Аудіокнижка
Є.Гуцало. "Ментальність орди".
Війна і мир
Учасник програми - радник віце-прем'єр-міністра з європейської та євроатлантичної інтеграції Руслан Кавацюк.
Збирання зернових в Україні затримують опади.
З 1 жовтня буде відкрита додаткова квота на безмитну поставку вітчизняного меду до країн ЄС.
Неймовірні села можуть не лише дивувати, але й заробляти.
Музичні твори
Сьогодні. Ввечері
Перевірки пасажирських перевізників: про що свідчать перші результати? Коментує начальник відділу контролю ліцензійних вимог Департаменту державного контролю Державної служби України з безпеки на транспорті Сергій Александров.
Коло доброчесності
Учасники програми: оглядач Інтернет видання «Детектор медіа» Борис Бахтєєв, аналітик руху «Чесно» Олексій Півторак, заступник голови Центральної виборчої комісії Андрій Магера, член Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення Сергій Костинський.
Музичні твори
Тема дня
Права у пологовому будинку. Правозахисниця Євгенія Кубах аналізує питання дотримання прав жінок під час вагітності та пологів та з якими порушеннями стикаються жінки під час пологів.
П'ять континентів
У.Кравченко. Оповідання "Голос серця".
Музичні твори
Музичні твори
Ніхто крім нас
Бере участь Герой України, український поет, перекладач, літературний критик, громадсько-політичний діяч Дмитро Павличко.
Жаклін Бувьє - перша леді США, законодавець мод і краси в Америці і Європі, героїня світської хроніки.
Музичні твори
Сьогодні. Вдень
Лісові пожежі і масова загибель людей у Греції: кліматичні аномалії чи людський чинник. Ситуацію коментує кліматолог, провідний науковий співробітник Інституту геофізики НАН України Світлана Бойченко.
Вибори і трудова міграція. Майже 9 мільйонів українців виїхали на заробітки за межі країни. В яких регіонах заробітчан більше, де це явище традиційне, а де набуває сили останнім часом? Чи можливо корегувати ситуацію? Гість студії - експерт Українського інституту майбутнього Ігор Тишкевич.
Учасники програми: голова Наглядової ради ПрАТ «Укрпрофоздоровниця», заступник голови Федерації професійних спілок України Володимир Саєнко, начальник відділу розвитку внутрішнього туризму туристичної фірми Олеся Бутко, Генічеський міський голова Олександр Тулупов.
Гімн України
Життя+
Як зберігати родинну пам'ять і передавати її нащадкам? Гість студії - письменник і психотерапевт Олександр Стражний.
Гірські ріки Буковини буде заселено новою рибою.
Доїльні пункти вирішать проблему збору молока в селян.
Аграрна освіта готується до нового навчального року.
Зелена книга
Чорнобильська аварія очима науковців.
Жаклін Бувьє - перша леді США, законодавець мод і краси в Америці і Європі, героїня світської хроніки.
Крим. Реалії
Про що йдеться в «Кримській декларації», опублікованій Держдепартаментом США? Чому в США вирішили саме зараз підтвердити свою позицію? Якої реакції на неї варто очікувати від Росії? Гості ефіру: дипломат, голова правління благодійного фонду «Майдан закордонних справ» Богдан Яременко; український політолог-міжнародник Борис Тизенгаузен.
Серйозний, діловий, з гумором, із несподіваними запитаннями та нестандартними відповідями. Ранок починаємо по-різному, але завжди з порцією перевіреної інформації та компетентними співрозмовниками. Окреслюємо головні очікування доби і пам’ятаємо: добрий ранок - запорука вдалого дня.
Держстат повідомляє про зростання ціни на квартири. Що це - мильна бульбашка на ринку нерухомості чи свідчення економічного добробуту? Спробуємо розібратися разом із президентом Асоціації фахівців з нерухомості України Юрієм Пітою.
Розкрадання палива в Одесі: міністр оборони позбавив звання начальника центру забезпечення і заявив про зраду. Коментує керівник Українського мілітарного центру Тарас Чмут.
“Біо”, “еко”, “органік”… Що означають ці позначки на упаковках продуктових товарів? Як на законодавчому рівні регулюється ринок так званої органічної продукції? Які закони ухвалено, коли вступлять у дію? Як правильно «читати маркування»? Що ще мають знати споживачі? Роз'яснює член правління Всеукраїнської федерації споживачів «Пульс» Андрій Лига.
Сьогодні. Зранку
Українсько-японські відносини наповнюються новим змістом. Чимало зусиль для активізації співпраці між державами докладають японські дипломати, що працюють у Києві. Керівник політичного відділу посольства Японії в Україні Дайске Мінаміно вільно володіє українською. Як вчив мову? Що він може порадити тим, хто хоче опанувати українську? Як, на його думку, розвивається наша країна, які реформи успішні, а що гальмує процеси? Чи збільшився за останні роки рівень зацікавленості Україною серед японців, що на це вплинуло?
Обсяг владних повноважень на місцях зростає і прикладів недотримання чинного законодавства при ухваленні рішень також чимало. Як усувають помилки - під тиском громадськості чи через суди? Чи є факти, коли ухвалене з порушеннями закону рішення і надалі залишається чинним? Чому таке трапляється у правовій державі? Роз’яснюватиме експерт з питань реформування місцевого самоврядування Юрій Ганущак.
Сподіватися
Потреби людей з інвалідністю вимагають нестандартних рішень та уваги з боку громадськості. Інклюзивна освіта, участь у параолімпійському русі, безбар’єрність міської інфраструктури, доступність та адаптація культурно-мистецьких заходів. Досвід успішних та підтримка небайдужих.
Податок на нерухомість. Кому, скільки й у які терміни доведеться заплатити? Які санкції застосовуються до порушників? Яка площа оподатковується? Ставки податку. Роз’яснює адвокат Сергій Деледивка.
Крим. Реалії
Чому скіфське золото з кримських музеїв досі не передали Києву? Чи зможе місія ЮНЕСКО потрапити на анексований півострів? Чи можливо захистити кримські пам'ятники і культурну спадщину? Гості ефіру: перший заступник міністра культури України, керівник сектора культури і культурної спадщини Національної комісії України у справах ЮНЕСКО Світлана Фоменко; виконавчий директор Українського нацкомітету з питань пам'яток і визначних місць ЮНЕСКО Олена Сердюк; український юрист, фахівець з міжнародного права Роман Шахматенко.
В один клік
Автомобілі із системами автономного керування. Над якими технологіями працюють провідні інженери та програмісти, щоб навчити автівку їздити без допомоги людини? Які технологічні рішення невдовзі можуть змінити наш світ і підхід до користування авто?
Кримська декларація США: довгострокова стратегія як результат образи Трампа на Путіна. Коментар політолога Віктора Небоженка.
Фінансовий цейтнот для Уряду: пенсії затримують, кредит МВФ під питанням, курс гривні коливається. Дефолт чи девальвація? Складний вибір, яким буде рішення? Чи можливо виправити ситуацію? Перебіг подій аналізує викладач кафедри банківської справи Київського національного економічного університету ім. Гетьмана Андрій Кривонос.
Труднощі підготовки до зими: наскільки важким буде опалювальний сезон 2018-2019 років? Учасник програми - керівник житлово-комунальних і енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Тетяна Бойко.
Нові заручники Кремля і провал переговорів про обмін полоненими. Бойовики хочуть вести переговори тільки з однією людиною, чи поступиться Україна шантажу агресорів? Учасниця програми - координатор Громадянської ініціативи «Євромайдан SOS» Олександра Матвійчук.
Україна і окупований Донбас: коли вимушені переселенці зможуть повернутися у рідні домівки? 4 роки поспіль журналіст, очевидець окупації Луганська, записував свої свідчення і знімав документальні кадри, які трансформувалися у книгу та фільм. Чи будуть вони документальним обвинуваченням? Як проаналізувати причинно-наслідкові зв’язки і дослідити кожний елемент трагедії? Коли почнемо роботу над помилками? Гість студії - луганський журналіст Валентин Торба.
Як відроджуватись людині зрілого віку – після хвороб, втрат, коли і фізичне здоров’я не таке, як колись, і запас душевних сил не безкінечний? Про знаходження нових сенсів у житті, про те, як бути самому собі Феніксом – у розмові з психологом Людмилою Міцик.
Твоя Свобода
Навіщо Путіну референдум на Донбасі? Учасники програми: співдиректор програм зовнішньої політики і міжнародної безпеки Центру Разумкова Михайло Пашков, політолог, шеф-редактор аналітичного порталу «Хвиля» Юрій Романенко.
Життя без лінії розмежування
«Донбас Медіа Форум-2018».
Сьогодні. Ввечері
Кримська декларація США: довгострокова стратегія як результат образи Трампа на Путіна. Коментар політолога Віктора Небоженка.
Фінансовий цейтнот для Уряду: пенсії затримують, кредит МВФ під питанням, курс гривні коливається. Дефолт чи девальвація? Складний вибір, яким буде рішення? Чи можливо виправити ситуацію? Перебіг подій аналізує викладач кафедри банківської справи Київського національного економічного університету ім. Гетьмана Андрій Кривонос.
Кримська декларація США - реакція Росії. Коментує колишній міністр закордонних справ України Володимир Огризко.
В Україні стартує відключення аналогового мовлення: що нам треба знати? Роз'яснює виконавчий директор Незалежної асоціації телерадіомовників Катерина М'ясникова.
Затримки з виплатами пенсій: чому так звані касові розриви спричинили проблему, чи можна було її уникнути і хто відповість за збурення невдоволення у суспільстві? Учасник програми - заступник міністра соціальної політики Микола Шамбір.
Сьогодні. Ввечері
Держстат повідомляє про зростання ціни на квартири. Що це - мильна бульбашка на ринку нерухомості чи свідчення економічного добробуту? Спробуємо розібратися разом із президентом Асоціації фахівців з нерухомості України Юрієм Пітою.
Як вижити на дорозі? Якщо вірити офіційній статистиці – з початку цього року в Україні сталося 69 тисяч ДТП, в них загинуло 1200 громадян України. З них – близько 2 тисяч з вини п’яних водіїв. Гість студії – перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.
Жаклін Бувьє - перша леді США, законодавець мод і краси в Америці і Європі, героїня світської хроніки.
Війна. Жіночий погляд
Про особливості лікування доброякісних пухлин головного мозку. Гість студії - лікар-нейрохірург, онколог, менеджер та громадський діяч в сфері охорони здоров'я України, асистент опорної кафедри нейрохірургії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика Антон Шкіряк.
Громадська хвиля
Чому ветерани-добровольці і Міноборони не можуть домовитися про статус військовиків і чому один з них сьогодні підпалив себе?
Коли емоції на максимумі, боротьба додає сил, а виклик не сприймається, як вирок. Це світ спорту з його найцікавішими і найважливішими подіями. Інтерв`ю з тренерами та спортсменами, розповіді про нові досягнення, аналіз поєдинків та змагань. Жити на повну, бути на одній орбіті з «Планетою спорту».
Громадська хвиля
Про те, як активні громадяни допомагають здійснювати реформи. Учасник програми - керівник регіонального напрямку реанімаційного пакету реформ Іван Омелян
Жаклін Бувьє - перша леді США, законодавець мод і краси в Америці і Європі, героїня світської хроніки.
Коли емоції на максимумі, боротьба додає сил, а виклик не сприймається, як вирок. Це світ спорту з його найцікавішими і найважливішими подіями. Інтерв`ю з тренерами та спортсменами, розповіді про нові досягнення, аналіз поєдинків та змагань. Жити на повну, бути на одній орбіті з «Планетою спорту».
Читач
Він завжди на боці добра — і в фентезі-іграх, і в житті. Хороша людина — це, звичайно, не фах, але прекрасне хоббі. Антон Несторович, реконструктор, шанувальник героїчних книжок.
М.Лисенко, О.Кониський, "Боже Великий, Єдиний"