Аудіокнижка
Олесь Гончар, "Собор" (сторінки роману, пер.7).
На хвилі джазу
Імпровізація на тему "Mood indigo" "Настрій кольору індиго" Дюка Елінгтона та Барні Бігарда.
Локомотив нашої економіки - галузь, яку наші предки дбайливо вибудовували тисячоліттями. Попри те, що агропромисловий комплекс сьогодні виживає за найскладніших умов, він розвивається і дає прибуток. Якою ж ціною долають труднощі ті, хто годує Україну? Досвід успішних господарств, поради хліборобів, виробників продукції та споживачів.
З музичних програм Європейської мовної спілки
Запис концерту за участю співачки Віолети Урмани та Симфонічного оркестру Фінського радіо під орудою Ханну Лінту.
Низка резонансних терактів. Що вдалося з′ясувати про замовників та виконавців? Запитаємо про це в експерта з питань національної безпеки Тараса Жовтенка.
Хто з пенсіонерів отримуватиме з першого листопада пенсію по-новому, розкаже провідний науковий співробітник Інституту демографії і соціальних досліджень ім. Птухи Лідія Ткаченко.
За три тижні до планового запуску Державного бюро розслідувань: чи запрацює орган із протидії високопосадової корупції?
Робота Державного бюро розслідувань у фокусі уваги екс-директора Департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції України Тетяни Козаченко та доктора юридичних наук Олени Бусол.
Україна має виплатити 1,5 мільярди гривень за програними в міжнародних судах справами. Коментує експерт Центру Ейдос Гліб Канєвський.
Доля Миротворчої місії ООН на Донбасі після заяви спецпредставника США Курта Волкера. Чи буде встановлено контроль та стабілізовано ситуацію? Заява Ахмета Закаєва про те, що в Україні діє угруповання, яке скоює теракти на державних діячів. А ще – виборча кампанія в Росії. Таке коло питань буде у фокусі уваги Надзвичайного і Повноважного Посла України Романа Безсмертного.
Надвечір
Екс-голова Держагентства з інвестицій - в Україні. За рішенням суду Владислав Каськів отримав можливість вийти під заставу.
Три клопотання у "справі рюкзаків" - в Солом’янському райсуді Києва. Обирають запобіжний захід для Олександра Авакова.
Попрощалися. Аміну Окуєву, яка загинула 30 жовтня, сьогодні поховали у Дніпрі.
Ситуація на сході. У МВУС повідомили про загибель офіцера Нацгвардії.
Музичні твори
Сергій Шишкін – відомий український бард – піаніст, що має яскраву харизму і вирізняється самобутнім поглядом на реалії. Тож спілкування з ним – цікаве і змістовне. Про творчість музиканта, жанр співаної поезії та джаз з українським акцентом.
Вирушаємо у мандрівку за програмою Андрія Тичини. А супроводжуватимуть нас Антон Тараненко та Арсеній Фінберг.
Відносини між Україною, Саудівською Аравією та Об′єднаними Арабськими Еміратами у фокусі уваги кандидата політичних наук Олександра Мішина.
10 травня 2016 року з′явилось повідомлення про викрадення стародруку «Апостол» з бібліотеки ім. Вернадського. Згодом унікальне видання було знайдено і затримано осіб, причетних до крадіжки. Чи з′явилися нові подробиці у справі? Хто зацікавлений у викраденні українських культурних цінностей? Ці запитання адресуємо спеціалісту з питань безпеки Валерію Куру.
Музичні твори
Вікові проблеми зі сном. Як зарадити цій біді знає психолог Світлана Ліпінська.
"Як день розпочнеш, так його і проживеш" — девіз ведучих ранкової програми "Вдосвіта" на Українському радіо. Адже "Вдосвіта" — це вранішній вибух енергії та позитиву. Наша команда прокидається о 4-тій годині аби зробити ваш ранок цікавим, насиченим корисною інформацією та тільки хорошими новинами. Ми першими інформуємо вас про те, що сталося в країні та світі, поки ви спали. Саме від нас ви дізнаєтеся, як вдягнутися сьогодні і чи треба прихопити парасольку, виходячи із дому. Ми розкажемо і про економічні тенденції та курси валют. Обов’язково поспілкуємося з компетентними експертами на актуальні теми. А ще, неодмінно посміємося разом із вами над тим, про що гомонять у соціальних мережах.
Агропромисловий комплекс розвивається і дає прибуток. Хліборобську галузь по праву вважають однією з найуспішніших у державі. Якою ж ціною долають труднощі ті, хто забезпечує продовольчий достаток України? Досвід успішних господарств, поради хліборобів, виробників продукції та споживачів у програмі "Колос. Аграрний щоденник".
Зелена книга
Про енергію Сонця - провідний інженер Інституту відновлювальної енергетики Національної академії наук України Юрій Фаворський.
Крим. Реалії
Тиск на окупанта: оновлена резолюція по Криму. Що міститься в оновленому проекті резолюції по ситуації з правами людини в анексованому Криму і Севастополі? Які країни ООН підтримають документ? Яка доля чекає документ під час голосування за резолюцію в Генасамблеї? Гості ефіру: спікер Міністерства закордонних справ України Мар'яна Беца, координатор громадської ініціативи "КрымSOS" Таміла Ташева, юрист-міжнародник, доцент Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка Антон Кориневич.
Про новий порядок нарахування субсидій говоритимемо з головним експертом групи «Реформа енергетичного сектору» Реанімаційного пакету реформ Святославом Павлюком.
Резонансна справа Олександра Авакова. Бере участь директор аналітичного центру "Політика" Микола Давидюк.
З перебігом конкурсу на посади суддів нового Конституційного суду ознайомить очільник напрямку конституційного права Центру політико-правових реформ Юлія Кириченко.
Як боротися з ухилянням від призову? Свою думку з цього приводу висловить представник Уповноваженого ВР з прав людини з питань захисту прав військовослужбовців Святослав Стеценко.
Правоохоронці близькі до розкриття серії терактів в Україні - переконаний Головний військовий прокурор Анатолій Матіос. Наскільки реальний стан справ відповідає такій заяві? Як триває слідство? Ситуацію проаналізуємо разом з експертом з питань безпеки Василем Богданом.
«Київсоюзшляхпроект» має розробити проект трирівневої транспортної розв’язки з реверсним розподільним кільцем на перетині проспекту Перемоги та вулиць Гетьмана і Довженка. Коментує експерт з міської інфраструктури Григорій Мельничук.
Про новий закон про освіту та запровадження дуальної освіти в Херсоні й альтернативної у Кропивницькому. Представники цих областей будуть на зв’язку зі столицею.
Наша армія
Сучасна професійна армія потребує висококваліфікованих кадрів. Чим відрізняється військова вступна кампанія від цивільної? Правила вступу до вищого профільного навчального закладу. Беруть участь: начальник відділу організації освітньої та наукової діяльності Департаменту військової освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України Володимир Мартинюк і начальник науково-методичного центру організації освітньої діяльності Національного університету оборони України ім. Івана Черняховського Микола Паламар.
Заборгованість із комунальних послуг. У яких випадках надавач може подати до суду? Чи повідомлять споживача про розгляд судової справи? Яка сума заборгованості «тягне» на розгляд у суді? Чи є пеня за несплату комунальних послуг? Обговорюємо з адвокатом Артемом Багінським.
Крим. Реалії
Чи була в Росії підготовка до анексії Криму? Якого зовнішньополітичного курсу дотримується Росія? Україна в НАТО, і війська НАТО в Україні і в Криму - це реальна загроза для Росії? Гість студії - російський політик, колишній депутат Держдуми Ілля Пономарьов.
В один клік
Коли мобільний Інтернет четвертого покоління потрапить до українського споживача? Відповідь на питання шукатимемо разом з головою правління Інтернет-асоціації України Олександром Федієнком, директором з маркетингу інтернет-провайдера "Воля-кабель" Вікторією Цомаєю та заступником генерального директора Vodafone-Україна Ольгою Дейнегою.
Легендарний оркестр військово-повітряних сил США - у Києві. Гості студії: диригент, капітан Джастін Льюїс та сержант Збройних сил України, перекладач Ілля Марченко.
Заборгованість з заробітної плати. Чому роботодавці не розраховуються вчасно з робітниками? Ситуацію аналізуємо з заслуженим економістом України, експертом Економічного дискусійного клубу Юрієм Турянським.
Благодійні концерти – вдала форма підтримки тяжкохворих. Про участь в одному з них говоритимемо з музикантом Ігорем Закусом.
Дискримінація дітей в школах. Шляхи вирішення проблеми шукатимемо з головою правління Центру інформації про права людини Тетяною Печончик.
Українська Соціальна Академія спільно із німецькою фундацією Starkmacher організовує проект міжнародних молодіжних обмінів для розвитку соціального підприємництва «Future Lab». Детальніше про мету проекту та досягнення його організаторів говоритимемо з підприємцем з Хорватії Петером Фабіаном, лідером організації Starkmacher Матіясом Капсом та співорганізатором Future Lab Петром Дарморісом.
В яких умовах треба зберігати характер, аби він не псувався з роками? Життєві поради від психоаналітика Олени Бутник.
Твоя Свобода
«Справа рюкзаків» і союз Порошенка-Авакова. Беруть участь: політичний експерт Тарас Чорновіл; політтехнолог Сергій Гайдай.
Вони збирають автомобілі власноруч. А потім випробовують, аби визначити усі переваги та недоліки моделі. Гості студії - молоді майстри-автомобілісти, студенти КПІ.
Про новий закон про освіту та запровадження дуальної освіти в Херсоні й альтернативної у Кропивницькому. Представники цих областей будуть на зв’язку зі столицею.
Справи Владислава Каськіва та Олександра Авакова. Чи можна сподіватися на неупереджене розслідування? Запитаємо про це в політолога Олександра Кочеткова.
2 листопада 1918 року розпочалися запеклі бої за Львів між поляками та українцями. Погляд згодом у контексті сучасних україно-польських відносин. Коментує історик, координатор проекту «Лікбез: історичний фронт» Кирило Галушко.
2 листопада відзначаємо Міжнародний день припинення безкарності за злочини проти журналістів. А чи безпечно працювати представникам ЗМІ в Україні? Про це у розмові з експертом Інституту масової інформації з питань порушень свободи слова в Україні Катериною Дячук.
Чи підтримають парламентарії винесений на розгляд Верховної Ради законопроект про порядок імпічменту президента? Діяльність яких інституцій урегульовує цей документ? Точки зору народних депутатів Юрія Дерев’янка та Валерія Карпунцова.
Надвечір
На варті спокою. Відсьогодні поліція столиці та Київської області перейшла на посилений режим роботи.
Вони там є. Новий список бойовиків російської приватної військової компанії Вагнера, яких Росія залучала до бойових дій на Донбасі, оприлюднила СБУ.
Не найкращі часи. Хто ж гальмує вирішення проблеми взаємної легалізації пам’ятників між Україною та Польщею.
Чи були законні підстави для затримання і доправлення у військкомат відвідувачів одного з київських нічних клубів.
Хто і чому вніс заставу за екстрадованого з Панами Владислава Каськіва.
В Одесі – чергова пожежа, а в Києві – новий випадок ботулізму.
Уповноважений Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська звернулася до Прем’єр-міністра з проханням переглянути прожитковий мінімум. Чи матиме наслідки це звернення? Аналізуємо ситуацію з представником Уповноваженого з прав людини з питань дотримання соціально-правових прав Дмитром Ляхом та завідуючою відділом з питань соціального захисту Офісу Уповноваженого Верховної Ради з прав людини Оксаною Парубок.
Батьки хочуть, щоб їхня дитина змалечку вміла поводитися у будь-якому товаристві. Була вихованою, чемною, охайною, впевненою у собі особистістю. І віддають малечу до різноманітних гуртків та шкіл розвитку. Де ще і як можна такому навчатися? Поцікавимося у президента Асоціації дитячої моди Ірини Ярмак, юних моделей та їхніх батьків.
Вечірня колисанка
Казка «Танцюй Сонечку».
Громадська хвиля
Про візит Президента України Петра Порошенка до Саудівської Аравії.
Чому в Україні системно порушують права ув'язнених, які хворіють?
Громадська хвиля
Про річницю Батуринської трагедії 1708 року і знищення міста Батурина московськими військами - докторка історичних наук Ольга Ковалевська.
Коли емоції на максимумі, боротьба додає сил, а виклик не сприймається, як вирок. Це світ спорту з його найцікавішими і найважливішими подіями. Інтерв'ю з тренерами та спортсменами, розповіді про нові досягнення, аналіз поєдинків та змагань. Жити на повну, бути на одній орбіті з "Планетою спорту".
Віра. Надія. Любов
Програма християнської місії "Добрий самаритянин". Про історію та діяльність місії, релігійні акції за її участю, доброчинні справи.
Репортаж про першу Міжнародну науково-практичну краєзнавчо-богословську конференцію «Духовні скарбниці Поділля» з нагоди 260-річчя Свято-Успенського кафедрального собору, що у місті Бар Вінницької області та 130-річчя прославлення Барської ікони Божої Матері як чудотворної.