Аудіокнижка
Олесь Гончар, "Собор" (сторінки роману).
На хвилі джазу
Гітарист Карлос Сантана.
Колос. Аграрний щоденник
Локомотив нашої економіки - галузь, яку наші предки дбайливо вибудовували тисячоліттями. Попри те, що агропромисловий комплекс сьогодні виживає за найскладніших умов, він розвивається і дає прибуток. Якою ж ціною долають труднощі ті, хто годує Україну? Досвід успішних господарств, поради хліборобів, виробників продукції та споживачів в щоденній програмі «Колос. Аграрний щоденник».
З музичних програм Європейської мовної спілки
Твори А.Вівальді, Г.Генделя і А.Монтанарі у виконанні французького ансамблю старовинної музики «Дідро».
Сьогодні. Зранку
Нова резолюція ООН щодо дотримання прав людини в Криму у фокусі уваги керівника Кримської правозахисної групи Ольги Скрипник.
Як вільні медіа впливають на світову інформаційну безпеку? Як Рада Європи відреагувала на втручання російських хакерів у виборчі процеси 18-ти країн? Чи готова Україна протидіяти таким загрозам? На ці та інші запитання спробуємо відповісти разом із медіаекспертом, головою комітету «Рівність можливостей» Олександром Чекмишевим.
Коло доброчесності
За три тижні до планового запуску Державного бюро розслідувань: чи запрацює орган із протидії високопосадової корупції?
Робота Державного бюро розслідувань у фокусі уваги екс-директора Департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції України Тетяни Козаченко та доктора юридичних наук Олени Бусол.
Сьогодні. Зранку
Бюджет-2018. У кого зростуть зарплати? Як фінансуватимуться реформи і ключові галузі? Чи вдасться уряду, не підвищуючи податки, сформувати бюджет зростання і втримати інфляцію на низькому рівні впродовж року? Головний кошторис країни під кутом зору директора державного підприємства «Укрпромзовнішекспертиза» Володимира Власюка.
Надвечір
Питання Донбасу та Криму і дата початку окупації. Парламентський комітет розглянув поправки до законопроекту про реінтеграцію Донбасу, які надійшли до другого читання.
Миротворці на сході України. Хто може увійти до миротворчої місії і де вона має працювати.
В Одесі директора дитячого табору "Вікторія", де в пожежі загинули діти, випускають із СІЗО під заставу. Родичі загиблих і прокуратура проти.
Кабмін заснував стипендії імені Героїв Небесної сотні. Їх отримуватимуть найкращі молоді вчені та студенти за 10-ма спеціальностями.
Толока в центрі Києва . До благоустрою Меморіального комплексу долучилися всі небайдужі.
100 років боротьби. Виставка , присвячена старіччю проголошення Української Народної республіки відкрилася в Києві
Музичні твори
Сьогодні. Вдень
Вже не перший рік телекомпанія «Магнолія-ТВ» допомагає розшукувати зниклих дітей. І на жаль, роботи для неї в Україні вистачає. Як захистити свій дім від біди, і якими мають бути дії дорослих, якщо зникла дитина, розкаже журналіст телекомпанії «Магнолія-ТВ» Руслан Горовий.
У студії - експерт з внутрішнього туризму, автор проекту «Знайдено в Україні» Лала Тарапакіна та голова Союзу професіоналів СПА, курортів і Wellness-об’єктів України Таміла Рзаєва.
Столиця та найбільше місто Іспанії, адміністративний центр автономної спільноти Мадрид.
Коли емоції на максимумі, боротьба додає сил, а виклик не сприймається, як вирок. Це світ спорту з його найцікавішими і найважливішими подіями. Інтерв'ю з тренерами та спортсменами, розповіді про нові досягнення, аналіз поєдинків та змагань. Жити на повну, бути на одній орбіті з "Планетою спорту".
Сьогодні. Вдень
Загострення відносин між Україною та Польщею у фокусі уваги головного редактора сайту PoloNews Євгена Білоножко.
У Бонні триває 23-тя конференція ООН, присвячена кліматичним змінам. Докладніше - виконавчий директор неурядової громадської організації «Екодія» Ірина Ставчук.
Музичні твори
"Як день розпочнеш, так його і проживеш" — девіз ведучих ранкової програми "Вдосвіта" на Українському радіо. Адже "Вдосвіта" — це вранішній вибух енергії та позитиву. Наша команда прокидається о 4-тій годині аби зробити ваш ранок цікавим, насиченим корисною інформацією та тільки хорошими новинами. Ми першими інформуємо вас про те, що сталося в країні та світі, поки ви спали. Саме від нас ви дізнаєтеся, як вдягнутися сьогодні і чи треба прихопити парасольку, виходячи із дому. Ми розкажемо і про економічні тенденції та курси валют. Обов’язково поспілкуємося з компетентними експертами на актуальні теми. А ще, неодмінно посміємося разом із вами над тим, про що гомонять у соціальних мережах.
Агропромисловий комплекс розвивається і дає прибуток. Хліборобську галузь по праву вважають однією з найуспішніших у державі. Якою ж ціною долають труднощі ті, хто забезпечує продовольчий достаток України? Досвід успішних господарств, поради хліборобів, виробників продукції та споживачів у програмі "Колос. Аграрний щоденник".
Новини
Зелена книга
За останні 40 років кількість прісної води на кожну людину в світі зменшилася на 60%, а кожна восьма людина на планеті не має доступу до безпечної питної води. Про воду і водні проблеми.
Крим. Реалії
В анексованому Криму 25 жовтня відзвітували про рівень безробіття. За даними російських чиновників вона менше, ніж піввідсотка. Чи правда, що безробіття в Криму зменшується? Чому розходяться дані російських і кримських чиновників? Чим допомагають кримчанам російські центри зайнятості? І чи вдасться Росії поліпшити життя кримчан? Гості ефіру: російський економіст Дмитро Некрасов, рекрутер з Євпаторії, займається працевлаштуванням переселенців з Криму в Україну , кримський журналіст Андрій Васильєв, секретар Федерації незалежних профспілок Росії Олег Соколов.
Справа Соломатіної. З подробицями - викладач кафедри політичних наук Київського національного університету ім. Тараса Шевченка Петро Олещук.
В Україні найближчим часом мають намір впровадити єдину службу екстреної допомоги "112". Коментує експерт з безпекових питань Сергій Шабовта.
Минуло два місяці від дня пожежі в одеському дитячому таборі. Докладніше - директор Школи відповідальної політики Андрій Юсов.
Військовий переворот у Зімбабве у фокусі уваги кандидата політичних наук Олександра Мішина.
Тенденції розвитку сучасних ЗМІ. Як інформаційні потоки і технології моделюють та трансформують мас-медіа? Про цифрову форму подачі інформації, інтернет-журналістику, взаємодію й об’єднання різних ЗМІ говоритимемо у День працівників радіо, телебачення та зв’язку - у колі професіоналів. До студії запрошено голову Ради Асоціації «Телекомунікаційна палата України» Тетяну Попову.
Трансляція пленарного засідання Верховної Ради України
Продовження трансляції пленарного засідання Верховної Ради України
Крим. Реалії
Чи зможе Ільмі Умеров повернутися в Крим? Як і чому було прийнято рішення про звільнення Умерова? Чи змінилося відношення Меджлісу до представників "Хізб ут-Тахрір"? Бере участь заступник Меджлісу кримськотатарського народу ільмі Умеров.
Продовження трансляції пленарного засідання Верховної Ради України
У День працівників радіо, телебачення та зв’язку слухайте пряму трансляцію святкових заходів з Майдану Незалежності. Серед почесних гостей – письменники та видавці брати Капранови.
Історія Українського радіо в особах. Гість студії - ветеран Українського радіо Надія Подоляко.
Фонотека Українського радіо і її реставрація. Розповідає заслужений діяч мистецтв України, керівник художнього фонду Українського радіо Микола Аммосов.
День працівників телебачення та радіомовлення. Трансляція з UA:Перший. У студії - директор Дирекції програм НСТУ Дарія Юровська , генеральний продюсер просвітницького напрямку НСТУ Тетяна Кисельчук та генеральний продюсер Українського радіо Дмитро Хоркін.
Вивчаємо східні традиції, щодо людей похилого віку, відкриваємо секрети довголіття, руйнуємо стереотипи та розвінчуємо міфи. Гість студії - мандрівник, знавець Сходу Євген Іхельзон.
Твоя Свобода
Путін, Медведчук і звільнення заручників. Гості студії: політолог Григорій Перепелиця; російський політолог Дмитро Орєшкін; адвокат Марк Фейгін.
Продовження трансляції пленарного засідання Верховної Ради України
Продовження трансляції пленарного засідання Верховної Ради України
Сучасне радіо. Його роль у медійному просторі, як воно змінюється, які нові технічні можливості відкриваються? Як радіо впливає на наше життя і хто нині його слухає? День Українського радіо у вечірньому ефірі продовжимо у колі професіоналів. До студії запрошено члена Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Сергія Костинського.
Спецпроект "День радіо"
Надвечір
Велика спецоперація на Закарпатті. Понад два десятки затриманих . Вилучено гроші і підроблені паспорти.
Юридична новація. Парламент ухвалив закон, який запроваджує обов’язкову звуко- і відео-фіксацію проведення обшуку.
Обмін заручників з ОРДЛО. У Кремлі визнали свій вплив на бойовиків.
Заїхати у супермаркет. Чоловік під дією наркотиків заїхав всередину на своїй автівці.
День працівників радіо, телебачення і зв’язку. Українське радіо влаштувало масштабний флеш-моб у центрі Києва.
Спецпроект "День радіо"
Столиця та найбільше місто Іспанії, адміністративний центр автономної спільноти Мадрид.
Чи впливають нині на формування дитячої особистості бібліотеки? Як працюють ці осередки культури й освіти в сучасних умовах?
Розповідь про вінниччанина, бійця батальйону "Донбас" з позивним "Майор" Володимира Линичука.
Вечірня колисанка
Казка "Про богатирську кашу".
Громадська хвиля
Чому Європейський суд зняв санкції з Юрія Іванющенка і яке майбутнє гучних справ проти сім'ї Януковича після їх передачі в НАБУ? Коментар начальника Департаменту спецрозслідування ГПУ Сергія Горбатюка.
Скандал в НАЗК. Як це вплине на роботу цього антикорупційного органу?
Громадська хвиля
До Міжнародного дня толерантності відбулось оголошення переможців антипремії "Дискримінатор року-2017". Хто потрапив до рейтингу найменш толерантних розповість Ірина Федорович.
Коли емоції на максимумі, боротьба додає сил, а виклик не сприймається, як вирок. Це світ спорту з його найцікавішими і найважливішими подіями. Інтерв'ю з тренерами та спортсменами, розповіді про нові досягнення, аналіз поєдинків та змагань. Жити на повну, бути на одній орбіті з "Планетою спорту".
Віра. Надія. Любов
Програма християнської місії "Добрий самаритянин". Про історію та діяльність місії, релігійні акції за її участю, доброчинні справи.
Благовіст
Духовний зв‘язок армії і церкви. Розповідають протоієрей Георгій Вольховський та заступник командира 26-го об‘єднаного загону механізації Державної спеціальної служби транспорту з морально-психологічного забезпечення, підполковник Олег Срібний.
Храм на честь святителя Миколая у селищі міського типу Путѝла Чернівецької області. Розповідає протоієрей Василь Кимóвич.
«Молитва за Україну у час нашестя ворогів» з нового «Молитовника православних вірян», упорядкованого протоієреєм Андрієм Дудченком.