Аудіокнижка
В.Овсієнко, "Василь Стус у віддзеркаленнях".
Бізнес-клас
Ринок освітніх послуг для дітей: конкуренція, особливості роботи, операційні витрати й очікувані прибутки. Аналізуємо, говоримо про канали просування, які працюють саме в цьому сегменті з експертом з клієнтингу і брендингу, керівником одного з центрів розвитку дітей Наталією Масловою.
В Україні планують запровадити інтелектуальну транспортну систему перевезення врожаю.
Обсяги вирощування свинини «відстають» від минулорічних.
Польща відмовляється надавати субсидії на закладання плантацій малини в Україні.
Історичні фрески
Огляд виставки "Україна: наш час". Гостя програми - Тетяна Сосновська, генеральний директор Національного музею історії України.
Україна і світ. Чи не відчувається втома від українських проблем в центрах ухвалення світових рішень? Чому західні політики часто демонструють нестійкість до “російських спокус”? Чи є можливість цьому протистояти? У студії - Генеральний секретар Світового конгресу українців Стефан Романів.
Заява Польського інституту пам′яті щодо виступу історика Григорія Купріяновича. Коментує керівник Фундації «Вища школа професійної політики» Олег Вострих.
Несподівані повороти у справі нападу на херсонську активістку Катерину Гандзюк. Ким є нові затримані, які сили за ними можуть стояти? На якому етапі слідство і чому звільнили одного з головних підозрюваних? Нові аспекти справи аналізує журналістка, автор статей Інтернет-видання «Українська правда» Мар’яна П’єцух.
23 серпня – День Державного прапора України.
Відродження українського патріотизму: зріз суспільства по регіонах за віковими і соціальними групами.
Українська мова та її роль у житті сучасних українців, мовна політика держави та новий проект правопису від Міністерства освіти і науки України. Про все це говоримо із журналістом та драматургом Андрієм Кокотюхою.
Без гриму
Народний артист України Валерій Дудник.
Музичні твори
Музичні твори
Читач
Леся Демська, людина, що читає одні книжки аби відпочити від інших.
Музичні твори
Сьогодні. Вдень
Українська геральдична традиція: історія виникнення і еволюція українських гербів і національних кольорів. У студії - доктор історичних наук Віктор Карпов.
Музичні твори
Сьогодні. Вдень
Третій Міжнародний фестиваль української ретро-музики імені Богдана Весоловського відбудеться 26 серпня в Одеському національному академічному театрі опери та балету. Українське радіо – інформаційний партнер фестивалю. Говоримо з Надзвичайним і Повноважним Послом України в Лівані, засновником фестивалю Ігорем Осташем і народною артисткою України Тетяною Маломуж.
Гімн України
Композитор, співак і волонтер Юрій Васильківський - зріла людина, яка від перших днів війни на Донбасі й до сьогодні їздить на передову з концертами. Говоримо з гостем про непоказний, зрілий патріотизм, який об'єднує фронт і тил.
Українські картоплярі пропонують створити єдину класифікацію садивного матеріалу.
Новітні технології повинні працювати в полях, а не лише на виставках.
Затвердження першої редакції нових стандартів на пшеницю відбудеться у травні наступного року.
Війна і мир
Чи дійсно про Крим згадали лише після анексії? Як в Україні офіційно пояснювалась репатріація? Бере участь письменниця, журналістка та дослідниця Гульнара Бекірова.
Крим. Реалії
Що ховається в деклараціях кримських чиновників? Як працюють антикорупційні організації на півострові? Гості ефіру:голова «Кримського антикорупційного комітету», організатор «обдурити Криму» Ілля Большедворов; керівник проекту «деклараторів» організації Transparency International Росія Андрій Жвірбліс; українська телеведуча і публіцист Лариса Волошина.
Сьогодні. День Незалежності
Президент Леонід Кучма назвав три головні прорахунки Української Незалежності. А які три перемоги Української Незалежності могли би Ви назвати на противагу цьому?
Президент Петро Порошенко вибачився за обіцянку швидко завершити війну в 2014 році. Що стоїть за цією заявою: Глава держави поступово розгортає свою виборчу кампанію чи навпаки, готує собі місце в історії України?
Сьогодні. День Незалежності
Інтерв’ю з третім Президентом України Віктором Ющенком. Чому для Росії «боротьба за Україну – це не боротьба за землю, це боротьба за простір». Та як перемогти агресора міцним українським духом.
Сьогодні. День Незалежності
Інформаційна безпека України і світу. Фейсбук масово закриває акаунти, пов′язані з Росією і Іраном. Інформаційний реванш в середині України: наскільки реальною є загроза монополізації медіа простору у потрібному країні-агресору напрямку?
Тисяча днів без російського газу: чи вдалося досягти енергетичної незалежності України?
Північний поток-2 і транзит через Україну. Позиція США та Німеччини. Чи можна вірити російським гарантіям?
Сьогодні. День Незалежності
Національна безпека: чи здатна Україна протистояти військовим і диверсійним загрозам Росії? Чи може нова українська армія претендувати на роль найсильнішої в Європі? Російські “кроти” в органах влади і безпеки України: наскільки серйозною є загроза?
Парад військ з нагоди 27-ї річниці Незалежності України
Парад військ з нагоди 27-ї річниці Незалежності України
Парад військ з нагоди 27-ї річниці Незалежності України
Вся країна
Спецвипуск до Дня Незалежності. На зв'язку з Києвом - Чернівці, Харків і Дніпро.
Війна. Жіночий погляд
Дискусійний радіопроект «Спільний простір»
Що таке незалежність? У студії про це говорять єпископ Української греко-католицької церкви Борис Ґудзяк, президент Українського осередку Міжнародного ПЕН-клубу Микола Рябчук та письменниця, історикиня Олена Стяжкіна.
Сьогодні. День Незалежності
Незалежність українського спорту. У студії - член Національної збірної з художньої гімнастики Надія Васіна.
Незалежність української транспортної галузі. Гість студії - журналіст «залізничного профілю» Олександр Рудамонов.
Сьогодні. День Незалежності
Незалежність у військових технологіях. Гість студії - голова правління Українського мілітарного центру Тарас Чмут.
Незалежність українського шоу-бізнесу. Бере участь митець Іван Семесюк.
Народний Герой України, лицар орденів "За мужність" та "Оборону Дніпра" Євген Гуділов "Ворон" - про бойових побратимів, про неодмінну перемогу, що народжувалася у пекельних 2014-2015 роках.
27 річниця Незалежності України: політики та експерти підбивають підсумки головних політичних та економічних змін.
З вересня перші класи будуть навчатися за новим державним стандартом.
Реформа у медичній сфері набирає обертів.
Твоя Свобода
День Незалежності: чи є що святкувати? Беруть участь: політтехнолог Катерина Одарченко; політконсультант Дмитро Разумков; експерт-міжнародник Микола Бєлєсков.
Права людини - понад усе
Незалежність далася Україні безкровно - це міф, це не так! До 1991-го року історія нашої країни позначена десятиліттями боротьби дисидентів. Вони працювали зокрема і в правозахисному полі, заснувавши Українську гельсінську групу та інші ініціативи з допомоги політв′язням. Про досвід правозахисного фронту боротьби за незалежність - член Української гельсінської групи 1979-го року Йосип Зісельс.
Крим. Реалії
Як набуття Україною незалежності сприйняли в Криму в 1991 році? Як створювався міф про «повернення в рідну гавань»? Гості ефіру: екс-депутат Севастопольської міськради Василь Зеленчук; член президії товариства «Просвіта», член редколегії газети «Кримська світлиця» Петро Вольвач; гендиректор українського держпідприємства «Національне газетно-журнальне видавництво», один з лідерів кримського євромайдану Андрій Щекун; ветеран кримськотатарського національного руху Бекір Умеров.
Війна. Жіночий погляд
Сьогодні. День Незалежності
Сьогодні. День Незалежності
Персона ґрата
Чи відбулися українці як політична нація? Які виклики постають перед країною нині? Шляхи припинення військової агресії на Донбасі. Чому в Україні досі не сформована політична еліта? У день головного державного свята говоримо з першим президентом незалежної України Леонідом Кравчуком.
Проект нового Українського правопису. Гість студії - директор Інституту мовознавства імені Олександра Потебні НАН України Богдан Ажнюк.
Війна. Жіночий погляд
Громадська хвиля
Радник президента США з національної безпеки Джон Болтон приїхав в Україну. Що означає цей візит? Говоримо із заступником директора Інституту світової політики Миколою Бєлєсковим.
Коли емоції на максимумі, боротьба додає сил, а виклик не сприймається, як вирок. Це світ спорту з його найцікавішими і найважливішими подіями. Інтерв`ю з тренерами та спортсменами, розповіді про нові досягнення, аналіз поєдинків та змагань. Жити на повну, бути на одній орбіті з «Планетою спорту».
Громадська хвиля
Cкрипаль, композитор, телеведучий, керівник Київської «Просвіти» Кирило Стеценко радить послухати декілька творів до Дня Незалежності.
Коли емоції на максимумі, боротьба додає сил, а виклик не сприймається, як вирок. Це світ спорту з його найцікавішими і найважливішими подіями. Інтерв`ю з тренерами та спортсменами, розповіді про нові досягнення, аналіз поєдинків та змагань. Жити на повну, бути на одній орбіті з «Планетою спорту».
П'ять континентів
Аскольд Мельничук. Уривок роману "Що сказано" читає Л.Славінська. В основі роману — повоєнна хвиля еміграції українців до США, історія власної родини Ворогів-Забобонів, яка знайшла прихисток за океаном. Одразу після презентації твір не тільки потрапив до списку «помітних книг» за версією The New York Times, а й першим ввів українську тему в американський літературний мейнстрім.
М.Лисенко, О.Кониський, "Боже Великий, Єдиний"