Сьогодні. Ввечері
Рейтинг економічних свобод складатимемо з першим віце-президентом Спілки малих, середніх і приватизованих підприємств В′ячеславом Биковцем.
Коло доброчесності
Хто пропускає недоброчесних суддів до нового Верховного Суду?
Яким буде новий склад Верховного суду України? Чим він якісно відрізнятиметься від попереднього, розпитаємо в активістки Всеукраїнської ГО «Автомайдан», координатора проекту PROSUD Катерини Бутко та співкоординатора Громадської ради доброчесності, адвоката родин Небесної сотні Віталія Титича.
Сьогодні. Ввечері
Персона ґрата. Чи готова країна до опалювального сезону і чи не будуть мерзнути українці взимку у своїх оселях? Хто і за чий кошт встановлюватиме в будинках тепло- і водолічильники та як заощадити на оплаті за комірне? У полі зору також - перебіг реформи децентралізації та зміни в системі сільської медицини. Віце-прем’єр-міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Геннадій Зубко у спецпроекті Світлани Мялик.
Надвечір
Відлуння Калинівки: за вибухи на артскладі вимагають звільнити начальника Генштабу.
Що чекає на Донбас: до парламенту внесено два президентські законопроекти стосовно окупованих територій.
Каталонія прощається з Іспанією: у Барселоні визначилися з датою проголошення незалежності.
Медійники під прицілом: в Україні стали рідше карати за напади на журналістів.
Холод – не тітка: через зниження температури у деяких регіонах вже подають тепло в соцзаклади.
Захворів на кір – сиди вдома: у трьох областях дітям без вакцинації заборонили відвідувати школи.
Музичні твори
Колос. Аграрний щоденник
Локомотив нашої економіки - галузь, яку наші предки дбайливо вибудовували тисячоліттями. Попри те, що агропромисловий комплекс сьогодні виживає за найскладніших умов, він розвивається і дає прибуток. Якою ж ціною долають труднощі ті, хто годує Україну? Досвід успішних господарств, поради хліборобів, виробників продукції та споживачів в щоденній програмі «Колос. Аграрний щоденник».
На хвилі джазу
Творчість Ігоря Хоми.
З музичних програм Європейської мовної спілки
Записи одного з найстаріших колективів Великої Британії - Оркестру Халле під керуванням Ендрю Манце та молодого німецького піаніста Мартіна Хельмана.
Сьогодні. Вдень
На Українському радіо презентація книги Андрія Куркова "Рух "Емаус": історія солідарності". У студії автор.
Сьогодні. Вдень
З доктором соціологічних наук Олександром Стегнієм спробуємо проаналізувати, чому менше двадцяти відсотків наших громадян вважають, що Україна рухається у правильному напрямку.
Український дипломат і мовознавець, політичний діяч періоду Української національної революції 1917–1920 років Микола Любинський.
Коли емоції на максимумі, боротьба додає сил, а виклик не сприймається, як вирок. Це світ спорту з його найцікавішими і найважливішими подіями. Інтерв'ю з тренерами та спортсменами, розповіді про нові досягнення, аналіз поєдинків та змагань. Жити на повну, бути на одній орбіті з "Планетою спорту".
Сьогодні. Вдень
Розвиток інформаційного мовлення на місцях. Про проблеми та здобутки говоритимемо з громадським активістом, директором радіостанції «На хвилі Корсуня» Галиною Добровольською та активістом, волонтером Олегом Собченком.
Музичні твори
Секрети фізичної та творчої активності зрілої людини розкриє поет, громадський діяч, президент Федерації хокею на траві Владлен Ковтун.
"Як день розпочнеш, так його і проживеш" — девіз ведучих ранкової програми "Вдосвіта" на Українському радіо. Адже "Вдосвіта" — це вранішній вибух енергії та позитиву. Наша команда прокидається о 4-тій годині аби зробити ваш ранок цікавим, насиченим корисною інформацією та тільки хорошими новинами. Ми першими інформуємо вас про те, що сталося в країні та світі, поки ви спали. Саме від нас ви дізнаєтеся, як вдягнутися сьогодні і чи треба прихопити парасольку, виходячи із дому. Ми розкажемо і про економічні тенденції та курси валют. Обов’язково поспілкуємося з компетентними експертами на актуальні теми. А ще, неодмінно посміємося разом із вами над тим, про що гомонять у соціальних мережах.
Агропромисловий комплекс розвивається і дає прибуток. Хліборобську галузь по праву вважають однією з найуспішніших у державі. Якою ж ціною долають труднощі ті, хто забезпечує продовольчий достаток України? Досвід успішних господарств, поради хліборобів, виробників продукції та споживачів у програмі "Колос. Аграрний щоденник".
Новини
Зелена книга
За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, 80% захворювань людей пов’язані саме з якістю питної води, відтак, проблеми очищення води, контроль за її якістю, стоїть у нас дуже гостро. Про водні проблеми і шляхи їх вирішення - у розмові з експертами: головою Держводагенства України Іриною Овчаренко, заступником директора з наукової роботи Інституту водних проблем і меліорації Михайлом Яцюком.
Крим. Реалії
Вижити в черзі: система охорони здоров'я в Криму. Чому в анексованому Криму постійні черги в поліклініки? Наскільки доступні життєво необхідні ліки для населення півострова? В якому стані перебуває сфера охорони здоров'я Криму?
Нобелівські лауреати представлені у галузі літератури.
Європарламент розглядає дотримання прав людини в Криму.
Покупки в Інтернет-магазинах. Що треба знати аби не стати жертвами шахраїв, розкажуть генеральний директор Асоціації підприємств інформаційних технологій Юрій Пероганич та директор Української міжбанківської асоціації членів платіжних систем Олександр Карпов.
Розгляд Європарламентом резолюції щодо порушення прав людини у Криму. Коментує керівник Кримської правозахисної групи Ольга Скрипник.
Поправка Лозового. Чому це нововведення стало приводом до дискусій? За роз′ясненнями звернемося до першого заступника Генерального прокурора України, заслуженого юриста України 2014 року Миколи Голомши.
Які чинники спричиняють різкі зміни погодних умов? Чи встигають наші аграрії реагувати на виклики природи? Чи зміниться стандартний продуктовий набір українців відповідно до нового клімату? Всебічно вивчаємо ситуацію з координатором кліматичного проекту Громадської організації «Екодія» Софією Садогурською та начальником відділу агрометеорології Українського Гідрометцентру Тетяною Адаменко.
Трансляція пленарного засідання Верховної Ради України
Продовження трансляції пленарного засідання Верховної Ради України
Крим. Реалії
Що знають про проблеми анексованого Криму на материковій Україні і за кордоном? Чи працюють інформаційні кампанії України? Як протистояти російській інформаційній війні? Гість студії - перший заступник міністра інформаційної політики Еміне Джеппар.
Продовження трансляції пленарного засідання Верховної Ради України
У Києві триває 28-й міжнародний фестиваль "КиївМузикФест-2017". Про сучасну українську музику і її місце у світовому мистецькому процесі говоритимемо з виконавчим директором фестивалю Ольгою Кононенко та pr-менеджером фестивалю Любов′ю Морозовою.
Продовження трансляції пленарного засідання Верховної Ради України
Українське вугілля з окупованих територій вивозиться за кордон, де потім продається, повідомляє польське видання Dziennik Gazeta Prawna. Ситуацію коментує голова Бюро комплексного аналізу і прогнозування Сергій Дяченко.
Вже майже два століття саксофон чарує публіку своїм неповторним і своєрідним звучанням. У студії Українського радіо - саксофоніст, соліст Національного президентського оркестру Артем Голоднюк, учасники квартету саксофоністів Данило Довбиш, Павло Барабащук та Роман Фотуйма.
Український дипломат і мовознавець, політичний діяч періоду Української національної революції 1917–1920 років Микола Любинський.
Працевлаштування людей зрілого віку. Вивчаємо ситуацію в Україні та світі з президентом Всеукраїнської асоціації компаній з міжнародного працевлаштування Василем Воскобойником.
Радіо Свобода
Закон по Донбасу: що змінюється? Учасники програми: народні депутати Володимир Ар’єв («БПП») та Олена Сотник («Самопоміч»).
Продовження трансляції пленарного засідання Верховної Ради України
Коли комбриг легендарної 72 бригади отримував на Майдані бойовий прапор «Чорних запорожців», 23-річний доброволець, навідник Олег з позивним «Бех» лежав у шпиталі пошматований осколками…Про побратимів, про свій шлях на фронт у розповіді воїна.
Молочне скотарство - одна зі стратегічних галузей тваринництва України. Це і продовольча безпека держави, і якість харчування населення, і експортний потенціал. Із чого почати, як організувати виробництво молока європейської якості на наших фермах? Звернемося до досвіду підприємців Чернігівщини і Сумщини.
Проект закону про реінтеграцію Донбасу. Гість студії - політичний експерт Володимир Цибулько.
У чому суть законопроекту про реінтеграцію Донбасу? Беруть участь народні депутати Олександр Бригінець та Олег Осуховський.
Про Каталонію - журналіст-міжнародник Олексій Коваль.
Про перебіг реформи примусового виконання рішень говоритимемо з заступником міністра юстиції з питань виконавчої служби Сергієм Шкляром.
Надвечір
ДОЛЯ ДОНБАСУ. Закони про реінтеграцію тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей розсварили народних обранців.
ЧИ БУДЕ ЩЕ ОДИН ЗАОЧНИЙ СУД НА ЯНУКОВИЧЕМ. З перерви розпочався розгляд клопотання Генпрокуратури про заочне розслідування справи щодо організаторів розстрілів на Майдані.
ХТО І НАВІЩО? Зруйновано пам’ятник Героям Небесної сотні в столиці.
ЩЕ ОДНЕ ВИЗНАННЯ ПОРУШЕННЯ ПРАВ ЛЮДИНИ В КРИМУ. Європейський парламент ухвалив резолюцію, в якій засудив окупаційний російський режим на півострові.
НОБЕЛІВСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ТРИВАЄ. Премію з літератури отримав британський письменник японського походження Кадзуо Ісігуро.
УВАГА! НЕГОДА! Штормове попередження оголосив Гідрометцентр України на сьогоднішній вечір і наступну ніч у західних областях.
Осучаснення пенсій, тобто їхній перерахунок відповідно до зростання середньої зарплати, – обов’язкова складова пенсійної реформи. Яке зростання виплат пенсіонерам передбачено вже у жовтні? Як обраховуватиметься страховий стаж? На ці та інші запитання відповідатиме заступник міністра соціальної політики України Микола Шамбір.
Батькіська кухня
Як дітям з аутизмом навчитися спілкуванню та оволодіти необхідними знаннями? Які проблеми при цьому долають дорослі? Як інклюзивна освіта допомагає малечі адаптуватися до життя в соціумі? Обговоримо цю тему з директором Центру соціально-психолонічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Солом'янського району м.Києва Тетяною Параскевою та головою благодійного фонду "Асоціація батьків дітей з аутизмом" Євгенією Панічевською.
Народний герой України, старший солдат, механік-водій бойової машини-піхоти 24-ї Яворівської бригади Михайло Ляля.
Вечірня колисанка
Казка «Страшний гість».
Громадська хвиля
Європарламент ухвалив резолюцію щодо Криму.
Комітет з Національної безпеки і оборони рекомендує парламенту ухвалити за основу та в цілому доповнений президентський законопроект щодо самоврядування на Донбасі.
Що означає візит П.Порошенка до Верховної Ради.
Громадська хвиля
Чому народні депутати не готові в Україні ратифікувати Стамбульську конвенцію.
Хто отримав цього року Нобелівську премію з літератури.
Український дипломат і мовознавець, політичний діяч періоду Української національної революції 1917–1920 років Микола Любинський.
Коли емоції на максимумі, боротьба додає сил, а виклик не сприймається, як вирок. Це світ спорту з його найцікавішими і найважливішими подіями. Інтерв'ю з тренерами та спортсменами, розповіді про нові досягнення, аналіз поєдинків та змагань. Жити на повну, бути на одній орбіті з "Планетою спорту".
Віра. Надія. Любов
Програма християнської місії "Добрий самаритянин". Про історію та діяльність місії, релігійні акції за її участю, доброчинні справи.
Чи може офіцер правоохоронних органів форму правоохоронця змінити на облачення священнослужителя? Розповідає протоієрей Андрій Шевчук.
Миколаєво-Успенський собор у місті Коломиї Івано-Франківської області. Розповідає протоієрей Микола Сметанюк.
Біблійний пророк Іона. Розповідає професор Дмитро Степовик.