в умовах війни» - це ґрунтовний посібник із надання психологічної допомоги військовим і їхнім сім’ям, а також усім тим, хто намагається впоратися зі стресом і травмами, спричиненими війною. На Українському радіо видання презентують президент Американсько-української медичної фундації, професор неврології Борис Легета та доктор, заступниця директора Дипломатичної академії України ім. Геннадія Удовенка при МЗС Наталія Шульга.
Про талант і прихильників говоритимемо з заслуженою артисткою України, солісткою Національного будинку органної та камерної музики, співачкою Марією Ліпінською.
Радіо "Свобода"
Прикордонник Колмогоров. Убивця чи захисник? Учасники програми: офіцер запасу, керівник благодійного фонду «Мир і Ко» Мирослав Гай, народний депутат (БПП), перший заступник голови комітету ВР з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Микола Паламарчук.
Здоровий спосіб життя. Які його основні принципи? Чи можливо їх дотримуватися за сучасних умов ? Чи багато прихильників здорового способу життя серед української молоді? Про все це у розмові з професором кафедри товарознавства Київського національного торговельно-економічного університету Оленою Сидоренко та дієтологом Ганною Антоновою.
Китайська національна ядерна корпорація CNNC зацікавлена в добудові енергоблоків №3 і №4 Хмельницької атомної електростанції. Які перспективи співпраці між Україною та Китаєм, запитаємо в експерта з енергетичних питань, ведучого програми «Перша шпальта» на телеканалі UA-Перший Олега Гавриша.
У Бухаресті майже десять тисяч жителів вийшли на акцію протесту, вимагаючи від правлячої коаліції відкликати з парламенту законопроекти про внесення змін в систему правосуддя. Події в Румунії проаналізуємо з політичнім експертом Артемом Філіпенком.
Як вплине на розвиток сіл і малих міст передача у користування земель сільськогосподарського призначення територіальним громадам? Права і фінансування громад. Децентралізація у фокусі уваги першого заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства В’ячеслава Негоди і представників регіонів.
Як вплине на розвиток сіл і малих міст передача у користуванням земель сільськогосподарського призначення територіальним громадам? Права і фінансування громад. Децентралізація у фокусі уваги першого заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства В’ячеслава Негоди і представників регіонів.
Надвечір
Нове коло у справі прикордонника Сергія Колмогорова - її відправлять на повторне розслідування до Приморського райсуду Маріуполя.
Луганське енергетичне об’єднання знеструмить насосну станцію Попаснянського водоканалу, що забезпечує водою мешканців неконтрольованої території Луганської області, зокрема, і півмільйонний Луганськ. Причина - борги.
Облава чи заходи для вручення повісток? Сьогодні Львівський обласний військовий комісар Олександр Тищенко оприлюднив офіційну позицію стосовно подій проти ночі 4 листопада, коли призовникам вручали повістки на вулицях та в розважальних закладах.
Суд Бельгії відпустив на поруки екс-главу уряду Каталонії Карлеса Пучдемона та його чотирьох соратників. Каталонську справу мають розглянути впродовж 15 днів.
У литовському Сеймі презентували так званий "План Маршалла" для України. Подія відбулася за участю послів США, Канади, Японії й країн ЄС.
Пропорційна система і відкриті списки - чи позбавлять олігархів контролю над партіями? Чи допоможе це подолати внутрішньопартійну корупцію і «гречкосійство» та підвищити професійний рівень майбутніх народних обранців? За якими критеріями визначається оптимальна виборча система? Виборче законодавство - під кутом зору народного депутата 4-х скликань, експерта з виборчого права Юрія Ключковського.
Затримання сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Як просуватиметься справа.
Владислав Каськів повернувся. До нього є серйозні питання у правоохоронних органів. Журналісти провели розслідування можливих зловживань екс-чиновника.
Чому закарпатські прокурори бідні, як церковні миші, а їхні родичі, навпаки, багаті і успішні?
Вечірня колисанка
Казка "Про дівчинку, яка не хотіла їсти".
Громадська хвиля
Сто років потому. Про Жовтневу революцію розкаже історик.
Громадська хвиля
Про нову соціальну кампанію проти корупції.
Коли емоції на максимумі, боротьба додає сил, а виклик не сприймається, як вирок. Це світ спорту з його найцікавішими і найважливішими подіями. Інтерв'ю з тренерами та спортсменами, розповіді про нові досягнення, аналіз поєдинків та змагань. Жити на повну, бути на одній орбіті з "Планетою спорту".
Жива надія
Морально-етичні основи християнства.
Програма про заходи, що проводяться Європейською мовною спілкою:доросле, дитяче, танцювальне, класичне та циркове Євробачення.