Аудіокнижка
Ірен Роздобудько, "Тут і тепер".
На хвилі джазу
Френк Сінатра - американський джазовий співак.
Колос. Аграрний щоденник
Локомотив нашої економіки - галузь, яку наші предки дбайливо вибудовували тисячоліттями. Попри те, що агропромисловий комплекс сьогодні виживає за найскладніших умов, він розвивається і дає прибуток. Якою ж ціною долають труднощі ті, хто годує Україну? Досвід успішних господарств, поради хліборобів, виробників продукції та споживачів.
З музичних програм Європейської мовної спілки
Радіо США. Звучатимуть твори: Й.Брамса Скрипковий концерт, М.Равель сюїта “Дафніс і Хлоя”.
Сьогодні. Ввечері
Стабільність вітчизняної валюти, що відбувається з гривнею? Коментує фінансовий аналітик Олексій Кущ.
Що відбувається з кліматом на Землі? Чому він змінюється? – розпитуватимемо експерта з кліматичної та енергетичної політики ГО «Екодія» Олега Савицького.
Обрання запобіжного заходу підозрюваному у вбивстві Ноздровської, коментує адвокат, кандидат юридичних наук, громадський діяч Ганна Маляр.
Чи буде допитано Дональда Трампа в межах розслідування справи про втручання Росії в американські президентські вибори 2016-го року?
Скандальна книга Майкла Вульфа "Вогонь і лють», хто виступає у якості опонента? Слухаємо журналіста-міжнародника Олексія Підлуцького.
Як створення Державного фонду енергоефективності вплине на співпрацю уряду з ЄС? Що передбачено статутом цієї установи? Який механізм використання коштів, спрямованих держбюджетом?
Як підтримуватимуться ініціативи з підвищення рівня енергетичної ефективності будівель та енергозбереження?
Гостя студії - керівник сектору енергоефективності Офісу підтримки реформ при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Юлія Головатюк-Унгуряну.
Рушійна сила
З 1 січня правила дорожнього руху змінилися. Дізнаємося про приємні зміни, які чекають на водіїв з настанням 2018. А також плани на цей рік як українських, так і закордонних автовиробників. Ну і традиційно зазирнемо до історичної автохроніки. З'ясуємо ціни на пальне і назвемо найдешевший та найдорожчий автомобілі на вторинному ринку.
Надвечір
Прощання. На Київщині провели в останню путь правозахисницю Ірину Ноздровську. А суд обирає запобіжний захід для підозрюваного у вбивстві.
Кір. Одеські школярі додатковий тиждень перебуватимуть на вимушених канікулах через загрозу поширення хвороби. У Києві з початку року госпіталізували 16-тьох дітей.
Кордон. Російські прикордонники без пояснень не пропускають до країни громадян України.
Крок назустріч. Північна Корея відправить спортсменів та урядову делегацію на зимові Олімпійські ігри в Південній Кореї.
Музичні твори
Музичні твори
Сьогодні. Вдень
Приміщення НСТУ поступово перетворюється з холодного і незатишного телецентру на ще один столичний культурний центр. 9 січня в холі "Олівця" стартує фестиваль нового британського кіно. Розповідає програмний директор кіноклубу Arthouse Traffic Ілля Дядик.
Сьогодні. Вдень
У Національному музеї історії України триває унікальна виставка «Жив-був Новий рік», присвячена історії новорічно-різдвяних свят від давнини до сучасності. З яких розділів вона складається, про що розповідає? Як зароджувалися свята в язичницькі часи, що змінилося в обрядах після хрещення Русі, чим відрізнялося святкування у селі та місті, коли в Україні почали встановлювати ялинки та як їх прикрашали у різні періоди, починаючи з 1900 року, - про це й не тільки йтиметься у розмові з генеральним директором музею Тетяною Сосновською та промоменеджером музею Юлією Гейко.
Ukrainian Perspective / Український ракурс
The situation in the war zone remains fragile despite the Christmas ceasefire.
A suspect has been arrested in the case of murdered lawyer Iryna Nozrdovska.
Pope Francis urged the international community to continue supporting Ukraine.
Ситуація на Сході неспокійна.
Затримано підозрюваного у вбивстві правозахисниці Ірини Ноздровської.
Папа Римський закликав світову спільноту продовжувати підтримку України.
Blick in die Ukraine / Погляд в Україну
Ostukraine: keine vollständige Waffenruhe.
Ermordete Menschenrechtlerin Iryna Nosdrowska bei Kyjiw beerdigt.
Zugleich 2 britische Filmfestivals starten in Kyjiw.
Схід України: цілковитого перемир’я у зоні АТО немає.
Під Києвом поховали вбиту правозахисницю Ірину Ноздровську.
Одночасно 2 кінофестивалі британського кіно розпочинаються у Києві.
Музичні твори
Психолог Людмила Новіцька - про те, як оговтатись фізично і психологічно від святкового переїдання, а також про те, що мусять знати люди зрілого віку, якщо вони вирішили схуднути.
Леонід Кравчук — перший Президент України після здобуття нею незалежності (1991–1994), Голова Верховної Ради України у 1990-1991, Народний депутат України у 1990–1991 та 1994-2006, Герой України (2001).
"Як день розпочнеш, так його і проживеш" — девіз ведучих ранкової програми "Вдосвіта" на Українському радіо. Адже "Вдосвіта" — це вранішній вибух енергії та позитиву. Наша команда прокидається о 4-тій годині аби зробити ваш ранок цікавим, насиченим корисною інформацією та тільки хорошими новинами. Ми першими інформуємо вас про те, що сталося в країні та світі, поки ви спали. Саме від нас ви дізнаєтеся, як вдягнутися сьогодні і чи треба прихопити парасольку, виходячи із дому. Ми розкажемо і про економічні тенденції та курси валют. Обов’язково поспілкуємося з компетентними експертами на актуальні теми. А ще, неодмінно посміємося разом із вами над тим, про що гомонять у соціальних мережах.
Черкаський «Азот» відновив роботу з виробництва аміаку та карбаміду.
Агросектор має намір опротестувати проект закону, який позбавляє їх повернення ПДВ на технічні олійні культури.
Вертикальні ферми економлять воду на 95% і дають в 390 разів більше продукції, ніж традиційні.
Стратегія
Як зупинити війну на Донбасі. Беруть участь генерал армії України Микола Маломуж і колишній міністр закордонних справ України Володимир Огризко.
Крим. Реалії
Справа Михальчевського: за що на материку затримали екс-міністра охорони здоров'я Криму? Що закидають колишньому російському чиновнику? Який термін загрожує Петру Михальчевському? Гості ефіру: Олександр Удовиченко, заступник прокурора Автономної Республіки Крим; Андрій Руденко, адвокат кримського екс-депутата Василя Ганиша; Євгенія Горюнова, кримський політолог.
Обставини вбивства правозахисниці Ірини Ноздровської. Що вже відомо слідству в цій резонансній справі? Що розповів підозрюваний? Як триває розслідування? Учасник програми - представник потерпілої, адвокат Анатолій Ходяков.
Скільки Україна видала закордонних паспортів у 2017 році? Міжнародний рейтинг українських паспортів коментуватиме, керівник прес-служби Державної міграційної служби Сергій Гунько.
Можливість надання США Україні летальної зброї. Реакція з боку Росії. Коментує політолог Кирило Сазонов.
Новий Уряд Польщі. Як це вплине на подальшу співпрацю з Україною. Прогнозує розвиток подій політолог, керівник фундації «Вища школа професійної політики» Олег Вострих.
Медична реформа в Україні: як змінилося життя звичайної поліклініки. Як працюють центри первинної медичної допомоги? Спробуємо розібратися у ранковому ефірі за участі експерта з охорони здоров’я, консультанта у сфері медичних стратегій та інновацій Вадима Арістова.
Які зміни до Правил дорожнього руху у 2018 році вже запрацювали, а які ще не набули чинності? Як це вплине на безпеку руху, чи покращать нововведення ситуацію на дорогах? Говорить 1-ий заступник начальника Департаменту патрульної поліції МВС України Олексій Білошицький.
Як убезпечити житло, якщо їдете у відпустку? Як вберегти квартиру від крадіжки? Чому на свята зростає кількість таких злочинів? Яка ситуація у Вінниці та Луцьку? На зв’язку з Києвом Волинь та Вінниччина.
Зелена книга
З 1 січня 2018 року Україна зобов’язалася сортувати все сміття за видами матеріалів, а також розділяти його на придатне для повторного використання, для захоронення та небезпечне.Чи готові ми розділяти відходи, коли повноцінно у нас запрацює система роздільного збору сміття, як зробити наші міста, села і селища чистими?
В один клік
Про те, як українські інженери створили найшвидший у світі 3D принтер. Про найцікавіші розробки, які допомагають розвивати здібності малечі та доглядати за дітьми. Також дізнаємося про інтерактивні столи, які вже з’явилися в наших кафе.
Крим. Реалії
Чи є в України план реінтеграції Криму? Наскільки необхідні заходи, що обмежують переміщення товарів і людей через адмінграніцю? Як проходить громадська дискусія про створення кримськотатарської автономії? Гість студії - радник Міністра інформаційної політики, аналітик Українського незалежного центру політичних досліджень Юлія Каздобін.
Бізнес-клас
Передумови появи українського економічного дива. Бере участь доктор економічних наук, професор Олександр Савченко.
"Свято Різдвяних Василів" – разом з істориком Володимиром Теліщаком та видавцем Вірою Соловйовою пригадаємо видатних українців на ім' я Василь, які народилися на Різдвяні свята (іменники Стус, Симоненко, Чумак, Еллан-Блакитний).
Як триває розслідування справи правозахисниці Ірини Ноздровської, коментар представника потерпілої, адвоката Анатолія Худякова.
10-го січня день народження святкує один із найнадійніших видів транспорту - метро. І це нагода поговорити про перспективи будівництва, фінансування метрополітену в Україні.
До розмови долучиться громадський діяч, активіст Костянтин Салій.
Учасники програми - голова Всеукраїнської асоціації гідів Яніна Гаврилова, тревел-блогер, автор проекту «Путешествия. Украина» Анастасія Павленко та інструктор з активного туризму Віталій Прохоров Турклубу -Тернопіль.
Цього разу до студії завітає театральний режисер і викладач Віталій Любота. Тема розмови - "театротерапія" для людей зрілого віку.
Твоя Свобода
Майбутнє Саакашвілі в Україні. Гості студії: народний депутат України Юрій Дерев’янко, політичний експерт Тарас Чорновіл, політичний аналітик Кавказького інституту стратегічних досліджень Гєла Васадзе.
Мандрівки наосліп. Гості студії: співзасновник нового краєзнавчого стартапу Secret Ticket Сергій Клепик, керівник комунікаційного відділу ініціативи GoGlobal Тетяна Кириленко.
Як убезпечити житло, якщо їдете у відпустку? Як вберегти квартиру від крадіжки? Чому на свята зростає кількість таких злочинів? Яка ситуація у Вінниці та Луцьку? На зв’язку з Києвом Волинь та Вінниччина.
Медична реформа в Україні: як змінилося життя звичайної поліклініки. Як працюють центри первинної медичної допомоги? Спробуємо розібратися у ранковому ефірі за участі експерта з охорони здоров’я, консультанта у сфері медичних стратегій та інновацій Вадима Арістова.
Чому корупція існує в усьому світі, як протидіяти цьому явищу? Учасниця програми - очільниця міжнародного відділу Transparency International Україна Анастасія Козловцева.
Чому корупція існує в усьому світі, як протидіяти цьому явищу? Учасниця програми - очільниця міжнародного відділу Transparency International Україна Анастасія Козловцева.
Надвечір
Справа Ірини Ноздровської. Експертиза ДНК і мітинг під Генеральною прокуратурою.
Шлях відкрито. Учасники акції проти змін у митних правилах розблокували дорогу до пунктів пропуску на українсько-польському кордоні.
Кір у Києві. Через поширення хвороби КМДА забороняє роботу одного з цирків, у цирку кажуть, що працюють у звичному режимі.
«Персона ґрата» Як головування з 2018-го року в Євросоюзі Болгарії, а в ОБСЄ Італії, країн, політичні еліти яких приязно ставляться до Росії, вплинуть на позицію ЄС у врегулюванні конфлікту на сході України? Чи налаштовані в ЄС зберегти безвізовий режим для українців? Як у Брюсселі оцінюють боротьбу з корупцією в Україні, пенсійну та освітню реформи? Гостем студії буде Голова Представництва Євросоюзу в Україні, Посол Хюг Мінгареллі. Про перспективи європейської інтеграції нашої країни йтиметься у його першому радіоінтерв’ю для українських ЗМІ.
Леонід Кравчук — перший Президент України після здобуття нею незалежності (1991–1994), Голова Верховної Ради України у 1990-1991, Народний депутат України у 1990–1991 та 1994-2006, Герой України (2001).
Про "повноліття" століття говоримо із кандидатом економічних, доктором історичних наук Володимиром Студінським.
Вечірня колисанка
Казка "Чому не стомлюється стежка".
Громадська хвиля
У Польщі відбувається оновлення уряду, змінилося 9 міністрів. На зв’язку зі студією — політолог Євген Магда.
Уповноважена ВР з прав людини Валерія Лутковська заявила, що понад 5 тисяч українців перебувають під вартою на території Російської Федерації.
Що може принести українським лідерам навчання за кордоном? Гість ефіру — директор Центру демократії і верховенства права, співголова ради РПР Тарас Шевченко.
Громадська хвиля
Суди шукають нові засоби комунікації з громадами: створюють сторінки у Фейсбуці та організовують події для преси. Беруть участь: керівниця громадської організації «Вектор прав людини», координаторка проекту «Суд людською мовою» Валерія Рибак та суддя, голова комітету Ради суддів України з питань комунікації Олександр Сасевич.
Чи любив Польщу польський письменник Мрожек? Про нову книжку говорить перекладач Андрій Бондар.
Коли емоції на максимумі, боротьба додає сил, а виклик не сприймається, як вирок. Це світ спорту з його найцікавішими і найважливішими подіями. Інтерв'ю з тренерами та спортсменами, розповіді про нові досягнення, аналіз поєдинків та змагань. Жити на повну, бути на одній орбіті з "Планетою спорту".
Про одне із найвеличніших християнських свят - Різдво Христове, його значення для кожного віруючого розмірковуватиме Патріарх Київський і всієї Руси-України Святійший Філарет. А ще побажання й вітання слухачам з нагоди свята та розповідь про Пресвяту Богородицю – нашу покровительку, заступницю і молитвеницю перед Господом.
Запорізький ентузіаст Ігор Ященко створив у Карлівці стоматологічний сервіс для бійців з передової та самодіяльне українське ФМ-радіо, яке може добивати до Донецька.