Аудіокнижка
Є.Гуцало. "Ментальність орди".
Бізнес-клас
Як запобігти рейдерським атакам на підприємство? Що робити, коли злочинці вже стукають у двері? Аналізуємо реальні справи та даємо практичні поради.
Колос. Аграрний щоденник
Гірські ріки Буковини буде заселено новою рибою.
Доїльні пункти вирішать проблему збору молока в селян.
Аграрна освіта готується до нового навчального року.
Історичні фрески
Гість студії - Едуард Юрченко, кандидат філософських наук.
Музичні твори
Кримська декларація США - реакція Росії. Коментує колишній міністр закордонних справ України Володимир Огризко.
В Україні стартує відключення аналогового мовлення: що нам треба знати? Роз'яснює виконавчий директор Незалежної асоціації телерадіомовників Катерина М'ясникова.
Затримки з виплатами пенсій: чому так звані касові розриви спричинили проблему, чи можна було її уникнути і хто відповість за збурення невдоволення у суспільстві? Учасник програми - заступник міністра соціальної політики Микола Шамбір.
Музичні твори
Як вижити на дорозі? Якщо вірити офіційній статистиці – з початку цього року в Україні сталося 69 тисяч ДТП, в них загинуло 1200 громадян України. З них – близько 2 тисяч з вини п’яних водіїв. Гість студії – перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.
Без гриму
Театральний критик Олег Вергеліс.
Музичні твори
Музичні твори
Читач
Він завжди на боці добра — і в фентезі-іграх, і в житті. Хороша людина — це, звичайно, не фах, але прекрасне хоббі. Антон Несторович, реконструктор, шанувальник героїчних книжок.
Єжи Ґедройць — польський публіцист, засновник і головний редактор культового часопису Kultura (Париж).
Музичні твори
Сьогодні. Вдень
Кримська декларація США: довгострокова стратегія як результат образи Трампа на Путіна. Коментар політолога Віктора Небоженка.
Фінансовий цейтнот для Уряду: пенсії затримують, кредит МВФ під питанням, курс гривні коливається Дефолт чи девальвація? Складний вибір, яким буде рішення? Чи можливо виправити ситуацію? Перебіг подій аналізує викладач кафедри банківської справи Київського національного економічного університету ім.Гетьмана Андрій Кривонос.
Музичні твори
Сьогодні. Вдень
Україна і окупований Донбас: коли вимушені переселенці зможуть повернутися у рідні домівки? 4 роки поспіль журналіст, очевидець окупації Луганська, записував свої свідчення і знімав документальні кадри, які трансформувалися у книгу та фільм. Чи будуть вони документальним обвинуваченням? Як проаналізувати причинно-наслідкові зв’язки і дослідити кожний елемент трагедії? Коли почнемо роботу над помилками? Гість студії - луганський журналіст Валентин Торба.
Гімн України
Як відроджуватись людині зрілого віку – після хвороб, втрат, коли і фізичне здоров’я не таке, як колись, і запас душевних сил не безкінечний? Про знаходження нових сенсів у житті, про те, як бути самому собі Феніксом – у розмові з психологом Людмилою Міцик.
Агропромисловий комплекс розвивається і дає прибуток. Хліборобську галузь по праву вважають однією з найуспішніших у державі. Якою ж ціною долають труднощі ті, хто забезпечує продовольчий достаток України? Досвід успішних господарств, поради хліборобів, виробників продукції та споживачів.
Війна і мир
Про деокупацію Донбасу і Криму - керівник Центру оборонних реформ Олександр Данилюк.
Крим. Реалії
Темне минуле Сергія Аксьонова: правда і вигадка.
Серйозний, діловий, з гумором, із несподіваними запитаннями та нестандартними відповідями. Ранок починаємо по-різному, але завжди з порцією перевіреної інформації та компетентними співрозмовниками. Окреслюємо головні очікування доби і пам’ятаємо: добрий ранок - запорука вдалого дня.
Роль церкви в українському суспільстві. 27-28 липня в Україні відзначають 1030-річчя хрещення Русі. Чому десятиліттями у світській державі Україна до церкви, незалежно від конфесії, був високий рівень довіри, яка ситуація нині? Ситуацію аналізує співробітник Інституту соціології НАН України Максим Паращевін.
Самопідпал добровольця Сергія Ульянова біля Міноборони. Учасник програми - ветеран АТО Віталій Овчаренко.
Міжнародна політика після «Кримської декларації» Сполучених Штатів Америки. Як світова спільнота сприймає такий крок? Які країни підтримали документ? Що це: довготривала стратегія Трампа чи тактичний хід впливу на Кремль? Коментар директора Інституту світової політики Євгена Магди.
“Справа Холодницького”: що вирішила комісія прокурорів? Учасник програми - головний редактор об’єднаної редакції порталу РБК-Україна Сергій Щербина.
Сильні зливи, від наслідків потерпають міста. Чи можливо протистояти стихії? Яка ситуація в Івано-Франківську та Чернівцях? У якому стані системи зливів і хто їх контролює? Як убезпечити міста від «потопів» під час дощів? Хто винен у тому, що в ямах на дорозі можна потонути? Моніторимо ситуацію.
Згодом
У травні 1985 року на Львівщині сталася авіакатастрофа. Які причини трагедії? Як відбувалося розслідування? Що на сьогодні відомо про цю авіакатастрофу?
Бути першим, побачити те, що залишилося поза увагою інших, розробити цікавий інвестору бізнес-проект, зібрати команду однодумців і вивести на ринок результат спільної праці - складно, але цікаво і цілком реально. Перші сходинки інноваційного підприємництва долаємо з передачею "СТАРТАП".
Крим. Реалії
Чому Крим шукає моряків на материковій Україні? Гості програми: голова Федерації морських профспілок України Максим Слюсаревський; моряк Юрій Ляшенко; постійний представник президента України в АРК Борис Бабин.
Податок на нерухомість. Кому, скільки й у які терміни доведеться заплатити? Які санкції застосовуються до порушників? Яка площа оподатковується? Ставки податку. Роз’яснює адвокат Сергій Деледивка.
1030 років хрещення Русі. Що достеменно відомо про тогочасні події? Точки зору церковників і світських істориків. Чи збігаються погляди? Автокефалія Української церкви. Учасник програми - президент Центру релігієзнавчих досліджень та міжнародних духовних стосунків Ігор Козловський.
Обсяг грошових переказів в Україну через системи переказу коштів з початку 2018 року склав в еквіваленті $1,2 млрд, з України – $140 млн. Про шо це свідчить? Роз'яснює кандидат економічних наук, керуючий партнер Консалтингової компанії «Фінансова студія» Євген Невмержицький.
16 років Скнилівської трагедії. Катастрофа на летовищі як межа для української військової авіації: етапи поступового руйнування - 1991, 2002, 2014. Сухопутні війська вдалося реформувати відповідно до вимог часу, а Повітряні сили? Яка техніка була в 2012, 2014 роках , яка у 2018-му, чи відбулися зміни? Точка зору кандидата політичних наук, експерта з питань національної безпеки Тараса Жовтенка.
Український інститут книги очолить Олександра Коваль. За яких умов ця державна установа почне діяти ефективно? Коментар президента львівського «Форуму видавців», переможниця конкурсу на посаду директора Інституту книги Олександра Коваля.
В Україні посилюється інтерес до кримськотатарської мови: оголошено конкурс поетів, прозаїків та перекладачів «Кримський інжир» / «Qırım inciri». Як він відбуватиметься та яка його мета? Гості студії: журналіст, правозахисник, програмний директор Кримського Дому Алім Алієв та письменниця, авторка радіопередачі про кримськотатарську літературу, член журі конкурсу Анастасія Левкова.
Чи здатні реформи в енергосекторі розв’язати проблему можливого підвищення цін на газ, зокрема, для населення.
Медична реформа на первинній ланці триває. Цього тижня стартувала друга хвиля підписання договорів між медзакладами та Нацслужбою здоров’я.
Незаконне нищення лісів: як влада планує боротись з контрабандою деревини та чому досі зволікала.
Чому гальмує реформа держуправління.
Твоя Свобода
Томос для України і «громадянська війна за храми». Учасники програми: директор Департаменту у справах релігій та національностей Міністерства культури України Андрій Юраш, релігієзнавець Дмитро Горєвой.
Права людини - понад усе
Президент України підписав закон, що визначає вік статевого повноліття. Скільки років має виповнитися молодій людині, щоб статеві стосунки з нею не підпадали під кримінальну відповідальність? Які зміни буде внесено до Кримінального кодексу? Чи дотримано рекомендацій Комітету ООН з прав дитини? З цими запитаннями звернемося до уповноваженої з гендерних питань Катерини Левченко.
Сильні зливи, від наслідків потерпають міста. Чи можливо протистояти стихії? Яка ситуація в Івано-Франківську та Чернівцях? У якому стані системи зливів і хто їх контролює? Як убезпечити міста від «потопів» під час дощів? Хто винен у тому, що в ямах на дорозі можна потонути? Моніторимо ситуацію.
Сьогодні. Ввечері
1030 років хрещення Русі. Що достеменно відомо про тогочасні події? Точки зору церковників і світських істориків. Чи збігаються погляди? Автокефалія Української церкви. Учасник програми - президент Центру релігієзнавчих досліджень та міжнародних духовних стосунків Ігор Козловський.
1030 років хрещення Русі. Церква є, автокефалії немає. Чи може святкування цієї дати стати одним із чинників майбутньої передвиборчої кампанії? Як політичні сили використовують таку можливість публічного піару? Спробуємо проаналізувати перебіг подій. До розмови долучаться експерт Національного інституту стратегічних досліджень Максим Розумний та директор соціологічної групи «Рейтинг» Олексій Антипович.
Росія з ідеєю референдуму на Донбасі, Захід з Кримською декларацією. Це тільки заяви, чи будуть дії?
Холодницький з доганою і без премії: САП і НАБУ - війна триватиме? Докладніше - виконавчий директор Transparency International Україна Ярослав Юрчишин.
Сьогодні. Ввечері
Самопідпал добровольця Сергія Ульянова біля Міноборони. Учасник програми - ветеран АТО Віталій Овчаренко.
Європейський суд з прав людини днями вдався до вийняткового заходу. Він звернувся до уряду Російської Федерації з вимогою надати усе необхідне лікування для забезпечення життя Олега Сенцова. Самого Олега Сенцова запросив припинити голодування. Це справді вийняткова річ, Європейський суд з прав людини такі попередні заходи застосовує дуже рідко. Гість програми – Олександр Павліченко, виконавчий директор Української Гельсінської спілки з прав людини.
Єжи Ґедройць — польський публіцист, засновник і головний редактор культового часопису Kultura (Париж).
Громадська хвиля
Вимкнення аналогового ТБ: уряд вирішив частково зберегти аналогове мовлення. Де саме і чому? Говоримо з членом Нацради з телебачення і радіомовлення Сергієм Костинським.
Коли емоції на максимумі, боротьба додає сил, а виклик не сприймається, як вирок. Це світ спорту з його найцікавішими і найважливішими подіями. Інтерв`ю з тренерами та спортсменами, розповіді про нові досягнення, аналіз поєдинків та змагань. Жити на повну, бути на одній орбіті з «Планетою спорту».
Громадська хвиля
Який вплив громадянське суспільство може чинити на енергетичні реформи.
Коли емоції на максимумі, боротьба додає сил, а виклик не сприймається, як вирок. Це світ спорту з його найцікавішими і найважливішими подіями. Інтерв`ю з тренерами та спортсменами, розповіді про нові досягнення, аналіз поєдинків та змагань. Жити на повну, бути на одній орбіті з «Планетою спорту».
Гість студії - В'ячеслав Кириленко, віце-прем'єр-міністр України. Розмова про книжку В.Кириленка "Три розмови про Україну", сучасну українську літературу, стратегію розвитку культури загалом.
М.Лисенко, О.Кониський, "Боже Великий, Єдиний"