Аудіокнижка
Олесь Гончар, "Собор" (сторінки роману).
На хвилі джазу
Декстер Гордон - американський джазмен, кіноактор, один із «першопрохідців» гри в стилі хард-боп на тенор-саксофоні.
Колос. Аграрний щоденник
Локомотив нашої економіки - галузь, яку наші предки дбайливо вибудовували тисячоліттями. Попри те, що агропромисловий комплекс сьогодні виживає за найскладніших умов, він розвивається і дає прибуток. Якою ж ціною долають труднощі ті, хто годує Україну? Досвід успішних господарств, поради хліборобів, виробників продукції та споживачів в щоденній програмі «Колос. Аграрний щоденник».
З музичних програм Європейської мовної спілки
Записи Національного оркестру Франції під керуванням запрошеного диригента Джеймса Конлона.
Сьогодні. Ввечері
Ситуація з обранням суддів Конституційного суду. Наскільки прозорим був цей процес? Бере участь член правління Центру політико-правових реформ Юлія Кириченко.
Зустріч Курта Волкера і Владислава Суркова у фокусі уваги директора Центру суспільних досліджень «Український меридіан» Дмитра Левуся.
Результати виборів на місцях.
Чи вплине на рішення надати Україні черговий транш вивчення експертами МВФ проекту Державного бюджету на 2018-й рік? Які вимоги нам висуває міжнародний кредитор? Спробуємо розібратися разом із головою експертно-аналітичної ради Українського аналітичного центру Борисом Кушніруком та експертом з економічних питань Віктором Скаршевським.
Сьогодні. Ввечері
Як вплине на політичні процеси рішення партії «Народний фронт» та її лідера Арсенія Яценюка брати участь у парламентських та президентських виборах? Які питання першочергово порушуватимуться цього тижня у Верховній Раді? Спробуємо спрогнозувати у вечірньому ефірі за участі народного депутата України Андрія Тетерука та директора Української політконсалтингової групи Дмитра Разумкова.
Надвечір
Насильство серед підлітків. На Херсонщині 4 листопада сталася бійка між двома школярками, за якою, спостерігало чимало підлітків. Відео виклали у Фейсбуці.
Крим - НЕ СПІРНА територія. МЗС вимагатиме від редакції американського видання Нью-Йорк Таймс виправити помилку.
Екстрадиція з Іспанії. Олександр Онищенко каже про відмову його видавати, у НАБУ цього не підтверджують.
З’їзд суддів обрав суддю Конституційного суду за своєю квотою. Ним став голова Апеляційного суду Запорізької області Віктор Городовенко.
Безпека на дорогах. Щорічний тиждень безпеки дорожнього руху розпочався в Україні.
Музичні твори
Сьогодні. Вдень
Український актор і режисер Григорій Гладій відомий далеко за межами нашої країни. Його вистави з успіхом йдуть на сценах Монреалю. Нині він учасник прямого ефіру на Українському радіо.
"Українські менестрелі" – це збірка нот кобзарських пісень, надрукованих шрифтом Брайля. Про унікальне видання у Міжнародний день незрячих говоритимемо з журналістом Володимиром Носковим.
Демографічна ситуація в Україні у фокусі уваги провідного наукового співробітника Інституту демографії і соціальних досліджень ім. Птухи НАН України Лідії Ткаченко.
Зі змінами у правилах дорожнього руху ознайомить експерт з питань законодавчого забезпечення безпеки дорожнього руху Володимир Караваєв.
Сьогодні. Вдень
У Кам’янці на Черкащині завершився XV Всеукраїнський дитячий музичний конкурс пам’яті П.І.Чайковського. Про здобутки юних виконавців та цьогорічні цікавинки свята розкаже українсько-шведська піаністка, голова журі конкурсу, засновниця і директорка Українського інституту у Швеції розкаже Наталія Пасічник.
Люди з давніх-давен цінували мед не лише за його смак, а й за лікувальні властивості. І сьогодні цей солодкий продукт допомагає зберігати бадьорість і здоров′я навіть у зрілому віці. Про таємниці медової медицини говоритимемо з академіком Української академії наук, заслуженим пасічником України, почесним апітерапевтом, письменником і журналістом видання "Бджільництво" Миколою Ульяничем.
"Як день розпочнеш, так його і проживеш" — девіз ведучих ранкової програми "Вдосвіта" на Українському радіо. Адже "Вдосвіта" — це вранішній вибух енергії та позитиву. Наша команда прокидається о 4-тій годині аби зробити ваш ранок цікавим, насиченим корисною інформацією та тільки хорошими новинами. Ми першими інформуємо вас про те, що сталося в країні та світі, поки ви спали. Саме від нас ви дізнаєтеся, як вдягнутися сьогодні і чи треба прихопити парасольку, виходячи із дому. Ми розкажемо і про економічні тенденції та курси валют. Обов’язково поспілкуємося з компетентними експертами на актуальні теми. А ще, неодмінно посміємося разом із вами над тим, про що гомонять у соціальних мережах.
Локомотив нашої економіки - галузь, яку наші предки дбайливо вибудовували тисячоліттями. Попри те, що агропромисловий комплекс сьогодні виживає за найскладніших умов, він розвивається і дає прибуток. Якою ж ціною долають труднощі ті, хто годує Україну? Досвід успішних господарств, поради хліборобів, виробників продукції та споживачів.
Новини
Як стати висококваліфікованим спеціалістом IT-галузі? Що для цього потрібно? Розповість виконавчий директор Асоціації «Інформаційні технології України» Олександр Кубраков. А ще дізнаємося про новий винахід львів’янина Маркіяна Зубрицького - смарт шолом для велосипедистів.
Крим. Реалії
Як в Криму реалізується федеральна цільова програма розвитку регіону? Скільки грошей треба півострову для безбідного життя? І що з ним станеться, коли вичерпається потік федеральних засобів? Чи навчиться Крим жити відповідно до достатків? Гості ефіру: директор Кримського експертного центру Олексій Стародубов; керівник експертної групи "Кримський проект" Ігор Рябов.
Про підвищений попит на валюту - керуючий партнер консалтингової компанії "Фінансова студія" Євген Невмержицький.
Обмеження транспортного сполучення з Росією. Коментує постійний представник Президента України в Автономній Республіці Крим Борис Бабін.
6 вересня на Рівненщині в ДТП загинуло п′ять людей. Чотири політологи та один журналіст. Слідство вважає аварію зумисним вбивством. Докладніше - директор Центру досліджень проблем громадянського суспільства Віталій Кулик.
Міністри 23 з 28 держав Євросоюзу підписали декларацію про наміри брати участь у "постійній структурній співпраці з питань безпеки та оборони". Міжнародні події у фокусі уваги наукового директора Інституту євроатлантичного співробітництва Олександра Сушка.
Новини
Національне антикорупційне бюро, Спеціалізована антикорупційна прокуратура та Національна агенція з питань запобігання корупції. Усі ці інституції співпрацюють між собою, однак мають різні функції. Чому ж тоді виникає суперечка? Які юридичні норми потребують удосконалення? Чи зможемо забезпечити верховенство права? Про це йтиметься у ранковому ефірі за участі голови Центру політичних студій та аналітики «Ейдос» Віктора Тарана.
Трансляція пленарного засідання Верховної Ради України
Продовження трансляції пленарного засідання Верховної Ради України
Крим. Реалії
Голос народу. Інтерв'ю з Гаяною Юксель. Як розвиваються кримськотатарські ЗМІ на материку і в анексованому Криму? Яку гуманітарну роботу проводить Меджліс кримськотатарського народу на півострові?
Продовження трансляції пленарного засідання Верховної Ради України
Як неконфліктно відстоювати свої права? Як вирішувати суперечливі ситуації миром? Що таке медіація? Відповіді на ці запитання нададуть учасники прямого ефіру - директор проекту «Твої права і закон: навчання людей стратегії мирного розв’язання конфліктів у повсякденних життєвих обставинах» Крістін Демкович та старший викладач Києво-Могилянської академії, директор Українського центру медіації Галина Єрьоненко.
Продовження трансляції пленарного засідання Верховної Ради України
У 2018 році громадськість України та діаспора відзначатимуть славний ювілей - 150 років заснування Товариства “Просвіта”. Тож про діяльність цієї відомої організації говоритимемо з її нинішнім головою Кирилом Стеценком.
19 листопада в Києві в Українському домі відбудеться фестиваль «Віртуози фолку». Докладніше – співорганізатори пісенного свята Любомир Матейко та Олесь Журавчак.
Як гідно виходити з конфліктних ситуацій у родині, робочому колективі та громадських місцях? Ці навички необхідні людям будь-якого віку. Життєві поради від конфліктолога Андрія Гірника.
Твоя Свобода
Ціни проти зарплат: хто росте швидше.Гості студії: економіст, співзасновник громадянської платформи «Нова країна» Андрій Длігач, економіст, президент «Українського аналітичного центру» Олександр Охріменко.
Продовження трансляції пленарного засідання Верховної Ради України
Продовження трансляції пленарного засідання Верховної Ради України
Інтернет-видання «Детектор медіа» дослідило потреби і уподобання населення підконтрольних Україні територій Донецької і Луганської областей щодо ЗМІ. Докладніше – журналістка Українського радіо Ольга Бутко.
Порушення прав людини в окупованому Росією Криму. Якою буде нова резолюція ООН щодо цього? Чи набере достатньо голосів документ, у якому всі речі названі своїми іменами? Як Росія відреагує на вимогу виконати тимчасові заходи наказу Міжнародного суду ООН щодо скасування заборони Меджлісу кримськотатарського народу? Ці питання у фокусі уваги голови Кримськотатарського ресурсного центру, члена кримськотатарського Меджлісу Ескендера Барієва.
Надвечір
Голова департаменту фінансового контролю Національного агентства з запобігання корупції Ганна Соломатіна сьогодні на брифінгу заявила про фальсифікацію перевірок електронних декларацій посадовців керівництвом НАЗК. У прес-службі НАЗК поки утримуються від коментарів, у НАБУ почали розслідування.
Україна збирає голоси для резолюції ООН щодо Криму. Сьогодні у штаб-квартирі організації голосуватимуть за оновлену резолюцію щодо ситуації з правами людини на півострові.
17 листопада в Кракові збирають надзвичайне засідання Консультаційного комітету президентів України і Польщі на рівні зовнішньополітичних радників. Мета - зменшення напруженості у відносинах між країнами через різне бачення спільної історії.
ДТП на Стеценка. Співробітник київського територіального сервісного центру МВС Володимир Найда, якого підозрюють у скоєнні дорожньо-транспортної пригоди, відмовився давати свідчення, посилаючись на стан здоров’я.
Верховна Рада прирівняла поранених майданівців до учасників бойових дій. Відповідні зміни більшістю голосів внесено до закону «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».
Зустріч Владислава Суркова і Курта Волкера. Яких домовленостей вдалося досягти? Коментує політичний експерт Євген Магда.
Якість медичних послуг у сільській місцевості обговоримо з експертом охорони здоров’я, консультантом у сфері медичних стратегій та інновацій Вадимом Арістовим.
Яка небезпека чатує на користувачів в Інтернеті? Як захистити себе від небажаних наслідків перебування в мережі? Основні правила кібербезпеки вивчатимемо з експертомз кіберзалежності, кандидатом психологічних наук Наталею Бугайовою.
Вечірня колисанка
Казка "Вередливе кошеня".
Громадська хвиля
Пріоритети державного бюджету-2018. Прем'єр-міністр Володимир Гройсман називає наступний рік роком економічного успіху. Чи ці надії мають економічні підстави, запитаємо в економічного експерта Олексія Геращенка.
Що слухає, дивиться і читає населення підконтрольних Україні частин Донецької та Луганської областей. Результати дослідження презентує виконавча директорка громадської організації "Детектор медіа" Діана Дуцик.
Громадська хвиля
В Україні тривають прем'єрні покази документальної стрічки "Будинок "Слово". Про Харків 1920-х років, тогочасну літературну еліту і репресії щодо неї в 30-х роках минулого століття - режисер і сценарист фільму Тарас Хоменко.
Терапія цирком. Уповноважений з реабілітації ветеранів АТО Вадим Свириденко та директорка Національного цирку Людмила Шевченко - про спільну акцію "Всією родиною до цирку" для ветеранів та їхніх родин.
Коли емоції на максимумі, боротьба додає сил, а виклик не сприймається, як вирок. Це світ спорту з його найцікавішими і найважливішими подіями. Інтерв'ю з тренерами та спортсменами, розповіді про нові досягнення, аналіз поєдинків та змагань. Жити на повну, бути на одній орбіті з "Планетою спорту".
Святительське слово
Гнів - що це за почуття, з яким ми стикаємося повсякденно? Чи всякий гнів є гріхом? Як боротися з власною гнівливістю і діяти по-християнськи, якщо хтось гнівається на тебе?
Прожити один день у темряві… Активно, пересуватися вулицями, користуватися громадським транспортом, спілкуватися з людьми - ось на такий соціальний експеримент погодився радник міського голови Луцька Ігор Поліщук. Що він відчував, як адаптувався до іншої якості життя і, головне, які висновки зробив?Дізнаємося з програми.