Аудіокнижка
Є.Гуцало. "Ментальність орди".
Бізнес-клас
Значення сервісу в плануванні і розвитку бізнесу. Як це впливає на прибуток, і скільки втрачає компанія, зневажаючи цей аспект? Чи готові українці платити більше за якісну послугу та сервіс вищого рівня? Які помилки тримають пальму першості?
Агропромисловий комплекс розвивається і дає прибуток. Хліборобську галузь по праву вважають однією з найуспішніших у державі. Якою ж ціною долають труднощі ті, хто забезпечує продовольчий достаток України? Досвід успішних господарств, поради хліборобів, виробників продукції та споживачів.
Історичні фрески
Як ми розуміємо історію? Гість студії - історик Олександр Зінченко.
Музичні твори
Сьогодні. Ввечері
Напад на Катерину Гандзюк. Хто підозрюваний? Різні версії.
Україна - Угорщина: чергове загострення. Київ вимагає пояснень від Будапешта з приводу створення посади Урядового Уповноваженого Угорщини з питань розвитку Закарпаття. Коментує президент Міжнародного центру Балтійсько-Чорноморських досліджень Ірина Верещук.
Зростання курсу долара. Ситуацію аналізує виконавчий директор Міжнародного фонду Блейзера Олег Устенко.
Сьогодні Генеральна прокуратура разом із Службою безпеки повідомили про те, що зібрали необхідні докази щоб довести провину Надії Савчено і Володимира Рубана. Справи народного депутата Надії Савченко обговорюємо із колишнім заступником голови СБУ Віктором Ягуном.
Без гриму
Народна артистка України Валерія Чайковська.
Музичні твори
Музичні твори
Читач
В дитинстві вона мріяла бути бібліотекаркою. Пізніше мріяла бути лікаркою. Ця мрія здійснилася. Вона навряд-чи мріяла бути політв'язнем, але здійснилося і це. І скрізь, куди б не закидало її життя, вона знаходила шлях до бібліотеки. Інна Чернявська-Набока — лікарка, десидентка, читачка.
Музичні твори
Сьогодні. Вдень
Національній бібліотеці України імені Володимира Вернадського – 100 років. Скільки одиниць налічує головний книжковий фонд країни? Які унікальні експонати там зберігаються? Як впроваджуються технічні інновації? Історія і сьогодення цього закладу у розмові з директоркою Національної юридичної бібліотеки Юлією Половинчак.
Музичні твори
Сьогодні. Вдень
2 серпня - Міжнародний день голокосту ромів. У ніч з 2 на 3 серпня 1944 року у таборі смерті Аушвіц-Біркенау у газових камерах було знищено 2897 громадян цієї національності. Учасники програми: голова МГОР «КЕТАНЕ» та Ромської ради України Юрій Іваненко та голова громадської організації «Добробут» Олена Фюдр.
Гімн України
Як нашим людям старшого віку захиститися від шахраїв? Гість студії - полковник поліції, заступник начальника УПО в місті Києві, начальник відділу організації служби Григорій Ткаченко.
Агропромисловий комплекс розвивається і дає прибуток. Хліборобську галузь по праву вважають однією з найуспішніших у державі. Якою ж ціною долають труднощі ті, хто забезпечує продовольчий достаток України? Досвід успішних господарств, поради хліборобів, виробників продукції та споживачів.
Війна і мир
Про декларування статків, прозорість влади та гранти від донорів - громадська діячка Ольга Айвазовська.
Крим. Реалії
Обійдемося без кримчан. Росіянам не потрібні кримські чиновники. У Криму нові призначення з Москви. Новим заступником міністра транспорту став Андрій Сидоров, який раніше обіймав посаду заступника начальника Московської адміністративної дорожньої інспекції.
Угорщина продовжує втручатися у внутрішні справи України. Відносини між двома країнами коментує політичний консультант, кандидат юридичних наук, юрист-міжнародник Ірина Сєрова.
Небажане, небезпечне, огидне сусідство… Щури в місті. Звідки вони беруться? Чому їх так багато? Які інфекції переносять? Як боротися з цими гризунами? На запитання відповідатиме директор столичного комунального підприємства «Профдезінфекція» Михайло Росада.
Субсидії у новому опалювальному сезоні. Кому призначатимуть, а кому - ні? Роз'яснює консультант з інформаційних систем та збору платежів за послуги ЖКГ Антон Левицький.
Зростання цін на газ для промисловості. Коли зрівняються ціни для населення та виробництва? Учасник програми - голова «Бюро комплексного аналізу і прогнозів» Сергій Дяченко.
Рівень забруднення повітря у великих містах влітку. Ситуацію аналізує голова Всеукраїнської екологічної Ліги Тетяна Тимочко.
Стан доріг у місті. Як громада (містяни) можуть вплинути на стан доріг у місті, області? У Чернівцях – флешмоб, у Харкові – петиції? Чи допомагають такі заходи покращити якість доріг? На зв'язку зі студією - Чернівці і Харків.
Згодом
Трагедія на Грибовицькому сміттєзвалищі.
Бути першим, побачити те, що залишилося поза увагою інших, розробити цікавий інвестору бізнес-проект, зібрати команду однодумців і вивести на ринок результат спільної праці - складно, але цікаво і цілком реально. Перші сходинки інноваційного підприємництва долаємо з передачею «СТАРТАП».
Крим. Реалії
Без іспитів і на бюджет: вступ кримчан в українські вузи. Скільки кримських абітурієнтів скористалися спрощеною системою вступу до вищих навчальних закладів материкової України? Гості ефіру: Володимир Казарін, ректор Таврійського національного університету; Олег Охредько, аналітик українського Центру громадянської освіти «Альменда»; Ірина Жданова, голова української громадської організації «Фонд «Відкрита політика».
Як успадкувати майно, що залишається на тимчасово окупованій території? Куди звертатися і які документи для цього потрібні? Учасник програми - адвокат Лілія Лукацька.
Куди рвуться долар і євро? Як на ситуацію реагує Нацбанк? На якій позначці очікувати зупинки курсу? Як таке зростання позначиться на цінах та платоспроможності громадян? Гість студії - колишній заступник голови Національного банку України та колишній заступник міністра фінансів Олександр Савченко.
Зростання цін на газ для промисловості, коли зрівняються ціна для населення та виробників? Аналізує ситуацію голова ГО «Бюро комплексного аналізу і прогнозів» Сергій Дяченко.
Президент підписав закон про Вищий антикорупційний суд, які наступні етапи? Коментує директор Фундації «Де-Юре» Михайло Жернаков.
У МОЗ повідомили перелік безплатних послуг, які надає сімейний лікар. Роз’яснює голова Громадської ради при Міністерстві охорони здоров’я 2015-2017 років Максим Іонов.
Фільм “Чорний козак”: як аматори зняли українське фентезі? Дізнаємося з перших вуст. Учасники програми: автор ідеї та сценарію Сашко Лірник, продюсер стрічки Сергій Афанасьєв.
Євген Дикий – кандидат біологічних наук, директор Національного Антарктичного наукового центру МОН України, учасник трьох революцій, боєць штурмового батальйону «Айдар»
Законодавчий шлях до створення і функціонування Вищого антикорупційного суду повністю відкритий. Президент України підписав зміни до Закону «Про судоустрій і статус суддів».
Як зробити житло в Україні доступним і що заважає створенню ринку орендного житла.
Медична реформа на первинній ланці: хто виступає «за» , а хто «проти».
Твоя Свобода
США і нові санкції проти Росії. Гості студії: заступник директора Інституту світової політики Микола Бєлєсков; журналіст «Голосу Америки» Роман Мамонов; російський економіст Дмитро Некрасов.
Права людини - понад усе
По сто тисяч гривень Кабмін виділить сім’ям українських політв’язнів, що утримуються в тюрмах Російської Федерації. Коли гроші потраплять до рук родичів бранців Кремля? Як складається ситуація з кримськими в’язнями, утримуваними в Росії та на анексованому півострові. Учасниця програми - очільниця Кримської правозахисної групи Ольга Скрипник.
Стан доріг у місті. Як громада (містяни) можуть вплинути на стан доріг у місті, області? У Чернівцях – флешмоб, у Харкові – петиції? Чи допомагають такі заходи покращити якість доріг? На зв'язку зі студією - Чернівці і Харків.
Сьогодні. Ввечері
Куди рвуться долар і євро? Як на ситуацію реагує Нацбанк? На якій позначці очікувати зупинки курсу? Як таке зростання позначиться на цінах та платоспроможності громадян? Гість студії - колишній заступник голови Національного банку України та колишній заступник міністра фінансів Олександр Савченко.
Хід розслідування справи про вбивство добровольця АТО Віталія Олешка. Учасник програми - свідок злочину активіст Андрій Маджаров.
Суд над Манафортом: як викриття можуть вплинути на політичну ситуацію в США та в Україні? Коментує експерт-міжнародник Борис Тізенгаузен.
Літо, спека, вулична їжа і… спалахи отруєнь. Хто, що і відповідно до яких санітарних норм має право готувати просто неба? Чому, попри факти отруєнь, продовжуємо у спеку купувати фаст-фуд у не пристосованих для цього місцях? Які структури контролюють таку торгівлю і якість товару? Урок грамотності для покупців - від члена правління Всеукраїнської федерації споживачів «Пульс» Андрія Лиги.
Українські бранці в Росії. Звільнення активіста Євромайдану, кримчанина Олександра Костенка, якого засудили за те, що він, буцімто, травмував співробітника кримського "Беркуту" в Києві. Докладніше - журналіст радіо “Свобода” Антон Наумлюк.
Справа американського політичного технолога, він же керівник виборчого штабу Дональда Трампа американського президента – Пола Манафорта. Кілька днів в американських судах слухають його справу і доказова база складається із того, що він робив в Україні. Вивчають докладно його зв’язки з українськими політиками, зокрема стало відомо, що Віктора Януковича – колишнього свого клієнта, Пол Манафорт називав "золотим гусаком". Бурхливо також обговорюють любов до розкоші і українських політиків, і американського політичного технолога, якого звинувачують в численних фінансових зловживаннях. Гість студії – експерт Центру політико-правових реформ Антон Марчук.
FIRST Robotics Competition в Україні. Це найбільше у світі змагання з робототехніки для школярів, що цьогоріч відбуватимуться в Києві, 10 серпня. Які цікавинки та несподіванки очікують на учасників та відвідувачів? Гість студії - Андрій Коротун, співзасновник ГО "URGE", фіналіст програми "Ukraine Global Scholars", навчався в США по обміну за програмою FLEX, учасник команди з FIRST Robotics Competition.
Громадська хвиля
Як вплинути на зміни клімату за допомоги правила трьох R? В студії - членкиня Міжурядової групи експертів з питань клімату, старша співробітниця і кандидатка фізико-математичних наук Українського гідрометеорологічного інституту ДСНС НАН України Світлана Краковська.
Коли емоції на максимумі, боротьба додає сил, а виклик не сприймається, як вирок. Це світ спорту з його найцікавішими і найважливішими подіями. Інтерв`ю з тренерами та спортсменами, розповіді про нові досягнення, аналіз поєдинків та змагань. Жити на повну, бути на одній орбіті з «Планетою спорту».
Громадська хвиля
Як поліпшити публічні послуги на місцевому рівні? В студії - експерт з питань публічних послуг Швейцарсько-українського проекту “Підтримка децентралізації в Україні” DESPRO В’ячеслав Козак.
Коли емоції на максимумі, боротьба додає сил, а виклик не сприймається, як вирок. Це світ спорту з його найцікавішими і найважливішими подіями. Інтерв`ю з тренерами та спортсменами, розповіді про нові досягнення, аналіз поєдинків та змагань. Жити на повну, бути на одній орбіті з «Планетою спорту».
Чому поет має випустити лише три книжки? Як під одним дахом уживаються два поети? Ще багато різних "як" і "чому". Гостя - поетка, редакторка Вікторія Стах.
М.Лисенко, О.Кониський, "Боже Великий, Єдиний"