Обирай пісні. Визначай переможця

У "Голосі" розповіли, яким буде перший законопроект фракції

12.08.2019 р., 20:39

Перші законопроекти партії "Голос" у парламенті нового скликання будуть стосуватися заборони сепаратних переговорів з країною-агресором, а також парламентської та судової реформ. Про це Українському радіо в програмі "Сьогодні.Ввечері" розповів заступник голови партії "Голос", обраний народний депутат від цієї партії Ярослав Юрчишин.

"Першим законопроектом партії "Голос" буде проект про заборону сепаратних переговорів з країною-агресором, ми будемо наполягати на кримінальній відповідальності за такі порушення. Так само подамо проект законів стосовно реформи парламенту, стосовно судової системи та зменшення олігархів на медіа, економіку", – заявив депутат.

При цьому він зауважив, що депутати від партії "Голос" зроблять все, щоб втілити програму політсили в реальність.  

"Я думаю, що можна було отримати кращий результат, але ми отримали підтримку понад 800 тис наших виборців. Для першої виборчої кампанії це прийнятний результат. 20 депутатів, яких ми маємо, зроблять все, щоб втілити програму в реальність", –  говорить Ярослав Юрчишин.

Народний депутат Ради нового скликання в першу чергу висловився щодо реформи парламенту: "Ця реформа дуже на часі, ми маємо рекомендації колег з Європарламенту на чолі з Петом Коксом. Зміни потрібні, аби не було такого, що один депутат за каденцію зареєстрував більше законопроектів, ніж прийняв британський парламент. Це ніщо, на яке йдуть наші податки, бо його мають розглянути, зокрема й в комітетах Верховної Ради штатні працівники".

Юрчишин розповідає, що існує кілька способів подолати цю проблему: "Наприклад, для того, щоб ініціювати законопроект, треба не один депутат, а група. Це й додаткові зусилля депутата, спрямовані на переконання колег, що цей законопроект дійсно потрібен".

Окремо політик висловився й щодо запровадження нової системи моніторингу за депутатською діяльність "Великий брат": "Я дуже добре ставлюсь до можливостей аналізувати, але "Великий брат" – це не механізм аналізу, лише контролю".

Читати також: "Великого брата" в парламенті запроваджують через спроби підкупу депутатів "Слуги народу" – експерт РПР

За даними ЦВК, партію "Голос" підтримали близько 850 тисяч виборців, за результатми дострокових виборів політична сила отримала 20 місць у новому парламенті. 

ФОТО: Facebook Ярослава Юрчишина

У "Голосі" розповіли, яким буде перший законопроект фракції

Новини по темі