Аудіокнижка
Олесь Гончар, "Собор" (сторінки роману).
Колос. Аграрний щоденник
Як підвищити ефективність галузі, якою має бути стратегія розвитку лісів? Чи варто до цієї справи залучати власників сільських садиб, які займаються зеленим туризмом? Адже вони зацікавлені у запровадженні нових форм господарювання і наданні нових видів послуг та форм гостинності. І тут без охорони і збереження довкілля не обійтися, що вигідно і громаді, і лісівникам, і самим господарям сільських зелених садиб.
На хвилі джазу
Хард-боп.
З музичних програм Європейської мовної спілки
Балетна музика Петра Чайковського та Ігоря Стравінського у виконанні Симфонічного оркестру Фінського радіо під керуванням головного диригенту колективу, маестро Ханну Лінту.
Обговорення резонансних суспільно-політичних, соціальних, науково-пізнавальних та культурно-мистецьких подій і тем - в рубриках «Особистий вибір» та «Власний інтерес».
Інформація про різноманітні події дня - в рубриці «Недільний навігатор», а яку книжку варто прочитати, який концерт відвідати, який фільм переглянути, яку страву приготувати тощо – в рубриці «Дружня порада».
Музичні твори
Обговорення резонансних суспільно-політичних, соціальних, науково-пізнавальних та культурно-мистецьких подій і тем - в рубриках «Особистий вибір» та «Власний інтерес».
Інформація про різноманітні події дня - в рубриці «Недільний навігатор», а яку книжку варто прочитати, який концерт відвідати, який фільм переглянути, яку страву приготувати тощо – в рубриці «Дружня порада».
Музичні твори
Музичні твори
Музичні твори
Український контекст
Огляд найважливіших політичних, соціальних, економічних подій тижня в Україні.
Український контекст
Огляд найважливіших політичних, соціальних, економічних подій тижня в Україні.
Музичні твори
"Як день розпочнеш, так його і проживеш" — девіз ведучих ранкової програми "Вдосвіта" на Українському радіо. Адже "Вдосвіта" — це вранішній вибух енергії та позитиву. Наша команда прокидається о 4-тій годині аби зробити ваш ранок цікавим, насиченим корисною інформацією та тільки хорошими новинами. Ми першими інформуємо вас про те, що сталося в країні та світі, поки ви спали. Саме від нас ви дізнаєтеся, як вдягнутися сьогодні і чи треба прихопити парасольку, виходячи із дому. Ми розкажемо і про економічні тенденції та курси валют. Обов’язково поспілкуємося з компетентними експертами на актуальні теми. А ще, неодмінно посміємося разом із вами над тим, про що гомонять у соціальних мережах.
Агропромисловий комплекс розвивається і дає прибуток. Хліборобську галузь по праву вважають однією з найуспішніших у державі. Якою ж ціною долають труднощі ті, хто забезпечує продовольчий достаток України? Досвід успішних господарств, поради хліборобів, виробників продукції та споживачів у програмі "Колос. Аграрний щоденник".
Війна і мир
Хто керує незаконно створеними терористичними державами? Що збирається робити Путін з активами ЛНР і ДНР? А головне, чи є на окупованих територіях зони, які ще можна повернути до України? Гість студії - журналіст, бізнесмен, народний депутат України Вадим Денисенко.
Крим. Реалії
Як закон "Про розвиток виноградарства і виноробства в Російській Федерації" ухвалений в Держдумі Росії в першому читанні може змінити ситуацію у сфері кримського виноробства? Як російське законодавство відрізняється від українського? Які перспективи у кримських винарів? Гості ефіру: винар, засновник і власник ТМ "Колоніст" Іван Плачков; президент Асоціації сомельє України Дмитро Сидоренко; екс-керівник держпідприємства "Лівадія" концерну "Массандра" Генріх Мікаелян.
Яким буде новий парламентський тиждень спробуємо спрогнозувати з директором Української політконсалтингової групи Дмитром Разумковим.
Зі змінами в правилах дорожнього руху ознайомить експерт з питань законодавчого забезпечення безпеки дорожнього руху Володимир Караваєв.
Рада суддів України планує провести XIV позачерговий з'їзд суддів України від 13 листопада для обрання суддів Конституційного Суду, повідомляє прес-служба РСУ. Докладніше - експерт Центру політико-правових реформ Богдан Бондаренко.
Загострення відносин між Україною, Сербією, Польщею та Угорщиною у фокусі уваги заступника міністра закордонних справ України Данила Лубківського.
Як обирати сімейного лікаря? Медичні та правові аспекти розглянемо з керівником кафедри «Школа охорони здоров’я» Києво-Могилянської академії Тетяною Юрочко.
Вплив децентралізації на бюджети міст. За рахунок чого наповнюються місцеві скарбниці і як витрачаються кошти? Що таке реверсні дотації? Переваги й недоліки перерозподілу фінансів для великих і малих міст проаналізуємо на прикладах Новгород-Сіверського і Сєверодонецька.
Як краще підготувати автомобіль і себе до зими.
Український лоукост перевізник - чи реально це для вітчизняних авіаліній?
Хто тримає руку на пульсі сучасних автотехнологій і розвиває мережу зарядних станцій для електрокарів?
А ще - модні тенденції в автомобільному дизайні, новий рекорд швидкості для серійних машин.
Як стати висококваліфікованим спеціалістом IT-галузі? Що для цього потрібно? Розповість виконавчий директор Асоціації «Інформаційні технології України» Олександр Кубраков. А ще дізнаємося про новий винахід львів’янина Маркіяна Зубрицького - смарт шолом для велосипедистів.
Крим. Реалії
Як склалася доля колишнього кримського політв'язня Геннадія Афанасьєва? Чи вдалося повернутися до життя до російського арешту в 2014 році? Чим займається Афанасьєв і як продовжує боротьбу за свободу кримських політв'язнів? Бере участь колишній політв'язенень кримчанин Геннадій Афанасьєв.
Про характер, непередбачуваність, вередливість, а іноді й дратівливість прекрасної статі є багато приказок, пісень, гуморесок… Та таку поведінку можна пояснити й фізіологічними особливостями організму жінок. Як зменшити неприємні відчуття у період менопаузи розкаже акушер-гінеколог, лікар вищої категорії Наталія Товстолиткіна.
Український актор і режисер Григорій Гладій відомий далеко за межами нашої країни. Його вистави з успіхом йдуть на сценах Монреалю. Нині він учасник прямого ефіру на Українському радіо.
"Українські менестрелі" – це збірка нот кобзарських пісень, надрукованих шрифтом Брайля. Про унікальне видання у Міжнародний день незрячих говоритимемо з журналістом Володимиром Носковим.
Демографічна ситуація в Україні у фокусі уваги провідного наукового співробітника Інституту демографії і соціальних досліджень ім. Птухи НАН України Лідії Ткаченко.
Зі змінами у правилах дорожнього руху ознайомить експерт з питань законодавчого забезпечення безпеки дорожнього руху Володимир Караваєв.
У Кам’янці на Черкащині завершився XV Всеукраїнський дитячий музичний конкурс пам’яті П.І.Чайковського. Про здобутки юних виконавців та цьогорічні цікавинки свята розкаже українсько-шведська піаністка, голова журі конкурсу, засновниця і директорка Українського інституту у Швеції розкаже Наталія Пасічник.
Люди з давніх-давен цінували мед не лише за його смак, а й за лікувальні властивості. І сьогодні цей солодкий продукт допомагає зберігати бадьорість і здоров′я навіть у зрілому віці. Про таємниці медової медицини говоритимемо з академіком Української академії наук, заслуженим пасічником України, почесним апітерапевтом, письменником і журналістом видання "Бджільництво" Миколою Ульяничем.
Радіо "Свобода"
Росія проти України. Військова реакція Заходу. Учасник програми - представник України в НАТО у 2008-2011 роках Петро Гаращук.
Твій час
Яка небезпека чатує на користувачів в Інтернеті? Як захистити себе від небажаних наслідків перебування в мережі? Основні правила кібербезпеки вивчатимемо з експертом з кіберзалежності, кандидатом психологічних наук Наталею Бугайовою.
Вплив децентралізації на бюджети міст. За рахунок чого наповнюються місцеві скарбниці і як витрачаються кошти? Що таке реверсні дотації? Переваги й недоліки перерозподілу фінансів для великих і малих міст проаналізуємо на прикладах Новгород-Сіверського і Сєверодонецька.
Ситуація з обранням суддів Конституційного суду. Наскільки прозорим був цей процес? Бере участь член правління Центру політико-правових реформ Юлія Кириченко.
Зустріч Курта Волкера і Владислава Суркова у фокусі уваги директора Центру суспільних досліджень «Український меридіан» Дмитра Левуся.
Результати виборів на місцях.
Чи вплине на рішення надати Україні черговий транш вивчення експертами МВФ проекту Державного бюджету на 2018-й рік? Які вимоги нам висуває міжнародний кредитор? Спробуємо розібратися разом із головою експертно-аналітичної ради Українського аналітичного центру Борисом Кушніруком та експертом з економічних питань Віктором Скаршевським.
Надвечір
Насильство серед підлітків. На Херсонщині 4 листопада сталася бійка між двома школярками, за якою, спостерігало чимало підлітків. Відео виклали у Фейсбуці.
Крим - НЕ СПІРНА територія. МЗС вимагатиме від редакції американського видання Нью-Йорк Таймс виправити помилку.
Екстрадиція з Іспанії. Олександр Онищенко каже про відмову його видавати, у НАБУ цього не підтверджують.
З’їзд суддів обрав суддю Конституційного суду за своєю квотою. Ним став голова Апеляційного суду Запорізької області Віктор Городовенко.
Безпека на дорогах. Щорічний тиждень безпеки дорожнього руху розпочався в Україні.
Як вплине на політичні процеси рішення партії «Народний фронт» та її лідера Арсенія Яценюка брати участь у парламентських та президентських виборах? Які питання першочергово порушуватимуться цього тижня у Верховній Раді? Спробуємо спрогнозувати у вечірньому ефірі за участі народного депутата України Андрія Тетерука та директора Української політконсалтингової групи Дмитра Разумкова.
Майже 8 трильйонів євро багатії світу заховали в офшорах. Чи є там гроші з України? Кому із наших можновладців доведеться доводити свою непричетність до сумнівних оборудок? Офшорний скандал та інші розслідування тижня у фокусі уваги журналістів та експертів.
Вечірня колисанка
Казка "Якщо пиріжок усміхається".
Громадська хвиля
Чи є для міжнародного права Крим справді спірною територією? Коментар правниці-міжнародниці Ольги Буткевич.
Розпочався візит голови Світового банку Джима Йонга Кіма в Україну. У центрі уваги — поступ реформ і подальша підтримка України Світовим банком. У студії коментує економіст Олександр Паращій.
Громадська хвиля
Майже 48 мільйонів примірників і понад 21 тисячу назв книжок видано в Україні 2016 року. Аналізуємо дані Книжкової палати.
Коли емоції на максимумі, боротьба додає сил, а виклик не сприймається, як вирок. Це світ спорту з його найцікавішими і найважливішими подіями. Інтерв'ю з тренерами та спортсменами, розповіді про нові досягнення, аналіз поєдинків та змагань. Жити на повну, бути на одній орбіті з "Планетою спорту".
Жива Надія
Морально-етичні основи християнства.
У Португалії презентували логотип і гасло Євробачення-2018.
В Естонії цього року надійшло рекордних 258 заявок на участь у національному відборі.
Нідерланди на пісенному конкурсі представить співак Уейлон, який брав участь у конкурсі в 2014 році.