Аудіокнижка
Є.Гуцало. "Ментальність орди".
Згодом
У травні 1985 року на Львівщині сталася авіакатастрофа. Які причини трагедії? Як відбувалося розслідування? Що на сьогодні відомо про цю авіакатастрофу?
Колос. Аграрний щоденник
Яке зерно експортують українські виробники?
Чи отримають кошти на відшкодування вартості садивного матеріалу аграрії за його придбання для закладки нових садів, виноградників і хмільників?
Як бути селянам без аналогового телебачення, яке припиняє свою діяльність з 1 серпня у Київській та Кіровоградській областях, а з 1 вересня – по всій території України.
Про що мовчать епохи
Початок Великої війни. Перша світова війна у мемуарах, листах, щоденниках. Гість програми - історик Роман Спірідонов.
Міжнародний день боротьби з торгівлею людьми. Сучасне рабство в Україні: країна постачальник і країна транзитер, як не потрапити на гачок шахраїв? Торгівля дітьми, як цьому запобігти? Які злочинні схеми задіяні, щоб затягти людей у рабство? Учасниками програми: експерт аналітичного центру CEDOS Андрій Солодько, юристка ГО ”Ла Страда-Україна” Марина Легенька та правозахисник Борис Захаров.
Музичні твори
Незалежна Українська Церква — близька реальність, чи загроза релігійних війн? Гість студії — Архієпископ Євстратій (Зоря) — прес-секретар Української Православної Церкви Київського Патріархату (УПЦ КП).
Доля і випадок
Оксана Фурса, професорка, ректорка Мистецького інституту імені Сальвадора Далі , президент конфедерації дизайнерів та стилістів України.
Епізоди
Фестивальне життя анімаційного кіно. Учасники програми - режисер і сценарист анімаційоного фільму "Причинна" Андрій Щербак та композиторка стрічки Тетяна Шамшетдінова.
Музичні твори
Музичні твори
Холодницький з доганою. Чи й надалі триватимуть війни між антикорупційними органами? Ситуацію моніторимо разом із колишнім членом Національного агентства з питань запобігання корупції Русланом Рябошапкою.
За рахунок чого зростає експорт до Євросоюзу? Що саме експортує Україна? Коментар члена Економічного дискусійного клубу Євгена Олейнікова.
Сьогодні. Вдень
Україна і окупований Донбас: коли вимушені переселенці зможуть повернутися у рідні домівки? 4 роки поспіль журналіст, очевидець окупації Луганська, записував свої свідчення і знімав документальні кадри, які трансформувалися у книгу та фільм. Чи будуть вони документальним обвинуваченням? Як проаналізувати причинно-наслідкові зв’язки і дослідити кожний елемент трагедії? Коли почнемо роботу над помилками? Гість студії - луганський журналіст Валентин Торба.
Гімн України
Багато хто чув вислів "Що наше життя? Гра". Чи дійсно це так? Чому маленькі діти володіють таким мистецтвом, а в дорослому віці усе кудись зникає? Чи може гра як життєва стихія покращити стосунки, зробити нас щасливішими, знову й знову дарувати радість? Про цю таємничу сферу говоримо з актором Сергієм Калантаєм.
На Волині готуються до відстрілу диких кабанів.
Мед продавати невигідно, бо ціни впали до збиткового рівня.
У Кам’янці-Подільському аграрії теж чекають гарної погоди.
Бізнес-клас
Значення сервісу в плануванні і розвитку бізнесу. Як це впливає на прибуток, і скільки втрачає компанія, зневажаючи цей аспект? Чи готові українці платити більше за якісну послугу та сервіс вищого рівня? Які помилки тримають пальму першості?
Ірина Стасів-Калинець - письменниця, поетеса, діяч дисидентського руху.
Крим. Реалії
У Севастополь прибув російський прем'єр-міністр Дмитро Медведєв, щоб взяти участь у святкуванні Дня ВМФ Росії. У чому справжня причина приїзду Медведєва в Севастополь? Навіщо з Дмитром Медведєвим приїхало шість російських міністрів? Що обговорювалося на нараді за зачиненими дверима? Чи підуть після цього відставки кримських чиновників? Гості ефіру: севастопольський журналіст Андрій Васильєв; заступник директора українського Центру досліджень армії, конверсії і роззброєння Михайло Самусь; директор російського інституту сучасного державного розвиткуДмитро Солонніков.
Підвищення зарплати військовослужбовцям з 1 жовтня. Учасник програми - представник Уповноваженого у справах захисту прав військовослужбовців Олег Трохименко.
16 загиблих в ДТП за минулі вихідні. Які причини такої кількості аварій з трагічними наслідками? Як зробити наші автошляхи безпечними? Що може примусити учасників руху бути уважними? Учасник програми - голова Громадського об’єднання «Національна платформа безпеки руху» Олексій Павловський.
Пересування через лінію розмежування: чому на пунктах пропуску завжди черги? Коментує координаторка з юридичних питань ГО "Донбас СОС" Марія Красненко.
Пересування через лінію розмежування: чому на пунктах пропуску завжди черги? Коментує координаторка з юридичних питань ГО "Донбас СОС" Марія Красненко.
Лінії розмежування з Кримом, наскільки організовані КПП, чи потрібні додаткові пункти? Ситуацію аналізує член Кримської правозахисної групи Олександр Сєдов.
Сьогодні. Зранку
Що таке Національна служба здоров’я? Як через цю структуру держава фінансує роботу сімейних лікарів, терапевтів і педіатрів? Яка сфера відповідальності відомства?
Як юридично правильно підписати декларацію зі своїм лікарем? Чи зміниться якість надання медичних послуг та якими будуть зарплати лікарів? Чому багато експертів вважають успіхи медичної реформи перебільшеними? Розставити крапки над «І» спробує голова Національної служби здоров’я України Олег Петренко.
Архітектурне обличчя міст. Як зберегти історичні частини міст? На зв′язку з Києвом Полтава та Миколаїв.
Бути здоровим
У спеку особливо страждають люди із захворюваннями серцево-судинної системи. Хто в групі ризику цього літа? Як можна запобігти ускладненням? Учасник програми - кандидат медичних наук, кардіохірург вищої категорії, завідувач відділення лікування аритмій з рентгенопераційною, Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. Амосова Борис Кравчук.
Бути здоровим
У спеку особливо страждають люди із захворюваннями серцево-судинної системи. Хто в групі ризику цього літа? Як можна запобігти ускладненням? Учасник програми - кандидат медичних наук, кардіохірург вищої категорії, завідувач відділення лікування аритмій з рентгенопераційною, Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. Амосова Борис Кравчук.
Крим. Реалії
Як наповнюються водою кримські водосховища? Чому липневі зливи не привели до підвищення рівня води в них? І чи вистачить півострову накопиченої води до кінця літа? Гості ефіру: керівник громадського руху «Вільний Крим» Віталій Хомутов; заступник директора Інституту водних проблем і меліорації, колишній перший заступник голови Державного агентства водних ресурсів Михайло Яцюк; синоптик, провідний метеоролог Гідрометцентру Росії Марина Макарова; доктор геологічних наук, завідувач кафедри гідрогеології та інженерної геології Київського національного університету імені Тараса Шевченка Олексій Кошляков.
Рушійна сила
Швидкість з якою електрокари з'являються в Україні б'є рекорди! Які вони, автомобілі на батареях? Чи потребують особливого обслуговування, у яку копійку обходяться власникам, які недосконалості мають?
Фейкові новини витискають справжні: як розпізнати фейк і як з цим боротися? За якими критеріями обирати джерела інформації? Спробуємо проаналізувати ситуацію разом із головою комітету «Рівність можливостей», доктором наук із соціальних комунікацій Олександром Чекмишевим.
Дебати сторін у справі Януковича.
Після зустрічі Кім Чен Ина і Трампа Північна Корея будує нові балістичні ракети? Коментар журналіста-міжнародника, члена правління Української асоціації китаєзнавців Олексія Коваля.
Сьогодні. Вдень
Хід медичної реформи. Старт програми «Гроші ідуть за пацієнтом». Реформа швидкої допомоги.
Сьогодні. Вдень
В Україні посилюється інтерес до кримськотатарської мови: оголошено конкурс поетів, прозаїків та перекладачів «Кримський інжир» / «Qırım inciri». Як він відбуватиметься та яка його мета? Гості студії: журналіст, правозахисник, програмний директор Кримського Дому Алім Алієв та письменниця, авторка радіопередачі про кримськотатарську літературу, член журі конкурсу Анастасія Левкова.
Домашня бібліотека є майже у всіх... Антон Левицький збирає книжки вже багато років, і всі вони присвячені українській історії, культурі та мистецтву. Про деякі цікаві й незвичайні експонати колекції дізнаємося з перших вуст. Також з'ясуємо, як із віком змінюються мета і можливості в колекціонуванні книг.
Твоя Свобода
Суд над Манафортом у США і слід політтехнолога в Україні. Учасники програми: Борис Тизенгаузен, експерт-міжнародник; Мирослава Гонгадзе, керівник української редакції «Голосу Америки».
Чи відомо вам, що перебуваючи на борту літака, ми піддаємося радіаційним впливам? Для пасажирів, які здійснюють нетривалі перельоти, це не критично, а для пілотів? На запитання відповідатиме доктор біологічних наук Вадим Чумак.
Вся країна
Архітектурне обличчя міст. Як зберегти історичні частини міст? На зв′язку з Києвом Полтава та Миколаїв.
Сьогодні. Ввечері
Фейкові новини витискають справжні: як розпізнати фейк і як з цим боротися? За якими критеріями обирати джерела інформації? Спробуємо проаналізувати ситуацію разом із головою комітету «Рівність можливостей», доктором наук із соціальних комунікацій Олександром Чекмишевим.
Про напад у Херсоні на активістку Катерину Гандзюк - журналіст Сергій Нікітенко.
У Бердянську застрелили колишнього бійця добровольчого батальйону "Донбас" Віталія Олешка. Розповідає волонтер і координатор проекту "Стоп терор" Семен Кабакаєв.
Санкції США проти Росії залишаються. Дональд Трамп готовий приїхати до Москви, якщо його запросять. У чому зацікавленість американської сторони? Як ситуація може позначитися на Україні? Коментує заступниця директора Інституту світової політики Наталя Іщенко.
Зростання рівня зайнятості населення. Ситуацію аналізує виконавчий директор Центру економічної стратегії Гліб Вишлінський.
79 днів голодує політичний в’язень Росії Олег Сенцов. 79 днів, як говорять лікарі, – це час вичерпання людських можливостей. Активісти, друзі і колеги Олега Сенцова зібралися сьогодні під Адміністрацією Президента України задля того, щоб помізкувати, що ще можна зробити задля того, щоб повпливати на рішення Росії чи Путіна задля звільнення Олега Сенцова та інших політичних в’язнів, які перебувають у застінках Кремля. У студії - кінопродюсерка, співорганізаторка акції на підтримку Олега Сенцова Анна Паленчук.
Ірина Стасів-Калинець - письменниця, поетеса, діяч дисидентського руху.
Війна. Жіночий погляд
Наближається день екологічного боргу в Україні та світі. Що це таке? Довкілля в наш час: які проблеми потребують негайного вирішення? Що залежить від кожного? Акценти розставлятимуть журналіст Андрій Любіч та координаторка з екологічної освіти Всесвітнього фонду природи Тетяна Карлюк.
Православний календар
Православні святині, святі та свята. Інформація на щодень.
Громадська хвиля
Про реформу правосуддя в Україні поговоримо з Костянтином Красовським, керівником головного департаменту правової політики АП, секретарем Ради з питань судової реформи.
Коли емоції на максимумі, боротьба додає сил, а виклик не сприймається, як вирок. Це світ спорту з його найцікавішими і найважливішими подіями. Інтерв`ю з тренерами та спортсменами, розповіді про нові досягнення, аналіз поєдинків та змагань. Жити на повну, бути на одній орбіті з «Планетою спорту».
Громадська хвиля
Що означає слово медіація? Бере участь голова правління Інституту миру і порозуміння Роман Коваль.
Ірина Стасів-Калинець - письменниця, поетеса, діяч дисидентського руху.
Коли емоції на максимумі, боротьба додає сил, а виклик не сприймається, як вирок. Це світ спорту з його найцікавішими і найважливішими подіями. Інтерв`ю з тренерами та спортсменами, розповіді про нові досягнення, аналіз поєдинків та змагань. Жити на повну, бути на одній орбіті з «Планетою спорту».
Культмайдан
Хроніка найяскравіших культурних подій тижня, місяця, урізноманітнена інтерв’ю з медійними постатями, акустикою мистецьких тусовок, зразками музики, віршами, трейлерами, тизерами – авторський погляд на мистецтво
Оголошення про закінчення мовлення по проводовій мережі. М.Лисенко, О.Кониський, "Боже Великий, Єдиний"