Гурт "Джозерс" і Люсі присвятили нову пісню нічному життю Києва

Гурт "Джозерс" і Люсі присвятили нову пісню нічному життю Києва

Гурт "Джозерс" і Люсі видали сингл "СННС" — "Столиця ніколи не спить". На стрімінгових платформах опублікована друга версія пісні, що була створена після початку широкомасштабної війни росії проти України. Перша версія треку мала іронічний характер і висміювала нічне життя Києва.

 

0:00 0:00
10
1x

Фото: Пресслужба гурту Джозерс

"Зараз я вам дуже швидко розповім про пісню "Столиця ніколи не спить", яку ми записали разом з пані Люсі, та, яка вийшла ось буквально нещодавно. Значить діло було у 2021 році, ми домовились написати трек про дурне столичне життя і там мало бути багато неприхованої іронії на лайфстайл вулиці Рейтарської, нічного техно життя та занудженого креативного класу. На носі була зйомка відео під спонсорством алко-бренда, реліз готувався на початок березня 2022 року і, звісно, пісня тоді не вийшла та майже відійшла у минуле, як щось, що вже точно не повернеш, як і мирне життя. Однак я подумав, що якщо столиця змогла змінитись у таких складних воєнних умовах, то для такої столиці потрібен новий трек. Власне так і народилась друга версія пісні для нової столиці вільного світу під зорями комендантської ночі та громом повітряної тривоги. Для тих, хто переживає — Люсі готує свій другий повноформатний альбом, а ми — "Джозерс" — цієї весни збираємося знову зібратися лайв-бендом, також випустимо кілька пісень та, можливо, закриємо парочку великих проєктів, які готуються уже давно", — розповів вокаліст гурту Джозерс Сергій Воронов в ефірі Радіо Промінь.

Нагадаємо, у вересні "Джозерс" видали пісню про абстрактність майбутнього.

Також читайте інтервʼю "Джозерс": Українською наші пісні набагато краще звучать, треба було одразу так робити.

Щоб не пропускати кращі українські прем'єри, підписуйтеся на подкаст шоу українських премʼєр "Селекція" та щоп'ятниці отримуйте на свій смартфон новий епізод програми.