Мобільний додаток

Бойко: для абітурієнтів з вадами зору завдання із ЗНО надруковані шрифтом Брайля

5.02.2019 р., 16:29

Для людей з порушеннями зору цьогоріч запущено у пілотному режимі можливість проходити тестування з використанням комп'ютерних засобів відтворення тексту та за допомогою рельєфно-крапкового шрифта Брайля.

Про це Українському радіо повідомив заступник директора Українського центру оцінювання якості освіти Валерій Бойко.

За його словами, така можливість запроваджена цього року вперше — шрифтом Брайля надруковані завдання з української мови і літератури, математики, історії України та біології.

"Буде можливість під час реєстрації на додаткову сесію особі з особливими освітніми потребами, вибираючи той чи інший предмет, можливо, навіть комбінувати, який предмет вона буде складати рельєфно-крапковим шрифтом Брайля, а який предмет буде озвучуватися за допомогою комп'ютера", — розповів Бойко.

Читайте також — ЗНО-2019: особливості та новації

Він також додав, що новація цьогорічного зовнішнього незалежного оцінювання, зокрема, полягає у тому, що до складання державної підсумкової атестації у формі ЗНО долучаються слухачі (студенти) вишів першого і другого рівня акредитації. Їм тестування буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти.

Нагадаємо, сьогодні розпочалася реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання.

Бойко: для абітурієнтів з вадами зору завдання із ЗНО надруковані шрифтом Брайля

Новини по темі