Аудіокнижка
Олесь Гончар, "Собор" (сторінки роману).
На хвилі джазу
Американська співачка Кассандра Вілсон.
Колос. Аграрний щоденник
Локомотив нашої економіки - галузь, яку наші предки дбайливо вибудовували тисячоліттями. Попри те, що агропромисловий комплекс сьогодні виживає за найскладніших умов, він розвивається і дає прибуток. Якою ж ціною долають труднощі ті, хто годує Україну? Досвід успішних господарств, поради хліборобів, виробників продукції та споживачів в щоденній програмі «Колос. Аграрний щоденник».
З музичних програм Європейської мовної спілки
Записи концерту Філармонійного оркестру радіо Нідерландів під орудою молодого, надзвичайно експресивного польського диригента Кшиштофа Урбанскі.
Сьогодні. Ввечері
Інтернет-видання «Детектор медіа» дослідило потреби і уподобання населення підконтрольних Україні територій Донецької і Луганської областей щодо ЗМІ. Докладніше – журналістка Українського радіо Ольга Бутко.
Порушення прав людини в окупованому Росією Криму. Якою буде нова резолюція ООН щодо цього? Чи набере достатньо голосів документ, у якому всі речі названі своїми іменами? Як Росія відреагує на вимогу виконати тимчасові заходи наказу Міжнародного суду ООН щодо скасування заборони Меджлісу кримськотатарського народу? Ці питання у фокусі уваги голови Кримськотатарського ресурсного центру, члена кримськотатарського Меджлісу Ескендера Барієва.
Сьогодні. Ввечері
Зустріч Владислава Суркова і Курта Волкера. Яких домовленостей вдалося досягти? Коментує політичний експерт Євген Магда.
Якість медичних послуг у сільській місцевості обговоримо з експертом охорони здоров’я, консультантом у сфері медичних стратегій та інновацій Вадимом Арістовим.
Надвечір
Голова департаменту фінансового контролю Національного агентства з запобігання корупції Ганна Соломатіна сьогодні на брифінгу заявила про фальсифікацію перевірок електронних декларацій посадовців керівництвом НАЗК. У прес-службі НАЗК поки утримуються від коментарів., у НАБУ почали розслідування.
Україна збирає голоси для резолюції ООН щодо Криму. Сьогодні у штаб-квартирі організації голосуватимуть за оновлену резолюцію щодо ситуації з правами людини на півострові.
17 листопада в Кракові збирають надзвичайне засідання Консультаційного комітету президентів України і Польщі на рівні зовнішньополітичних радників. Мета - зменшення напруженості у відносинах між країнами через різне бачення спільної історії.
ДТП на Стеценка. Співробітник київського територіального сервісного центру МВС Володимир Найда, якого підозрюють у скоєнні дорожньо-транспортної пригоди, відмовився давати свідчення, посилаючись на стан здоров’я.
Верховна Рада прирівняла поранених майданівців до учасників бойових дій. Відповідні зміни більшістю голосів внесено до закону «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».
Музичні твори
Сьогодні. Вдень
Як неконфліктно відстоювати свої права? Як вирішувати суперечливі ситуації миром? Що таке медіація? Відповіді на ці запитання нададуть учасники прямого ефіру - директор проекту «Твої права і закон: навчання людей стратегії мирного розв’язання конфліктів у повсякденних життєвих обставинах» Крістін Демкович та старший викладач Києво-Могилянської академії, директор Українського центру медіації Галина Єрьоненко.
У 2018 році громадськість України та діаспора відзначатимуть славний ювілей - 150 років заснування Товариства “Просвіта”. Тож про діяльність цієї відомої організації говоритимемо з її нинішнім головою Кирилом Стеценком.
Коли емоції на максимумі, боротьба додає сил, а виклик не сприймається, як вирок. Це світ спорту з його найцікавішими і найважливішими подіями. Інтерв'ю з тренерами та спортсменами, розповіді про нові досягнення, аналіз поєдинків та змагань. Жити на повну, бути на одній орбіті з "Планетою спорту".
Сьогодні. Вдень
19 листопада в Києві в Українському домі відбудеться фестиваль «Віртуози фолку». Докладніше – співорганізатори пісенного свята Любомир Матейко та Олесь Журавчак.
Музичні твори
Як гідно виходити з конфліктних ситуацій у родині, робочому колективі та громадських місцях? Ці навички необхідні людям будь-якого віку. Життєві поради від конфліктолога Андрія Гірника.
"Як день розпочнеш, так його і проживеш" — девіз ведучих ранкової програми "Вдосвіта" на Українському радіо. Адже "Вдосвіта" — це вранішній вибух енергії та позитиву. Наша команда прокидається о 4-тій годині аби зробити ваш ранок цікавим, насиченим корисною інформацією та тільки хорошими новинами. Ми першими інформуємо вас про те, що сталося в країні та світі, поки ви спали. Саме від нас ви дізнаєтеся, як вдягнутися сьогодні і чи треба прихопити парасольку, виходячи із дому. Ми розкажемо і про економічні тенденції та курси валют. Обов’язково поспілкуємося з компетентними експертами на актуальні теми. А ще, неодмінно посміємося разом із вами над тим, про що гомонять у соціальних мережах.
Локомотив нашої економіки - галузь, яку наші предки дбайливо вибудовували тисячоліттями. Попри те, що агропромисловий комплекс сьогодні виживає за найскладніших умов, він розвивається і дає прибуток. Якою ж ціною долають труднощі ті, хто годує Україну? Досвід успішних господарств, поради хліборобів, виробників продукції та споживачів.
Стратегія
Безпека країни та безпека кожного з нас. Учасник програми - експерт з питань безпеки, голова Всеукраїнської асоціації ветеранів-підводників Сергій Шабовта.
Крим. Реалії
В ООН прийняли проект оновленої резолюції про права людини в анексованому Криму. Як вплине резолюція на вивчення української і кримськотатарської мов в Криму? Яким чином резолюція може прискорити деокупацию Криму? Гості ефіру: член Меджлісу кримськотатарського народу, голова Комітету захисту прав кримськотатарського народу Эскендер Барієв; постійний представник президента України в Криму Борис Бабін; координатор Крим.SOS Таміла Ташева.
Пріоритети економічної співпраці України з Євросоюзом окреслить виконавчий директор Українського центру європейської політики Любов Акуленко.
Чи є економічні ресурси для реконструкції районів, побудованих за часів Хрущова? Запитаємо про це в віце-президента Київської організації Національної спілки архітекторів України Георгія Духовичного.
Нова резолюція ООН щодо дотримання прав людини в Криму у фокусі уваги керівника Кримської правозахисної групи Ольги Скрипник.
Як вільні медіа впливають на світову інформаційну безпеку? Як Рада Європи відреагувала на втручання російських хакерів у виборчі процеси 18-ти країн? Чи готова Україна протидіяти таким загрозам? На ці та інші запитання спробуємо відповісти разом із медіаекспертом, головою комітету «Рівність можливостей» Олександром Чекмишевим.
Бюджет-2018. У кого зростуть зарплати? Як фінансуватимуться реформи і ключові галузі? Чи вдасться уряду, не підвищуючи податки, сформувати бюджет зростання і втримати інфляцію на низькому рівні впродовж року? Головний кошторис країни під кутом зору директора державного підприємства «Укрпромзовнішекспертиза» Володимира Власюка.
Трансляція пленарного засідання Верховної Ради України
Продовження трансляції пленарного засідання Верховної Ради України
Крим. Реалії
Як змінилася українська медійна повістка за останні роки? Про що більше не жартують в Україні? Як розвивається українська дипломатія і чи можливий розрив дипломатичних стосунків України і Росії? Гість студії - теле- і радіопровідний, колишній український дипломат і військовий перекладач Дмитро Чекалкін.
Продовження трансляції пленарного засідання ВР України
Вже не перший рік телекомпанія «Магнолія-ТВ» допомагає розшукувати зниклих дітей. І на жаль, роботи для неї в Україні вистачає. Як захистити свій дім від біди, і якими мають бути дії дорослих, якщо зникла дитина, розкаже журналіст телекомпанії «Магнолія-ТВ» Руслан Горовий.
Продовження трансляції пленарного засідання ВР України
Загострення відносин між Україною та Польщею у фокусі уваги головного редактора сайту PoloNews Євгена Білоножко.
У Бонні триває 23-тя конференція ООН, присвячена кліматичним змінам. Докладніше - виконавчий директор неурядової громадської організації «Екодія» Ірина Ставчук.
У студії - експерт з внутрішнього туризму, автор проекту «Знайдено в Україні» Лала Тарапакіна та голова Союзу професіоналів СПА, курортів і Wellness-об’єктів України Таміла Рзаєва.
Парламентські слухання на тему: «Формування та реалізація державної молодіжної політики в Україні в умовах децентралізації»
Продовження трансляції парламентських слухань
Продовження трансляції парламентських слухань
За три тижні до планового запуску Державного бюро розслідувань: чи запрацює орган із протидії високопосадової корупції?
Робота Державного бюро розслідувань у фокусі уваги екс-директора Департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції України Тетяни Козаченко та доктора юридичних наук Олени Бусол.
За три тижні до планового запуску Державного бюро розслідувань: чи запрацює орган із протидії високопосадової корупції?
Робота Державного бюро розслідувань у фокусі уваги екс-директора Департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції України Тетяни Козаченко та доктора юридичних наук Олени Бусол.
Надвечір
Питання Донбасу та Криму і дата початку окупації. Парламентський комітет розглянув поправки до законопроекту про реінтеграцію Донбасу, які надійшли до другого читання.
Миротворці на сході України. Хто може увійти до миротворчої місії і де вона має працювати.
В Одесі директора дитячого табору "Вікторія", де в пожежі загинули діти, випускають із СІЗО під заставу. Родичі загиблих і прокуратура проти.
Кабмін заснував стипендії імені Героїв Небесної сотні. Їх отримуватимуть найкращі молоді вчені та студенти за 10-ма спеціальностями.
Толока в центрі Києва . До благоустрою Меморіального комплексу долучилися всі небайдужі.
100 років боротьби. Виставка , присвячена старіччю проголошення Української Народної республіки відкрилася в Києві
Як вдається патріотично налаштованому українцю працювати в країні, яка є агресором, чому бере участь у ток-шоу російських каналів, якою мовою розмовляє вдома і чи має друзів серед російських колег? Про все це - гість спецпроекту "Персона ґрата" кореспондент інформаційного агентства УНІАН у Росії Роман Цимбалюк.
Національній академії педагогічних наук України – 25 років. Як створювалася ця структура у перші роки Незалежності, пригадаємо з доктором філософських наук, академіком, президентом Національної академії педагогічних наук України Василем Кременем.
Вечірня колисанка
Казка "Троянда".
Громадська хвиля
Що важливо знати про бюджет 2018 року? Коментар фінансиста Тараса Козака.
Український радянський військовий діяч, Герой України, генерал-лейтенант, 2 вересня 1945 року приймав капітуляцію Японії - Кузьма Дерев'янко.
Громадська хвиля
Державний переворот у Зімбабве. Що сталося? Розповідь політолога, співзасновника Центру дослідження Африки Олександра Мішина.
Судова реформа.
Коли емоції на максимумі, боротьба додає сил, а виклик не сприймається, як вирок. Це світ спорту з його найцікавішими і найважливішими подіями. Інтерв'ю з тренерами та спортсменами, розповіді про нові досягнення, аналіз поєдинків та змагань. Жити на повну, бути на одній орбіті з "Планетою спорту".
Голос Надії
Популяризація Євангеліє.
Розповідь про вінниччанина, бійця батальйону "Донбас" з позивним "Майор" Володимира Линичука.