Аудіокнижка
В.Овсієнко, "Василь Стус у віддзеркаленнях".
Бізнес-клас
Ділові стосунки з Китаєм. Як знайти перевіреного постачальника і логістичного посередника? Поштовий і комерційний формати доставки - середньоринкові тарифи і… «підводні камені». Теорія і практика від експерта з роботи з китайською продукцією Ольги Бафоєвої.
Американський метелик атакує Житомирщину.
Хліб дорожчатиме, але помірно.
Ринок землі буде створено, коли визначать норми наділів в одні руки.
Історичні фрески
Архівна справа в Україні. Гість студії - історик Віктор Моринець.
Музичні твори
Сьогодні. Ввечері
Політична стратегія влади і інших політичних сил напередодні виборів. Українські медіа продовжують змінювати власників і керівників. Як це вплине на хід виборчої кампанії?
Що таке «Теплі кредити»? Результати дії програми впродовж 4-х років: фінансування, місцеві програми підтримки, плани розвитку. Як впроваджуються ЕСКО-проекти? Роз’яснює директор Департаменту технічного регулювання енергоефективності Роман Марецький.
Гривня продовжує здавати свої позиції, золотовалютні резерви знижуються, виникли проблеми з виконанням бюджету. Що далі?
На старт. Увага. 1 вересня "дихає в спину" в ці останні літні дні. Про нововведення та зміни для батьків та школярів говорить державний експерт директорату дошкільної і шкільної освіти МОН Олена Ліннік.
Без гриму
Народна артистка України Поліна Лазова.
Музичні твори
Музичні твори
Читач
Плин часу в книжках і поза ними. Бере участь кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри теорії та історії світової літератури Київського національного лінгвістичного інституту Світлана Романова.
Музичні твори
Сьогодні. Вдень
Що думають українці про шляхи реінтеграції Донбасу? Якими можуть бути зв’язки з мешканцями непідконтрольної території? Як поєднати економічну блокаду зі збереженням гуманітарних відносин? Відповіді на ці та інші питання, за результатами соцдослідження, зокрема, серед жителів прифронтових районів, коментує аналітик громадянської мережі «ОПОРА», учасник «Кальміуської групи» Олександр Клюжев.
Музичні твори
Сьогодні. Вдень
Самурай із саксофоном. У студії - лауреат міжнародних конкурсів Кента Ігараши.
Гімн України
Як живуть українські пенсіонери в Німеччині? Чим вони відрізняються від німецьких пенсіонерів? Про це розкаже композитор і виконавець Петро Приступов, який уже 15 років живе в Німеччині.
Вступив у силу закон, який дозволяє власникам земельних ділянок усіх форм власності обмінюватися ними.
Українським виноградарям не вистачає робочих рук.
Держстат повідомляє про зменшення посівних площ під овочевими культурами відкритого типу.
Війна і мир
Чи дійсно про Крим згадали лише після анексії? Як в Україні офіційно пояснювалась репатріація? Як змінити помилкову думку про кримсько-татарський сепаратизм? Чим різниться депортація чеченців і кримських татар? Бере участь письменниця, журналістка та дослідниця Гульнара Бекірова.
Крим. Реалії
Як відіб'ється на жителях анексованого Криму пенсійна реформа в Росії? Чи буде достатньо пропозиції російського президента Володимира Путіна, щоб припинити акції кримчан проти пенсійної реформи? І звідки візьмуться гроші для обіцяного «пом'якшення»? Гості ефіру: депутат підконтрольної Росії Сімферопольської міськради Степан Кискин; кримський політолог Євгенія Горюнова; заступник директора Інституту соціального аналізу і прогнозування РАНХиГС Юрій Горлін.
Президент Петро Порошенко розпорядився підготувати засідання РНБО.
З вересня почне працювати закон про так звану “будівельну амністію”. Кого це стосується? Які будівлі та споруди підлягатимуть легалізації?
Чи змінять Косово та Сербія свої кордони?
У неділю, 2 вересня, у Львові відбудеться фестиваль "Знесіння Фест", цьогоріч присвячений сторіччю утворення ЗУНР та подвигу Українських січових стрільців.
Чому у Києві і Черкасах бракує крові для переливання? Як збільшити кількість донорів? Як і де знайти кров терміново? Процедура здачі та отримання крові. На зв′язку з Києвом – «Голос Києва» і Черкаси.
Згодом
Чи можна стверджувати, що декомунізація в Україні на сьогодні практично завершилася? Бере участь начальник відділу аналізу регіональних особливостей та політики національних меншин Інституту національної пам'яті, кандидат історичних наук Богдан Короленко.
Бути першим, побачити те, що залишилося поза увагою інших, розробити цікавий інвестору бізнес-проект, зібрати команду однодумців і вивести на ринок результат спільної праці - складно, але цікаво і цілком реально. Перші сходинки інноваційного підприємництва долаємо з передачею «СТАРТАП».
Крим. Реалії
Як успадкувати майно, що залишається на тимчасово окупованій території? Куди звертатися і які документи для цього потрібні? Учасник програми - адвокат Лілія Лукацька.
Про створенням високоякісних освітніх онлайн-продуктів для покращення навчальних процесів та дослідження в сфері освіти говоримо з представником TEDxKYIV Олексієм Мараховським і співзасновником СЕО студії онлайн-освіти Іллею Філіповим.
Патріотичне виховання молоді.
Шкільні лінійки в Черкасах: чи буде враховано негативний досвід травневих випускних.
В прокат виходить фільм Олеся Янчука "Таємний щоденник Симона Петлюри". У студії – виконавиця однієї з головних ролей, актриса Ірма Вітовська.
Війна. Жіночий погляд
В Україні триває реформа освіти - від дошкільної до професійно-технічної і вищої.
Твоя Свобода
«Дружба» України з Росією. Чому досі діє Договір? Гості студії: співдиректор програм зовнішньої політики і міжнародної безпеки Центру Разумкова Михайло Пашков; військовий експерт, голова громадської організації "Українська військова варта" Олександр Білецький; керівник Центру українських досліджень Інституту Європи РАН Віктор Мироненко.
Права людини - понад усе
Суспільне мовлення шукає експертів із гендерної рівності. Навіщо? Про те, як медіа говорять про жінок, про місію та відповідальність саме Суспільного мовника у формуванні в суспільстві відсутності дискримінації за будь-якою ознакою, розмова з керівницею програми «Жінки-лідерки» Національного демократичного інституту Оленою Єною.
Чому у Києві і Черкасах бракує крові для переливання? Як збільшити кількість донорів? Як і де знайти кров терміново? Процедура здачі та отримання крові. На зв′язку з Києвом – «Голос Києва» і Черкаси.
Сьогодні. Ввечері
Про створенням високоякісних освітніх онлайн-продуктів для покращення навчальних процесів та дослідження в сфері освіти говоримо з представником TEDxKYIV Олексієм Мараховським і співзасновником СЕО студії онлайн-освіти Іллею Філіповим.
Нові призначення до Верховного Суду. Один з нових суддів свого часу підтвердив вироки Юрію Луценку і батьку та сину Павличенкам.
Константинопольский патріарх Варфоломій зустрівся з Московським патріархом Кирилом. Чи дадуть автокефалію Українській церкві?
Новий політичний сезон - скільки і якої саме «джинси» з’явиться в медіа? Що свідчить про активізацію політиків задовго до офіційного старту виборчих кампаній? Чи зростають офіційні витрати партій на агітацію? Ситуацію моніторимо у вечірньому ефірі разом із координаторкою Руху «ЧЕСНО» Вітою Думанською та заступницею шеф-редактора «Детектор Медіа» Світланою Остапою.
Зміна власників двох телеканалів — NewsOne i 112 — породила нову дискусію в інформаційному просторі. Дискусію про зраду в телевізорі, подекуди, навіть, говорять про зраду державну. На слуху з’явилися два прізвища — Портнов і Медведчук. Про те, що відбувається в інформаційному просторі говоримо з редактором інтернет-видання "Новинарня" Дмитром Лиховієм.
Явище сублімації. Гості студії: співробітник фізичного факультету КНУ ім. Т. Шевченка Дмитро Мякота, вчитель інформатики гімназії №59 імені Олександра Максимовича Бойченка міста Києва, викладач студії IT в альтернативній школі «DEC life school» Олександра Ільющенко.
Громадська хвиля
У Донецьку вбили ватажка самопроголошеної ДНР Олександра Захарченка.
Коли емоції на максимумі, боротьба додає сил, а виклик не сприймається, як вирок. Це світ спорту з його найцікавішими і найважливішими подіями. Інтерв`ю з тренерами та спортсменами, розповіді про нові досягнення, аналіз поєдинків та змагань. Жити на повну, бути на одній орбіті з «Планетою спорту».
Громадська хвиля
Про музику, яка дає сили на війні, веде в бій чи примушує стояти і триматися - ветеран АТО, учасник боїв за Іловайськ Всеволод Стеблюк.
Коли емоції на максимумі, боротьба додає сил, а виклик не сприймається, як вирок. Це світ спорту з його найцікавішими і найважливішими подіями. Інтерв`ю з тренерами та спортсменами, розповіді про нові досягнення, аналіз поєдинків та змагань. Жити на повну, бути на одній орбіті з «Планетою спорту».
Письменник – це той, хто багато бачив і пережив, кому є що розповісти. Принаймні так вважали в давнину. Валерій Ананьєв – десантник, який, відклавши АКС-74 із підствольним гранатометом, сів за леп-топ. А на шляху до цього – 5 років у ЗСУ, 2 роки боїв на Сході, 25-а десантна бригада, поранення та контуження. А ще, потому – майже 2000 тис. км. стародавнього паломницького шляху, через Францію та Іспанію, до мису Фіністер, до «краю світу», де Валерій встановив український прапор.
М.Лисенко, О.Кониський, "Боже Великий, Єдиний"