Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

Ірина Славінська

Ірина Славінська

Ірина Славінська, продюсерка радіо "Культура".

Народилася в Києві 1987 року.

Закінчила Київський національний лінгвістичний університет, факультет французької мови. Навчалася в магістратурі факультету літератури Піккардійського університету імені Жуля Верна. Магістерка філології. Навчалася на курсах культурної журналістики в Гамбурзі (програма Гете Інституту), учасниця обміну "Open World" за програмою "Незалежні медіа" (програма Конгресу США).

Працює в медіа 2006 року - кар'єра в журналістиці почалася в редакції інтернет-видання "Українська правда", для якого дописує дотепер. 2012-2013 року вела авторську програму "Гра в слова і не тільки" разом зі співведучим Віталієм Гайдукевичем на телеканалі ТВІ. З літа 2013 року долучилася до команди ведучих "Громадського радіо", з травня 2016 року працювала редакторкою та ведучою прямоефірних програм.З лютого 2014 року - одна з ведучих програми "Громадська хвиля", спільного проекту "Громадського радіо" та "Українського радіо".

В листопаді 2017 року почала вести щотижневу програму "Права людини понад усе" на радіо "Культура".

Минулі передачі

 • 14.09.2018 16:10:11
  Права людини - понад усе
  - Перший канал

  Суспільне мовлення шукає експертів із гендерної рівності. Навіщо? Про те, як медіа говорять про жінок, про місію та відповідальність саме Суспільного мовника у формуванні в суспільстві відсутності дискримінації за будь-якою ознакою, розмова з керівницею програми «Жінки-лідерки» Національного демократичного інституту Оленою Єною.

 • 24.08.2018 12:15:03
  Дискусійний радіопроект «Спільний простір»
  - Перший канал

  Що таке незалежність? У студії про це говорять єпископ Української греко-католицької церкви Борис Ґудзяк, президент Українського осередку Міжнародного ПЕН-клубу Микола Рябчук та письменниця, історикиня Олена Стяжкіна.