Мобільний додаток

МОЗ проведе акцію зі збору крові для потреб Києва

17.07.2017 р., 11:10

У вівторок, 18 липня, на території Міністерства охорони здоров'я відбудеться акція безоплатного донорства. Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

"18 липня Міністерство охорони здоров'я України запрошує взяти участь в акції добровільного безоплатного донорства крові. Кров, зібрана під час акції, буде передана для потреб міста Києва", - йдеться у повідомленні.

Донорську акцію проведуть з використанням автомобіля для пересувної бригади заготівлі донорської крові. "Це стало можливим завдяки гуманітарній допомозі міністерству для потреб служби крові України Центральним каліфорнійським центром крові (Central California Blood Center, м. Фресно, Каліфорнія, США)", - зазначається в повідомленні. У подальшому, відповідно до рішення МОЗ, спеціалізований автомобіль буде передано для забезпечення діяльності одного з обласних центрів крові.

Зазначимо: кров можна буде здати з 10:00 до 14:00 години 18 липня 2017 року на території Міністерства охорони здоров'я України за адресою: м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 7.

МОЗ проведе акцію зі збору крові для потреб Києва

Новини по темі